Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 07. 2011 14:46
Luissi , nám se tady taky líbí a taky pojedeme za rok znova, ale teď se těším do hospůdky smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 07. 2011 14:57
To já také.Hlavně s Váma. A budeme zpívat" Z Hradišťáááá".smileys with beersmileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
15. 07. 2011 21:18
Ahoj, podal by někdo info jak to vypadá s teplotou zduchu a vody? Mějte se tam smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 08:04
Tony Stark napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, podal by někdo info jak to vypadá s teplotou
> zduchu a vody? Mějte se tam smiling smiley


vzduch ..pařák jak sviňa..voda podle informací z Blata od domácích 27°C
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 08:39
Je tu hic jak sviňa, včera jsme přijeli a předpovědi hlásí celý týden 36-37st, voda opravdu jak kafe.
Rosťo slivovici už máme na ledu thumbs up smiley
tak se přihlas

JB
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 13:17
po telefonu s domácí..teplota ve stínu 12:15hod .. příjemných 37°C grinning smiley...ale od pondělka se má krapet ochladit
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 14:46
Doufám, že od pátku bude zas hic smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (16. 07. 2011 14:46).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 18:16
Chlapci ,užívejte v klídku dovolenou smoking smiley a já Vás tam vystřídám a přeji štastnou cestu smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 20:46
Nádherné místo,supr lidi kolem,počasí úplně famózní,vyšlo nám to na 100%.Příští rok chceme znova na to místo.,Je to supr.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
16. 07. 2011 22:37
renonnous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chlapci ,užívejte v klídku dovolenou smoking smiley a já Vás
> tam vystřídám a přeji štastnou cestu smileys with beer


Rendo..díky za přání..budu informovat jak přes SMS tak jestli se mě bude chtět v tom vedru šlapat k domácím do patra tak i přes net...ještě 69999 vteřinsmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2011 01:03
luiss napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nádherné místo,supr lidi kolem,počasí úplně
> famózní,vyšlo nám to na 100%.Příští rok chceme
> znova na to místo.,Je to supr.


JÓ letos jedeme 16-tý rok do Blata, krása,pohoda a fajn lidi...
A to si představ, když tohle místo bylo i v sezoně skoro prázdné- super.
Pro nás je to druhý domov, místní jsou již jak naši sousedé.
Však už tam na nás čekají. Vždy vezu dost dobrého chleba pro domácí.
Pekař z Deštné
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
17. 07. 2011 12:36
Rosto ,štastnou cestu a hezkou dovču. Pozdravuj domácí
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
18. 07. 2011 11:57
Taky se nam to pomalinku krátí...za Vsetína na Jadran už v pátek a od 30.7. hurá do Blata drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (18. 07. 2011 11:59).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
22. 07. 2011 23:58
Raadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky se nam to pomalinku krátí...za Vsetína na
> Jadran už v pátek a od 30.7. hurá do Blata drinking smiley


Ahojky tak my od 2.8 tak jako každý rok smoking smiley třeba se tam poznáme a ..... po pokecáme smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 07. 2011 07:35
Chtěl jsem jet taky do Blata,ale rodina mě zase zvratila a jedu na Hvar, je tam nadherně, proto chci změnu, a Blato se mě zda byt krasné a nepřelidněné, nemaš prosim fotky, a nějaké info o ubytovaní, mimochodem jsem taky ze Vsetína, dik M.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 07. 2011 15:33
hlasim se z Blata...rano bourka lilo jak svina nebylo videt na krok..ale porad je teplo..momentalne se slunce snazi vylezt s poza mraku..teplota kolem 30...more je stale teple..kolem 25....tak se mejtesmileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
23. 07. 2011 16:34
tak se to už fakt vybralo a je azuro...jdeme se koupat
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
24. 07. 2011 00:18
Tak přeju celý Tvý rodině pěkný počasí, klidné moře, dobrý pivko a pohodu, my za 35, červen jsme vynechali a chybí to.
Dej pozdrav Dadovi ve Vagabundu od pekara Karla a ...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2011 20:36
Včera jsme se vrátili z Blata a moc se nám tam líbilo.Už ted vím kam pojedem příští rok. Blato je opravdu krásné,klidné místečko pro dovolenou. Jediné co se nám nelíbilo,byl výlet lodí Felun na Korčulu,to bych nedoporučoval. Všem kteří jsou na Blatě,nebo teprve jedou hodně sluníčka a hezkou dovolenousmiling smiley
Rosto,škoda že jsme se nepotkali.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2011 21:12
Meny .
Jednou jsem to tady už psal ,že z Blata výlet lodí stojí za nic thumbs down škoda kun smoking smiley Sice jenom na Hvar .Sucuraj a fakt to jednou stačí.To je lepší výlet z Makarské.....rybářská lod a supr ryby smileys with beer Od 2.8 jsem taky na Blatě hot smiley Přeji hezkou dovolenou Všem kdo tam už je a nebo teprve pojede .thumbs up
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
25. 07. 2011 21:20
Jestli se můžu zeptat,co bylo důvodem vaší nespokojenosti s výletem.Tato loď nám byla doporučována,i když vím že v sezonu naberou turistů,že je plno a slíbené občerstvení je někdy těžké dostat.Když jsme byli v Blatě,tak jsme jeli na Korčulu trajektem z Drveniku a moc se nám tam líbilo.S Felunem jsme chtěli loni na Pelješac,ale nějak to nevyšlo,chtěli jsme letos.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 07. 2011 18:44
Fando,právě že lod byla naplněná tak ze 70 procent. Ale aspon trochu Vám to popíšu
Když nás pani odchytla na pláži,říkala plno pití,plno jídla. Za celou cestu na Korčulu a zpět jsme dostali jednu malou makrelu a jednu litrovou láhev vína na stůl pro cca 6 lidí. Žádnej bufet nebo něco podobného pro koupi vody limo,káva,pivo ... na lodi neexistuje. Cesta na Korčulu trvala místo slibovaných 3 hodin 4h. Než se vystupovalo byla cedule,odjezd 14:00h. grinning smiley
Do přístavu jsme přišli ve 13:45 a lod akorát přijížděla. Hned co nastoupil poslední s našeho hloučku lod se rozjela. Když jsme byli asi 250 metrů od břehu,někdo začal křičet a mávat rukama a lod se začala vracet. Na břehu nechali 2 ženy. Kouknul jsem na hodiny,bylo 13:50!!! A cestou domů nutili lidem náký mýdla a krémy angry smiley A cena? 250kun na osobu

Vždycky se nám výlety v Chorvatsku lodí moc líbili,ale letos to byla fakt hrůza.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 07. 2011 19:20
Meny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fando,právě že lod byla naplněná tak ze 70
> procent. Ale aspon trochu Vám to popíšu
> Když nás pani odchytla na pláži,říkala plno
> pití,plno jídla. Za celou cestu na Korčulu a zpět
> jsme dostali jednu malou makrelu a jednu litrovou
> láhev vína na stůl pro cca 6 lidí. Žádnej bufet
> nebo něco podobného pro koupi vody limo,káva,pivo
> ... na lodi neexistuje. Cesta na Korčulu trvala
> místo slibovaných 3 hodin 4h. Než se vystupovalo
> byla cedule,odjezd 14:00h. grinning smiley
> Do přístavu jsme přišli ve 13:45 a lod akorát
> přijížděla. Hned co nastoupil poslední s našeho
> hloučku lod se rozjela. Když jsme byli asi 250
> metrů od břehu,někdo začal křičet a mávat rukama a
> lod se začala vracet. Na břehu nechali 2 ženy.
> Kouknul jsem na hodiny,bylo 13:50!!! A cestou
> domů nutili lidem náký mýdla a krémy angry smiley A cena?
> 250kun na osobu
>
> Vždycky se nám výlety v Chorvatsku lodí moc
> líbili,ale letos to byla fakt hrůza.


A tak nějak to bylo i unás smoking smiley proto nám to stačilo jednou ,podruhé už radši trajektem a projedu autem za ty prachy více míst -u mě tedy Hvar .
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 07. 2011 22:06
Jak pise renonnous, byl jsem na te same kocabce co sotva drkocala a nafta byla citit vsude, tak neni o co stat. Na Hvaru cca 2 hod. prestavka zde, ale zase neni nic k videni, nabidnute vino se nedalo pit a makrela stala take za prd :-) Jedine co bylo vcelku OK byla zastavka vecer v Drveniku, kde uz neco je. Jinak opravdu vyhozene penize, ale zase co by jsme za tech par kun chteli :-)

Takze nikdy vice.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
30. 07. 2011 18:34
Tak Blato nas dneska privitalo luxusnim pocasim! Po zamracenem tydnu v Orebici prijemna zmena...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 07. 2011 19:32
Zdravím,také jsme byli na letošní dovolené na výletě lodí Felun a já hlupák doufal že to bude jako na Makarské když jsem byl na podobné akci.Jedna makrela a litr vína,toť vše.Do Blata příští rok znovu,na Felun už nikdy.To raději do makarské autem a tam na lod a vína a ryb co hrdlo ráčí a ledviny vydrží.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 07. 2011 20:42
Zdravím znalce Blata.Nevíte někdo,kdy tam bývají rybářské noci?Vloni jsme se tam stavovali,protože Blato byla naše první dovolená v HR,tak když jsme poblíž,tak je návštěva nezbytná a zrovna tam byla rybářská noc a ta atmosféra se nám moc líbila.Parkovali jsme u Theo Brajkoviče a nemohli jsme se zdržet dlouho.Letos se chystáme ke konci srpna přímo do Blata,tak by jsme si to užili.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
31. 07. 2011 21:32
od teho datumu si připočítej 3 týdny


Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 08. 2011 07:25
Zdravím všechny příznivce Blata,
za týden tam odjíždíme - apt. Dalmatine, dražší, ale netroufáme si na blind a je to přímo u moře. Byli jsme 2x na Ćiovu, 2x u Omiše, 1x Novi Vinodolski a takhle na jih jedeme poprvé. Prosím o radu - kde sjíždíte z dálnice a odkud jedete po magistrále (od Makarské?).
Děkuji za rady a už se těším, až vypadneme z té zimy a deště.
Ivca
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
01. 08. 2011 08:29
Ivca...sjezd Šestanovac..dál směr Makarská, Tučepi, Podgora, Drašnice, Igrane, Živogošče..Porat, Malá Duba, Blato
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.