Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 06:58
Mě Živogošče Blato zajímá. Ale co mě nezajímá ve vlákně, je to, co tam nepatří, co by mělo být při nejlepším v jiném vlákně, popřípadně by ten problém měl být řešený osobním emailem. Ale to vy, kteří tam máte červených, že se to nedá ani spočítat, asi těžko chápete.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kabinet302 (25. 03. 2009 10:15).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 08:31
pro kabinet302: je to taky pěkná blbost s tím červenáním, je to dost trapný a myslím, že problém s myšlením máte spíše vy, co tu ty červený rozdávátespinning smiley sticking its tongue out
Kdybych Vás brala vážně, tak se bojím na cokoli tady zeptat, aby nebyla zase rudá a proto na Vás kašlu. Protože dostávám červenou za všechno- za to že se zeptám na zmrzlinu, nebo napsala, že se těším na Blato( tak mi to tedy promiňte- měla jsem jít rychle hledat vlákno "Těšíme se na dovolenou", protože sem to nepatří)
Už se těším na další červené - tak si poslušte, můžete se tu vesele uspokojovat.tongue sticking out smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 09:04
Přesně tak..každej normální člověk zde o této destinaci na 10 stránkách nalezne plno věcí, že když přijede na místo je v obraze a ví do čeho jde...a příspěvky které jsou zcela o Blatě jsou rudé..myslím, že to dělá pár lidí, kteří tu mají zaregistrovaných pár nicků a z každého klikají..a již jsem dostal pár výhružných sprostých mejlů od jedné osoby..ohledně tohoto vlákna..že je to na podání trestného oznámeníeye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 03. 2009 09:08).
avatar
XXX
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 09:27
@renonous:
Ohledně Postiry jsem ti poslal soukromou zprávu.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 10:01
Musím se po dlouhé odmlce připojit i já, protože se mi to tady co čtu vůbec nelíbí.
Že tu červenou vůbec řešíte, vždyť děláte tomu člověku radost, že Vás vytáčí, přestaňta to komentovat a jeho to přestane bavit.

Byla jsem na pár dnů doma v HR a musím se přiznat, že lidi hodně zajímá jak to vypadá s naší krizí v ČR. Hodně se tam o tom mluví a lidi se bojí, že sezona bude slabá. Připravujou se na to, ale s cenami dolů nechtěji jít.

Tak si zase vyměńujte názory já Vám do toho mluvit nebudu.
Zdravím.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 10:10
Edit..tak vítej zpět ..myslím též že dost lidí nepojede..někteří se určitě rozmýšlejí ..v zemi je plno propouštění, krachujících firem a nejistoty co bude dál...jak jsi posledně psala, že budou sousedi fotit zasněžené Blato..nemáš pár foteček?..když tak je sem hoď, nebo mě je pošlitongue sticking out smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 10:33
Jasně, už budeme řešit jen dovolenou a na ostatní kašlem. Škoda, že do srpna je tak dlouhá doba.
S tou krizí je to zlé, u nás ve firmě taky, tak si říkám letos jedem, možná příští roky na dovolenou nebude, tak si to musíme letos pořádně užít, po 5ti letech se na moře opravdu těším a na Blato jsem moc zvědavá.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 03. 2009 13:32
Fota jsou, sousedi opravdu fotili, ale starými fotoaparáty a než to vyvolají tak bude léto. Bohužel nám na Blatě nejde intarnet tak jak, jsme na to zvyklí tady v ČR. Na Blatě se musí vytáčet tel. číslo a napojitse. KATASTROFA. Nedá se vůbec nic stáhnou a hlavně to stojí dost kun.
No prostě Blato a technika.

Co se týká turistů, Čechů bude určitě méně, ale pořád jich bude nejvíce. Díky špinavému Balatonu se hlásí i více Maďarů a Poláků.Proto si myslím, že Chorvatsko tu krizi tak neucítí jako my v ČR.

Ta červená je opravdu zvláštní připadá mi jako bych vám jí dávala JÁ.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 11:36
Dají se přímo na Blatě vyměnit kuny, nebo si měníte už u nás? Myslím na zmrzku, pečivo apod.
Na ubytování povezu Eura, mýtné a pohonné hmoty je asi nejlepší kartou ?
Jak daleko je nějaký větší obchoďák, kdyby náhodou došly zásoby. Díky za radysmiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 12:58
Loni jsme byli osobně v Blatu a byl problém přímo na místě vyměnit EUR/kn.V místní restauraci byli majitel ochoten nám vyměnit EUR na kn,ale kurz byl dosti pod cenou,kterou nám nabídli nakonec ve směnárně v Podgoře.V Podgoře je pošta,banka a směnárny,kde Vám vymění za dobré kurzy,dop.u zeleninového tržiště je směnárna,nej kurz.Měli jsme sebou na cestu na první dny pár kn,jinak jsme to vyměnili ve zmiňované Podgoře. Pečivo jsme nakupovali buď přímo na pláži,ale bylo hned pryč,lepší je obchůdek přímo v kopci, z kopce,po levé straně,nadstřešen hrozn.vínem.2x denně vozili pečivo,po ránu velký výběr až do 11:00 hodin.Koblížky,3 druhy chlebů,veky,sladké rohlíky,koláčky.Mají hlavně vše čerstvé.Výborné jogurty,denní tisk,pohledy,drogerii,mléko.
Větší nákup jsme dělali v Podgoře ve Studenacu nebo v Drveniku ve Studenacu.Jsou to velké samoobsluhy,např.takový velký výběr mlék jsem v životě neviděla..
Ubytování,mýtné,LPG jsme hradili kartou,jak píšete.
P.S. Zmrzlina-sladoled,výjde v Blatu na 3x místech 5kn a je vynikající!!!
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 13:01
Zasněžené Blato nemám,ale mám zasněžené Igrane z 18.2.2009,hlavně Biokovo.Připomíná to Alpy v Chorvatsku.Je to nádhera,ale pro lidi místní šok,když viděli sníh po 23 letech...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 13:12
....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:02).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 14:43
no já měnil loni v baru..(hned vedle Fredyho restaurace) ve Vagabundu....za 1 euro mě dali 7,20kuna byl to celkem přijatelnej kurzthumbs up...ale jinak si peníze beru vyměněné sebou z domu ... benzin a mýtné platím kartou..tam sem měnil, že mě zbyly eura a chtěl sem něco koupit za kuny



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (23. 03. 2009 14:45).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 15:04
Díky za rady, takže kuny vyměním už taky u nás.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 18:18
Vzala bych si kn na cestu a potřebu prvních dní.Loni se vyplatilo vyměnit kn až v Chorvatsku.Dokonce brali i CZK.Kurz nás vyšel 3,10Kč- Podgora směnárna.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 03. 2009 20:54
XXX napsal(a):
-------------------------------------------------------
> @renonous:
> Ohledně Postiry jsem ti poslal soukromou zprávu.


Děkuji a moc yawning smiley a na ty červený se víš co? Neřeš to . A kabinet 302 jsem neměl v životě rád thumbs down tam to byla samá P..a smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 03. 2009 22:22
Hlavní pláž -směr jeskynka do prava smoking smiley 2007
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 03. 2009 20:48
Pro Markur ,tady je ten studenac v Drveníku yawning smiley taky tam občas zajdem ale jak psal Standa lepší a levnější je samoz.. ta Makarská



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (25. 03. 2009 20:50).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 03. 2009 21:45
Já pořád nechápu ,oč vám jde ?Proč se tu musí pořád dávat ta červená ? A to nejenom na tomhle vlákně ale na všech ostatních a to i na Fotky smoking smiley Asi to už nemá cenu vám tady něco ukazovat confused smiley Asi jste všichni byly všude tak to už nemá asi žádnou cenu tu něco ukazovat a snažit se trošku přiblížit místo ,které je tak nádherné yawning smileyJá se vždy těším ,kdo tu dá pár fotek a něco aspon málo k tomu napíše -já všude tedy nebyl smoking smiley a proto se aspon podívám na to foto yawning smiley Tak se prosím nezlobte -určitě tech slušnejch lidí tu je více a pro ně tu dáváme ty fotky-zatím smoking smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 14:49
Takto to vypadá na Blatě, Když je zamračené a chčije a chčije a chčijespinning smiley sticking its tongue out





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (26. 03. 2009 18:41).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:08
A takhle to vypadá na Blatě ,když je tam nádherně smoking smiley tak jako vždy yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:11
yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:12
smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:16
smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:22
Tohle se tam dá taky potkat yawning smiley děti najdou všechno
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 03. 2009 21:26
smoking smiley nádhera
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
27. 03. 2009 20:59
Fotku jsou krásný, všem díky.
Dnes mi přišlo potvrzení, že majitel apartmánu dostal zálohu, tak už to máme jistý a snad bude ubytování v pohodě.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 04. 2009 08:38
Ještě prosím radu, jsou potřeba na Blatu boty do vody, pro děti mám, ale co pro nás dospělé? Jsou tam ježci a ostré kameny?
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 04. 2009 08:53
....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (28. 05. 2009 14:03).
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
02. 04. 2009 09:12
ježků je tam plno (to je důkaz čistoty vody)..ale většinou jsou až tam kde nedostaneš na dno
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.