Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

DOTAZ NA KEMP

Autor eliska 
DOTAZ NA KEMP
16. 01. 2011 15:49
DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH DOPORUČIT NĚJAKÝ DOBRÝ KEMP NA ISTRII,CHCEME VYRAZIT S KARAVANEM A CHCEME,ABY TO BYLO BLÍZKO MOŘE,DÍKY...ELIŠKA
avatar Re: DOTAZ NA KEMP
16. 01. 2011 16:50
Desítky let jsme jezdívali až na samý konec Istrie do většího a vybavenějšího, ale i dražšího Stupice/Premantura, vedle je levnější Runke a zpět k Pule ještě Tašalera, Banjole, Indie a Medulin, ten je asi nejrušnější. Co nejblíže k moři ještě obyčejně znamená + 20% příplatek / kod mora t.j. v 1 zoně / .Vše je při cestě z Puly a dá se až na místě vybrat a rozhodnout, ale i tak vše je tu dražší než např. v Dalmacii.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (17. 01. 2011 03:19).
avatar Re: DOTAZ NA KEMP
16. 01. 2011 20:01
Na Premantuře je super koupání. Doporučujihot smiley
Re: DOTAZ NA KEMP
17. 01. 2011 14:08
Dobrý kemp je i Lanterna u Poreče. Teď dostal i ocenění, jako jeden z nejlepších kempů .
avatar Re: DOTAZ NA KEMP
17. 01. 2011 15:30
Lanterna, to je ten naproti Novigradu?
Re: DOTAZ NA KEMP
17. 01. 2011 17:26
DĚKUJI ZA TIPY smiling smiley
Re: DOTAZ NA KEMP
17. 01. 2011 17:50
Ano, Lanterna je přes záliv vidět z Novigradu. Je to celkem velký poloostrov, kde je kemp i apartmány a hotel.
avatar Re: DOTAZ NA KEMP
18. 01. 2011 05:27
A teď jde o to, co na na "eliščin" dotaz vlastně doporučit. Ten kdo sjezdil HR křížem krážem a hledá nádhernou přírodu s čistým mořem s trochou soukromí asi tuto část Istrie těžko, od Limského zálivu výše, spíše jak u velkého rybníku se známou Koversadou a Lanternou co by fabrikou na turisty spíše pro milovníky pouťovek a velkého ruchu.
Kdo má představy opačné, jede na Istrii o něco doleji (už jsem tu psal). Ovšem to NEJ a tak typické pro Chorvatsko s ještě zatím zachovalou přírodou, nádhernou krajinou a nejčistším mořem je obyčejně třeba hledat po ostrovech- poloostrovech od střední až po jižní Dalmacii. Tedy buďme s radami a doporučeními pro neznalé více soudní a objektivní smoking smiley
Re: DOTAZ NA KEMP
28. 05. 2011 09:31
Dobrý den,nebyl někdo minulý rok v kempu Tomas ve Šparadiči?Případně i starší info.Je tam možno používat nějakou společnou lednici,mrazák?Je tam trochu soukromí?Díky za každou zkušenost.

Karel
Re: DOTAZ NA KEMP
02. 06. 2011 08:37
na youtube jsem narazil na video z kempu přímo v Primoštenu , na Raduče.Na netu jsem ho ale nikde nenašel,pouze stovky odkazů na kamp Adriatic,který ale s tímto nemá nic společného.Neví někdo z vás o tom něco ? Či link by se hodil....

avatar Re: DOTAZ NA KEMP
02. 06. 2011 16:53
Podle mě to není video z kempu, ale z Raduče vzadu za hotelem. Nevidím tam žádné stany ani karavany
Re: DOTAZ NA KEMP
02. 06. 2011 19:58
Kudu má pravdu, je to video z Raduče. To jsou pavilony Zora, které patří k hotelu.
Re: DOTAZ NA KEMP
15. 06. 2011 06:59
Prosím - v ceníku kepmu /konkrétně Valalta/ je poplatek "prijava" - což je přihlášení. Nevíte někdo, zda je tento poplatek jednozárový a za osobu, nebo se platí za každý den? Děkuji
Re: DOTAZ NA KEMP
15. 06. 2011 19:24
Prijava je poplatek za přihlášení, tedy jednorázový. Kempy jsou oproti apartmánům už tak předražené a ještě vybírají za to, co jim ukládá zákon confused smiley
Re: DOTAZ NA KEMP
16. 06. 2011 05:09
dobrý den,
nevíte prosím někdo proč se nemůžu dostat na Web namakarskou.estranky.cz. Dříve fungovala bez problému,ale teď je stránka blokovaná. Sháním ubytování do karavanu v kempu Dole nebo Bobanu ?
Globíku prosím o srovnání
16. 06. 2011 06:50
"Kempy jsou oproti apartmánům už tak předražené a ještě vybírají za to, co jim ukládá zákon"..když něco ukládá zákon, tak by se měl snad dodržovat všude ne ?

Prosím tě Globíku, ráda bych nějaké konkrétní srovnání, např. s tímto: velký plně zařízený klimatizovaný karavan vč.televizoru, několika ledniček, el grilu atd. Na exkluzivním místě M.riviery přímo u moře pro 5 osob do 9 tis.Kč bez skrytých doplatků (vč.lázenského BT) na 7 nocí, můžeš mi to porovnat s nějakým APT, ve vybavenosti-podobného umístění-vzdálenosti od moře-pro 5 lidí atd. ? Díky ribana
avatar Re: Globíku prosím o srovnání
16. 06. 2011 09:47
?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (10. 02. 2013 09:07).
Re: DOTAZ NA KEMP
17. 06. 2011 17:40
milošhr, díky už jsem to opět našla.

Ještě mi snad odpoví i Globík ?

Globíku, protože ani po tak dlouhé době si mi tu žádné srovnání ani důkaz na předtím položenou otázku nepředložil, považuji to tímto za Tvůj Blábol



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ribana (25. 06. 2011 11:57).
Re: DOTAZ NA KEMP
19. 07. 2011 06:37
My jezdíme s karavanem do Bjela uvala- 5 km od Poreče- Velký kemp přímo u moře,dobré zkušenopsti 15 let, hlavně pro rodiny, Češi se tam moc nevyskytují, sociálky luxus, 2 bazény, je to tam rozděleno na parcely a na mista-ty jsou trochu levnější. Parcely se většinou objednávají kdo to znáJá ji mám objednanou vždy nejlepe alespon pul roku předem, abych měla jistotu, že se dostanu kam chci. .vše se dá najít na [www.plavalaguna.hr] pokud máš překladač máš vyhráno..jinak mohu zaslat více info..
Ale kdo chce malý kemp pro toho to není. V noci ticho,klid...
Re: DOTAZ NA KEMP
20. 07. 2011 09:26
Zdravím všechny.Prosím o doporučení kempu na Mljetu mám karavan děkuji
avatar Re: DOTAZ NA KEMP
21. 07. 2011 11:43
Zdravím,nechci odrazovat,ale asi před týdnem se vrátil kamarád a mohu otevřeně tlumočit-ostrov krásný,ale kempování nepřeje. Jsou tam celkem tři kempy,ale žádný z nich není u moře a vhodný pro karavany, je to "velká" bída. V parku není žádný a nelze tam ani na noc stát,vyženou vás pryč. Pokud chcete tento ostrov navštívit,tak raději výlet jen s autem. Jinak co ukazuje google,neodpovídá zkutečnosti

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 133
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.