Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Ostrov Čiovo
24. 07. 2008 16:03
Dobrý den.
Chystáme se letos na ostrov Čiovo do Slatine.
Pravděpodobně do tohoto apartmánu
[www....]
Nebyli jste tam náhodou někdo??
Ještě se chci zeptat jestli nemáte zkušenosti z agenturou
[www....]
Jedeme z malým dítětem 3roky.Jsou tam vhodné pláže pro tak malé dítě??
Všem moc děkuji za odpovědi
avatar Re: Ostrov Čiovo
24. 07. 2008 19:18
20.7. jsme se vrátili ze Slatine, ale byli jsme v ap. Malenica hned na začátku Slatine od Trogiru. Pláž betonová mola nebo větší kamínky a byly tam i tak malé děti, ale nevím v které lokalitě je váš apartmán. Slatine je dlouhé a je tam spousta pláží i s jemnějším štěrkem.
Re: Ostrov Čiovo
29. 07. 2008 21:49
TO Karlos....už jsem psal něco na soukromý net Slatine dost znám letos tam jedu už po sedmé ale budete muset pro tak malé děcko asi usilovně příhodné místo hladat.Jak jsem již sdělil,něco příhodného by se snad našlo až vzadu v lese nebo ještě dál na Kave plaža.
Re: Ostrov Čiovo
30. 07. 2008 13:16
Vašku díky moc za SZ a za odpověď
Ostrov Čiovo
07. 11. 2008 20:32
Byli ste spokojeni s ubytování na ostrově Čiovu.'?

Djekuji.
avatar Re: Ostrov Čiovo
08. 11. 2008 16:28
Grigori, musíš napsat, v které části ostrova, protože SV část se od JZ dost liší - pláže , množství lidí , vybavenost atd. My jsme byli ve Slatine na SV a super.


Re: Ostrov Čiovo
14. 11. 2008 20:42
Bomiňo toto je Kave plaža,nebo to je na té křižovatce před tou odbočkou doprava ko kopce?Já tady v tom místě letos nebyl,vypadá to změněné,ale možná se pletu mám před sebou fotky,něco souhlasí něco ne, byť to je z předloňska ale nám bytný říkal,že to je tam celé upravené.Ach ty vzpomínky.Grigory naprostý souhlas s Bomiňem viz již předešlé fota.Kdo není až tak moc náročný vynikající,jestli se zadaří a dá-li ten nahoře tak příští rok poosmé a do stejné postele pošesté.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (16. 11. 2008 18:18).
avatar Re: Ostrov Čiovo
14. 11. 2008 22:40
Vašku, je to pláž 500m před kamenolomem, na konci ostrova. Bylo tam krásně, ale příští rok zkusíme asi něco nové. Chtěl bych někde pod Tučepi - Podgora, Živogošče.... Uvidím co seženu, v prvních dvou prázdninových týdnech. Můžete někdo něco doporučit?
Re: Ostrov Čiovo
16. 11. 2008 11:19
Bomiňo OK díky,takže to je ono.I my bychom chtěli nějakou změnu,taky budeme přebírat a tápat,ale uvidíme jak se to všechno vyvrbí,zvažovali jsme už alternativu trvalého zakotvení zde a jen vyrážet,ale problém je ten Trogir a ví bůh kdy postaví nový most.
Ciovo Trogir
23. 11. 2008 16:21
Děkujeme Vám za Vaši odpověď .. já vím, která strana je dobrá.
Chtěl jsem se zeptat, zda se líbilo panu Čiovo. Trogir.
Slatine místo je krásný.. každý den jede loď do Splitu.Cesta trvá 20min. Vstup je 20 kuna kolem tri euro..
Plaž kteru Bomino poslal je super.Slatinska Kava..
Re: Ostrov Čiovo
03. 12. 2008 16:43
Ten Dum Malenica je na samem začatku mista Slatine..Tam nejsu pjekne plaži jak v centru mista Slatine..
V centru na plaži je pjekne..
Doporučuji Slatine..Centar..
avatar Re: Ostrov Čiovo
03. 12. 2008 19:28
Pro nás je pěkná i ta pláž, která nemá jemný štěrk, na které není v dosahu hospoda, ale může tam být i betonové molo, pozvolný vstup do vody a hlavně je tam klídek, málo lidí, ticho a pěkný výhled.



Re: Ostrov Čiovo
04. 12. 2008 14:59
Bomiňo jaký to hřejivý pocit z těchto pohledů,byť v mém případě teď i nad hrnkem čaje a kapesníkem u nosu.Zatím mi neodpověděli jak v této
lokalitě dopadlo vzedmuté moře.
Re: Ostrov Čiovo
06. 12. 2008 16:50
Plaž je ok...
Re: Ostrov Čiovo
16. 12. 2008 19:28
Pokud máte dítě lepší je center Slatina!!!
Re: Ostrov Čiovo
16. 12. 2008 19:56
Souhlas- hned vedle vlevo u přístavu proti hospodě je pozvolná pláž z drobných kamínků pro děcko velice vhodné,pro tatínka event.maminku
osvěžení hned za zády.
Re: Ostrov Čiovo
31. 12. 2008 17:45
Děkujeme vám. Mám všechny informace pro Slatine.
Re: Ostrov Čiovo
12. 01. 2009 12:02
Nevim jak tam vložit fotki???
avatar Re: Ostrov Čiovo
12. 01. 2009 13:25
Cituji Fida:
Tady je návod jak na to:

ulož fotku někam na net ( já používám www.rajče.net)
Potom klikneš pravým tlačítkem myši na fotku
kterou chceš vložit do příspěvku
vybereš vlastnosti
levým tlačítkem označíš adresu URL
klikneš pravým tlačítkem na označenou adresu
vybereš kopírovat
v tomto okně v liště nad textem klikneš levým
tlačítkem na ikonu OBRÁZEK
pak ti nahoře vyskočí řádka, že musíš povolit skripty : Klikneš na ní pravou myší a dáš "dočasně povolit" a pak znova klikneš na ikonu OBRÁZEK
vyskočí ti okno a do řádku http:// klikneš pravým
tlačítkem
a zvolíš vložit
potvrdíš OK
Re: Ostrov Čiovo
14. 01. 2009 11:21
Djekuji!!!!
Re: Ostrov Čiovo
27. 01. 2009 22:45
Kde je lepší change peněz v České republice nebo v Chorvatsku??
Re: Ostrov Čiovo
28. 01. 2009 06:41
Pivo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kde je lepší change peněz v České republice nebo v
> Chorvatsku??


Kde jinde, než na ostrově Čiovo !
Re: Ostrov Čiovo
31. 01. 2009 15:08
Djekuji.....
Re: Ostrov Čiovo
13. 02. 2009 19:45
Cestě do Trogiru:

Pokud jsou na cestě po silnici, máte tři možnosti:

1. Dálnice A1 dalmatina - dalmatina Dálnice A1 (ex-Prgomet Highway)

2. Pobřežní silnici - Jadran dálnici. Začátek v Chorvatsku na severo-západní hranici následovat Jadranska magistrály Road prostřednictvím těchto městech před dosažením Trogir:
Rijeka - Senj - Senj - Zadar - Šibenik - Primošten - Trogir.

3. Střední korejské Dálnice D1 - Začátek v Chorvatsku na severní hranici sledovat Dálnice D1 až do hlavního města Záhřebu a pak až do těchto městech před dosažením Trogir:
Karlovac - Plitvice (National Park) - Korenica - Gracac - Knín - Drnis - Trogir.
Re: Ostrov Čiovo
13. 02. 2009 22:24
Ahoj všichni.
Chci od vás poptat ubyt. na Visu.Máme malé děti a tak potřebuji kamínkovou pláž.a vůbec všeobecné informace o Visu.Stojí za to?
Dik Martin
Re: Ostrov Čiovo
14. 02. 2009 10:21
Dobri den,

Ostrov je daleko..z lodi sa jezdi 4 hodini.. Misto Vis je pjekne ale ak mate male djecko lepši neco ine..
Omluvam sa na gramatice..
avatar Re: Ostrov Čiovo
17. 02. 2009 15:55
martinc napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni.
> Chci od vás poptat ubyt. na Visu.Máme malé děti a
> tak potřebuji kamínkovou pláž.a vůbec všeobecné
> informace o Visu.Stojí za to?
> Dik Martin

To Martinc....počti si na tomto vlákně, je tam o Visu dost...
[www.ihvar.cz]

(s dětma se dá všude, záleží, co jste za typy...)
Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2009 17:29
Skuste Trogir
[www....]

Photo..
Re: Ostrov Čiovo
23. 02. 2009 20:38
heh
Ani jsem netušil, že má Čiovo své vlákno. Já jezdím na tento ostrov již 11 let a nemíním měnit. Každý rok tady najdu neco nového, kde jsem ještě nebyl a kde jsem se nepotápěl. Letos se chystám ke kláštěru na straně Šolty. Zatím jsem tam nenašel cestu. Pokud mi můžete někdo,poradit, tak sem s tím. Nejdál jsem se dostal do lomu a asi jsem cestičku na klášter přehlídl. Z Žedna jsem také nenašel nic, co by nasvedčovalo tromu směru. Pokud někdo máte info jak na tuto stranu ostrova, tak prosím do mne. Guglování na zeměkouli mi nic neřeklo.
Re: Ostrov Čiovo
24. 02. 2009 18:02
Dobri den z Trogiru,

gdi pridete do Trogiru musite prejit velki Čiovski Mosta a zatočit Doprava smjerem Okruga Gornjeg ..Tak jezdite 3 km a z Vaši prave strani uvidite velki plaž Okrug Rivijeri kteri ma spoustu malih baru na plaži..Jezdite enom rovne do konci teho plaži.. potom jezdite kolem 350m a pridete do krizovatke v samem centru mista Okrug Gornji..uvidite tabelku Mavarstica a zatočite doprava jezdite takovih 400m a pridete na krizovatku mista Bušinci,Rastiči a Mavarštica.. Ted nevim ktere misto potrebujete ale to sou mista ktere hledaji na Ostrov Šoltu..Ja sa omluvam na moji gramatice ..Ak potrebujete esce nejaki informace na Ostrov Čiovo klidne mi napište.. muj mail je
grigori@...

A taki pozdravujte Česku Republiku...

djekuji,

Grigori
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.