Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče-Blatodrinking smiley

Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2011 19:54
já bych chtěl vědět jestli jsou ty ryby právě chycené a kde a zda nejsou rozmražené z jiného státu popřípadě světadílu....smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2011 19:58
Raadek poslal jsem ti SZ ...yawning smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
19. 06. 2011 21:28
Myslím si,že jsou nachytané v HR,protože jsou i s vnitřnostmi,což by asi při rozmražování a kuchání bylo cítit.Mě přežily i cestu domů.
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2011 08:22
Ten pán / rybář se jmenuje Ivan a má v Poděbradech provdanou vnučku, spoleh kdy opět přijede třeba do kempů Dole či Boban, sice moc není, ale ryby a hlavně čerstvé má dobré. Mimochodem čerstvé ryby musí mít čiré nezakalené oči a jasně rudé žábry pod skřelemi, kupujeme je od něj už léta, pro ten "spoleh" kupuji na týden něco kolem 2 - 3 kg..ihned vykuchám, rozdělím na menší části a šup s tím do mrazáku. Oblíbené máme Cípal, Brancin (Luben), Oslič (treska), ale asi NEJ "obyčejné sardinky" na grilu, ty menší děláme ve fritéze smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (20. 06. 2011 08:31).
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2011 13:06
Miloši, vzpomněl by sis orientačně, jaké byly ceny za kilo ryb? smiling smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
20. 06. 2011 13:34
Já sem to nikdy moc nepočítal, někdy jsem platil i €, ale vzpomínám že sardinky v přepočtu kolem 70 Kč, ostatní bylo dražší, myslím, že Brancin kolem 120 Kč (ale to je vyhlášená ryba)
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
26. 06. 2011 07:46
Počasí v Živogošče od středy co jsem tady, přes den kolem 30 st., jasno, moře až do včerejška teplé - včera silně foukalo celý den a otočilo vodu. Na Hvaru včera večer hořelo, zasahovaly dvě letadla a vrtulník, naštěstí se jim to povedlo uhasit.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 07. 2011 04:28
tak už to máme za za pár v pondělí večer vyrážíme smileys with beer směr živogošče nedříve 14 dní kemp Dole a pak na 14 dní na blint nějaký apartmán v okolí nejradši Blato tak snad to vyjde, počasí prý zatím nic moc,ale příští týden se to má umoudřit spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 07. 2011 18:56
michalblackoun: Počasí je v pohodě, jen minulý týden docela foukalo a poslední noc pršelo (jsme tady od 23.6). Ráno už bylo zase jasno a horko. Domácí ale straší, že v úterý by mělo pršet i během dne, jak dlouho netuším... Už se to krátí, ve čtvrtek odjíždíme...
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
03. 07. 2011 22:29
na tomto odkazu počasí na 14 dní dopředu to nevypadá do budoucna moc pěkně [www.accuweather.com]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 07:07
vím sleduji tyhle stránky jsou dle mého názoru nejpřesnější, ale zase na druhou stranu budem tam celej měsíc tak těch pár dní co bude hnusně nás snad nějak nerozhází smiling bouncing smiley uvidíme jen si přeji aby těch dnů nebylo moc jsem totiž šílenej teplomil spinning smiley sticking its tongue out zatím páčko za pár hodin vyrážíme snad tam seženu nějakou wifi a budu moct tady hlásit jak to s tím počasím doopravdy je smileys with beer, doufám že se tam s někým z fora potkám ahojky foristi
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 12:04
vážení, dle mé zkušenosti jsem stránky accuweather opravdu nejpřesnější, ale jak na potvoru zrovna pro Zivogosce ty předpovědi a ani aktuální teploty nesedí. Jen pro příklad teď v 12:00 jsem si udělal udělal výpis pro Makarskou a Zivogosce a není možné, aby zde byl rozdíl 8°C pro dvě tak blízká místa (navíc v Chorvatsku). Pro aktuální teplotu a blízký výhled si spusťte www.google.com a do vyhledávače zadejte Zivogosce weather . Objeví se vám aktuální teplota. Když sem udělal výpis Makarska pro accuweather.com a google, tak byl rozdíl 0°C (tzn., že to celkem sedí). To stejné porovnání pro Zivogosce a rozdíl byl 8°C. Opravdu si nemyslím, že by dnes v poledne bylo v Zivogosci 15°C. Jestli to někdo čtete a jste tam, tak mi to prosím vyvraťte. Takže hodně sluníčka a již příští týden ahooooj smileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 13:01
to dalibor všiml jsem si toho pravděpodobně nějaká chybička se vloudila už to tam maj špatně od rána eye popping smiley
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 15:12
ještě další odkaz [www.meteoprog.cz]
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 18:56
Michale, takhle to tam mají každej den smiling smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
04. 07. 2011 22:21
dalibor.j: Myslím, že dnes v poledne bylo v Živogošče nejtepleji za poslední týden, tj. přes 30°C...
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2011 07:39
Tak už dvě hodiny prší... :-)
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
05. 07. 2011 07:43
Cova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak už dvě hodiny prší... :-)


Tady u nás taky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
06. 07. 2011 21:49
Tak jsem chtěl jít včera večer na" ribarsky večer" v Blatu ale od rána pršelo tak jsme sbalili ten náš hangár co stál pod chatkama Viktorky a jeli jsme domů. Jakej byl večer?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 07. 2011 11:03
takže příští Ribarska večer bude za opět za 3 týdny 26.7...to už tam budeme v plné paráděsmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 07. 2011 12:55
....a 27.7 pojedeme dom :-(
Prosím dejte vědět kdo jste jeli do Chorvatska přes Maďary jak vypadala cesta - prý se všude hodně spravuje a je to maras. tak jestli je lepší jet přes Rakušáky
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 07. 2011 17:12
Ak myslíš 86 a išiel si po nej minulý rok,tak teraz budeš milo prekvapený.
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
07. 07. 2011 18:16
JJ, jeli jsme po ní loni a docela v poho, jen vždycky bloudíme při najíždění na Chorvatskou dálnici za Čakovcem. diky moc za odpověď
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
10. 07. 2011 20:42
Dobrý den pane Novac

jedeme také do apartmanu Dulina,kdy razíte?
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 07. 2011 13:51
pro všechny na Blatě..moje poznávací znamení..zvláště první 2 dny na pláži od 18.7....mám jako každý kolista opálené ruky a nohy do půlky..takže se nebojte přihlásitsmoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 07. 2011 18:05
My dofrčíme 24.7., to už Tě nepoznáme, jak budeš černý!!!!! Ale hlásit se budeme, jen nevím, jestli Tě poznáme hot smileysmileys with beer
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 07. 2011 21:00
Rosťo snad Tě poznám smileys with beer
avatar Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 07. 2011 21:13
Meny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rosťo snad Tě poznám smileys with beer


tož pak dáme po kalíškudrinking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
11. 07. 2011 21:14
Rosto ,Já bych tě poznal smiling smiley ale ty už tam nebudeš -jedu později /snad ,když to vše dobře dopadne / ale jednou se tam zas opět potkáme smoking smiley
Re: Živogošče-Blatodrinking smiley
13. 07. 2011 13:23
Dobrý den,tak jsem na blatě,nebo v blatě,nevím jak to napsat a musím říct,že mi bylo místo doporučeno a nelituju toho že jsem s rodinou zrovna tady.Je to tady super,klid,ubytování kousek od moře,moře čisté,pláže čisté,obchod,hospůdka,co víc si přát.Byl jsem včera na čumendu na Makarské a rychle jsem od tamtud utíkal.děkuju všem co mi to doporučovali a hlavně paní Alici a Robertovi.Příští rok jedeme zase tady.Počasí nám vyšlo.Vím že se každému líbí asi jinde,ale já jsem se zhlédl tady.Vůbec se mi nechce zpátky.Luiss.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.