Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2011 20:40
Danny vždyť od toho ta dovolená přeci je,mám osobně pocit,že daleko větší vzrůšo jsou naše rádoby silnice.Když to tak vezmeš,tak tam v tom
trochu dusnu,skoro nikdo nikomu nenadává,neklepe si na hlavu no a těch pár minut se dá přežít i s tím,že někdo Ti v autě spustí povyk,když stojíš
na mostě a on se trochu houpe.Jaká to idilka.A ten výhled nad ránem buď od příjezdu od Prapatice nebo na straně druhé od Labinu,to přeci stojí za to.Už aby to bylo.Asi jsem cvok-byť v papírech to nemám,ale ten požitek z noční jízdy,za rozbřesku před Velebitem ranní mlhy,známé skály,
a za tunely už jsme v jiném světě.Osobně mám spíš mindrákz uvítacího výboru a jeho činnosti,protože tři lampy rakije po ránu pro probdělé noci
to už idilka není.
Re: Ostrov Čiovo
07. 03. 2011 20:06
He,he napište ho hned do mobilu:00385915625452smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
07. 03. 2011 20:16
He,he nevim proč toto ale doufam že ste to nepohopili.To neni kontejner to je vrtulnik z velkim rezervarom vodi gdi je velki ohenj tak se tim hasi..Taki ta voda co ten vrtulnik nosi taki je to Voda pro ostrova ketri maji velke vinohradi Vina.nebo oliva aledi je na Ostrovima voda draha a neni je moc v tim djedinama ktere nejsu blisko plaže.
Vašek ti dobro napsal ale nebil bi rad že tota pjekna diskuse pujde inim smjerem to neni dobre.


Taki sme mali narozenini Hajduka oslavil 100 Roku prohral ze Slavijom 0:2 ale oslavu to neskazilo dal sem si Pivo z Českim fanuškami bila sranda.. Posilam Video podivte sa do konca bilo opravdu perfektni 3000 raketu bilo v zduhu celi Split horel z Čiova to bile perfektni vidjet a taki Dubrovnik taki oslavoval ..




Dubrovnik:




Zdravim z Ciova..
Re: Ostrov Čiovo
07. 03. 2011 20:19
Taki vam posilam Video prijezda do mista Slatina:



Zdravim
avatar Re: Ostrov Čiovo
07. 03. 2011 21:42
Super video grigori, letos jedem také do slatine , tak už jme s dětma skoukli cestu až k apartmánu.hot smiley
Re: Ostrov Čiovo
07. 03. 2011 21:46
Grigori děkuji za video a hlavně tel.číslo...už ho mám uložené v mobilu...smiling smiley
Grigori, kdybychom chtěli jít pěšky z Bušinci do Slatine , je to moc daleko...kolik Km...???
Nemohl by jsi poradit, není nějaká zkratka přes ostrov Čiovo?yawning smiley
Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2011 13:06
No Grigorimu se to povedlo,to je záběr nejen z příjezdu do Slatine ,alei pak ze silničky kolem pláže ve vesnici a u toho zrcadla odbočuji doprava Duboke Vode viď Grigory.?Pekarnica vynikající stále čerstvé pečivo.Vlevo pak přístav,vpravo restaurace a pak jž jen vlevo pláže a v dáli Split.
avatar Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2011 15:24
to ale není moc dobré ležet na pláži nebo ve vodě a za prdelou vám tak jezdijou auta a všecko možné co má kola..to si klídku nikdo moc neužije...eye rolling smiley
Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2011 15:49
Mužete ale doporučuji ak hcete udelat prohasku kolem 7a 30 gdi slunko trohu zapadne proto že je moc horke a je tu dost kilometru na prohasku.Ali stoji to je perfektni vihled z kopca na Ostrova,Brač,Hvar.,Šolta..Nebo pujdete autem zaparkujete na začatku ,a udelate prohasku.smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2011 15:50
Jo tam je ulička duboke Vode..smileys with beer
avatar Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2011 20:11
Ahojte. Tak to video - cesta - Slatine Ciovo - není od Grigoriho - ale od aktívního polského fóristy. Má i další/vidíte v odkazu/....a např.
video: [www.youtube.com] Zdraví R.
Re: Ostrov Čiovo
09. 03. 2011 07:54
Kolisto máš bohužel pravdu je to tam chvílemi husté zvláště po ránu nebo k večeru když se to všechno stěhuje.
Re: Ostrov Čiovo
09. 03. 2011 21:19
Nigdi sem nepsal že je muj video je to pjekne nahrane a je dobra vjec gdi lidi hledaji apartman.
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
09. 03. 2011 21:24
Dicki gdi negdo de do Slatina lepši sa visvjetli z totim videom proto že moc lidi nemuže najit apartman.Tabelka na Slatine začina na patem kilometru .a to sou uš Slatine tak moc turistu sa zastavi na tej tabelci a strate 2 hodini a bi našli apartman.
Dicki sa musi napsat center Slatina na mori proto že je velki rozdil.
Zdravim z Ciova,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
15. 03. 2011 12:25
Ahoj Grigori,jsem nový turista na tvém ostrově Čiovo a moc rád bych tě nejdříve pozdravil a popřál ti pevné zdraví tobě a celé tvé rodině a protože moc rád jezdím do tvé zěmě za odpočinkem pravidelně ,kde se mě moc líbí, poprosil bych tě o informaci, jak se dostanu na Vila Krešo na jižní straně ostrova Čiovo v zátoce Bušinci.Jestli můžeš popsat cestu po ostově a poslat informaci ,jak to tam vypadá s koupání a s ubytováním.Děkuji,pivo vezu sebou, budu tam od 12-22.8.2011 a moc rád tě poznám.Tony
Re: Ostrov Čiovo
16. 03. 2011 13:05
Dobri den,

Djekuji!

mate adresu toho doma ..Ja Vam presne napišu jak sa dostat do doma.. Bušinci sou pjekni maji perfektni čiste more,vihled na Ostrova Brač,Šolta..Plaž je betonova.. a dve časti maji plaž pro djecka.. Napište adresu nebo gogle mapku mužete napsat na moj mail: grigori.pozderac@gmail.com ja Vam poslu vsehno..

zdravim smileys with beer
avatar Re: Ostrov Čiovo
17. 03. 2011 13:49
Bog Grigori, kako si?
Dobro video sa rodendanem splitska Hajduka - ja ťa volim, ja ťa volim Hajduče smiling smiley
100 rodendan Hajduk Split
Ali ja nevolim Slaviju, ja volim Spartu smiling smiley
Za Hajdukski stadion gledam iz Marjana svaki put kada ja u Hrvatska, u vnutru ja još nebyl. Ovy vatromet byl veliki. Ja želil da webcamera u Split radila u redu, ali ne sad smiley Sad je u redu. Ja myslim, da ovo može biti vidět za vatromet. Webkamera je za kapetanjat u Split, pogled je za teplice i luka za turističke brodovi.
Nemaš još drugi video za Hajduk?
U otok Čiovo ja još nebyl, my vozime na Podstrana.
Jsi dobro Grigori, tva čeština je puno dobra, ja želim još puno više učit razgovoriti i pisat hrvatski. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ostrov Čiovo
19. 03. 2011 19:42
Dobri den,

djekuji pro vsehno..Mam dost tih klipu o Hajduku to bila oslava 100 leta tak to sa oslavovalo 7 dni je to tak u nas každi den praznini a bi sa njic nedjelalosmiling smiley) Ja Vim že ti maš rad Spartu to je normalnji jak u nas Dinamo -Hajduk ..Podstrana je za Splitem Čiovo je takovih 40km od Podstrani..



100 roku Hajduk Split

Zdravim z Čiova a pozdravuju vsehni kanmaradi v Česke Republice..
Taki ak budeš z lodi blisko Čiova zavolej ja sem v Slatinama to je blisko ak maš dobru lod.


Grigori
Re: Ostrov Čiovo
24. 03. 2011 10:07
Bola som už po dva roky v Slatine na ostrove Čiovo a tento rok ideme znovu tak ak by ste niečo potrebovali a budem vedieť rada pomôžem thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley ale dosť mi pomohli rady GRIGORIHO thumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Andrea Švagerková (25. 03. 2011 14:05).
Re: Ostrov Čiovo
24. 03. 2011 23:10
Prosim o doporuceni mista na tomto ostrove, zatim jsem tu nikdy nebyl, ale Chorvatsko mam procestovane nekolikrat ze severu na jih a rad se podelim o zkusenosti z ostatnich mist. Kdyby nekdo mel i kontakt na apartman, bylo by to idealni... dekuju...
----------------
omlouvam se za blbej dotaz, uz jsem si procetl cele vlakno a nasel jsem odpoved...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mathesator (25. 03. 2011 10:20).
avatar Re: Ostrov Čiovo
26. 03. 2011 19:07
Našel jsem pár starších fotek z Čiova - Slatine Čiovo - Slatine
Je to spíše ta klidnější část ostrova. Rušnější je protější strana. Výhodou byla lodní linka do Splitu přímo ze Slatine. Doufám, že ji nezrušili. Pokud se nepletu, plavba trvala něco okolo půl hodiny.
Re: Ostrov Čiovo
28. 03. 2011 07:22
Radime nezrušili,jezdí to teď dokonce dvě lodě,takže zhruba každou hodinu,s tím,že ten jeden spoj je protažen až do Trogiru.
Re: Ostrov Čiovo
29. 03. 2011 10:57
Dobri den,
toten rok budu tri lodi proto že 90% turistu djela vilet do Splita gdi pridu do Slatina..
tadi mate informace o lodi gdi jezdi,
[www.buraline.com]
zdravim z Čiova,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
31. 03. 2011 23:36
Tento rok ideme už po 3 krát na tento ostrov som veľmi rada aj keď minulý rok bolo ubytovanie super až na zvon na kostole ktorý bol skoro pri dome tak o budíček sme mali postarané :-) tak dúfam že tento rok ho nebude tak počuťyawning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil pipinka (31. 03. 2011 23:38).
avatar Re: Ostrov Čiovo
01. 04. 2011 10:14
Hezké video s těmi barevnými papíry nad hlavami.
Grigori, nevím jestli jsem něco napsal špatně chorvatski. Budu tedy raději psát česky smiling smiley Loď bohužel nemám, ale můj strejda (ujac) měl dobrou loď se kterou jsme byli až ve městě Hvar a Pakleni otoci. Už ji nemá a místo ní si pořídil vodní skůtr pro tři osoby a chce po mne abych si udělal kartu za brod. smiling smiley
S největší pravděpodobností bych na Čiovo připlul příští rok lodí Bura Line a na Čiovu si půjčil skůtr 50-125 ccm. A dám vědět až kolem Slatine pojedu (pokud to bylo na mne) :-))
Ahoj.
Re: Ostrov Čiovo
02. 04. 2011 22:42
Snad tím opravdu nikoho neurazím, to opravdu nechci, ale nechápu jak může byt někdo z ostrova Čiovo tak odvázanej, že se tam nedej bože chce vrátit, nebo tam plánuje dovolenou.
Využijte nabídku CK Venezia Benátky nad Jizerou paní Kožulová a ta Vás 100% vyléčí z byť jen z myšlenky tuto destinaci navštívit.
Tak špinavé moře a čilý dopravní ruch ve vzduchu bych snad nezažil ani na Ruzyni.
Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2011 11:15
Tak s příspěvkem 2takt31
opravdu nesouhlasím.!!!...sad smiley
My jedeme letos zase na naše oblíbené Čiovo -Bušinci ....dobře je tam ruch....je protože je tam blízko Trogir , překrásné město , které chce každý navštívit....smiling smiley
Ale voda v Bušinci.!!! tak krásná čistá voda !!!
Ráda se potápím , takže můžu potvrdit, že je vidět rybičky atd....
zase se to samozřejmě nedá srovnat s Rudým mořem...
Máme ubytování 20m od moře....a jsme opravdu spokojeni....
samozřejmě na ostrovech je taky pěkně , ale musí se už zase dopravovat trajekty...a to je zdlouhavé a taky dražší....
Myslím si, že pán tady chtěl jen dělat reklamu určité cestovní kanceláři...sad smiley
Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2011 11:56
Dobri den,

nevim gde ste bili a gdo Vas ošidil ale moc lidi je spokojeno..Taki dicki sa musite informovat gde djelate dovolenku na Ostrovje..Ostrov je velki a nejsu vsehni plaži pjekne na Ostrovje..Doporučujiconfused smileylatine,Okrug Gornji,Bušinci otevreno more.Taki Okrug Gornji doporučuji tu pjeknu velku plaž Rivijere Okrug Gornji inak vsehne plaži blisko Trigiru ne doporučuji,Taki mista Mastrinka, Arbanija ne doporučuji tam nebudete spokojeni..Taki misto Rovci pred Slatinama taki ne doporučuji nejsu pjekne plaži...inak je vsehno perfektni a moc lidi zas prihazi spatki..
Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2011 19:38
Tak tiež sa pridam. My sme boli minuly rok v Bušinici a možem potvrdit že more je tam čiste a naviac je tam klud. A to absolutny. To o čilom dopravnom ruchu neviem kde si zobral, ale v Bušinici tomu tak nieje. Ano Trogir ma problem z dopravou cez most, ale ma to aj niečo do seba. Pri odchode z dovolenky sme umyselne odchadzali v case večernej špičky na moste. Len aby sme to zažili, ten kludny chaos. Kto zazil vie očom pišem.
No a tento rok sa tam craciame znovu a to zasa na druhu stranu do Slatine. A uz sa nevieme dockat.
Verim ze je vela destinacii, ktore su pekne, ale určite nieje pravda čo piše 2takt31. Tymto sa pripajam ku Grigorimu ze nie cely ostrov, ale vacsia cast je kludna a ma ciste more.

Dakujeme Grigori za skvelu minuloročnu dovolenku a už sa tešime na tohtoročnu....spinning smiley sticking its tongue out

sp Peter s rodinou......
avatar Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2011 20:53
Pro: 2takt31
No, já do Chorvatska nikdy nejel přes CK (a nechápu lidi, co tam přes to jezdí) a díky vašemu komentáři o CK z Benátek vím, že tu kancelář nikdy využívat nebudu, protože to musí být pěkní vykukové!
Ale nesouhlasím s Vaším komentářem, kvůli špatně vybrané CK není věcné hanět celý ostrov.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.