Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

jo
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 04. 2009 09:23
Ježci tam vydrží jen do začátku sezóny, než je vyloví čeští turisté. (Slova místního ubytovatele)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 04. 2009 12:06
V Blatu je opravdu hodně ježků,to třeba ani na Pagu jsem nezažila.Je pravda,že velké místa s ježky jsou v hlubší vodě,ale bohužel loni jich bylo tolik,že bez bot ani náhodou,jinak jste jich měli tolik zabodlých v noze,že jste lezli z vody po čtyřech.Boty bych doporučila také i na oblázky, i když si myslím,že pokud to nebudou ty gumové,tak je tam odrovnáte a na závěr i necháte,protože z těch oblázků se takové ty látkové úplně vepředu obrousí a lezou Vám pak prsty ven.Dokonce někteří tam měli loni i naše CZ jarmilky a dopadli úplně stejně.V případě,že dopadnete bledě s botama,neděste se, v místním obchůdku v kopci prodávají nové botky a dokonce levněji než u nás!Takže závěrem: boty pro děti i dospělé!!! A je pravda,že díky těm ježkům je tam voda jako křišťál - to lidi třeba na Makarské nikdy nezažijí.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
08. 04. 2009 11:36
Ahoj lidičky jestli mohu přidám se do diskuze o Blatě smiling smiley
Byla sem tam v roce2006 poprvé a uplně mě to natchlo.
Letos tam jedu znovu ale už s rodinou smiling smiley budeme ubytovaní u p.Vuinac,takže se mooc těšíme.
Nalákali ste mě na jeskyň sem na ní zvědavá.
Kdyby ste měl někdo ňaký tip na výlet s 1,5 letým klučinou pisněte mi budu ráda
Díky páček
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2009 09:51
Ahoj v Blatu, koukám, že se tu dlouho už nic nenapsalo. Já mám malý dotaz na ty co už v Blatu byli-mohou se v moři koupat psi??
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2009 10:45
A proč by nemohli....plavat umí.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2009 11:52
Někde nesmí chodit k vodě už jsemto na několika vláknech četla.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 04. 2009 14:23
Můj názor je, že se psem někam mimo, kde nejsou ostatní lidi. Mám děti alergiky, takže nemáme žádného domácího mazlíčka, takže nemáme až tak blízký vztah ke zvířatům a osobně by mi vadilo kdyby se mi děti cákaly se psem. Takže najít nějaké klidné místo bez lidí, aby se chudák pes neuvařil v tom teple. Kdybych měla psa, asi bych ho raději nechala doma, pokud by byl někdo, kdo ho může pohlídat.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 04. 2009 08:49
Pro Markur-Váš názor beru, nepatřím však mezi ty pejskaře, kteří po svém psovi neuklízí a nechodíme mezi velké davy lidí. Jestliže Vaše děti jsou alergici, tak stejně i když se pes koupe v moři by jim to nevadilo. Psa nemáme komu nechat a je navíc tak vázaný na nás, že by tesknil je to jako dítě. Možná po nás nezbyde po odchodu z pláže taková paseka jako když odejdou kolikrát rodiny s dětmi a kde jsou rodiče ještě kuřáci /tím se nechci nikoho dotknout/. Až budete ležet u moře stačí pozorovat a každý si udělá obrázek. Děti zanechají papírky od bonbénů pecky od broskví a dokonce jsem zažila kdy již velké dítě vykonalo velkou potřebu do moře. Pak je to opravdu věc názoru, protože to pes neudělá. Věřím, že i ˇBlatu se bude mít pes dobře, jedeme poprvé do Blata, do Chorvatska jedeme letos po jedenácté a zatím jsme se vždy měli pěkně.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 04. 2009 10:10
To máte pravdu, někteří lidi jsou pěkný čuňata. Všude je to o lidech. Mě psi nevadí, jen k nim nemám vybudovaný tak blízký vztah, protože žádného nemáme, když jsem byla dítě, tak mi ho naši nedovolili a teď nemůžeme zase kvůli dětem. Mě jen vadí páníčci, kteří neuklízí po svých psech, pak jdeme s dětmi na procházku a já jen hlídám, aby do něčeho nešláply. A musím souhlasit s těmi kuřáky, určitě jsou i někteří ohleduplní, ale už mockrát jsem se setkala s opakem a budu raději vedle lidí, kteří mají sebou psa, po kterém uklidí, než nasávat u moře kouř z cikateret od kuřáků a pak koukat, kam položit osušku, aby to nebylo samý špaček.
Na Blato jedeme taky poprvé a už se nemůžu dočkat, kdy jedete? Třeba se potkáme.smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 04. 2009 10:34
Jedeme 9. 7. 2009
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 04. 2009 15:34
za 94...odjezd do Blata kolem 17:30hod 19.7.2009.smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 04. 2009 08:17
Tak to jedete dříve, my máme nástup 31.7. tak pak tu napište, jak se Vám líbilosmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 04. 2009 13:58
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:01).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 04. 2009 15:54
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to vasnivykolista:
> ja tam prijedu den po tobe, tak ji nezapomen
> vychladit :-)
>
> Uz jsem pripraveny k odjezdu......
> [clun.sweb.cz]


tož se švárou budem mět na den půl litra slivovice takže asi 6 litrůthumbs up smiley drinking smiley
kurňa vidím tvůj parníček v cajchu ..škoda, že sem mosel být v práci ináč bych se stavil...nojo kousek od našehoeye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (20. 04. 2009 15:56).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 04. 2009 18:21
V Blatu loni na městské pláži v sezóně se nekoumal žádný pes.Ani v době,kdy měli Chorvaté státní svátky,prostě na této hlavní pláži jste je neviděli.Nevím,zda to bylo tím,že psa nikdo z turistů neměl,ale je pravdou,že Chorvaté nechovají v takové míře psy,jako my.Oni raději kočky.Na skalnaté útesové plážičce,směrem do kempu se pejsci už koupali.No,viděli jsme 2,jeden byl od německých turistů,buď se koupal nebo byl zavřený v kleci a pak čeští turisté tam měli benjamínka.Vždy s ním popošli tam,kde nebyli děti a nával ležících turistů a vše po pejskovi řádně odklidili.V Blatu je opravdu hodně skalnatých zákoutí,kde místo pro svého pejska naleznete,ale např. v Brele či na Makarské je vyvěšena cedule,že zde psi nesmí.Ale opět se jednalo o hlavní městskou pláž.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 04. 2009 19:30
To by jste se divili kolik domácích má na Blatě psy. Jenom Sonja Juran má 3 psy a chodí s nimi každý den na pláž. Když počítám naši Borinku tak jsme na malé pláži každý večer. Nevím kde jste byl, ale asi někde schovaný v apart. a kdo ví co jsta sledoval. / ale věřím, že psy určitě ne /
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 04. 2009 10:32
....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:01).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
21. 04. 2009 22:11
toStandaM -NEŘEŠ TO smoking smiley a Rosto ,ta spotřeba je podle tebe určitě v normě vid ? smoking smiley a jestli mě nekdo zase pošle soukr.zprávu ,tak už to tady doo dám do diskuze smoking smiley a potom se teprve začne červenatsmiling bouncing smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 07:49
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:02).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 14:35
Edit..ale loni sem na Blatě neslyšel ani čokla zaštěknout a myslím ani nevidělspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 14:35
Stando a Rendo..jakto, že nejste ve výjezdovém kalendářu eye popping smiley
Rendo..dlouho sem tě nečetl,kde jsi se toulal......tož to víš my moraváci pijem slivovicu místo vodydrinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 04. 2009 14:40).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 21:24
Stando on je fakt nějakej divnej, už mě taky začíná pěkně srát..Co stím naděláme..
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 21:33
Nazdar kluci nejsem ve výjezdovím kalendáři protože asi na HR SERU.Je daleko levnější dovolená i z hezkým prostředím a krajinou za cca 48 000kč co stojí pro mojí rodinu dovolená v HR najdu dalších cca 5 destinací a nemusím nikam jet asi 15 hodin autem. Mám šikovnou dcerku, která dělá OA s cestovním ruchem v Neratovicích a za tuto cenu máme možnost ject do Řecka za Kintos( nebo jak se to vůbec píšegrinning smiley) na 14 dní, letecky, polopenze pro 2 a půl 2 za 53 000kč což už není tak velkej rozdíl,ale určitě to bude změna. Na Chorvatsko samozřejmě nechci zanevřít a vždy se tam rád opět podívám, ale letos to asi vyhraje podle mě a mojí rodině asi to Řecko. Je to asi 2 hodiny letu a bude to po 6 letech změna.

My slivovici nepijem, protože jsme skoro pražáci grinning smiley Mi máme želivku a do Plzně daleko.smoking smiley


vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Stando a Rendo..jakto, že nejste ve výjezdovém
> kalendářu eye popping smiley
> Rendo..dlouho sem tě nečetl,kde jsi se
> toulal......tož to víš my moraváci pijem slivovicu
> místo vodydrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 21:45
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Edit..ale loni sem na Blatě neslyšel ani čokla
> zaštěknout a myslím ani nevidělspinning smiley sticking its tongue out

Ale Rosto smoking smileyoni to mají jako my prasátka na .........smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 04. 2009 22:12
Vuinac: Byl jsem u rodiny Silvia AJDUK,na pláži jsem byl denně,ale tuto paní jsem tam neviděl...možná škoda.Že by se tento příspěvek pak poupravil.Na místní pláži jsme se opravdu my osobně nesetkali a na appartmánu jsme neleželi,máme malé děti a ty byli neustále pod skalisky u kempu ve vodě,takže celý den u moře....
Sledovat psy by mě ale nebavilo,to raději ty banány.....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 04. 2009 06:59
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:02).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 04. 2009 21:37
Sám Silvio má psa, a dovolenou na Blatě tráví s nimi. Tak to je mi záhada, že jste ho tam neviděli. O dva baráky vedla je taky pes a pokud jste chodili skratkou od domu Silvia přímo na pláž tak tam má paní Sonja 3 psy. A ten můj si taky rád zaštěká a na pláž chodíme každý večer.
Psy tu ale nebudema rozebírat. Ale od dnešního dne jsme v termínu porodu a čekáme 8 štěňátak, a jedno bude cestovat jako Bora,/ Blato - ČR / protože si ji kupuje soused Brajkovič a manželka je taky češka. Tak o pejsky na Blatě se určitě nebojím.
Hlavně si užijte dovolené a ať se Vám u nás líbí.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 04. 2009 10:04
Děkuji Vuinac za odpověď,možná je škoda,že Silvio psa sebou neměl,děti by se s ním po večeru zabavily,místo toho vozily miminko od Silvia.Možná změna,místo psa= miminko a nebo ho daroval Gojkovi.(tam ale taky nebyl).Mezi domy jsme chodili dost příkrou zkratkou a zase nic.Škoda.Jenom samá kočka..........
Přeji Vám pěkný vrh...snad vše dopadne dobře a Blato bude obohaceno o slušný psí přírustek.Děkuji za přání pěkné dovolené,loňská byla dobrá,ale krátká...
Přeji všem,kteří letos do Blata pojedou,hodně sluníčka,teplé moře a relax....jinak ho najdou v baru na pláži a u velmi dobré zmrzliny.Večerní páteční taneční párty jsou zde taky skvělé a hrajou česky,slovensky, polsky...no prostě všeho chuť !
Já letos od 6 km dále....
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 04. 2009 15:40
Máme doma 13 stafordích miminek, 7 holek a 6 kluků. Tak na Blatě určitě nějaké potkáta. Hovinka na pláž, ale určitě chodit dělat nebudem.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 04. 2009 17:43
QWERTZ - nemusíš mi posílat soukromé zprávy, co se týký tvých názorů, můžeš se tady veřejně projevit tak jako tady všichni, kdo se na tuto nit přopojili. Myslím, že tedy budou se mnou kluci souhlasit. A prosím nekaz to tady.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.