Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
03. 06. 2011 13:55
Danny, nepleteš nám trošku hlavu? Není to čirou náhodou Split?
Re: Ostrov Čiovo
03. 06. 2011 14:22
Hannah....je to Split , ale pohled je na Kaštěla, Slatine...atd...:smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
03. 06. 2011 23:00
pardon. Véééélikáááá omluvaeye rolling smiley
Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2011 14:10
Re: Ostrov Čiovo
04. 06. 2011 14:14
Dobri den z Ciova!!
Ja se koupam uš 14 dni.. more je 20 stupnju ,a je idealni neni moc teple..Taki na plaži neni moc lidi..
Prumjer teploti leti bude 24 stupnju..
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
05. 06. 2011 22:45
Kamarádi , přátelé , milovníci tohoto kousku moře a pevniny z prava ohraničené Splitem a jeho výběžkem dá se říci polostrovem přes Kašteli,
pokračujíc přes Trogir a zpět Arbanija,Mastrinka a konče Slatine,jsem rád,že se dohodnete.Moře čisté,ale někdy podle větru méně,hospody,
hospůdky dobré i méně dobré,silničky plné,někdy méně plné,ale to snad dává život,nebo snad ne?Grigory na stráži v pohotovosti a já to mám za
60 do stejného APT,do stejného pokoje,do stejné postele,už podesáté.No to nechci až tak tvrdit záleží na momentální konstalaci hvězd.A pro zajímavost,víte jak se jmenují vesnice nahoře v horách v noci krásně osvětlené jako náhrdelník?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (06. 06. 2011 12:29).
Re: Ostrov Čiovo
06. 06. 2011 21:22
Těší mě, že nejsem sama, kdo se vrací do stejného apt., stejné postele smiling smiley. Jedu v červenci už pošesté do Slatine - a mám to za 35smiling smiley. Závidím Grigorimu, že se už teď koupe a může každý večer koukat na moře a tisíce světel na protějším břehu....
Re: Ostrov Čiovo pre GRIGORI
08. 06. 2011 14:30
Pravidelne každý vikend ráno sledujem HRTplus a HRT 2 ich živé vysielanie prímorských letovísk .Musím konštatovať ,že asi mali v HRT zemetrasenie lebo také nekvalitné zábery ktoré ponúkajú sa nedajú porovnať spred rokom . Neponúkajú letoviská ktoré zobrazovali boli zaujímavé .Moje velké sklamanie .thumbs down Prosím Grigori nemáš informaciu ????
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2011 15:02
ja sa omluvam ale nerozumil sem ptanji? Každi den sledujete hrt hrt plus mužete konštatovať ?
omluvam sa napište mi to trohu inak zemetrasenie lebo také nekvalitné zábery ktoré ponúkajú sa nedajú porovnať spred rokom ?

djekuji,
Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2011 22:10
Grigori, Duran píše, že o víkendu ráno se dívá na Chorvatskou televizi, na live vysílání z primorských letovisek. Tento rok, je ale špatná kvalita obrazu a nejsou zajímavé letoviska.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2011 08:58
Chcela by som Grigorimu vééééééľmi poďakovať za všetky informácie ktoré tu ochotne a s radosťou odovzdáva je to proste super človek. Ďakujem thumbs up smiley od 8.7.-16.7. sme u Bana Jelačića 22 ,Mirko Ivančić, tak budeme rady ak sa niekedy zastavíš podvečer a spolu si niečo vypijem smileys with beerdrinking smiley Budeme sa tešiť Andrea
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2011 09:56
Malo pogledaj Grigori na televiziju kak ide Panorama .Nema Sibenik most , Split kamera na centar zablokirana i netoči .Katastrofa pogledat godinu na zad sve radilo vredu .Imam Hrt karticu privatno v Slovakiu i pogledam kako ide Hrvatska smileys with beer.Kak dolazimo do Ciova 14.07.2011 javimo sa .Chvala
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2011 17:04
Radime máš urobené krásne fotky:-)
-------------------------------------------------------
> Našel jsem pár starších fotek z Čiova - Slatine
> Čiovo - Slatine
> Je to spíše ta klidnější část ostrova. Rušnější je
> protější strana. Výhodou byla lodní linka do
> Splitu přímo ze Slatine. Doufám, že ji nezrušili.
> Pokud se nepletu, plavba trvala něco okolo půl
> hodiny.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pipinka (10. 06. 2011 20:12).
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2011 20:10
Jizda z lodi do Splitu trva 20 minut.Lod de z centra Slatina. Vasi apartmani sou zdaleni kolem 1km od sameho centra mista.
Neni problem udelat prohasku do centra. Taki nakupovat v supermarketu Tommy ne v centru Slatina ,domaci nakupuji v Tommy supermarketu ,a tam je dost levnejši. Jeden ophod v samem centru na plaži ne bere kartički taki blbost..
Dobra restorace Dida v samem centru mista na plaži,pizzerije kvadar taki maji perfektni pizzu a W I-FI spojenji.
Gdi pržidete klidne mi poslite spravu uvidime sa.
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2011 20:13
Dobri večer,

jo ted sem pohopil nevim proč to nejde ale rano u nas na Hrt normalnji vsehno de..
[www....]
zdravim,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
11. 06. 2011 07:15
K tomu lodnímu spojení do Splitu jen dodám,že už jezdí dva spoje s tím,že ta jedna linka je protažená až do Trogiru.Jezdí téměř každou hodinu,
první jede hned po sedmé ráno a poslední spoj ze Splitu přijíždí v 9 večer.
Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2011 15:06
Prosím kto má podrobnú mapu čiova ale aj kde su ulice a čísla, domov aspoň orientačné čísla a označené obchody alebo reštaurácie.


Ďakujem moc!
Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2011 18:13
Skús Chorvatské turistické združenie a prosím Ťa skús normálne písať!
avatar Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2011 23:16
Ahojte. Projeli jsme minulý rok Čiovo, ale jen jeden den. Pár informací - taky z PF: Souhrn:
[www.cromaps.com]
[www.modal.hr]
[www.croatia24.travel]
[maps.google.com]
[www.buraline.com]

Fajn navigační videa z PF - už tu někde jsou, ale ať je to pohromadě.....
[www.youtube.com]





Super povídání o Čiovu a okolí od Gara z PF: [www.cro.pl]


Obchod - větší - asi 3 km od Slatine.....[www.tommy.hr]

A nakonec - písnička o Čiovu ....


Zdraví R.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rero (13. 06. 2011 07:00).
Re: Ostrov Čiovo
13. 06. 2011 14:40
Rero co dodat,díky za souhrn,ale já to mám bohužel tuším dnes ještě asi za 55,kdo to má vydržet.Sice moře zatím 22,ale rakija,
Karlovačko,jedna odrůda smokví už taky pomalu dozrává...
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2011 19:00
Taka múdra som aj ja a neviem čo je na tom písaní nenormálne.eye popping smiley
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2011 19:59
pipinka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taka múdra som aj ja a neviem čo je na tom písaní
> nenormálne.eye popping smiley


Ozzie komentoval dle mě tu velikost textu. Takto zvýrazňovat nemusíš.yawning smiley
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2011 08:27
Ale musím tie zvýrazňovače sú tam na to aby sa používali a mne sa to tak páči a tak to tak budem písať lebo je v tom lepšia orientácia a ked sa to niekomu nepáči nech farebné príspevky alebo dotazy nečíta!thumbs up smiley
Re: Ostrov Čiovo
24. 06. 2011 08:26
Ahoj Grigorii budeme v domě Krešo v Bušinici ,napiš kde se tam dá dobře najíst a jaká je tam pláž, a jestlise dá na ostrově jezdit na koni nebo někdy jinde zdravím Tony
Re: Ostrov Čiovo
26. 06. 2011 06:42
Prosim , idem na Okrug Gornij máme najnovšie informácie ak sa niekto vrátil???
Re: Ostrov Čiovo
26. 06. 2011 13:46
Bušinci je jižna čast ostrova Čiova z perfektnim čistim morem ale betonovim plažami dva kuska te jižne strani maji pjekni plaž inak sou to betonovi plaže ale povidam perfektni čiste more perfektni vihled na Ostrova Brač Šolta..
Restorace tam nejsu je tam jedna restorace ale ak hcete dobru restorace tak musite zajit do Okruga Gornjeg kteri je zdaleni 1,5km od mista Bušinci..Doporučuji pjekni a dobri restoran pizzerije Roko a v Trogiru doporučuji restorace Kapo je perfektni Dalmatinska restorace a neošide Vas..Kvalitni riba a perfektni servis doporučuji mužete se každeho zeptat restorace Kapo on Vam ukaže.Ak ste velika skupinka tak se da organizovat jidlo v restorace Vinka Coce spivača dalmatinskih pisnički ale toto leto se tam musi objednat minimalne 8 -10 lidi tak ak je velka skupinka to de. Perfektni jidlo .
Na konji se ne da jezdit proto že je lepši pronaimat skutr he,he djelam srandu neni možne nejsu konji na ostrovje ale sou za Splitem takovih 30km z autocestou tam se muže pronaimt konji misto se menuji Sinj..
Re: Ostrov Čiovo to GRIGORI
01. 07. 2011 18:46
Brate náš , prosím môžeš zverejniť foto ( sliku ) ukáž sa nám čo ťa nepoznáme hot smileysmiling bouncing smileysmileys with beer CHVALA
Re: Ostrov Čiovo
01. 07. 2011 22:57
Brate moj fotki bi posilal ale ih neumim vložit,
smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
02. 07. 2011 06:38
Neni problem , pridem na Ciovo ( 14.jula 2011) a naucim ta to OK smileys with beer Tak zatial nas informuj čo mate nové v selu.hot smiley
Re: Ostrov Čiovo
02. 07. 2011 07:03
Poznavacie info bledomodrá KIA SEED s loogom



Upraveno 2krát. Naposledy upravil DURAN (02. 07. 2011 07:05).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.