Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out

Autor ronaldo77 
Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 04. 2008 17:30
Ahoj muže mi někdo povědět jak to vypadá začatkem prazdiň v Bašce vodě, zďelit své zažitky s Baškou jak se mu tam libilo. Prostě vše o Bašce.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 04. 2008 08:08
Dej si práci a hledej trochu, zakládáš zcela zbytečně nové vlákno. O Bašce je tady toho celkem dost, chce to jen číst.eye popping smiley
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 05. 2008 11:22
V Bašce Vodě jsem byl dvakrá,vždy začátek července. Je to pěkný městečko,centrum vcelku rušné. Do 15.července je tam trochu klidněji,ale pak najedou rakušáci a němci a i ceny u některých věcí jdou nahoru. Ale místo na pláži se najde vždy. Musí se jít kousek dál po pobřeží. Centrální pláž bývá narvaná. My jsme bydleli v centru a chodili jsme se koupat směrem na Makarskou asi tak 15 minut chůze na nuda pláž. Tam to bylo v pohodě.
Večerní zábyvy je tam také dost.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
21. 05. 2008 13:39
Vážení,
mám takovou prosbu. Před několika lety jsem byl ubytován v Bašce Vodě u paní Tilda Jakir. Bohužel jsem všechny údaje měl v počítači který mi vyhořel. Vím jen,že to byla ulice Biokovská číslo snad 18. Byl to dům s partmány u cesty,přes cestu bylo parkoviště na trávníku,vedle hriště a nad tím zdravotní středisko Kdyby náhodou někdo věděl na ni telefon a lépe ještě e-mail budu opravdu moc rád kdyby mi tyto informace napsal. Může na soukromou poštu a nebo na e-mail info@pandazlin.cz

Díky moc.

Zdeněk.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Panďák (21. 05. 2008 13:41).
Aiva
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
11. 06. 2008 19:52
Baška Voda.......Tak tam jsem byla dvakrát,když jsem byla menší.Dřív tam byl klídek a pohodička.Teď podle mýho názoru až moooc lidíyawning smiley.Jinak v poho.
Kamlika
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
25. 06. 2008 10:57
Ja byla v Bašce asi před 10ti lety,byl tam klid,pohoda, malo lidi....super! Minuly rok jsem byla zdesena, jak moc se rozrostla....tuny hotelu, davy lidi, aut...no silene...na navstevu dobry, ale pro ty, kdo maji radi klid, nedoporucuji.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
09. 12. 2008 16:49
Muzu se zeptat jestli nahodou nevite o nejake diskotece s Balkanskou hudbou, mam namysli spis turbofolk :-) tzv. narodnu muziku :-)

Vim ze pekna takova diskoteka je v Basce na krku ale o Basce Vode porad nic...
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
28. 12. 2008 11:15
Nevite nekdo, nebo spis nemate kontakt na rodinu pana Ante Sodan v Basce Vode???
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
20. 06. 2012 11:45
Prosím o informáciu pre Apart. v Baške Vode House *** Juric *** ? Máte niekto informáciu a skúsenosti s ubytovaním ? Dakujem za každú informáciu thumbs up
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 03. 2013 11:52
Chorvatsko - Baška Voda, letní dovolená u moře na 8 dní
Makarská riviéra a studia Gavran jen 350 m od nejkrásnějších pláží Dalmácie. Za sluncem na Jadran do oblíbeného letoviska Baška Voda i s dítětem do 3 let zdarma.
Aby se glob neprohnul tak přes S.Z.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Malota (05. 03. 2013 13:00).
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
05. 03. 2013 12:15
Malota napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chorvatsko - Baška Voda, letní dovolená u moře na
> 8 dní
> Makarská riviéra a studia Gavran jen 350 m od
> nejkrásnějších pláží Dalmácie. Za sluncem na
> Jadran do oblíbeného letoviska Baška Voda i s
> dítětem do 3 let zdarma. www.........cz
To se prohneš, až Ti admin pošle fakturu za reklamu!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (05. 03. 2013 16:03).
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 04. 2014 13:27
chcu se zeptat jestli vede asfaltka podél pobřeží tzn.u moře směrem na Makarskou...a když jo tak kam až dojedu po asfaltu
od Brely až na Makarskou nebo naopak smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (19. 04. 2014 13:28).
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
19. 04. 2014 16:44
Ahoj ,

asfaltka vede až do Krvavice pak už je spíš cesta pro pěší.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
20. 04. 2014 09:02
My sme absolvovali prechadzku u brely po krvavicu.cast cesty bola po asfaltke a cast po takej ako panelovej ceste v brele kusok aj po plazi.ale prechadzka je to pekna.najma ta cast okolo bratus.
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
20. 04. 2014 15:47
díky....já jsem to chtěl ohledně kola...potřebuju asfalt....tak nějaké panely nebo makadam nechcu...sem myslel, že to má někdo projeté nebo projité od Brely až po krvavicu..a s určitostí mě může napsat co je to tam za povrch drinking smiley..soustředění se blíží smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
12. 06. 2014 22:14
Zdravím přátelé, potřeboval bych poradit... Pojedeme opět do Chorvatska (kam jinak, když jsem tady :-) )
a opět jižněji. Vybral jsem tedy Bašku Vodu. Chceme do městečka, kde se večer něco děje, dá se poslechnout místní hudba, dát si zmrzku nebo točené. Přes den někam na klidnější pláž (bereme kola, dá se tedy podél moře po nějaké cestě pěšině?). Výlet do Splitu či Makarské, určitě i na pohoří Biokovo, údolí řeky Cetina (nevydržíme se pořád jen slunit a koupat). Vybral jsem tedy dobře??? Baška Voda mě připadá, že má pěkný střed města a do okolí to autem není daleko. Vyrazíme příští týden, tedy ještě v červnu... Poraďte mi, případně řekněte jestli to co hledám v Bašce najdu. Díky za pomoc při plánování našeho odpočinku smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
13. 06. 2014 07:54
Co se týká pláží Baška Voda hlava na hlavě docela masakr směrem na Baško polje lze zajet na kole mám takovej pocit ,že tam je lidí méně .Hraje občas nějaká živá hudba v gistru Gallija a kousek od pláž.hospody Plaža ,většinou tak 1-2krát týdně .V pátek mám za to ,že je veliká akce (konzert nějaké pop hvězdy ) Zaplachtujou vše kolem baru co se nachází na pláži hned vedle bistra Gallija ,aby neplatící nic neviděli grinning smiley
Před 2 roky co jsem tam byl ubytován a vloni ,když jsem se jel podívat na stará místa se dost změnilo upravovali betonový chodník ,až do moře . zdálo se mě ,že pláž byla více roztáhlá do moře ( a ,že lidí bylo ještě více ) sad smiley Je fakt ,že lidi okolo jet sky a Bullet jet ,když jsem je potkal tak jsem hned pokecal ,pani domácí ,když jsem jí zdravil na balkóně tak mě hned zvala na vínko (musem jsem ji vysvětlit ,že šoféroju a clapík od Izletů lodí co nahání lidi na pláži hned na mě áá kamarád jak je ? Prostě lidi kteří již vědí ,že jsem jejich služby několikrát využil a ,třeba zase využiji se ke mě chovaj´jako ke známému yawning smiley což je super . To samé bistro Gallija obsluha super . V Bašce klid moc nenajdete tam to opravdu žije jak na Matějské smiling smiley V Drašnici mě občas nějaká záležitost co je v Bašce chybí je tam až moc velkej klid . V centrální části pláže bývalo taky docela dost bordelu na pláži od kuřáků tak taky pecky od broskví) Dvakrár hovno doslova . asi nějakej co nedoběhl na záchod thumbs down
Bude se vám tam líbit je to živé pulzující městečko ,žijící do pozdních nočních hodin zábavy a možností si posedět u pivka a jídla je tam hodně .
Martin
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
13. 06. 2014 08:05
Martine díky za komentář, tak nevim jestli tedy volím dobře. Naposledy jsme byli v Primoštenu, bydleli jsme od moře cca 500m, až za silnicí. Na spaní tam byl klid, do městečka se dalo zajít, mělo historické centrum. Vzali jsme kola a vždy si zajeli na koupání cca 1,5km za město, kde byl perfektní klídek, na pláži jsme byly sami nebo jen pár lidí. Každý měl své soukromí. Tak nevím jestli není Baška až moc živá... Tu matějskou nemusím :-) Nebo by jsi doporučil jinou lokalitu u Biokova? Já se s ubytováním přesouvám ze severu, takže dole to opravdu neznám...
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
13. 06. 2014 08:50
4 Kóťa

Pokud chceš klídek a za zábavou kousek, tak zkus pouvažovat nad Bristem. Klidná vesnička nedaleko Gradace. Procházkou po betonovém chodníku na pobřeží, jseš za 20 minut v Gradacu. A tam to žije. yawning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
13. 06. 2014 10:10
Díky, taky to nevypadá špatně, ale je to ještě dál a dál od pohoří biokovo a cetiny... Raději bych výš :-) smileys with beer
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
13. 06. 2014 13:38
Baška je opravdu hodně živé městečko po chodníkách opravdu procesí večer když jsem šel třeba z jednoho konce bašky s holkama na druhý konec na atrakce tak jsem musel dávat bacha ,aby je někdo nesrazil na chodníku ,nebo nedej bože strčil do silnice. v konzum neni problém být 10-15minut ve frontě od 10do 22 hodin pořád narváno vloni dokonce ho předělali ,ale stále jsem tam stál frontu přes celý krám .
Já tam jezdil protože mě tam vzal poprve kamarád a ubytování 100m od pláže v klidu občas nějakej opilej polák ,nebo čech se snažil o zpěv smiling smiley Pani domácí super . Nevim kolik ti je mě bude 40 a Lucka má 36 a sama řekla ,že zlatá Drašnice a to je díra světa ,proti Bašce. Kamarád jezil dost dlouho do Omiše a chválil si to ,někdo doporučuje Podgoru někdo Gradac a Tučepi ? Do Drašnice jezději půjčovat Jet sky z Podgory . V Bašce Vodě je rybářský večer opravdu pro celé městečko lze najít na Youtube ,byl jsem jen nakouknout při přípravě na večer sudy zmrzlích makrel od rána na sluníčku ,aby do večera byly na gril sad smiley a hudba od produkce slyšet na celou Bašku . Jel bych tam tak na 2-3 noci vyblbnout se a pak klídek někde jinde Jinak Bullet jet doporučuji super thumbs up Sveti jure thumbs up Izleti loď Blaga menší kocábka maji již 3 lodě 3x výlet a zlanařil jsem i asi 8 Čechů spokojenost jedině výlet Povlja-jelsa-Bol dost hustý při horku celý den na sluníčku málo pití nedoporučuji s dětmi ,Bibe to už je fabrika na turisty -asi super vyblbnutí při vínku a puštěné hudbě na sluníčku celej den smiling smiley
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
14. 06. 2014 23:47
Na Makarské rivieře jsme navštívili tří místa- zmiňovanou Bašku Vodu..Martas74 má pravdu, je to hodně živé městečko, v centru pláže narvané, večer korzují po promenádě davy lidí.Zatím se mi ale nestalo, abych musela víc hlídat děcka, aby se neztratily. Pláž dostupná na kole a celkem volná je směrem na Baško Polje- u Oseka Baru. Bydlíváme v podstatě v centru města u Pauly, je to ulice hned za promenádou a přesto musím říct, že je tam naprostý klid. Hudbu z barů, nebo zniňovaného rybářského večera není vůbec slyšet.Mimochodem tento večer nebývá jen v Bašce vodě, co vím,tak je v Promajně... V městě je plno restaurací, konzumů, pekáren, barů na pláži pro "mladé" a zároveň vyžití pro děti.Nabídka výletů bych řekla velká.Bibe nebrat yawning smiley My jsme spokojeni, vracíme se už po páté.
K Podgoře- krásné menší městečko, kavárny a restaurace na promenádě, bohužel v centru pro nás nepřijatelná pláž- narvaná jako v Bašce, ještě navíc šíleně úzká. Krásné pláže směrem na Tučepi, kde byla i neoficiální nudistická pláž.Na kole a bez dětí se to v pohodě dá dojet, pro mě s malými dětmi a jejich výbavou ala Homolkovi je to fakt kus. Další docela ok pláž na druhou stranu od centra.
Brela- byli jsme v části Ščit, což je dál od centra Brely, kousek od baru "Bomba?"za mě jednoznačně nejlepší koupání, pláže perfektní, moře taky, v místě malý obchůdek, další kavárna na pobřeží, kde se dá koupit zmrzlina. Negativem může být pro někoho přístup k moři- přesto, že je třeba apartmán v první řadě u moře, tak k němu vede klidně 128 schodů, druhým a pro mě výraznějším negativem je cena apartmánů. Oproti Bašce jsme platili o 25eur/den více...pro někoho to problém být nemusí, bohužel tohle je pro mě mínus. Jinak směnárna je v centru Brely, takže příjemá procházka kolem moře to jistí. Dá se dojít kolem moře až do Bašky, kde je nabídka výletů.
Tož tak smiling smiley
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 06. 2014 11:01
Mne sa na baške vode páči to že popri pobreží sa daju robiť užasné prechádzky spojene s kupanim take celodenne prejdete cca kilometer okupete sa a pokracujete dalej. my neradi cely den lezime na plazi a takto nam to vyhovuje do jednej strany idete cez celu brelu a jej jednotlive casti a do druhej strany sa da prejst cez basko polje do promajny dalej do bratusa az do krvavice dalej uz nasleduje makarska ale az tam sme nedosli. A ak sa nam nechce chodit tak sa chodime kupat k oseka baru to je nejakych 10 minut pesi z BV a nie je to tam az tak hrozne prepchate. Vecer to tam je take zivsie a hlusnejsie hudba z viacerych stran ale nam to vyhovuje mame radi tuto vecernu atmosferu. Hlavne mat ubytko trochu dalej od centra lebo to co je pri vecernej prechadzke fajn (svetla, hudba a tak) uz pri kludnom posedeni na balkone nemusim
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 06. 2014 22:11
Díky,díky... dadda to možná vystihnul. Večer si rád zajdu do pulzujícího městečka (mám rád tradiční věci, ne matějskou), ale na balkone už chci mít klid. A chodníčky tedy na kola asi na obě strany jsou... A s těma lidma na konci června tam ještě snad tolik nebude,ne? Představuju si, že lidí přelom červenec/srpen tam musí být fakt hafo... Myslím si to správně? :-)
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
15. 06. 2014 23:19
For Kóťa: jen pro upřesnění, to je ta daddagrinning smiley
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 06. 2014 12:18
Já bych tam v sezoně už nejela to je hrůza eye popping smiley
Ale ten červen je snad ještě tak nějak pohoda.
Jezdím tam každý rok ale v září yawning smiley
A nakupovat jezdím do Makarský.
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
16. 06. 2014 19:01
dadda, máš pravdu, večerní atmosféra Bašky má něco do sebe, minulý rok jsme měli štěstí mimo jiné na úžasný jazzový koncert na promenádě. Právě ta atmosféra, to co nedokážu přesně popsat, se mi dostala tak pod kůži, že přežiju i to větší množství lidí smiling smiley
Kóťa- kolem se opravdu dobře dostaneš jedním směrem na Promajnu a na druhou i na Brelu- tam teda budeš muset občas kolo přenášet,jen mezi Baškou a Brelou, ale stojí to za to doject až na úplný konec Brely-Jakiruša, Jardula...tam jsou pláže a koupání opravdu někde "jinde" thumbs up
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
17. 06. 2014 09:34
Atmosfér v Bašce je večer fakt super ,když na několika barech na pláži hrajou a zpívají chorvatsky naživo západ slunce to je opravdu super atmosféra jak píše Simaj lidi musí člověk zkousnout ,třeba Drašnice je prdel světa co se týká zábavy a atmosféry jde o to co preferuješ smiling smiley Možná to vypadá ,že bych už do BV nejel ,ale láká mě to stále ten šrumec všude grinning smiley
avatar Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 06. 2014 16:05
No,ať na to koukám, jak koukám, tak ta Baška Voda vychází nejlíp i polohou. Na biokovo blízko, na kolech se dá na obě strany, koupání fajn. Zkrátka do navi klepnu Baška Voda a uvidíme, jak je tam moc živo :-) Máte nějaký kontakt na dobré, ozkoušené ubytování? Dál od středu města, výhled na moře,soukromý parking...
Re: Baška vodaspinning smiley sticking its tongue out
18. 06. 2014 17:30
Bašky bych se nebál. Byl jsem tam 2012 červenec i 2013 srpen. Na pláž stačí jít kousek směrem na Baško Polje a po celý den rozumně obsazená. Je pravda ,že centrální pláž u přístavu je narvaná a neustálá hudba a smrad z restaurací. Bydlemi jsme v centru výš nad přístavem. Apartmán pro tři za 40 euro s velkou terasou a výhledem na Brač a Hvar. V noci klid.
Zdenek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.