Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 08:40
Andy,

co sa tyka dopravy do Trogiru, Vasek ma pravdu - auto doporucujem nechat pri mole a cez mosty prejst peso. Zapchy boli len cez vikend. Tiez som sa cudoval, co vsetci strasia zapchami, ked ziadne neboli, len sa prechod mostami spomalil. Az prisla sobota. winking smiley
V Okrugu som nebol, ale myslim si, ze Vasek ma opat pravdu. Treba ist az k mostom. Je to vlastne po obvode ostrova.
Restauracie su v Slatine 2 resp. my sme v jednej boli. Bola mensia a obsluha straaaasne pomala. Uz sme si tie palacinky chceli urobit sami. smiling smiley
Druha bola vacsia a viac zaplnena. Kvalitu neviem posudit, nebol som v nej. My mame radi ryby na grile, ktore si robime prakticky kazdy vecer. Pre nas je dovolenka v HR vyjadrena slovami - more, ryby, crno vino, biely chlieb. smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 13:16
Dusang já nevím jak Tobě ,ale mě už to rve srdíčko aneb aby to bylo,máš zcela pravdu,jen bych si dovolil doplnit o jednu položku a to je kávička
myšleno ta jejich.První si dávám někdy kolem třetí hodiny ráno někde u benzinky a další má zastávka už ráno je ve Slatine v pekárně pro biely
chleb ten já můžu po bochníkách.
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 13:33
Danny o mě je známo,že jsem střelený,tedy v papírech to nemám,ale protože jezdím i letech které mi nikdo neodpáře zásadně na noc,pro své okolí jsem cvok.Takže není žádné překvapení třeba to, že jak v Trogiru tak ve Splitu na tržnicích kupuji olivový olej a příští rok jim přivezu a vracím prázdné láhve i s jejich vinětou.A že každý rok domů vezu šutry je jaksi samozřejmost.
avatar Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 17:16
Andy, do Okrugu je to lepší přes Žedno, přes kopec, je to asi 5km, řekl bych že je to kratší, než kolem ostrova přes Trogir a hlavně rychlejší a bez problému. Odbočuje se u kostela v Arbaniji.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 17:49
Zdravím Bomiňo...smiling smiley
prosím buď tak hodný , mohl by jsi mi zaznačit tu cestu z Okrugu do Trogiru?
Taky jsme v minulém roce dělali tu chybu a jezdili kolem pobřeží a někdy to bylo opravdu těžké....sad smiley
Jestli ti to půjde zaznačit....


avatar Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 18:16


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 21:30
Děkuji!!!!smiling smiley
Zkusím to tam na přes rok prozkoumat....
letos tam bohužel nejedu, je mi to ale pořád víc a víc líto....sad smiley

[www.dana66.phorum.cz]
avatar Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2010 22:54
Dano, máš krásné fotky, škoda, že z Chorvatska tak málo...thumbs up

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2010 09:04
Jen s troškou do mlýna - Bomiňo dovoluji si podotknout,že nová silnička do Žedna je už přímo ze Slatine a sice hned po průjezdu tím esíčkem nahoře u pošty asi tak po 100 metrech je odbočka doleva,ale nevím zda je značená loni nebyla,ale krásná asfaltka.Ale jinak jsi předložil opět krásný snímek,neb včera jsem ve svém příspěvku a fotografiích měl na mysli Tebe a Tvé fotky.
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2010 09:29
Ja sem si šimnul že moc lidi pta na restorace v Trogiru..Je tam spousta restorace a je to drahe..Toten rok se otevrila mala restorace.. jak včera moji turisti ž Česka rekli Bio restorace je to na samem kopcu Čiova z perfektnim vihledem na Trogir.
Je to restorace znameho spivača Vinka Coce z Trogiru.Tak tam je pulka levnejši jidlo neš v Trogiru je to 100% domaci vsehno..škebli,ribi,maso ..a taki ta restorace ma velku zahradu gde si mužete sami vzit rajčatko,nebo okurek a udelat salat..Vsehno je domace..Normalne gdi objednate drahu ribu tak to zaplatite ale ja doporučuji normalne ribi kteri vsehni domaci maji radi a nejsu drahe..To tam vipada pjekne a neni drahe..Pivo Karlovačko je 10 kuna..Mineralka 5 kuna..Ščava 7 kuna.. je to od 30% manja cena neš v centru..V Slatinama je dobra Restorace Taso hned na plaži a toten rok se otevrila taki nova restorace Dida Taki dobre jidlo..Ve Slatinama hibi dobra zmrzlina ale mislim že to toten rok bude to..Totu zimu se djelala cesta tak se otevrila nova cesta pres Ciovo hned ze Slatina mužete zatočit a jezdit pres celo Čiovo uplne na druhu stranu Ostrova..Perfektni je vihled kolem 8 a 45 gdi zahazi slunko na Ostrova Brač,Šolta..Taki se z tom cestom mužete spojit na misto Okrug Gornji z druhe strani ,a na misto Mavrstica nebo Businci..Ak mate kola je to taki pjekne..
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 18:07
Nemáte někdo fotky z vesničky Slatine?
avatar Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 19:23
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (14. 06. 2010 19:27).
avatar Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 19:24
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemáte někdo fotky z vesničky Slatine?

[www.online-croatia.com]
[www.ciovoinfo.com]
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 19:46
Jirko děkuji,ale tyto jsem už viděla. Myslela jsem nekatalogové, ale i tak díky.
avatar Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 20:24
Dobře,taky tam asi pojedeme:-)
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 21:33
jirkatoledo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobře,taky tam asi pojedeme:-)


Tak dobře vyberte. Nás se to letos bohužel netýká, tak zatím cestuji jen prstem po mapě a Slatine mě zaujalo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (14. 06. 2010 21:51).
avatar Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 21:35
Tady je něco ze Slatine foto i čtení

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2010 21:51
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tady je něco ze Slatine foto i čtení


Děkujismiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
16. 06. 2010 19:34
Musím tady napsat a hodně pochválit Grigorie,
který nám zase hodně pomohl, poradil a zařídil ubytování na Čiovu v Bušinci....
Tím, že umí hodně česky se s ním dobře domluvíte ...je opravdu moc ochotný...
kdyby někdo potřeboval ubytovat na Čiovu, tak se na něj obraťte...určitě vám pomůže....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
25. 06. 2010 18:24
Djekuji! Mam rad ze ste prišli spatki zas toten rok..spinning smiley sticking its tongue out
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
29. 06. 2010 10:52
Ahojky,
letos to vypadá že místo mého zamilovaného Poreče-špadiči pojedeme na Čiovo, nikdy jsem tam nebyla.
Konkrétně je to čiovo-Slatine, vila Katarina, ještě blíže ulice Rovci 28 smiling smiley Píšou že je to 300 m od pláže ale nemůžu to vygooglit blíže, nevíte někdo náhodou jaká je tam pláž? Máme rádi kamínky a minimum lidí ale vzhledem k tomu že to vypadá jako nějaká hlavní cesta tak to asi nebude tak. Klidně by jsme i popojeli, jak říkám, vůbec to neznám, jezdím do HR od narození každý rok a byla jsem všudemožně, ale tohle jde uplně mimo mne smiling smiley
Děkuji kdyby jste někdo měl chuť a čas popovídat. Hezký den!
Míša
avatar Re: Ostrov Čiovo
29. 06. 2010 17:19
Míšo, přečetla jsi si předcházejících osm stran? Dal jsem tam i nějaké fotky, jinak napiš Grigorimu soukromou zprávu, on by Ti řekl, kde je ten apartmán.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
01. 07. 2010 11:04
Dobri den,
Rovci nemaji pjekne plaži pjekna plaž je kolem 400m od domov..Tak ak mate male djeti neni to pjekni.thumbs down
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
06. 07. 2010 23:19
Všechny zdravím,
musím uznat, že byla docela fuška prokousat se celým tímto vláknem. Chystáme se letos po druhé do Chorvatska a už od zimy máme zajednaný apartmán na této adrese: Rastići XII/3, Okrug Gornji, tutíž bych se chtěla někoho ze znalých tohoto ostrova zeptat, zda by mi nebyl schopen poskytnout nějaké bližší info, popřípadě plánek, abychom v srpnu nezabloudili confused smiley (Nedaří se mi nikde vypátrat, kde že by to mělo být...)Jak to tu tak všechno čtu, tak jen doufám, že nebudu litovat, že jsem dříve neznala toto fórum a nevyužila například pomoci Grigoriho nebo jiných domorodců už v zimním období při vybírání ubytování. Za všechny plánky, informace, fotky atd. předem děkuju!!!
Anička

swicgris@centrum.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil swicgris (06. 07. 2010 23:20).
Re: Ostrov Čiovo
07. 07. 2010 07:59
Zdravím do fora, za necelé dva týdny jedu do Okrug Gornji. Chtěli jsme mrknout do Slatine. Nevěděl by někdo, jestli je značená ta nová cesta z Okrugu přes kopec (Žedno) až do Slatine? Nebo ještě lépe neví někdo jak se vymotat z Okrugu na tu novou silnici na Žedno?
A ještě otázka na Grigoriho, jestli mohu. Zmiňuješ tu novou restauraci nad Trogirem, kudy se tam dostanu?
Díky.
Ostrov Čiovo
07. 07. 2010 16:35
Dobri den z Ciova,
mate vsehno naznačene zeptajte sa domaciho.Jak stom novom cestom do Slatina.. Taki gdi pridte do Okruga napište spravu na muj mobil ja Vam vsehno ukažu neni problem Restorace nenajdete sami proto že je na kopcu a je to soukromi pozemek ge se ji dobre jidlo..
Muje čislo je 00385 91 5625452
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
07. 07. 2010 16:49
Pro Swicgris! Rastiči sou na jižnej strani Ostrova Čiovo neni to Okrug Gornji... Okrug Gornji musite prejit ,a tu velku plaž rivijere Okrug Gornji potom gdi pridete do konca plaži musite jezdit enom rovne kopcem do male križovatki v centru mista Okrug Gornji.Gdi budete jezdili z pravi strani uvidite prvni križovatku na misto Okrug Dornji vi jezdite rovnje a pridete do te križovatke v centru Okruga zatočite smjerem doprava a prejdete na 300m malu zatačku jezdite esce kolem 450m a pridete zas na križovatku.Tam zatočite doprava na misto Bušinci Tepli Bok Rastiči ..Tak jezdite kolem 500m a z Vaši leve strani uvidite tabelku Bušinci a cestu gde mužete zatočit doleva vi dete na Rastiče a Tepli bok..To znamena že ne na Bušince smjerem mora dete rovne a držite sa prave strani potom na 350m uvidite z pravi strani oohod tam dete levo a smjerem mora potom zatočite doprava jezdite kolem 350m a potom Vam z pravi strani začnu tabelki Rastići I II III IV a dal.. enom sledujte tabelki..Potom na tej posledni tabelki čislo 12 100m dolu je perfektni plaž ak mate djecka.. Ja sa omluvam na gramatice..
Re: Ostrov Čiovo
07. 07. 2010 19:32
Zdravím, chci se zeptat, zda jste někdo z vás náhodou nebyl ve vile Iskra ve Slatine. Zajímá mne hlavně, jestli je tam poblíž vhodný přístup do vody pro malé děti. Díky smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
07. 07. 2010 22:50
Pro Swicgris! Na adrese Rastiči XII-3 jsme byli přesně před rokem, bydlení sice malé ale v pohodě, domácí milá paní. Na pláž se jde po schodech (asi 50m), jsou tam převážně betonová plata a jeden malý kousek s oblázkovým vstupem do vody. Pár fotek a mapku posílám mailem.
Re: Ostrov Čiovo
08. 07. 2010 08:28
Pro MIHA jestli pojedeš do Slatine od Mastrinky tak před příjezdem nahoru na náves-řečeno po našem-je odbočka doprava,poznáš to podle
toho že poblíž je kontejner na odpadky je to úzká ale pěkná silnička bez označení a je to už mimo baráků.Možná,že už tam letos označení bude
a poznáš to i podle toho,že ta silnička hned poměrně dost stoupá.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.