Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vrsar-kemp ORSERA

Autor Fana 
Vrsar-kemp ORSERA
26. 07. 2009 12:25
Kdo byl s CK VIKTORIA v kempu ORSERA? Napište mě prosím, jaké jsou podmínky ve stanech. Chceme jet s dětmi a prý jsou stany v kopci, daleko od social. zařízení. dík
Re: Vrsar-kemp ORSERA
14. 07. 2010 06:45
Ano, stany jsou v koci, až téměř nahoře, ale to by tak nevadilo, spíše by mě štvalo to, že je to 3M od cesty a lidi co chodí okolo, neni jich málo koukaj přimo na vás, takže soukromí minimální.
Re: Vrsar-kemp ORSERA
15. 07. 2010 12:14
Prosím, kdybych chtěl do Orsery s vlastním stanem v srpnu na cca 6 dní pro dvě osoby, na kolik mě to přijde? Děkuji moc za odpověď, Mirek
avatar Re: Vrsar-kemp ORSERA
15. 07. 2010 16:40
Tady je ceník kempu [www.camping-adriatic.com]

MirekŠi
Re: Vrsar-kemp ORSERA
15. 07. 2010 18:01
A je v kempu nutné zamluvení ppředem nebo najdeme místo, až tam přijedeme?
avatar Re: Vrsar-kemp ORSERA
16. 07. 2010 11:27
Zatím za 10 roků jsem žádné místo nerezervoval a to mám celkem velké požadavky na prostor tongue sticking out smiley

MirekŠi
Re: Vrsar-kemp ORSERA
28. 07. 2010 23:05
Před týdnem jsem tam byl pod stanem, myslím, že místo najdeš vždy. Jen si musíš stanovit priority - například, jak daleko od moře, chcete být ve stínu, aby nebyly toalety daleko atd. My jsme byli v sektoru B mezi stromy na terasách, vlastní vodu i elektro, šapito před stanem 6x3 metry - super. Fakt je, že jsme měli vozík, aby se nám tam všechno vešlo. Ale kromě dvouplotýnkovýho vařiče jsme měli malou ledničku i mrazák. Potom byl ještě praktický ventilátor, aby se nám po obědě dobře spalo yawning smiley.
Prostě rezervovat místo nemusíš, rezervace se navíc platí.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pašák (06. 07. 2011 11:38).
Re: Vrsar-kemp ORSERA
15. 08. 2010 16:10
pro rodinu to tam není!! radči jinam!!!!!!!!!!
Re: Vrsar-kemp ORSERA
03. 07. 2011 14:25
Chci se zeptat jak se jmenuje ta zvonárna nebo co to je smiling smiley ve městě Vrsar.Měl by být od tama krásný výhled.A kolik se tak pohybuje vstupné,nemůžu to nikde najít.Dekuju
Re: Vrsar-kemp ORSERA
06. 07. 2011 11:42
Jak se jmenuje a jestli se nějak jmenuje Ti neřeknu.yawning smiley Jaký je tam a jestli tam nějaký je vstupný se nepamatuju eye rolling smiley, vím jen to že výhled opravdu stojí za to. Dál vím, že vevnitř jsou různé zvony, které sebrali asi někde v okoloí z kostelíků thumbs up smiley, ale co vím úplně přesně, že zvonice je nová, protože jí za války zničili (zřejmě bomba)
Re: Vrsar-kemp ORSERA
13. 07. 2011 08:17
no tak ja uz sem se optala a rika se tomu jen zvonice pre =) a vstupne je okolo 10 HRK (pré) =) ale pujdu tam na 100% winking smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.