Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
03. 03. 2017 15:36
Nahral to pan z Mađarska Nadhera
[www.youtube.com]
Re: Ostrov Čiovo
08. 03. 2017 08:13
Grigori výborné a kdo se chce ješte kochat pohledy z letadla,stačí jen kliknout na záložku vedle a zjeví se mu nezapomenutelné pohledy jak na pevninu,tak na známé ostrovy a snad jen dodám,že nad Trogirem je letoun ve výši 400 m při rychlosti 420-450
km.Při přistávání od Splitu tedy na dráhu 23,přelétává ostrovy Čiovo po případě Brač ve výši 600 m.
Re: Ostrov Čiovo
09. 03. 2017 17:35
Grigori, opravdu nádherné záběry.
Re: Ostrov Čiovo
11. 03. 2017 13:59
Zdravíčko všem. S manželkou se teď hádáme, jestli jsou na Čiovu za Slatine na pláži u baru Mat-1 beach bar záchody nebo ne? :-) Je to prkotina, ale kdo nás rozsoudí prosím? :-)
Re: Ostrov Čiovo
12. 03. 2017 07:52
Karyone,jestli se s manželkou hádáte mi vcelku až tak nevadí,stejně je na tom nejlepší pak to usmiřování,nebo taky ne,ale teď to podstatné.Chemická kadibudka v počtu 1 byla loni umístěna vedle toho kiosku u křoví po levé straně,ale zda byla nebo je funkční, to nevím.Některý rok tam bývá,někdy ne.Zato vím velikost poprsí té slečny co prodávala mimo jiné kávu a zmrzlinu a název uličky směřující ze silnice kolmo nahoru.Nápověda 0 a Duboke Vode.Stejně bylo nejlepší,když pláž byla bez kiosků a liduprázná,penzion Slatine v hrubé stavbě zakonzervován.Vedle betonového mola byla ve vodě stará karoserie,ale jak se Grigori dušuje ,určitě nebyla jeho.
Re: Ostrov Čiovo
16. 03. 2017 18:43
Vašku díky za odpověď. smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
21. 03. 2017 13:15
Drahi turisti kteri prihazite do Trogiru na Čiovo musim Vas upozornit že naši politikanti zas udelali že most nebude hotovi toto leto.. dva roku djelaji ,a ted nemaji prahi,komplikace ze železom ,a takovi blbosti kterri musime slišit..
Njic sa nedjeje za rok tam bude asi jo??
Re: Ostrov Čiovo
21. 03. 2017 19:43
Grigori uz o tom vime. Bessy nas informoval. Je to pro nas mnohe neprijemne.
Re: Ostrov Čiovo
23. 03. 2017 09:08
Takže zase nějaký ten čas bude nutno se vyrovnat s pointou trocha dusna či tlačenice,pro někoho i ztráty času a kochat se i nadále pohledem webkamery nebo na google mapu,kde již most je zaznamenán včetně přivaděčů z pevniny.Trochu mě zaráží na ostrově zakreslený kruhový objezd,který je trochu vzdálen stávající realitě.No,takže pro skalní zbývá vydržet
a těšit se.
avatar Re: Ostrov Čiovo
09. 04. 2017 09:11
... vzhledem k tomu, že dodavatel stavby mostu Trogir/Čiovo ( společnost Viadukty ) nedodržel zadávací podmínky provedení stavby ... a protože investor nechce přijít o 85 % evropských dotací ve výši 176,7 milionu HRK ( celkový náklad 208 mil. HRK ) ... došlo v těchto dnech k ukončení smlouvy se společností Viadukty ... nový dodavatel je v nedohlednu, bude nové výběrové řízení ...
... takže pokud nevznikne žádný další problém ( kromě dodání konstrukce mostu ) je prognoza dokončení stavby tato ...
letní měsíce 2018 ...
... po dokončení by měl být most 547 metrů dlouhý ve výši 25 metrů nad hladinou moře ...

[www.slobodnadalmacija.hr]

smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
11. 04. 2017 09:06
Mislim že skončim biznis z apartmanima mojim dumem a vikašlu sa na vsehno pujdu djelat do zahraniči(Česka Republika) mislim že tam takovih beranu neni jak u nas..Maji penize,maji vsehno,a most nemužu udelat proto že dicki je politika..Ja nevim co se djeje ale vipada to že bi negdo hcel zničit turizmus v Chorvatsku inak sa to neda visvjetlit ted te hranice,a kontrole Recki beran to vivolal a ten beran nevi že do Europi bez pasu prislo milion uprhliku ,a njic a ted djelaji kontrolu na htranici jak gdi bi v Chorvtsku bilo 3000 teroristu vikašlem sa ja na tu Europu ktera jak vipada zmizne rihlo ak to tak bude pokračovat..POILITIKA a u nas kriminal vsehni mladi lidi du ze statu do Irska,Njemecka ,a za dva rok tadi uš nigdo nezostane jak to ted vipada!!! Ale zas a bi nebil 100% pesimista toten rok Vas vitame v Chorvatsku a pridte u mnja na pivečko budu radsmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
12. 04. 2017 08:00
Grigori myslím jsi ,že by si se rychle a rád vracel na svůj krásný ostrov,když by jsi zjistil co se kolikrát děje v ČR.
Re: Ostrov Čiovo
07. 06. 2017 15:52
Zdravíčko, chci se jen zeptat, zda nevíte o nějaké pujčovně motorových člunů na Čiovu (vyjma tradičních a na googlu dohledatelných předražených půjčoven). Kpt. zkoušky mám několik let a zkušenosti na moři taktéž i jako kapitán. Chtěl bych si pujčit silnější člun na jeden den. Díky za případné odpovědi.
Re: Ostrov Čiovo
08. 06. 2017 09:47
Zdravím, já si 3x půjčoval člun u argola charter, asi to nebude to co hledáš, ale já byl spokojený. Loď dovezli kam jsem chtěl, vše bylo vybavené dle předpisů a při přebírání zpět nedělali žádné problémy.
Re: Ostrov Čiovo
11. 06. 2017 17:32
I tak díky za tip :-)
Re: Ostrov Čiovo
13. 06. 2017 08:32
Dobri den,ja bidlim v Slatinama gde je argola charter vsehno najlepši o tom charteru taki ak on nema v Trogiru Mario Providenca je ih dost!!
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2017 20:58
Zdravim, da se pujcit v Slatine paddleboard? Dekuji
Re: Ostrov Čiovo
18. 06. 2017 21:21
Dobry den, letos se chystame na Ciovo, konkretne Okrug Donji, ulice Sv. Ivana Krstitelja, chtela bych se zeptat, jak je to v teto casti ostrova s vybavenosti (restaurace, obchod s potravinami, trhy,...) a jake jsou plaze? Dekuji
Re: Ostrov Čiovo
21. 06. 2017 20:26
Jo na moji zahradi enom zavolejte gdi pridete 00385 91 262 54 60
Re: Ostrov Čiovo
26. 06. 2017 16:14
Grigori: díky za tip. Mrknu se :-)
Re: Ostrov Čiovo
02. 08. 2017 14:24
V neděli jsem se vrátil z Čiova - Arbanija. Perfektní dovolená. Po 7 letech jsme byli v soukromí na tom samém místě jako dříve jsme jezdili. Změnila se jen situace na průjezdu městem a na mostě na Čiovo totální kolaps. Jinak absolutní klid na soukromé pláži 20m od apartmánu jsme byli mi a dvě starší rodiny celkem 8 lidí na 50m pláži z kamenů, mola a vybetonovaných teras. Všem to doporučuji za týden pro dvě osoby 260Eur včetně poplatků. parkování hned před apartmánem. Jestli chcete zašlu Vám foto. Můj mail repa.rosta@seznam.cz.
Re: Ostrov Čiovo
04. 08. 2017 20:08
My jsme se z Čiova vrátili v úterý 1. 8., po 6 letech jsme místo Slatine vybrali Okrug Gornji, konkrétně část Bušinci. Moře bylo krásně čisté, počasí nám také vyšlo, dovolená však měla dvě velké mouchy. První byla špatně vybraný termín v nejvyšší sezóně. Pláž byla tak přeplněná, že nebylo kam šlápnout, natož si lehnout. Na kraji moře se tísnily davy lidí, bylo těžké se prodrat do volného prostoru. Na takové množství dovolenkářů je pláž prostě malá. Navíc její podstatnou část zabíraly bar, stánky k masírování, k domlouvání pronájmů lodí a šlapadel. Rozhodli jsme se tedy najít přírodní pláž Kava ve Slatine. Ve srovnání s tou v Bušinci byla opravdu prázdnější a přírodnější, ale překvapily nás dva bary a u nich rozložená plastová lehátka k pronajmutí. Bohužel i tato krásná pláž se stává "profláknutou" a komerční.
A co se týče druhé mouchy naší dovolené, tak tou byla myš v apartmánu. Ta nás překvapila v kuchyni hned první večer. Od paní majitelky jsme vyfasovali pastičky, naštěstí myš zmizela hned druhý den, pasti zůstaly prázdné a my jsme důsledně zavírali okna, aby si zase nezvaný návštěvník nenašel cestu zpět. Paní majitelka se dušovala, že se to nikdy předtím nestalo, a taky nás pobavila svou verzí, že se do apartmánu zřejmě myš dostala v naší tašce s jídlemsmiling smiley.
A poslední vadou na kráse naší dovolené byly kolony, které se tvořily při vjezdu do Trogiru. Jednou se nám poštěstilo popojíždět hodinu a půl, než jsme se dostali do města. Potom už jsme výlety vzdali a raději se procházeli po pobřeží, které bylo opravdu nádherné.
Re: Ostrov Čiovo
11. 09. 2017 17:16
Ahojte všetci milovníci otoka Čiovo
Chcem Vás poprosiť či nemá niekto kontakt na Grigoriho. Podľa počasia mi vychádza tento víkend celkom ešte teplý tak by sme tam radi zašli. No keďže je to takto narýchlo chcel by som to vybaviť s Grigorim cez telefón. Ďakujem vopred
avatar Re: Ostrov Čiovo
11. 09. 2017 19:55
Stenly-KE
Na této stránce ho máš uvedený.

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (11. 09. 2017 19:57).
Re: Ostrov Čiovo
12. 09. 2017 15:40
Ahoj, dík už som sa s ním spojil takže včul už len aby počasie dopadlo tak ako to hlásia oficiálne stránky. Čo sa týka toho hľadania Grigoriho telefónu tak len čo som odoslal správu tak mi maželka nadala do slepúchov a ukázala mi to na stránke. Hambím sa thumbs up smiley
Re: Ostrov Čiovo
27. 02. 2018 11:02
Ahoj.Minulý rok v srpnu jsme byli na Čiovu v Arbaniji. Krásná dovolená smiling smiley.Akorát teda ten průjezd přes Trogir je za trest,hrozné kolony, snad už brzy bude fungovat druhý most co staví. Naštěstí jsme si i přesto udělali 2x výlet do Trogiru,auto jsem nechali u apartmánu a vyrazili lodní linkou,která jezdila každou hodinu tam i zpátky.
Re: Ostrov Čiovo
28. 02. 2018 10:55
právě dnes jsem se díval, jak dělníky rozváří loď po pilířích. Jeřáby se točí, tak se asi pracuje. Jestli to stihnou na sezonu, no snad už ano. A jízda přes Trogir.... to je rituál, který mi snad i bude chybět.Jezdím na Čiovo již mnoho let a proto vím, že když vyjedu v určitý čas, tak mám průjezd celkem rychlý.
Re: Ostrov Čiovo
17. 04. 2018 07:30
Nevím,snad mě po ránu neklame můj stařecký zrak,ale jak vidím,tak to vypadá,že v Trogiru začalo pokládání směrem od ostrova nosných částí nového mostu.Při rychlosti a umu s jakým tam díla vznikají,se nabízí otázka.Svezu se už letos?
Re: Ostrov Čiovo
17. 04. 2018 14:12
Údajně by měl být most zprovozněn do letní sezony, ale ten stejný zdroj je skeptický a očekává se spíš zase prodloužení dokončení stavby. Problém je ale i se stávajícím mostem, po průjezdu nějakého kamionu se na mostě objevily praskliny, byl omezen provoz. Jaká je aktuální situace se starým mostem nevím (jestli je stále omezení dopravy nebo to nějak vyřešili).

Minulý rok jsme ze starého mostu sledovali stavbu nového mostu. V každém případě zprovoznění nového mostu bude pro celou oblast úlevou.
Re: Ostrov Čiovo
21. 04. 2018 21:48
Každý den se dívám na kameru v Trogiru, jak pokračuje stavba. Pracují i o víkendech, ta se snad letos po novém projedu. Má být otevřeny 17. 7. Tak uvidíme, jo a po starém mostě jezdí náklaďáky normálně, podle kamery.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.