Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 17:05
:-D



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mojkos (21. 02. 2009 21:47).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 17:15
to kolista: fotky na odkazu jsou super

to Bery: jestli máš dobré nohy a dech , tak to zkus pěšky, ale bude to pěkný pruďák. Autem nima problema. Prohlédni si tu klikatici a svodidla na fotkách v kolistovém odkazu a budeš v obraze. Já jsem tam jel autem a dost dobrý adrenalin. Jestli blinkáš z rychlosti , tak to nehrozí. Víc jak 40 nepojedeš. Horší jsou zatáčky a po stranách skály a propasti , někde i bez svodidel. No a když potkáš v protisměru auto, tak couvá ten, kdo má blíž k výhybce ( sem tam nějaké to rozšíření). Časově to vyjde asi celý výlet tak kolem tří hodin (jedna cesta opravdu asi 30km) , záleží v jakém čase tam pojedeš, kolik tam bude turistů. Nahoře se nějak nedá parkovat, snad 10 aut, takže se i čeká , jak někdo sjede, tak další nahoru ( asi kilometr před vrcholem). Na vrcholu i pěkně fouká a teplota může být si myslím i o deset stupňů míň.
Můžu takový výlet doporučit, super adrenalin a je tam krááásný výhled. Jak z letadla. Není se třeba ničeho bát.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 20:12
Kozí stezka z Blata


Zátoka Vela Duba


Vyhlídka nad Malou Dubou




Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 22:04
Loni v půli července na Makarské 30st.na sv.Jure 12st.Docela kosa,ale ten adrenalin a výhled stojí zato.Jestli si za pár let vzpomenu na dovolenou
2008,tak to bude tehdy,kdy jsme byli na sv.Jure.smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 22:29
4Bomiňo..to byla vyčerpávající odpověď ohledně Sv.Jurethumbs up...ještě bych dodal kdo se chce juknout i na videa z výjezdu a ze sjezdu..tož ať jde na [www.youtube.com]
nebo zde [www.stream.cz] zde je sjezd na horském kole až z vrcholu délka 38minut.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 02. 2009 09:49).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 02. 2009 22:36
Bery napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jé,já se moc omlouvám Vasnivykolisto!!!!!!To jsem
> opravdu nechtěla.Pardon.

za co se omlouváš...za to že se ptáš?...šak proto si nás zde navštívila aby jsme Ti všichni poradili ..spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (16. 02. 2009 22:39).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 09:26
to vasnivykolista:

já se omlouvala za toho "cyklistu",nějak se mi to v té mé hlavě zaměnilo.Tak díky za shovívavost.

A díky všem za info o sv. Jure.Pěšky je to vážně nesmysl.Tak snad autem,ale jedině se sáčkem před sebou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bery (17. 02. 2009 10:40).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 09:30
Bery..ono stačí, když třeba uděláš chybu nebo chceš něco přidat do příspěvku..tak dole pod tvým příspěvkem je upravit..tak klikni a můžeš buď dopsat nebo opravit hrubkyspinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 02. 2009 09:31).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 10:14
Edit..chtěl bych se taky něco dozvědět..vlastně moje žena..kde se v okolí Blata vyskytuje Bobkový listeye popping smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 11:45
Bobkový list roste nahoře ve vesnici.Stačí si vyjít po tom kamenitém chodníku nahoru a tam pak kolem cesty je několik keřů.confused smiley

MirekŠi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 20:19
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonous - to vůbebec nevadí do jakého ap. jedete
> to vůbec není důležité i ,když je mi líto, že
> nebudete u mě, byla by aspoň sranda. Ale jedete
> prostě ne Blato a pořád doufám, že se uvidíme
> aspoň u nás na té kávě.


Edit, neboj na kafe se určitě zastavím smiling smiley a třeba potom zjistím že máš lepší apartman a zustanu u tebe smoking smiley uvidíme v srpnu jak to tady vubec dopadne ale zatím to vypadá docela bledě ohledně dovolenejch hot smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 02. 2009 20:25
Tady v té zimě něco k nakousnutí už se na ně moc těším
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2009 08:56
tak zrovna před chvílou sem dostal zprávu od mojí domácí Ivany, že na Blatě je sněhu jak sviňa..že už to tam dlouho
nebylo..prej vyrazijiou na saně a běžkytongue sticking out smiley..tu je fotečka z webkamery z Drveniku i když sem ji dal už jinam

8:25hod



12:30hod





Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (18. 02. 2009 12:31).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2009 20:45
No pane jo tak tam mají sníh a my v Žatci jsme bez sněhu, jsme tu jak na měsíci. No snad léto bude jak má být a bude teplo, když je teď zima jak má být i v Chorvatsku.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2009 21:43
čauky já tu mám taky asi tak 2 cm smiling bouncing smiley Brandýs n/L n.m 170 m thumbs up smiley ale už mě to vážně nebaví pořád uklízet ten sajrajt a vono je nekde sněhu hodně ? smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 02. 2009 22:00
Brno 25 cm.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 08:27
no já si jdu taky pro červenou..asi někdo sedí od rána do večera za PC a jakmile se zde objeví příspěvek tak ihned kliká jak o život ruděthumbs up smiley

takže Přerov 30cm prašanu všechny vleky v provozutongue sticking out smileysmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 13:31
Hmmm:
Jak po únorovém převratu v osumačtyřicátém roce, kam pohlédneš, jen ČERVENÁ ! ! !
I to je způsob sebeuspokojení, ale já znám i lepší ! ! ! smileys with beerdrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 14:21
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:06).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 15:47
Já myslím že po nás všech smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 20:29
vasnivykolista,jestli se potkáme na dovolenej máš u mě zelenousmileys with beer tady jí nedostanešsmiling bouncing smiley někdo Vás má asi hodně moc rád,nebo je na hlavičkutongue sticking out smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 02. 2009 22:08
Zdravím všechny manželky, který chtějí bobkový list, tak ten mi roste u baráku, tak jak se zastavíte tak si můžete i natrhat bobkáč.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 02. 2009 07:48
asi to sem nepatří, ale prosím jak se ten bobkový list menuje po chorvatsky
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 02. 2009 08:06
resstless: Lovorov list(asigrinning smiley)
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 02. 2009 09:02
vuinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny manželky, který chtějí bobkový
> list, tak ten mi roste u baráku, tak jak se
> zastavíte tak si můžete i natrhat bobkáč.
tož, to si mě potěšila a už teď se těšíme na návštěvu tvojeho keřa ....vlastně i barákathumbs up smiley..ale mě mosíš přichystat něco inčího já kafe nebumbám..ale trochou rakie nepohrdnuthumbs up smiley p.s. máme si vzat sebou na ten bobek nůšu nebo travnicu smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (20. 02. 2009 09:13).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 02. 2009 23:35
Bobkový list se opravdu řekne spisovně lovorov list, ale říká se mu u nás ještě jinak, ale nemůžu si momentálně vzpomenout.
Jak mi to naskočí tak to napíšu.
Ta rakie se u nás taky určitě nějaká najde, protože se tím super leští sklo tak je vždy po ruce. A toho bobkáče je zbytečně hodně trhat, protože nevěřím, že ho manželka potřebujuje v kilech. Já ho, teda moc nepotřebuji. Ale co se týká mě, vemta si ho kolik chcete.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2009 10:45
Edit..mě vyšlo v on line slovníku ( [www.rjecnik.net] ) že Bobkovej list je: uvali ostavlja spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (21. 02. 2009 10:47).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2009 10:47
Tak si už konečně založte téma "Bobkový" list"! Nebo si to pište na soukromé emaily!!! Koho to zajímá, takové ptákoviny.....chci si číst, prohlížet fotky o Živogošče a ne vařit guláš proložený pětadvaceti centimetry sněhu v Brně, popř. centimetrem v Žatci. Tam určitě nebudete dostávat červené.....Teď ,myslím, máte konečně jasno, za co je tam dostáváte. A když ne, tak vám to snad dojde !! Děkuji za pochopení.....
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2009 15:53
kabinet302..zrovna si pročítám tvoje příspěvky v tématech, ale moc sem nenašel příspěvků, které souvisí s dotyčnéma tématama..tak hned nenapadej jedno téma, které Ti nepřirostlo k srdci..tongue sticking out smiley
a dál si myslím, že zde je tolik příspěvků o Blatě, kde v jiných v tématech o jinčí destinaci nenajdeš.... a tlachů je tam víc než zde a píše tam někdo to co Ty tady? ne..takže se hned nevytáčej..zkrátka kdo chce ten si zde najde to co potřebuje ale Ty asi potřebuješ jenom kritizovatspinning smiley sticking its tongue out

posledních 5 příspěvků od tebe..ani jedno k tématueye popping smiley

jeden z mála..musím se smát... viz zde Slovinská známka 35Euro thumbs up smiley [www.ihvar.cz]



Upraveno 9krát. Naposledy upravil vasnivykolista (21. 02. 2009 18:42).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 02. 2009 18:51
Když už chtějí někteří ty správné příspěvky..tož mám jeden..každé ráno kdo bude chtít čerstvé ryby vás vzbudí klakson rybářů na autě, kteří právě dojeli s rybičkama na prodejthumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 86
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.