Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Čiovo

Autor karloss 
Re: Ostrov Čiovo
26. 02. 2014 18:12
No předně toto je vlákno k ostrovu Čiovo. Pokud se pročteš nabídkou kurzů, tak lze dovodit povinnost mít průkaz "Voditelj brodice kategorija B" a pod tím uvedení rozsahu "Tento průkaz vás opravňuje vést plachetnici, nebo motorovou loď do 30 GT hrubé prostornosti v teritoriálních vodách Chorvatska. Obdobně může být uznán i v jiných státech." Do 30GT je jednoznačně na každý člun - plachetnice / motorová.

Grigori kako je vrieme u Slatine
avatar Re: Ostrov Čiovo
26. 02. 2014 21:15
tvsat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> MotoMoto je třeba číst i jinde
> [forum.ihvar.cz]
> -232500 změna je život. A jak píše Grigori,v HR
> se platí za vše grinning smiley


Pojištění jasně o tom tu nebyla řeč, bavili jsme se o průkazu potřebném, či nepotřebném k řízení (vedení) lodi s pohonem menším než 5 koňských sil.
Re: Ostrov Čiovo
27. 02. 2014 08:11
MotoMoto, přesuň tuto debatu do správného vlákna. A nepřekopírovávej sem bláboly.
avatar Re: Ostrov Čiovo
27. 02. 2014 08:24
Pánové, pánové. tady se někdo zeptá a když mu odpovím tak je to špatné, tak k čemu tohle všechno je? Jenom odpovědi některých jsou OK?
Zahájskej můžeš mi třeba do soukromé zprávy sdělit jaké bláboly máš na mysli?
Děkuji
Jinak se všem omlouvám za uvedené údaje, jsou totiž pravdivé.
Re: Ostrov Čiovo
01. 03. 2014 19:19
Prši ale neni zima je jaro 14 15 stupnju slunko 19 stupnju totalni binec z počasim ale tješim sa na jaro je to najlepši kus roku slunko ne moc horki a krasne more!!!
Zdravim z Čiova..
Re: Ostrov Čiovo
01. 03. 2014 19:31
Grigori, právě před chvilkou jsem se dívala na webkameru a viděla, že v Trogiru prší.
Re: Ostrov Čiovo
02. 03. 2014 09:19
Prši furd ale neni zimasmiling smiley)gdi vileze sluničko tak vsehni du na kaffe opalovat sa na slunko.. nigdo njic nedjela ,a vsehni maji prahi? tak uš njic nerozumim..Ja dicki pišu že je Jaro opravdu najlepša čast rokasmiling smiley je krasni počasi, a ne moc lidi a vsehni sa histaju na leto a turisti..Moc mnja kamaradu pta zimje kteri sou ze zahraniči jak je to možni že 1000 mladih lidi hlasta kafičko na slunku a nigdo njic nedjela ja na to dicki reknu že je to Dalmacije a tadi sa vsehno djela pomalučki,kaffe sa vipija hodinku potom prohaska do motorki hodinka a tak celi životsmiling smiley) Zdravim dnes mame vitr Jugo z deštem a m ore vipada jak gdi bi bila najvječi burska tak to vipadalo pred dva rokusmiling smiley)



Zdravim!!!
avatar Re: Ostrov Čiovo
02. 03. 2014 11:16
............ nigdo njic nedjela ,a vsehni maji prahi?..........nedivím se , když máte všechno už hotové , tak proč makat a ještě mít za to nedělání prachy .
ŠTASTNÝ to Chorvatský lid .
Re: Ostrov Čiovo
04. 03. 2014 17:45
Nevim co mame hotove nezamjesnanih je 300 000,a moc lidi nema co jist,ted gdi pride sezona toči so ta 6 mjesicu potom vsehno zas znova,nevim jak je v Čehah ale mi to tadi mame opravdu horši,a horši ale buh nam dal more,a od toho žije pulka statu ak ne celismiling smiley) Ted mislim že si mnja pohopil proto sem napsal nigdo njic nedjela a vsehni maji prahi???? Dnes u nas prši a hruza počasi vsehni sa us histame na Jaro!!
Trogir-Čiovo zas nejaki kecanji že za rok začne sa djelat novi most!! Ted bi bil rad a bi to uš udelali uš to djelaji 20 rokusmiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
04. 03. 2014 19:23
Grigori na počasi jsem se dival na kameře. Trogir pršelo a foukal vítr. Ve Splitu ale nefoukalo vůbec a bylo jasno ??!!. Ne všechny příspěvky jsou chytré.
Re: Ostrov Čiovo
05. 03. 2014 11:02
Najlepši je gdi mnja negdo ne pohopi ja neumim moc psat dobri a le mislim že mnja vsehni rozumite.
Vikend bude pjekni počasia bude 20 stupnju tak sa na to tješime
A bi nepsali furd špatne vjeci posilam zažitek ze stadiona gdi hra Hajduk Split poslište tu pisnjičku na dovolence určite to slišitesmiling smiley)


Re: Ostrov Čiovo
02. 04. 2014 13:44
Za vsehne lidi kteri maji radi Čiovo začalo letosmiling smiley))
Mislim že toten rok bude horko jak Svinja mislim že sa to tak rekne u Vassmiling smiley)
Re: Ostrov Čiovo
02. 04. 2014 14:00
No jo, to je hlášení každého domorodce :-))) Nic ve zlém. A pokud náhodou horko nebude, tak budou domorodci říkat, že takové počasí je jednou za 10 let....
Re: Ostrov Čiovo
02. 04. 2014 14:20
Ahoj Grigorii...smiling smiley
U nás je ještě tepleji...,ale nemáme tady moře...hot smiley
[www.izor.hr]
už se těším na léto...smiling smiley
Re: Ostrov Čiovo
03. 04. 2014 15:28
He,he ale leto je dicki pjekne počasi enom gdo pride na more neni pjekni gde prši to nema nigdo rad ale gdi prši neni zima tak je to dicki ok,
zdravim z Čiova
Re: Ostrov Čiovo
19. 04. 2014 09:06
Přeju veselě velikonoce do Česke Republiki,a Slovenska!!
Zdravim ze Čiova
Mi
Re: Ostrov Čiovo
20. 04. 2014 21:12
díky grigori , zítra ráno vyrážím, ty si to taky užij. Mirek
Re: Ostrov Čiovo
22. 04. 2014 10:12
Dnes sme sa vrátili z Liptova. Grigori dodatočne aj ja želám aj ked pozde šťastnu velku noc....
Re: Ostrov Čiovo
12. 05. 2014 16:49
Moc sa lidi pta na koupanji more je 17 stupnju esce takovih 14 dnji a začneme plavat gdi bude kolem 20 stupnju je to ok.
Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 11:34
Zdravím Grigori,

Pročetl jsem celé vlákno a vidím, že zde dáváte opravdu cenné rady. My se letos poslední týden v červnu chystáme na Okrug Gornji do zátoky Mavaračice.
Chtěl jsem se proto zeptat na pár věcí. Jestli mám správné informace tak někde poblíž promenády v Okrug Gornji by se měl nacházet bankomat Erste - chtěl bych si to jen potvrdit. Pak by mě zajímalo, jestli je někde poblíž Mavaračice půjčovna horských kol?
A poslední věc, zda je poblíž nějaký obchod nebo pekárna a jestli v této lokalitě doporučujete nějakou restauraci?
Děkuji za případné rady yawning smiley
Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 16:49
na Čiovo jsme jezdili 11 let po sobě,také do Marvarštice,apartmán přímo na břehu a vše super.Pekárna i obchod v dosahu,je tam takové malé cventrum..pošta,restaurace a super stáčírna vína,večer je tam živo,ale plno lidí a cesta do trogiru je přímo sebevražda.Ráno je tam i trh s ovoce,ale draho.Bankomat,to nevím,horská kola ne.Je to malinké,pro ty,kteří chtějí klidnou dovolenou,zua zábavou leda do Trogiru a okolí.
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 18:47
Ahoj,
nevím jak letos, ale v 2012 byl bankomat Erste na severní straně Čiova hned naproti mostu z Trogiru. Kousek vedle je pekárna, hospod okolo habakuk, jakož i na druhé straně mostu v Trogiru.
Na Čiovu jsem byl taky díky Grigorimu a byli jsme moc spokojení, čímž Tě, Grigori, zdravím smileys with beer.
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 19:11
M a V napsal(a):

> Okrug Gornji by se měl nacházet bankomat Erste -


Bankomaty Erste Chorvatsko
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 19:57
Správně petr70.
Ne severní strana Čiova, jak jsem tvrdil já, ale severní strana starého města, jak ukazuje mapa. Plus jeden v Okrug Gornji u Plaže.
Inu, člověk zapomíná, no.
avatar Re: Ostrov Čiovo
13. 05. 2014 20:17
Na Okrugu jsme nebydleli - jen projeli...ale tady můžete kouknout aspoň na pláže - a chytit náladu k odjezdu smiling smiley...

[tzo-okrug.360split.com]
Re: Ostrov Čiovo
14. 05. 2014 08:42
Ahoj,

děkuji všem za informace. Už teď se těším, ty 360° záběry jsou paráda. A snad i ten příjezd nějak zvládneme, trochu se toho obávám, ale budu se s tím muset poprat.
Re: Ostrov Čiovo
17. 05. 2014 12:16
Vsehnim sa suhlasimsmiling smiley) mate taki v centru mista Trogir za malim mostičkem banku a taki bankomat,uvidite gdi budete djelat prohasku večer Trogirom,taki zdravim Luis a preji pjekni rok a pjeknu dovolenku zassmiling smiley Tadi prši ale volaji leto v Ponedeli tote počasi na uš nebave,
djekuji,
Grigori
Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2014 19:12
Ahojte pojedeme do Slatine a když jsem ho procházel přes google tak jsem tam nikde nenašel restauraci. Je tam něco??? Aspoň kavárna?? A co obchody. Díky M
Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2014 20:03
Su tam 3 reštauracie u pristavneho mola
[www.google.sk]
a tak isto aj maly obchod. Vačši Tomy market je par km smerom spat na Trogir v Arbanija. Popripade všetko kupiš v Trogire kde je trhovisko a velky Konzum.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petinek77 (18. 05. 2014 20:06).
Re: Ostrov Čiovo
18. 05. 2014 20:34
Diky moc :-) Jsme na ulici Put Brnistre a ten první je cca 1Km což je v poho :-) Sem ho předtím přehlédl.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.