Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2014 22:06
V Slatine je jeden obchod dole v pristave a druhý pri kostle ako sa ide na poštu.
Re: Ostrov Čiovo
19. 05. 2014 19:56
Dobri večer,
v Slatinama mate v centru mista 4 restorace, jeden ophod,druhi ophod je u kostela a tam je pošta,ale dicki ak dete do Trogiru mate Tommy velki ophod gde domaci beru potravini je tam levnejši asponj 10% ale ak hcete pivečko tak mate to všude stejne..Put Brnistre je 1 km od centra je to blisko mojiho domu,klid,pjekna plaž,2 km Slatine kava Beach na kteru sa plati vstup ale rano kolem 8 hodin tam hasiči kteri zbiraji peniske nebudu tak nemusite platit 10 kn tolik stoji vstup na auto je to euro a pul.. Tolik stoji vstupenka do zahoda v Prazesmiling smiley)))
Re: Ostrov Čiovo
19. 05. 2014 20:04
Pěkný večer Grigori, tak to by jsme se mohli stavit na víno když je to kousek :-) Míváte na prodej?? Já jsem totiž spíš na víno jak pivo :-) Jinak počítám že budeme projíždět i okolí, druhou stranu ostrova. Určitě tam bude nááádherně a moc se už těším. Hlavně na nějaké to šnorchlování a mušle.
Re: Ostrov Čiovo
20. 05. 2014 07:50
Kamarádi dovoluji si jen dodat,že jste zapomněli na ještě jeden minimarket a sice když půjdete kolem pekárny-myšleno na návsi u fotbalového plácku-kousek do kopečka,tak po levé straně.Asoku jestli nebude mít Grigori nic tekutého po ruce,produkty v obchodech taky nejsou tak špatné,
ale zásadně nedoporučuju kupovat na tržnici,což asi určitě víš.Jsem dalek toho abych rozdával moudra,ale při výběru restaurace,nedej na první dojem,zdání klame.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (20. 05. 2014 08:09).
Re: Ostrov Čiovo
20. 05. 2014 20:30
Vašku díky - na tržnici jsem brával ovoce a zeleninu - to bylo OK. Víno bylo špatné a jednou jsem tam vzal grilované maso a to byl opravdu hrdinský čin hodný průjmu :-) A stran restaurace klidně moudro pusti rád si nechám doporučit :-)
Re: Ostrov Čiovo
21. 05. 2014 19:14
Zdravím Grigori
neplatí se vstup na pláž kava jen v sezoně? Loni jsme tam byli několikrát v červnu (šestý měsíc) a na pláži nikdo peníze nevybíral.
Re: Ostrov Čiovo
21. 05. 2014 20:15
Grigori jak je to se vstupem psů. Mám malého minipsa do 2 kilo váhy. Je na plážích zákaz? Hlavně pláž pod Marco Polo mne zajímá.
Re: Ostrov Čiovo
21. 05. 2014 21:08
To znamena ak Vam nejaki beran od domacih pride a začne kecat nemužte mu njic proto že je na plaž zakaz pesku ale gdi je mali pesek nigdo sa na to nediva,ale dicki je beran na plaži ja tam ma dome ktere pronaimam a jedna panji tam bila u Duje Nakira ten apartman co je na plaži a ma tu malu hospodku nigdo joj njic nigdi nežikal tak to mate kusek od Marka Pola bješ te sa tam koupat muj kamarad Duje Nakir maitel ma rad zvirata a tam mate sprhu,hladne pivečko a dobre lidi smiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
21. 05. 2014 21:09
Dobri večer,
v sezonje sa plati vstup od 9 hodin do 4 hodin poledne 10 kn dicki pišu kolem 8 hodin rano hasiči tam nejsu a mužete z autem neplatit kolem 9 hodin uš sou tam a plati sa 10 kuna
zdravim ze Slatina
Re: Ostrov Čiovo
22. 05. 2014 08:39
Jen na upřesnění,ten poplatek se platí, dá se říci na samém konci vesnice,tam co začíná les,je to takové vlezné do celé té zadní lokality včetně
Kave plaža a 10 KUN za auto je příspěvek na vybavení místních hasišů-vatrogasčů-není to tedy vstupné jako takové.A když člověk vidí skoro
každodenní rozsáhlé požáry a jejich nasazení při likvidaci,je to myslím si, zanedbatelná částka na vylepšení jejich výzbroje a výstroje.A letadlo nad obydlené části nasadit nelze.Cedule zákaz psů na pláži tam sice je ,ale jak říká Grigory,do určité míry lze a myslím,že když budeš a hafíkem někde na kraji,tak ani pes po vás neštěkne a bych pravdu děl,za ta léta co tam jezdím,jsem nikdy neviděl nějaký dozor nebo policistu,ale co není,může být.
Takže moři zdar a Slatine zvlášť (i když s už připomínkami).
Re: Ostrov Čiovo
22. 05. 2014 08:53
Asoku, dost jsem měl výhrady k jídlu v restauraci pod podloubím směrem k hlavní pláži hned za přístavem,drahé a nechutné a jisté výhrady i k restauraci pod plátěnou střechou na druhé straně přístavu.Jména si nepamatuji,ale co já vím,třeba se změnil majitel a situace se zlepšila,to ví
lépe Grigory.Slušně se lze najíst přímo u přístavu na terase hotelu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vašek (11. 06. 2014 11:53).
Re: Ostrov Čiovo
22. 05. 2014 17:49
Dobri den,
taki hasiči tam zbiraju smeti keter turisti nehaju na plaži,plehovke piva,a takovi bordel to opravdu neni moc na auto 10 kn ..Nigdo Vam ve Kavje je to promenada 4 km nepride a povida Vam že nemužeteb koupat peska proto že tam neni žadni zakaz na koupanji pesku zakaz pesku je na plaži drive gde ja bidlim ale smjerem plaže Kava neni..
Ak mate ptanji enom napište..
Re: Ostrov Čiovo
29. 05. 2014 20:43
Dobry den Grigori - tak co jaká je teplota vody??
avatar Re: Ostrov Čiovo
29. 05. 2014 21:00
Kolem 20 stupňů, tak jako jinde - TEPLOTA

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2014 15:28
Dobri den,
35 stupnju na slunku horko koupanji sa rozjelo,nadhera ne moc lidi na plaži ako radsmiling smiley)
Dneska teplota mora:
[vrijeme.hr]
23 stupnju v 14 hodin
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2014 16:56
Super za 11 dní jsme tam jak na koni :-)
Re: Ostrov Čiovo
09. 06. 2014 21:41
Voda je ako rad proto že gde trohu des dal a des pod vodu je zima a to je najlepši co sa muže stat jak maš venku 35 stupnju,tak za 10 dnji to uš nebude proto že bude horko jak svinja,a taki more bude horko jak svinja to se tak povida že??
zdravim..
Re: Ostrov Čiovo
10. 06. 2014 05:48
JOJO horko jak sviňa - to sa u nás na Moravě říká :-)
Re: Ostrov Čiovo
11. 06. 2014 21:58
Grigori už len 9 dni a vidíme sa . Vodičku si fajne zohrial.... Vdakaaaaaaaaaa.....smileys with beer
Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2014 08:20
Zatial to nevyzera ze bude horko jak svina smiling smiley ale vodicka sa pomaly zohrieva to je ono.
Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2014 08:31
laurin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zatial to nevyzera ze bude horko jak svina smiling smiley ale
> vodicka sa pomaly zohrieva to je ono.


A vy už ste na místě??? Kolik ta voda má ve skutečnosti??
Re: Ostrov Čiovo
12. 06. 2014 09:45
Nie nie sme tento rok ideme na Hvar. Ale myslel som to podla predpovedi pocasia v najblizsich dnoch by nemali byt take tropy ako posledne 3-4 dni.
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2014 09:04
jo horko je ted volaji 4 dnji trohu zmjenu počasi potom zas od štvrtka teplo..
More je ako rad neni teplo neni hladne ako radsmiling smiley)
zdravim z Čiova
Re: Ostrov Čiovo
14. 06. 2014 22:27
Pěkný večer Grigori tak jak to vypadá s deštěm? Psali že bude pršet tak ať víme :-)
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 08:29
Ať je jak chce, já balím kufry o odpoledne odjíždím směr Slatine :-)
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 08:43
Pěknů cestu a pokud to půjde napiš prosim jak to vypadá :-)
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 08:58
Pohled na Slatine od Splitu...Online...tak je tam tepleji, než u nás...smiling smiley
[galijula.izor.hr]
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 09:00
Díky, zřejmě to bude vypadat nějak takhle:
[www.chorvatsko-pocasi.cz]
Po příjezdu napíšu. Podle mě ale numusí být pořád přes třicet stupňů, na pěkný výlet může být i lehce pod mrakem aby si ho člověk užil :-)
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 09:05
Díky mě jde spíš o to aby se moc neochladila voda :-) potom by mě tam ty poštolky malé nechtěli :-)
Re: Ostrov Čiovo
15. 06. 2014 14:18
BUDE PRŠET DO ŠTVRTKA
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.