Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
25. 02. 2009 18:26
To pacesol v lomu už jsi moc daleko nahoře když jedeš na Kave plaža se musíš dát doprava je to tam teď trochu předělané ,ale vede tam normální cesta pro auto a přímo na dohled od toho kláštera je plac kde odstavíš auto a po takové úzké pěšině se dostaneš ke kláštěru,je to tam skalnaté s výhledem na Šoltu a na další ostrovy.Jinak dle návodu Grigoriho,ale to mušíš objet přes Trogir.Další alternativa je odbočka v Mastrince
ale je to bez jakéhokoliv značení.Ale také mám pocit,že tam loni byl taky Bomiňo,ale nerad bych se pletl.A pak je ještě jedna cesta přímo ze Slatine na návsi se dej nahoru doprava, podle toho malého supermarketu, předloni tam byla cedule Aeroport tam měly základnu vrtulníky už je to zrušené.
avatar Re: Ostrov Čiovo
26. 02. 2009 22:11
Pacesol, nevím jestli myslíš Gospe Prizinica. To je toto :


Re: Ostrov Čiovo
28. 02. 2009 21:23
Já to věděl,že tam Bomiňo byl,jen někdy bývá ta braňka na to hořením snímku zadělaná drátem ,ale jinak tam nikdo není,tedy nebyl,když jsem tam byl a údajně to má být volně přístupné.
avatar Re: Ostrov Čiovo
28. 02. 2009 22:50
Když jsme tam byli my navečer ve všední den, tak byl přístup volný , ale do kostelíka se nedalo. Byl zamčený. Přijížděli jsme tam jak píše Vašek. V podstatě od Trogiru po levém pobřeží po asfaltce pořád dozadu, před lesem pokračuje rovně kamenitá cesta po pobřeží a asfaltkou se musí mírně vpravo nahoru (na tomto rozdvojení je i malá cedulka-ukazatel ke kostelíku) až se přijede na konec, kde je zákaz vjezdu v lese a tam je to malé parkoviště. Pak pěšky po asfaltce doprava asi 10 minut na pobřeží ke kostelíku.
Je tam pěkný výhled, když se vyleze na skálu nad kostelík a pěkné je to i dole přímo u moře. Krásný výlet, dá se říct za humny.



Re: Ostrov Čiovo
02. 03. 2009 18:29
Když na to tak koukám,jsem z toho nějaký naměko,střádám a počítám fufniky,ečka,mezi tím zuby,protože i ty něco stojí,utěšuju se ,že to snad
dopadne,apt zabukovaný,byť ještě nevím cenu.Takže nezbývá popřát všem,těšme se ,snad nebude húř.
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2009 17:47
Klidne me mužete zeptat co hcete..ja bidlim v Slatinama na Čiovu..
Taki ak potrebujete informace napište na muj mail
grigori@...
Re: Ostrov Čiovo
04. 03. 2009 13:23
Nedostal sem od Vas njic proto že moderator forumu vsehno co napišu zmaže..Tak ak mate muj mail klidne mi napište na mail co potrebujete..Ak potrebujete informace klidne mi napište..

Djekuji
Re: Ostrov Čiovo
05. 03. 2009 18:23
grigori napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nedostal sem od Vas njic proto že moderator forumu
> vsehno co napišu zmaže..Tak ak mate muj mail
> klidne mi napište na mail co potrebujete..Ak
> potrebujete informace klidne mi napište..
>
> Djekuji
Asi k tomu má důvod. Dělá to málokomu. Mimochodem je zajímavé, že Pivo má mail grigori@... To používáš dva nicky nebo je to náhoda?
Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2009 13:18
Mam dva Niki.. Bidlim na Čiovje a vsehno co Vas zaima o Čiovu mužete se mna zeptat..Minuli rok sem mal 58 rodin z cele Česke Republiki..
A taki toto leto dost lidi zas prihazi..J amam rodinu v Čehah tak trohu nemumim psat gramaticki ale mislim že me budete rozumit..

Djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
10. 03. 2009 20:06
já se tam chystám letos na čiova slatine hotel marco polo jak to tam vypadá jaká je pláž a kolem toho hotelu dá se někam jít a něco koupit na jídlo,taky stánek se zmrzlinou
Re: Ostrov Čiovo
11. 03. 2009 14:50
Marko polo hotel sa nahazi 7 km od Trogiru..1km od centra mista Slatine..Pješki 10 minut..Najbliska restorace je takovih 50m na plaži a velka restorace je 200m..Každi den ze Slatina jezdi lod do Trogiru a taki do Splitu co Vam doporučuji..Nejakih 5 krat dene jede lod a izda trva 20 minut a vihazite presne pred Dioklecianovim palacu a uvide krasni Split.. Ja bidlim na Ostrovje a taki ak mate na neco zajem klidne mi napište,

Plaža je tam docela ok takovih 3 km je plaž Slatinska kava najlepši plaž na ostrovje tak ak mužete vzit kolo ze sebou nebo ha pučit doporučujem ten plaž..

Grigori Chorvatsko Trogir Ostrov Ciovo
Re: Ostrov Čiovo
17. 03. 2009 23:52
znate někdo apartman nikola. sv.andrije 2.možna grigory by mohl vědět.diky.
Re: Ostrov Čiovo
18. 03. 2009 19:23
Dobri večer gdi se apartman nahazi napište mi ja se podivu na mapu.. Jestli je To Rivijera Slatine Nebo Okrug Gornji.
Dneska u nas začalo Jaro bilo na slunku 19 stupnju..

Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište..

Djekuji,

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
18. 03. 2009 20:07
Dobry večer Grigori to mate fain těch 19 stupnu,tady je zima jak v rusku a sněži.Nejrsdši by se odstěhoval k vam v chorvatsku by se mi určitě libilo.Ten apartman jsem si našel na CHorvatsko soukrome ubytovani bez provizi. Jmeno: NIKOLA. Adresa: Sv.Andrije 2. Obec: Trogir. Region:Trogir. Nabidka: Apartman 2+2 pohled na moře,Poloha: přimo u moře. Velka zahrada,vlastni člun nebo lod. pronajem kol,skutru.Je tam par fotek ale kromně pěkne terasy tam neni poznat jak vypada okoli jestli tam je klid a hlavně jak vypada moře jestli to neni jenom mala uzka zatoka jaka je paž a podobně. Jestli se tam dostanu tak si to pobřeži od trogiru po Gradac projedu at mam představu jak to tam vypada.Byl jsem jenom jednou v Chorvatsku v Bibinje u Zadaru.Jestli se vam podaři něco zjistit budu rad.Mnějte se tam v těch teplych krajich fain.Hezky den a naschle v Trogiru.Libor.
Re: Ostrov Čiovo
19. 03. 2009 17:26
Ještě tam je směr na čiovo přez most,ale pak už nic nepopisuje snad něco zjistite.Diky.
Re: Ostrov Čiovo
19. 03. 2009 22:01
Grigori to tak vypada že to na tom vašem ostrově neni ale pan majitel piše že to je směr ostrov čiovo přez most.Na fotkach to nevypada špatně tak snad to vyjde. Kde mate v čechach rodinu?Ja jsem z Opavy.
Re: Ostrov Čiovo
20. 03. 2009 17:31
Velke Karlovice mam babičku potjate ze hranicom ze Slovenskom..Pjekna mala djedina z kravičkami,kralikami,ovečkami..
Perfektni to vipada jak v Rakousku esce lepši.. 4 km navr je na hranice ze Slovenskom a hotel Fran. Sou to Javorniki..

Tetu mam ve Frištaku 8 km od Zlina..

Klidne mi napište jak se apartmani menuji a ktere misto ja sa na to podivam a reknu Vma jestli je to ok..
Čiovo je pjekni Ostrov ale nema celi Ostrov PJEKNE plaži na koupani..

Najlepši plaži sou v Okrugu Gornjem ta velka plaž ktera ma spoustu malih koktel baru a restorace.. Potom strana ktera se menuje Bušinci tam je uplne otevreno more ale nejsu plaži PRO DJECKA ale je perfektni čisto more a vihled na Ostrov Brač.Šolta a Hvar..

Ja bidlim v Slatinama .. A gdi berete apartman v Slatinama tak je pjekni plaž po 7 km tam je jedna mala restorace.. a potom je pjekni plaž v samem centru mista z malim koktel barem.. Najlepši plaž na Ostrovje je Slatinskla Kava a to mate na fotkami ten pan to posilal..

Mužete mi kidne poslat mail na muji mail adresu.. Nevim proč ale dicki gdi je napišu moderator to zma.. Tak enom v Česki Goolge napište Grigori Pozderac a tam Vam vihodi vsehno a taki moji adresu..

V mailu mi poslite link apartmanu ja Vam napišu jestli je to ok ubitovany.. Moc Vas zdravim,

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2009 18:44
Enom poslite mail,
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
12. 04. 2009 21:39
ehh grisko, kako si priajtelju stari? ti si apsolutno svugdje.) pozdrav z Hradeca Prdelca .-)
Re: Ostrov Čiovo
13. 04. 2009 15:20
Ciovo je nejlepsi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vera (13. 04. 2009 15:24).
Re: Ostrov Čiovo
14. 04. 2009 21:20
He,he drago mi je da sam svugdje.. Pozdrav sa Čiova..
Ak potrebujete nejaki informaci klidne mi napište na muj mail.
nebo naštivite moji stranku.
www....
Sezona je počela kraj nas je 25 stupnjeva na suncu..
Re: Ostrov Čiovo
28. 04. 2009 17:13
Poslal sem mail..
Re: Ostrov Čiovo
29. 04. 2009 15:06
Dobri den!! jak ste bili spokojeni z ubitovanem na Ciovu..

Djekuji,

Grigori z Chorvatska
Re: Ostrov Čiovo
26. 05. 2009 08:00
začalo leto.. a dicki sem mluvil že je 6 mjesic najlepši,najlevnejši na ubitovany..žadni zacpi,ne moc turistu,a pjekne počasi..

30% do 40% levnejši apartmani gdi jezdi vic lidi..

zdravim z Chorvatska,

Grigori
Re: Ostrov Čiovo
28. 05. 2009 11:52
nema nekdo jeste nejake podrobnejsi info o te lodi,co jezdi ze slatine?rad bych se podival do splitu.jedu 14.6.dik
avatar Re: Ostrov Čiovo
28. 05. 2009 17:40
Vyfotil jsem minulý rok jízdní řád :


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
29. 05. 2009 15:36
To sliva-přímo jen ze Slatine do Splitu loni jezdily 4 x dopoledne a 4 x odpoledne a mimo to tam ještě zastavuje bárka jedoucí z Trogiru viz Bomiňo,ale vy jedete poměrně brzy 14.6.a já marně hledám kam jsem založil loňský jízdní řád,kdy pro ně začíná sezona.Jen soukromě dodám-bude-li vás víc vyplatí se jet autem.
Re: Ostrov Čiovo
01. 06. 2009 13:53
Ja Vam mužu vifotit jízdní řád ..Zitra Vam vifotim a poslu..

Grigori
Ostrov Ciovo
Re: Ostrov Čiovo
03. 06. 2009 20:24
Uplne stejni jízdní řád jak minuli rok.Tak to co mate na tabelki to plati taki na rok 2009..
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2009 09:27
diky za rady a jizdni rad.snad toho vyuzijem a bude to jezdit uz v cervnu,chapu ze autem to vyjde lacineji,ale spis jde o projizdku lodi,nez se prepravit do splitu....nebo rad prijmu nabidku na projizdku od grigoriho smiling smileynebo jinak.a jaky tam je ted pocasi a teplota vody??uz se to blizi a tady je zima brrrrrrrr,diky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.