Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ražanj a okolí

Autor gavina 
avatar Ražanj a okolí
13. 02. 2009 16:16
Nenašla jsem moc informací o Ražanji a tak touto formou prosím o vše co by mohlo důležité abychom věděli . Jedeme parta přátel 10 dospělých a 8 dětí ( osvědčená společnost )smileys with beer
Re: Ražanj a okolí
22. 02. 2009 09:53
Kam přesně jedete? napište do soukromých
Re: Ražanj a okolí
22. 02. 2009 17:46
Vazeni, prosim npaiste svuj dotaz na muj email, mam apartmane pro vas @#$%&
Re: Ražanj a okolí
27. 02. 2009 16:07
Rád bych taky "oživil" tento dotaz ohledně Ražanje u Rogoznice.
Může někdo popsat nějaké čerstvější zkušenosti z pobytu v Ražanji a zátoce Stivašnica?
(zajímavosti, dostupnost nějakého obchodu, restaurace, atd.).
Nedalekou Rogoznici znám dobře, ale Ražanj nikoliv. Zatím jsme našel všude jen obvyklé obecné informace o "klidném místě, atd.".
Proto bych přivítal příspěvek někoho kdo v místě byl.
Předem díky a příjemné čekání na dovču!
avatar Re: Ražanj a okolí
27. 02. 2009 19:06
Kdy jedete ? Jedeme do stejné zátoky yawning smiley. Těch informací opravdu moc není a u nás rozhodoval hlavně ten klid. Zkuste napsat do soukromých Evík2 ( snad se na mne nebude hněvat)určitě vám odpoví na vše.thumbs up
Re: Ražanj a okolí
28. 02. 2009 11:09
Už jsem to tu někde kdysi psal, ale budiž: Ražanj se mi osobně velice líbila, ač mám mírný odpor ke kamenným a betonovým plážím. Bydleli jsme v té první zátoce, snad Mezaroca nebo tak nějak. Apartmány jsou blízko u vody, ale břehy jsou strmé, takže k těm vzdálenějším (max.150m) je to trochu vejšlap. Voda nádherně čistá ale povětšinou klidná, pro milovníky velevln tedy ne-e. Jeden solidně zásobený krámek pod terasou naprosto skvělé (v této části jediné) hospůdky. Super obsluha, výborná kuchyně. Pro větší skupinu lidí (nás bylo 15) se dá domluvit polo nebo plná penze, my si zaplatili večeře. Vyšlo to levněji než normal a nanosili nám plné mísy jídla, většinou 2 druhy, polévek, harantům zmrzlinu, prostě fajn. Podél vody je cestička so vedlejší zátoky s přístavem - příjemná procházka. Jsem rozmazlenej Makarskými plážemi, ale do Ražanje klidně znova.
Re: Ražanj a okolí
14. 06. 2009 14:31
Prosím, má někdo informace o místě v blízkosti Uvala Stivašnica. Děkuji
avatar Re: Ražanj a okolí
14. 07. 2009 11:07
Posunuji výše ,kdyby se někdo chtěl pochlubit jakou měl letos dovolenou v Ražanji a okolí smiling smiley
Re: Ražanj a okolí
29. 07. 2009 06:44
Odjíždíme v neděli do Ražanje. Nemáte někdo zkušenosti s tímto apartmánem (viz popis)?

"About 4 km after Rogoznica you will turn right in Podorljak following sign
Razanj. After a few km, you will be in Dvornice where you turn right again
following sign Razanj. After 2 km you will see sign Razanj and a smaller
sign Varos. There you turn right again after 200m you will see small sign
Daksa on the right side."
Re: Ražanj a okolí
29. 07. 2009 14:51
Minulý rok jsme byli ubytováni v aparthotelu M-K v Ražanji. Ubytování bylo na velmi dobré úrovni,pokoje vybaveny,čisto,uklízelo se, k moři 6 metrů,koupání fajn, vycházky do okolí. Stravování jsme měli polopenzi, snídaně bohaté, bylo toho až dost a večeře servírované. Jídlo bylo velmi chutné, dokonce i vnoučata nesmlouvala a jedla vše.Jedinná nevýhoda daného místa je to, že zde je větrno, neboť se jedná o hlubokou zátoku, sjezd k moři a našemu ubytování byl po velmi příkré betonové a asfaltové komunikaci, která byla typicky chorvatsky úzká na jednoho trabanta.Problém opět zaparkovat auto po opuštění parkovacího místa u aparthotelu, neboť po návratu nebylo kde a muselo se parkovat na volném prostoru mimo zónu aparthotelu, kde pere slunce od rána do večera. Blíže 3 x w,tečka hotel pomlčka mk tečka com. Možnost společného ubytování s psím kamarádem.
Jirka
Mia
Re: Ražanj a okolí
31. 07. 2009 21:54
Prosím vás, môžete mi poradiť, či sa v blízkom okolí Ražanje (mimo dedinky) dajú nájsť nejaké tiché plážičky s pozvoľným vstupom do mora, kde by sme mali aké - také súkromie? Ďakujem
Mia
Re: Ražanj a okolí
04. 08. 2009 16:38
Tak už som zistila, že to naše ubytovanie je v zátoke Dražica. Môžete mi o tejto lokalite povedať viac, prosím?
avatar Re: Ražanj a okolí
13. 08. 2009 19:42
Mia napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak už som zistila, že to naše ubytovanie je v
> zátoke Dražica. Môžete mi o tejto lokalite povedať
> viac, prosím?


nevím jak v Dražici ale v okolí Stivašnice jsme takové plážičky nenašli a to jsme to důkladně objížděli na člunu ale s pozvolným vstupem do moře jsme nic nenašli ale jezdili jsme na taková skaliska kde se to dalo zvládnout i menší děti s tím neměly větší problém.
Přímo v zátoce takové plážičky byly tři ale moře do nich nanášelo vše co přineslo ze širokého okolí :-((((
Mia
Re: Ražanj a okolí
03. 09. 2009 19:40
Tak už sme späť. A dojmy?
Ražanj je veľmi pekná, tichá dedinka s priateľskou atmosférou. Dražica sa nachádza medzi zátokami Mezaroca a Stivašnica, sú tam betónové pláže, medzi ktorými si asi dve malé kamienkové s pozvoľnejším vstupom. My sme využívali tú pod aparthotelom eMKa (niekto z fóra bol tuším práve v tomto aparthoteli ubytovaný).
Inak sme v Ražanji našli všetko potrebné - dobre zásobené dva obchodíky, dve reštaurácie, zmrzlinu. Ubytovanie bolo na jednotku, s nádhernou veľkou terasou s výhľadom na more... No čo viac si človek môže priať?
avatar Re: Ražanj a okolí
10. 09. 2009 14:25
Mia ....Taky jsme byli v Ražanji spkojení jen nás překvapila ta spousta lidí ale to je náš problém , protože jsme letos poprvé přijeli v sezoně a na davy nejsme zvyklí :-))
Chodili jste do hospůdky u obchodu nebo do Nevery? My jen nahoru do Nevery , protože máme rádi Karlovačkosmileys with beer a byla tam vždy super veselá číšnice a pouštěla báječné chorvatské písničky thumbs up
Mia
Re: Ražanj a okolí
11. 09. 2009 20:14
Áno, ľudí tam bolo dosť, ale stále je to málo v porovnaní s inými destináciami... A čo sa týka hospod, v Nevere sme veru neboli ani jediný raz. Boli sme sa najesť v aparthoteli eMKa priamo pri pláži a potom v tom podniku Grill - kúsok od Nevery. Neveru sme - asi mylne - vyhodnotili ako nie moc dobrý podnik, lebo vždy, keď sme išli okolo, bolo tam totálne prázdno. Ešte sme si hovorili, že to tam asi za chvíľu zatvoria, lebo nemajú žiadnych hostí smiling smiley
avatar Re: Ražanj a okolí
14. 09. 2009 13:29
Mia
Takhle jsme si Neveru napoprvé otipovali také , pak v Ražanji pořádali první rybářský festival a všude bylo plno, tak jsme vyrazili nahoru a už jsme nikdy nikam jinam nešli ...vždy bylo prázdno to ano a čepovali výborné pivo.
Je pravda že se asi drží silou vůle protože z turistů jsme tam byli vždy jediní :-) bylo to určitě i tím že se tam nevaří, ale to nám nevadilo ,grilovali jsme denně na terase.
Re: Ražanj a okolí
01. 03. 2011 11:38
Máte někdo zkušenost s app. Tereza v Ražanji? V jaké části je tento app? Jaká je tam pláž? Moc díky za každou informaci.
avatar Re: Ražanj a okolí
02. 03. 2011 14:48
Pěkný den
Osobní zkušenost s tímto apartmánem nemám ,ale podle mě je to část (zátoka) Varoš , my jsme byli v Stivašnici .
Obecně je v Ražanji málo pláží jako takových většinou to jsou betonová mola se vstupem do vody po schůdcích.
Nějaké info je tady [www.razanj.cz]
Re: Ražanj a okolí
31. 12. 2017 15:26
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máte někdo zkušenost s app. Tereza v Ražanji? V
> jaké části je tento app? Jaká je tam pláž? Moc
> díky za každou informaci.

Obnovuji diskuzi. Byli jste nakonec v app. Tereza v Razanji?
Chteli bychom tam jet prvnich 14dni v srpnu a porad zvazujeme zda ano ci ne.
Loni jsme byli v Pakostane. Nebylo to spatne ale spousta lidi (byli jsme poslednich 14dni v cervenci).
Hledame neco klidnejsiho, vhodneho pro deti. Mame tri vek v lete necele dva roky, 4 a 6let.
Dekuji moc
avatar Re: Ražanj a okolí
06. 01. 2018 07:47
Na tomto vlákně je jako třetí příspěvek od DALMATINEC. Zkus to dotazem emailem u něj.
Re: Ražanj a okolí
07. 01. 2018 15:40
Než někomu takto poradíš, tak to zkus sám. DALMATINEC



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (07. 01. 2018 15:43).
avatar Re: Ražanj a okolí
07. 01. 2018 15:51
Já nepotřebuji jet do Ražanje ani náhodou.
To že tam někdo píše, po kliknutí na Dalmatinac, že je zrušený nebo co, není můj problém. je tam napsáno, že je už přihlášen 10 roků, takže to vypadá, že adresa stále trvá.
Při otevření "Soukromá zpráva" to vypadá, že ta by šla odeslat. A tak jsem na něj upozornil.
O JirkaD tady vůbec nešlo. A jestli ty znáš detaily pro DALMATINAC, tak je tady napiš, ať to ví i ostatní.
Re: Ražanj a okolí
07. 01. 2018 17:13
Detaily o nicku DALMATINEC jsou jednoduché: je zablokovaný a tudíž se nemůže přihlásit a přečíst si soukromou zprávu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.