Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 17:39
Souhlas s Bomiňem,nomiro jen snad dodám,že dál na jih relativně řečeno,jsou pláže ještě hezčí
Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 19:41
Je to misto Arbanija a presne plaž pod hotelem Sv Križ.. Te ribi ktere su na grilu sou hitnute na Ostrovu Hvar a bile stare jeden den.. Ja jim enom čerstve ribi a škebli he,he..

Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište!!

Djekuji,
Grigori
avatar Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 20:47
Pěkné fotky,zajímalo by mě,kde je ta pláž z té první fotky (č.313 )?
Díky.
avatar Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 21:02
Někde tady:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 21:10
A já myslím, že je to pohled ze Slatine nebo Arbanija, na Kaštělskou zátoku....smiling smiley

Ale teď se dívám, že to asi nebude...omlouvám se....smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Danny (05. 01. 2011 21:13).
avatar Re: Ostrov Čiovo
05. 01. 2011 21:58
Je to Okrug Gornji, byl jsem se tam podívat v roce 2008:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
06. 01. 2011 13:56
Danny neomlouvej se Bomiňo má opět pravdu,protože za Kašteli se vypíná pohoří Moseč,Kozjak nad Splitem Mosor a dál potom Biokovo.To je právě na Čiovu fascinující,že to máš na této částo ostrova před sebou jako na dlani.Večer z leva- osvětlený Trogir,Kašteli přecházející ve Split.Nahoře nad letištěm svítí řada světel,to jsou pomníčky padlých a v horách dále světla vesniček a planinskich kuč.Navštívil jsem,stojí to ta to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (06. 01. 2011 16:53).
Re: Ostrov Čiovo
06. 01. 2011 14:16
Vašku je to tak....smiling smiley
Jinak Čiovo-Mavarštice, Bušinci znám moc dobřesmiling smiley
Grigorij nám vždy najde dobré ubytování!!
I v Kaštělích už jsme byli....to byla naše první dovolená v Chorvatsku....lidi perfektní, bohužel ta voda nebyla nejlepší...sad smiley
Já jsem si myslela, že ta voda v moři má přesně takovou barvu jako v Kaštělích, jaké bylo ale moje překvapení, když jsem přijela příští rok do Mavarštice a uviděla tu smaragdovou modř...smiling smiley)
To bylo jiné moře....smiling smiley
Od té doby, mě to ani nikde jinde netáhne....letos jedeme zase do Bušinci....směr otevřené moře a pohled na Šoltu...smiling smiley
Ps. i na tom památníku na Biokovu jsem byla...hodně smutné....
....no a Trogir.....kdo nezažil z řidičů projetí křižovatky přes Trogir....ten si ještě nezkusil pořádný adrenalin....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
06. 01. 2011 16:48
Fotka 313 je misto Okrug Gornji je to rivijera ktera ma ten velki plaž ze spoustu malih kaffe baru..Nahazi sa kolem 2,5km od Trogiru začatek te velke plaži.. Ta strana Ostrova noci žije je tu spousta restorace a pučovna vodnih skutru,taxi boat.
Pješki do Trogiru je kolem 15 minut ze skratkom..

Grigorismiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
08. 01. 2011 17:44
Zdravím toto vlákno, byla to docela fuška se prokousat všemi příspěvky. Letos se taky chystáme na Čiovo, ubytování máme zamluvené přes Grigirie, tímto mu děkuju za ochotu a věřím, že budeme spokojeni. Už aby bylo léto, zima mi nevadí, ale nesmí to být takováhle čvachta jako je dneska.
Re: Ostrov Čiovo
12. 01. 2011 12:31
Dobri den,
dnes mi mame tadi 15 stupnju slunko perfektni počasi.. ale mali sme taki -1 tak sme vsehni zdehli jak bila zima..smiling smiley))
zdravim z Čiova,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
06. 02. 2011 14:31
Ahoj,
letos se chystáme ve druhé polovině června na ostrov Čiovo do Slatine, konkrétně do apartmánu ve vile Sunčica, která patří Zdenka Krsnik Katunaric. Píše, že vila je v zahradě s piniovými stromy a ze zahrady je vstup přímo na pláž - betonové molo a cca 50 m od vily je oblázková pláž. Máme s sebou malého psa - yorkshire terriér a prý to není problém. Máte někdo nějaké informace o této vile a jejího okolí?
Moc děkuji za odpověď.
Jindra



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jindřina (06. 02. 2011 19:31).
Re: Ostrov Čiovo
09. 02. 2011 10:49
Dobri den z Ciova,
ten dum je zdalen kolem 1,200m od sameho centra mista Slatine.
Plaž pod domem je betonova.Taki je najlepši a biste sa zeptali maitela doma na peska proto že moc lidi nema rad gdi se pes koupa na plaži..Ja to vim proto že mam Njemeckog Boxera ale ja mam svuj plaž tak mi nigdo nemuže njic povidat smiling smiley))ale zas dicki musite davat pozor proto že ti lidi negdi nebudu prijemni gdi je pes v more.Apartman je hned na plaži a na klidnem mistje. 200m dal je mala restorace gde mužete vipit pivečko a ne moc drahe dat neco do zobaka..
Ak mate esce nejaki ptanji klidne mi napište, ak mate nejaki problem klidne mnje zavolejte ja bidlim v Slatinama 00385915625452
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
10. 02. 2011 14:26
Ahoj. Prosim o radu. Chceme s dvemi detmi jet v cervnu na Ciovo nebo do blizkeho okoli. Vyhledl jsem si ubytovani v Okrugu Gornji v zatoce Rastica. Chtel bych se zeptat, zda je toto misto vhodne pro deti, ktere neumeji moc dobre plavat. Jsou tam mista, kde budou ve vode stacit? Nam spise vyhovuji mista, kde nebude moc lidi, takze nam skalnata plaz nevadi, jen se bojim vstupu do vody a hloubky pro deti. Rasticu jsem vybral take proto, ze je otocena na jih na sire more. Dale bych se chtel zeptat, jestli bude problem s dopravou z Trogiru i koncem cervna? Nebo uz je tam i v teto dobe hodne lidi? Dekuji za odpoved.
Re: Ostrov Čiovo
10. 02. 2011 16:12
Dobri den,
Rastiči maji enom jeden mali kuseček plaži pro djecka tak ak mate uplne mala djecka tak na tem kusečku bude narvane.
Je to Jižna strana.. Ale uplne na konci Slatina mate perfektni čisto more moc minj lidi.. trohu dal mate Kavu plaž gde si mužete vibrat misto a tam mužete celi den bit sami. Ak mate uplne malo djecko tak je lepši Slatine..Ale slatine center mista ne Slatine začatek mista.. tam nejsu pjekne plaže.Pjkene plaže a pjekne čiste more začina po 7 km z Trogiru. V Trogiru je v každem pripadje dicki narvane gdi je sezona normalne sa musite divat a bi nejezdili moc pres vikend do Trogiru proto že v Patek -Sobota do Trogiru prihazi aspon 30 lodi z turistima,taki je smjena turista tak na to davajte pozor..Esce o tej plaže taki je esce pjekne plaž na tej jižnej stranje v mistu Diruni je to čast zdalena takovih 6 km ale zas tam nejsu restorace,kaffe bari je to uplne tiho ale na klidnu dovolenku je to ok ..Mislim na zmrzlinusmiling smiley)) Esce otazka na Vasi ptanji spickova sezona začina kolem 02.07 esce tih 7 dnji 7 mjesica neni tak narvane..Ak mate nejaki ptanji klidne mi napište,
Omluvam sa na gramatice,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
11. 02. 2011 10:58
Mam deti 9 a 12 let. jen neumi moc dobre plavat. Tak proto se ptam na tu plaz, zda je v Rastici hluboka voda. Do Lstaine nechceme, my chceme orientaci an jih na sire more.
Re: Ostrov Čiovo
12. 02. 2011 08:49
Dobri den,
tak Rastiči ten kusek plaži je to uplne na koncu Rastiča (Vhod) do plaže.Nebo Diruni taki konec uplne na druhu stranu tam je plaž gde sa djecka mužu koupat..Inak mate velki stjeni a hned 6-8m dluboku vodu-more.Ale perfektni vihled,perfektni čiste more..Vihled na Ostrova Brač,Šolta..
Re: Ostrov Čiovo
12. 02. 2011 08:55
Tadi mate fotki ktere vložil Pan Bomino ktere sem fotil minuli rok totu zimu..
[forum.ihvar.cz]
tak sa mužete podivat na plaž z druhe strani je to perfektni ale ak su mala djecka musite davat pozor..Fotka 187,46,47,51,53,a fotka 352 je ten plaž na kteri Vam žikam že je pjekni na koncu Rastića..
Zdravim ..
Re: Ostrov Čiovo
20. 02. 2011 17:45
Ahoj,
moc děkuju za reakci. Už se moc těšíme, betonová pláž nám vůbec nevadí, hlavně aby bylo čisté moře. S majiteli jsme domluveni, prý mají pejsky rádi, doufám, že ne k večeřithumbs up smiley
Re: Ostrov Čiovo
24. 02. 2011 17:02
Dobri den z Ciova,
Moc lidi bere ze sebou peska..a mam rad že to začalo bit normalnje proto že sme dicki mali problem z peskima.
Blisko doma mate pjeknu malu restorace na plaži ..Doporučuji proto že tam mate Karlovačko Pivo ktere neni drahe,a taki mate jidlo ktere neni drahe. Center mista je 1 km ..Ophod mate 500m ale doporučuji Vam nakup v velkem supermarketu Tommy proto že sou tam ceni normalni a ne pro turisti..Tommy uvidite z prave strani po patem kilometru gdi budete prihazit ..Ten ophod je zdaleni od Vašiho apartmanu takovih 2,5km . Pracovni doba je do 22h večer.
Ze Slatina mate lod ktera jezdi každi den do Trogiru ,a Splitu tak mužete udelat vilet ze Slatina z lodi do Trogiru nebo do Splitu..Do Splitu vilet doporučuji proto že lod zaparkuje primo na Rivi pred Dioklecijanovim Palacem..Lod jezdi 5 kar dene tak mužete rano udelat vilet a potom otpoledne ze Splitu spatki.Dicki ak dete na lod pridte trohu driv proto že moc lidi použiva leti ten lod..a bi nezostali ve Splitusmiling smileysmileys with beer Ak budete mat nejaki ptanji klidne napište nebo ve Slatinama poslite Sms dame si Pivo:smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
24. 02. 2011 18:32
Ahoj Grigorii, ten výlet loďkou do Splitu , určitě využijeme....smiling smiley)
Už se těším, až přijedeš na to pivo....smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
24. 02. 2011 19:04
Dobrý den, chtěla bych se zeptat - našla jsem si apartmán v Rastiči, asi 130m od pláže, píšou tam, že jsou na pláži betonová plata a krátká mělčina. Máme děti 8 a 10 let, umějí plavat a rádi šnorchlujeme, ale obávám se, aby krátká mělčina neznamenala hned hloubku. V jednom příspěvku pan Gregori píše, že je v Rastiči hned 6 až 8 metrů hloubka a jedna malinká pláž. Na záběrech pláží se opakuje stejné foto nejbližší pláže u více nabízených apartmánů, z toho mám dojem, že je skutečně snad jediná. Na fotografiích vypadá moře krásně čisté, předpokládám, že pod vodou je na co se dívat. Doporučili byste Rastiči? Líbí se mi apartmán i cena. Děkuji mockrát za odpověď.
Re: Ostrov Čiovo
25. 02. 2011 09:09
Dobri den z Ciova,

Vam djecka uš nejsu miminka tak Vam doporučuji ten apartman..Mate pjekno more,pjekni vihled na Ostrova Šolta,Brač.
Doporučuji. Pred cestom napište ja Vam potom napišu co mate djelat v Trogiru smiling smiley))smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
26. 02. 2011 18:48
Děkuju moc za Vaši odpověď. D.
Re: Ostrov Čiovo
26. 02. 2011 20:33
Ten výlet do Splitu odporučujem, nádherne mesto, ale takisto aj Trogir je velmi velmi pekný.
Re: Ostrov Čiovo
01. 03. 2011 17:21
Ten vilet z centra mista Slatine je pjekni.Doporučuji rano kolem 8 hodinsmoking smiley .a potom spatki kolem 12,a na more plavat ,a opalovat sasmiling smiley))))
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2011 04:13
Grigori, stále je na otoku Čiovo z vesničky Arbanija takový skvělý výhled na RAF vrtulníkovou základnu, kde se učí piloti létat se zavěšeným kontejnerem nad mořem?
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2011 17:27
2takt31 když se budeš chovat trošičku decentně a bez nějakých velkých emocí,tak tě tam k těm Mi 8 nebo 17 i pustí si to prohlédnout,když
zrovna nebude kalup a nebudou hasit.To samé platí pro hasební plošníky Cana.
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2011 17:34
Grigory na podzim jsem Tě prosil,že když v zimě nebudeš mít co dělat,aby jsi začal stavět z Trogiru další most na otok.Jak jsi pokročil,protože
letos jedu do Slatine už po desáté,tak předemnou neutečeš.Číslo tvého mobilu tentokrát určitě nezapomenu doma.Bog Vašek
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2011 19:16
Vašku mám takové podezření, že letos pojedeme na Čiovo,.... zase přes náš oblíbený starý most...:smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out
To zase bude adrenalinyawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 234
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.