Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 10:29
Pro Vašek - z Mastrinky určitě ne, ale díky.
Pro Grigori - Grigori díky za info, cestu do Slatine snad najdeme a pokud bychom chtěli navštívit tu restauraci, tak se určitě ozveme.
Ještě bych měl dotaz ohledně parkování ve Slatine. Je možné tam bez problémů zaparkovat i na celý den, to kdybychom se chteli valet cely den někde jinde než v Bušinci či Okrugu. Díky.
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 11:56
Dobri den,

Možne je zaparkovat blisko hrišta v Slatinama nebo pod stromem..Tam je ted nove parkovište ale se plati najdete negdi zaparkovat to nebude problem..
djekuji,
Grigiori
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 11:58
Dobri den,
tam mate blisko plaž kteri je pro djecka takovih 100m od doma..Taki je volni vstup do mora pod barakem je tam betonova plaž.
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 16:07
Grigori, díky moc thumbs up
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 17:21
MIHA omlouvám se já to blbě přečetl.Ještě k parkování,jestli tam budeš včas parkuje se bezplatně i u silnice podél hlavní pláže až dozadu.
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 07. 2010 17:58
Ahoj,mám dotaz jestli mi někdo napíše jak je to na Čiovu ve vyšších patrech apartmánů s tekoucí vodou,slyšel sem,že je to tam problém,díky....
Re: Ostrov Čiovo
16. 07. 2010 11:39
? To založi kteri barak pronaimate.. mi takove problemi nemame..Esce se to nestalo..To bil problem pred 6 roku gdi nebil udelan novi vodovod a prislo bi 3 000 turistu a bil bi problem,, Ted to uš neni problem to ted založi na baraku kteri pronajimate,
Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
16. 07. 2010 14:53
grigori napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ? To založi kteri barak pronaimate.. mi takove
> problemi nemame..Esce se to nestalo..To bil
> problem pred 6 roku gdi nebil udelan novi vodovod
> a prislo bi 3 000 turistu a bil bi problem,, Ted
> to uš neni problem to ted založi na baraku kteri
> pronajimate,
> Grigori


Děkuji Grigori,já se třeba v pondělí ozvu:-)
Re: Ostrov Čiovo
16. 07. 2010 16:24
Djekuji,enom se ozvite mam rad že sa uvidime..
Re: Ostrov Čiovo
20. 07. 2010 16:36
Kdo se chysta na Ciovo at navstivi stranku www.ciovo-online.com kontakt v cestine i na miste
Re: Ostrov Čiovo
21. 07. 2010 10:24
Dobrý deň

V sobotu 24.7.2010 sa chystáme na Čiovo
Neviete mi prosím niekto poradiť kde sa nachádza táto adresa ?

Sv. Eufemije 6
21223 Okrug Gornji
Chrovátsko

Nenašiel som to ani na jednej mape :-(

Ďakujem veľmi pekne
Re: Ostrov Čiovo
21. 07. 2010 11:14
Dobri den,

ja sem Vam poslal mail.
Musite prejit velki Čiovski most zatočit smjerem doprava na misto Okrug Gornji kolik sem sa dival na ten link dum je zdalen 500m od mora je to daleko ale tam na tej nabitce neni žadna mapka gde je dum presne .Prosim Vas napište maiteliu mail a bi Vam poslal google mapku ja Vam potom poslu presne jak sa dostat do doma..
djekuji,
Grigori

Klidne ak mate nejaki problem zavolejte na muj mobil:
00385 91 5625452
Re: Ostrov Čiovo
24. 07. 2010 13:16
Touto cestou chceme vysloviť srdečné poďakovanie za informácie a služby, ktoré nám pri pobyte na ostrove Čiovo poskytol pán Grigori. Všetkým, ktorí plánujú stráviť dovolenku na tomto ostrove vrelo odporúčame jeho odborné a seriózne poradenstvo.
Miro s rodinou
Nová Dubnica, Slovensko
Re: Ostrov Čiovo
24. 07. 2010 14:56
Grigory-31.7 jedeme na ostrov Čiovo,velmi rád bych se s Vámi sešel třeba jen na pivo nebo kávu.Kde bych Vás našel?
Re: Ostrov Čiovo
24. 07. 2010 17:59
Poslite mi sms 00385 91 5625452 ja pridu zavami
Re: Ostrov Čiovo
24. 07. 2010 18:09
O.K Už se těším.
rst
Re: Ostrov Čiovo
05. 08. 2010 10:27
7.7. vyrážím na Čiovo. Někde jsem četl, že se dá lodí přejet jak do Splitu, tak do Trogiru, víte někdo odkud ty lodě plují a kolik to stojí?
Re: Ostrov Čiovo
05. 08. 2010 10:46
Re: Ostrov Čiovo
07. 08. 2010 11:15
Djekuji.
Re: Ostrov Čiovo
07. 08. 2010 14:59
Tak pridam aj ja svoju skusenosť....
Dnes rano sme sa vratily z Čiova. Ubytovany sme boli v Bušinici. Ten vyhlad z apartmanu bol užasny. Jedine čo je minus v Bušinici tak asi plaž pre deti a pristup autom do Trogiru cez most, ale inak je tam užasny klud a možem tuto destinaciu len doporučiť.
Ubytovanie sme mali dohodnute cez Grigoriho, ktory tu prispieva svojmi radami a boli sme maximalne spokojny. Jeho služby vam možem odporučiť. A verete že tak ako vystupuje tu na fore, tak sa chova aj priamo na mieste. To asi potvrdia všetci, ktory snim mali možnost sa stretnuť. Nevahajte sa naho obratit, určite vam pomože.

Zaverom Čiovo určite ano aj na buduce

Grigori Dakujeme za super dovolenku



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petinek77 (07. 08. 2010 17:12).
Re: Ostrov Čiovo
09. 08. 2010 21:34
Ja Djekujem Vam.Mam rad že ste bili spokojeni .Druho leto se uvidime.
Djekuji,
Grigori smiling smiley
prt
Re: Ostrov Čiovo
10. 08. 2010 09:27
Letos po třetí čiovo slatine. Ubytování perfekt - celý dům jen pro nás 4, pouze chybí stále klima, na čiovu máme vždy stěstí(smůlu) na počasí, vždy je příšerné vedro. a letos taky dost komárů. člunem každý den na zadní pláž ke kamenolomu, jsou tam vzadu malé plážičky vždy pro jednu rodinku, dvakrát člunem trogir a jednou autem. Při cestě člunem vždy na úrovni arbanie bordel ve vodě, jinak pláž před barákem- nikdo tam nechodil,takže soukromí dobré. Zkusil jsem cestu přes ostrov vrchem do slatine - zajímavé, ale jinak neznám důvod proč ji stavěli-nikdo tam nejezdí. jednou člunem na marjan-split. opět se mi potvrdilo. že do chorvatska jen se člunem, dalekohledem a pokud možno bez plavek.
Re: Ostrov Čiovo
14. 08. 2010 15:20
zdravím, chcem sa spýtať, či nepoznáte ulicu frankopanska 11, bušinci, okrug gornji...či je to ťažké nájsť? počula som, že tam je dosť problém s hľadaním ulíc...ide o apartmány damjan? nemáte niekto zážitky s týmto miestom?
Re: Ostrov Čiovo
14. 08. 2010 15:36
Jednoduhe najit. Gdi pridete do Trogiru musite prejit velki Čiovski most zatočit smjerem Okruga Gornjeg po 3 kilometru z Vasi prave strani uvidite velku plaž rivijeri Okrug Gornji.Jezdite uplne do konci te plaže a z malim kopcem esce rovne 300m.Pridete na križovatku v centru Okruga Gornjeg a zatočite doprava na misto Mavarstica,Businci.Jezdite kolem 400m potom zas pridete do križovatke gdi zatočite smjerem doprava na misto Businci Tepli Bok. Jezdite enom rovne kolem 400m a z leve strani uvidite tabelku Businci.Z ceste zatočite doleva gde je tabelka a jezdite smjerem more.Po 300m z leve strani zas uvidite tabelku Businci 5m drive je mala ulička z prave strani Frana Krste Frankopana jezdite tom uličkom z ruba 100m a potom zatočite doleva a tam mate Vasi dum. Frana Krste Frankopana 11.

Nevim proč Vam to maitel nenapiše aspon na Anglicki,Ruski,Njemecki,Slovenski,Mađarski smiling smiley)))

Omluvam sa na moji gramatice ale po totom pridete presne pred dom..

Grigorismileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
14. 08. 2010 15:42
Ďakujem veľmi peknesmiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
15. 08. 2010 12:50
Pro prt.Ta inkriminovaná a vzpomínaná silnička tam je postavená z důvodů,že až dole na druhé straně ostrova je postavená velká čistička odpadních vod a jsou tam ještě pomocné doprovodné stavby.Loni v této části byl právě při začátku sezony velký požár porostů.
Re: Ostrov Čiovo
24. 08. 2010 13:10
Dobri den,
gdo se hista do Chorvatska počasi bude mat perrfektni.Moc lidi se pta na počasi.Volaji pjekne počasi na 10 dni.
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
24. 08. 2010 14:03
Ahoj Grigori a potom ako to vizerá s počasím? Ideme do Slatine od 4.9 do 11.9 na Vaše odporučanie. Pekný den. Milan
Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2010 09:44
Ja Vam to najlepši reknu 7 dni driv proto že se to dicki mjenji.Ja vim že je dicki začatek v 9 mjesicu pjekni ale počkejte Ponedeli ja Vam napišu.
smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
26. 08. 2010 10:34
Ok vdaka dufam že to naozaj bude ok aj ked predpovede su všeliaké...Pekný den
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.