Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov RAB

Autor cvrlo 
Re: Ostrov RAB
26. 07. 2009 18:48
Ľudia tak čo nikto ste neboli v Lopare v apartmáne Silvana?
Re: Ostrov RAB
20. 08. 2009 11:00
cvrlo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Presne na tuto stranu Loparu ideme aj my.
> Konkretne do Apartmanu Silvana - ten co je hore na
> fotke.
> Este ostava 29 dni do odjazdu !!!hot smiley
>
> Deti sa nevedia dockat, kedze je to ich prva
> dovolenka na Jadrane. smiling bouncing smiley


ahoj...mozes mi pls napisat ako bolo?, ideme presne na toto miesto? dik.
avatar Re: Ostrov RAB
20. 08. 2009 13:49
Byla jsem v roce 2007, a bylo tam příjemně:Trajekt na Rab - vyjíždíme - sobota 16,30 - po asi 2,5 hod. čekání.....

Apartmán Silvana: a pohled z moře na apartmán:

Nejbližší plážička....foceno ze strany našeho apartmánu....za tím kopcem naproti je ta nejznámější pláž Loparu.....


Další schované plážičky.......tam, kde je ten lesní porost
Ještě celkový pohled na nejbližší pláž, a pak dále přístaviště trajektu na Krk

Rab, město Rab, za kostelní věží je vidět nejsevernější cíp Pagu - Lun
Rab, město Rab - ráno

Re: Ostrov RAB
24. 08. 2009 19:50
nebol niekto toto leto v lopare, potešili by nejaké informácie o ubytovaní ceny apartmánov prípadne vlastné odporúčania alebo kontakty, chceme ísť od 1.9. tak aby som mal predstavu za koľko sa dá dohodnúť.
Re: Ostrov RAB
24. 08. 2009 21:24
Ahoj,

18.8. jsem se vrátil z Rabu. Lopar jsem navštívil, ale upřímně řečeno jsem byl rád, že jsem bydlel v Supetarské Draze. V Loparu jsou pěkné vilky, kde se dá bydlet, ale to moře nic moc. Byl jsem se podívat i na Rajské pláži a byl jsem zhnusenej, jak špinavá voda tam byla a na pláži hlava na hlavě! Přitom jen 10min jízdy z Loparu jsou v Supetarské Draze malé pláže (kamenité) s průzračným mořem!!! Ale po takových 5 krocích máš vodu po krk, což je trošku nevýhoda pro neplavce a rodiny s malými dětmi, ale pakliže jsi plavec, tak není co řešit.
Pěkné bydlení je rovněž v Banjolu, tam jsou moc krásné apartmány, ale moře zase nic moc. Záleží, co preferuješ.
Re: Ostrov RAB
25. 08. 2009 14:08
Ja som hlavne zháňal info o cenách lebo ma nebaví posielať maily na každú ponuku a keďže máme malú dcérku tak ten lopar , ale ideme až od 1.9 aby sme sa vyhli tej tlačenici na plážach , potešia všetky informácie o apartmánoch ale aj s cenami ak by to bolo zaujímavé možno by sme sa ubytovali aj niekde mimo ale len draga alebo kampor.
Re: Ostrov RAB
25. 08. 2009 14:16
neviem ake info o cenach by si chcel, aku si kto dohodne alebo za kolko zozenie je individualna vec neexistuje sablona na ceny smiling smiley

ked Ta nebavi si to zabezpecit tak sed doma smiling smiley

a keby Ta nebavilo ani sa tam zaviezt tak napis a dohodneme sa smiling bouncing smiley
Re: Ostrov RAB
25. 08. 2009 21:33
Na Rab určite ideme ale keď mi niekto napíše že bol v apartmane napr. jožko ferko a platil za 2+1 cca 30 euro za apartmán tak si myslím že to je normálna informácia a nie napísať že je tam široká ponuka apartmánov ,to vie asi každý.
avatar Re: Ostrov RAB
28. 11. 2009 18:02
Uvažuji o Rabu příští rok. Zpravidla jezdím v září, ale tentokrát bych to chtěl zkusit na jaře (květen, červen). Máte někdo zkušenosti, jak to tam vypadá v tuto dobu? Mám na mysli počasí, teplota vody a množství lidí na plážích. Od kdy se tam lze koupat bez nebezpečí omrzlin? smiling smiley
avatar Re: Ostrov RAB
28. 11. 2009 19:02
Těžko říci?? My jsme byly v roce 2000 a 2001 na Makarské koncem května a bylo takové vedro,že jsme se spálili a voda byla jak kafe.V roce 2002 byla taková zima,že se nedalo vlézt do vody ani v neoprénu.Od té doby si počasí dělá každý rok co chce.Dávno neplatí,že jih,červenec a srpen jsou jistota. Vše je jak sázka v loterii,prostě musí mít člověk štěstí !!!! Čím výše tím je jistota asi menší. Přece jenom oblast jižní Dalmácie je teplejší a díky pohoří Biokovo je počasí stálejší.

MirekŠi
Re: Ostrov RAB
11. 02. 2010 19:19
kto ide tento rok na Rab-Lopar a kde bude ubytovany?
Re: Ostrov RAB
22. 02. 2010 18:57
Cau Bubko, aj tento rok sme sa rozhodli ísť na dovolenku na Rab do Loparu, vzhľadom k tomu, že sa nám tam vlani veľmi páčilo, boli sme ubytovaní v apartmáne Silvana. Je to asi 5 min od súkromnej pláže, výhľad z terasy priamo na pláž, deťom sa veľmi páčilo. Apartmán super vybavený, situovaný na kľudnom mieste, nie v centre. Veľmi sa tešíme, odchádzame 7.augusta, len jedna nevýhoda, že domáci neponúka apartmán súkromne ale cez cestovku.
avatar Re: Ostrov RAB
22. 02. 2010 22:17
Ahoj Kloda. Protože jsem v tom apartmánu taky byla - přes cestovku - 2007, hledala jsem až jsem našla i jiný kontakt, a myslím že o něco levnější. Nemůžu tady psát kontakt, ale je to přes Adria-Planet.eu, a ceny jsou:
Apartmá A5 45 68 78 85 78 68 45
Apartmá A6(+2) 64 76 94 100 94 76 64
Neumím to lépe vložit, ale jsou to ceny jak postupuje sezona v Eurech, u toho A6 je to cena při 6ti osobách, jinak za přistýlku 9 Euro, klimatizace 6 Euro.
Pokud se tedy jedná opravdu o Silvanu. Jinak kontakt, pokud bys nenašel, na e-mail. Zdraví R.
Re: Ostrov RAB
24. 02. 2010 17:59
spinning smiley sticking its tongue outdakujem za rady a tip. Nakoniec sme sa rozhodli ist do Ninu pri Zadare, su tam tiez piesocnate plaze a blizko je do Zatonu kde je moznost vyblbnutia sa deti. Na Rab sa ale urcite vratim, ostrov je ostrov!
Re: Ostrov RAB
24. 02. 2010 18:43
Ahoj Rero , díky za tip ale myslím si, že sa nejedná o ten istý apartmán Silvana, ako som pozerala na internete tak tých apartmánov pod týmto menom je viacej. ja som sa s domácim aj telefonicky spojila, nechcel nám to dať súkromne, že vraj má dohodu s CK Firo tour, ale nevadí už to máme objednané, ešte raz si to tam užijeme, teda dúfam. Inak domáci bol úplne v pohode, boli sme fakt spokojní. Ako si bola ty spokojná, možno sa niečo nové dozviem, nechcela si si to tam ešte raz zopakovať? Veľmi ma nám pomohli aj fotky čo si posielala na forum.
Zdravím ťa Kloda
Re: Ostrov RAB
25. 02. 2010 00:02
Apartnam Silvana poznam, tam som bol ubytovany minuly rok. Domaci je super a najlepsie bolo testovanie soferskych zrucnosti, ked sme pri prichode do apartmanu vysli autom tym kopcekom az celkom k vchodu. Manzelka mala obavy ci to vobec autom zideme na parkovisko smiling bouncing smiley . Byvali sme na samom vrchu, cize pohlad na more a plaz bol super a kedze su v tomto apartmane dve terasy - jedna na ktoru svieti slnko cez den a druha kde akurat k veceru, tak to bolo vyborne. Deti sa vysantili na pieskovej plazi a my sme sa aspon nemuseli obavat aby nahodou nezasli do vacsej vody smoking smiley Ked sme si chceli zaplavat my tak ma pri ceste na plaz boleli nohy co mne tolko kracali po vode ktora bola po kolena tongue sticking out smiley ale na druhu stranu aspon tepla.
Re: Ostrov RAB
25. 02. 2010 18:21
Bubko, tak ty Silvanu poznáš, kedy ste tam vlani boli, zaujímama ma to kvôli počasiu, či nie náhodou v auguste, či tam je v tomto mesiaci teplo?
Boli ste aj v nejakom kontakte s domácim?
Re: Ostrov RAB
25. 02. 2010 20:46
boli sme zaciatkom jula, pocko bolo super a domaci bol tiez fajn. teplo tam je dostatocne a keby aj bolo chladnejsie, tak more je dost vyhriate - hlavne v auguste.
Re: Ostrov RAB
29. 03. 2010 19:40
Ahojte všetci, chystá sa niekto tento rok do apartmánu Silvana v Lopare?
Re: Ostrov RAB
19. 05. 2010 18:34
Ahojte všetci, ako tak sledujem forum vôbec sa nepreferuje ostrov Rab, nikto tam tento rok necestuje
Re: Ostrov RAB
19. 05. 2010 21:52
Rero, nádherné fotky si poslala!!!smiling smileyMusím ťa pochváliť.My sme boli na Rabe a ja ho vrelo odporúčam ľuďom s maličkými deťmi. My sme boli 2 letá v Lopare na strane trajektu a je to kľudnejšia časť, nekonečne dlhá voda deťom po kolená. No naši už vyrástli, potrebujú plávať, preto tento rok meníme destináciu. Ale na tú našu pláž 090.jpg, čo odfotila Rero môžu deti od batoliat až do školského veku. Kým nevedia plávať.Jazdí tam vláčik, čo spája Lopar s druhou časťou, tam sú aj kolotoče, skákacie hrady, no bývať by som tam nechcela, príliš veľa ľudí!!! Len jedno upozornenie, na Rabe majú zlozvyk brať pasy ubytovaných, treba sa s nimi vopred dohodnúť, alebo dať im fotokopie. Nemajú na to právo, hlavne, ak od detí v cudzine rodič nemá iný doklad. A to sa mi zdá príšerné. Lebo hocikto môže prehlásiť, že je to jeho dieťa a ja to nedokážem!!!!
Re: Ostrov RAB
20. 05. 2010 18:12
Miska máš pravdu s tými pasmi, my sme boli v Lopare vlani prvýkrát a tiež sme boli prekvapení, keď od nás domáci pýtal pasy, ešteže sme mali kópie a dohodli sme sa s ním, že mu to bude stačiť, je to podľa mňa dosť veľké riziko dať originály pasov, ale že to je tam bežné. My sme boli tiež na tej pláži čo odfotila Rero, máme malé deti, takže úplne super, tento rok si to znova zopakujeme, už sa veľmi tešíme.
Re: Ostrov RAB
28. 05. 2010 20:50
Ľudia čo hovoríte na toto počasie, vraj má byť takéto celé leto, dúfam že do augusta sa to umúdri, máte niekto skúsenosti s počasím v auguste,my totiž odchádzame v auguste na Rab do Loparu.
avatar Re: Ostrov RAB
01. 06. 2010 10:56
Bude pekne, v Auguste do Loparu idem aj ja smiling smiley
Re: Ostrov RAB
01. 06. 2010 18:13
Kde a kedy presne , možno sa tam stretneme
Re: Ostrov RAB
02. 06. 2010 11:00
V Lopare sme boli minuly rok na zaciatku septembra. Ludi uz bolo prijatelne a plaz pre nase male deti super. Ale verim ze v sezone to tam je preplnene. Mali sme to ako last minute hotel Veli Mel. zby mensie,a le stacili s balkonom. Strava super, maju velku restauraciu s dobrym vyberom (vratane napojov v cene, salaty, zakusky...). Asi hlavne preto ze hostia su obvykle nemci a Taliani takze sluzby musia mat trochu uroven.
Re: Ostrov RAB
22. 06. 2010 17:32
ahojte všetci, tak čo hovoríte na počko, kto sa chystá ako prvý na Rab možno aj do Loparu, dajte vedieť, aké je tam počasie
Re: Ostrov RAB
25. 06. 2010 10:41
Ahojte, my tiez toto leto cestujeme na Rab, odchadzame z Banskej Bystrici 31.7. dako vecerom, cize na Rabe budeme od 1.8 do 9.8 , ubytovanie mame v Banjole, ale pochodime cely ostrov, snad objavime vela peknych miest na prechadzky aj na kupanie pre deti. Cela rodina sa tesime, deti uz rataju dni, ak niekto bude v tom obdobi na Rabe tak dajte vediet smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Markos9 (25. 06. 2010 10:59).
Re: Ostrov RAB
26. 06. 2010 20:14
Caute všetci, chystá sa niekto v obodbí od 7.8. do 14.8.2010 na Rab-Lopar v blízkosti apartmánu Silvana?
Re: Ostrov RAB
27. 06. 2010 19:43
ahojte my vyražame 17.7 2010 o 21:00 na Rab do Loparu apartman Paparič ak dakto ide može sa prydat alebo sa pridame mi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 125
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.