Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 03. 2009 15:11
a vida rudoši vyrazili na vycházku..smiling bouncing smiley

pokud vím..Věra chtěla informaci a dostala ji..poděkovala...confused smiley tak co rudoši ještě chcete...bežte si léčit mindráky jinam blbečci



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (13. 03. 2009 15:18).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 00:22
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> a vida rudoši vyrazili na vycházku..smiling bouncing smiley
>
> pokud vím..Věra chtěla informaci a dostala
> ji..poděkovala...confused smiley tak co rudoši ještě
> chcete...bežte si léčit mindráky jinam blbečci

JJ moje řeč Rosto smiling bouncing smiley Jak to tady vidím tak je to už docela na pováženou ,tady asi už kliká každej confused smiley Ale kdo kliká červenou není ČECH a kdo skáče tak je ČECH a dává přeci Zelenou smoking smileyJinak si to opravdu neumím vysvětlit ,podle mě to tady dělá jedno pěkný HOVADO a to ve všech diskuzích.Rosto já to tedy zatím neřeším smoking smiley A bude HUŘ
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 08:28
...klucííí, kašlete na to - vždycky se někdo najde, kdo tu bude barvit ( pokud ta možnost tady je a bude nadále ? ) . Stejně si tu po přečtení ve foru každý normální a soudný člověk srovná a udělá o všem svou představu, jak a co je kvalitní názor nebo rada a blb blbem zůstane bez iluzí bohužel všude nadále
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 09:36
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 18:22).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 09:44
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:04).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 09:53
Stando..bývám od SPS na Bohumila Němce asi 400m..smileys with beer už se taky těšíme až přijde ten den odjezdu...ale zase na druhé straně se obáváme ..protože naša fabrika je na tom zle a do konce měsíca prej přijde o prácu dalších 300lidísad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (14. 03. 2009 09:54).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 10:07
....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
14. 03. 2009 21:56
Ahoj lidi, tak se hlásím do klubu a letos taky vyrážíme s rodinkou do Blata. Hlavně díky Vám, tak doufám, že budeme spokojeni. Nebyla jsem 5 let u moře, tak to snad bude stát za to.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 03. 2009 09:20
markur..vítej..kdy a ke komu jedešyawning smiley

jo a ještě pro ostatní na předešlej straně sem dodal odkaz na počasí v Podgoře na 15 dníthumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 03. 2009 09:22).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 03. 2009 19:59
Jedeme na začátku srpna, na 10 dní. Apartmán Slavíček- neznáte ho náhodou někdo, snad to bude v pohodě.

Jezdíte po dálnici? Máme dodávku, takže to bude asi docela pálka za mýtné, ale jedeme s našima, tak jdem na půl.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 07:15
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:04).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 08:30
Máme VW multivan, někde jsem právě koukala, že to má být už druhá kategorie a je to pak o dost více.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 08:42
zde jsou poplatky: odkaz
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 09:35
markur jukni zde: [www.hac.hr]

jak máte auto menší jak 1,90m tak patříte do 1 kat.

ale jak je vidět zde tak je vysokej 1,97m





Upraveno 5krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 03. 2009 10:02).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 10:29
Kluci, díky, to si asi odpoledne vezmu metr a budu měřit, při nejhorším vypustíme olasmiling smiley, byli jsme před 5 ti rokama s podobným autem a myslím, že jsme byli taky v té druhé kategorii, to se nedá nic dělat, chci to vědět, abych věděla kolik mám počítat peněz na cestu, nějaké mýto a dálniční známky mi dovolenou nepokazíthumbs up
Ptozradíte mi, kde je ta jeskyně, nebo je to tajné? Mají v Blatu zmrzlinu, nebo jen nanuky?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 10:48
Markur..zmrzlinu majou na dvou místech u pláží , a třetí je v kempu Dole..jeskyně je jak sejdeš k moři tak na hlavní pláži se dáš doprava a dojdeš až nakonec ke skalám a tam se dostaneš podél skal pokolena ve vodě..tam jak sem dopsal tu šipkusmileys with beer



zmrzlina u restaurace Fredy





Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 03. 2009 10:53).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 10:55
Díky, na to, že jsem původně moře letos neměla v plánu, tak se těším snad víc než děti.yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 10:56
....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:05).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 11:25
To jasný, dám pozor, abychněkoho nevyrušilaspinning smiley sticking its tongue out , mě tam takové aktivity jako Vás teda nečekají ( hlídat 2 děti mi asi sebere veškerou energii), já jdu vyložene po přírodních krásáchyawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 11:45
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:05).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 12:15
ještě jednu poznámku..kdo by chtěl ležet u těch skal vzadu tak odpoledne kolem 16:00hod tam pomalu slunce zapadá za obzor
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 12:21
Samozřejmě,že všichni jdeme hlavně po těch "přírodních krásách" grinning smiley . Když je to moc umělé,tak to není ono . Není jak nad to co vytvořila sama příroda thumbs up

MirekŠi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 03. 2009 23:02
K tomu výbornému sladoledu už není co dodat,snad jenom to,že nám nejvíce chutnala zmrzlina přímo u baru nebo hned vedle a náš TIP:ŠUMSKOVOČEspinning smiley sticking its tongue out
Rada:zmrzlina u mola není až tak dobrá,poznáte to i podle toho,že tam nejsou žádné fronty...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 09:26
Zmrzlina vypadá úchvatně, děti určitě vyzkouší a ohodnotí, už jsem říkala staršímu aby šetřil peníze.
Co výlety lodí na Hvar a podobně? Co jsem koukala, je to většinou na celý den a to pro nás s dětmi asi moc nebude, hlavně malej je alergický na ryby, takže nějaký rybí oběd u něj nehrozí, Mě by stačil nějaký výlet na pár hodin, nebo budu muset děti nechat s rodiči, kteří s námi jedou, takže to bude s hlídáním jednodušší.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 10:13
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:05).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 10:36
Právě, už jsem někde četla, že ty výlety nic moc, takže pak uvidíme na místě, zajedeme se asi někam podívat autem, pokud bude nálada, většinou ve vedrech je člověk rád, že je u moře a nikam se mu moc nechce.
Má sebou cenu brát kola, jsou tam nějaké cesty, kde by se dalo jet s dětmi, jen kousek-pár kilometů?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 11:10
Také jsem měl kolo a kromě kempu Dole bych cesty s dětmi raději neriskoval.Myslím,že kromě magistrály se tam moc jezdit nedá.Problém je jít pěšky,ne tak na kole.Možná ale,že někdo má nějaký typ ??

MirekŠi
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 12:28
Kolo s sebou opravdu nemá cenu tahat, je tam poblíž snad jen jedna "cyklostezka" a to stará silnice, kterou by se snad dalo dostat až do Drašnice,přes vesničku Strnj, do které se dá dojet tak, že jedeš po magistrále asi l km směrem na jih a směrovka tě navede na Strnj ), dále Živogošče Porat (tam je možné navštívit místní hřbitov s krásným výhledem na okolí), dále po nefrekventované asfaltce do Igrane a dojet až do Drašnice po nezpevněné komunikaci......Na tuto cestu však nevedou žádné ukazatele......A důležité!! Lepení na duše s sebou.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 13:09
Díky za rady, kola zůstanou doma, o starost méně.

Zajímalo by mě, proč mám pořád červené hodnocení, ještě jsem to chápala, když jsem se ptala na apartmán kam jedeme, nebo na auto, ale když se zeptám na zmrzlinu, nebo na kola a jsem stejně rudá.
Asi se moc ptám, ale já si říkám, pokud to někomu vadí, tak mi neodpoví a kdo chce odpoví, žádný nátlak.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 03. 2009 17:49
Zmrzlina v Blatu stojí všude stejně-5kn,takže za tak dobrou zmrzku(jsou to 3 naše) se investice oplatí.
Co výlety lodí na Hvar a podobně? - přes kočku z pláže v žádném případě,chtěla loni 80 kn /osobu za Hvar.My jsme tam byli za 6kn/ osoba. Jeli jsme ráno do Drveniku, trajekt do Sučuraje jede co hodinu,takže šance je,že se i s dětma dostanete.Zaparkovali jsme v uličce v Drveniku a zakoupili si lístek sami.Berou platební karty.Na výlet jsme byli moc natěšení,pak jsme byli hodně zklamaní.Hned za 2 hodiny jsme jeli pryč a využili první pláže od Drveniku směr Živogošče,kde byl ráj na zemi a super vlny.Pláž uvidíte z cesty a uvidíte,že Vás také uchvátí...Fisch piknik jsem jako vy odmítla,mám malé děti a dokonce loni lidem bylo zle s jídla a chytli takovou střevní chřipku,že litovali výletu.Hvar můžete tedy zkuset touto formou a nebo tam byl výlet na Brač za 150/kn,Makarskou z Igrane,ale za 50 kn si tam zajedete raději autem a máte to dle svého pohodlí.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.