Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TUČEPI

Autor Babu 
Re: TUČEPI
28. 06. 2010 21:32
ano, vidím, na apartmány Dalmatina a on ti odpovídá něco o agentuře More, že to je skoro stejný jako Dalmatina. Tak to si buď sedím na vedení já nebo pan kolega Bedarovec.
Re: TUČEPI
29. 06. 2010 06:45
Nevím kdo kde sedí, ale v nabídce jedné cestovky je apartmánový dům Dalmatina a vím jistě, že to není jen jeden dům. Stejné to bylo i s apartmány More. Tady je ta podobnost. "My to máme domluvené přímo s majiteli apartmánů Dalmatina" pokud je toto napsáno správně tak to jistě nebude jen jeden dům.
Re: TUČEPI
29. 06. 2010 07:32
je to sice jedno, ale tys původně napsal, že pod názvem "More" je agentura. Teď píšeš, že jsou to apartmány. Proto jsem se smál, že každý mluvíte o něčem jiném.
avatar Re: TUČEPI
08. 07. 2010 20:27
Prajem pekný deň.
Mal by som malú otázku na tých, čo sa už vrátili tento rok z Tučepi. Zaujímalo by ma, či je tam veľa komárov?

7x Tučepi (2007-2008-2010-2011-2012-2013-2014), Primošten Bilo(2009),Brač - Supetar (2015-2016-2017-2018), Pašman, Druce (2019), Brač - Postira (2020 - 2021 - 2022 - 2023)
Re: TUČEPI
08. 07. 2010 21:55
Komárů? V Tučepech?
Jestli máš na mysli ten bodavý hmyz, tak ten jsem tam v životě neviděl.

Jestli myslíš komunisty, tak na politickou orientaci místních jsem se nikdy neptal grinning smiley
avatar Re: TUČEPI
09. 07. 2010 09:12
SKULL.156: Letos v červnu ani jeden.
Re: TUČEPI
09. 07. 2010 09:22
SKULL.156- Je nějaký důvod, proč by tam zrovna letos měli komáři být? Jedu tam letos po šesté, nikdy tam nebyli.
Re: TUČEPI
11. 07. 2010 15:12
SKULL.156 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prajem pekný deň.
> Mal by som malú otázku na tých, čo sa už vrátili
> tento rok z Tučepi. Zaujímalo by ma, či je tam
> veľa komárov?


čauko,
včera v noci sme vrátili z Tučepi-hotel Neptun...pár komárov sme mali aj na izbe,ale nebolo to nič hrozné spinning smiley sticking its tongue out....horší bol vietor,fúkalo od utorka večer do štvrtka ráno...slnečníky len tak lietali a zdalôo sa nám,že aj more bolo chladnejšie...no,priamo v meste tak nefúkalo.Neptun je skoro na začiatku Tučepi.
Re: TUČEPI
12. 08. 2010 18:03
Zdravím příznivce tohoto letoviska. Za týden vyrážíme směr Tučepi, poradí mi někdo oblíbenou hospůdku na příjemné posezení a dobré jídlo, nebo naopak kterému místu se raději vyhnout? Zatím jsem tady jen zaznamenal, že restauraci Tenis raději ne...?
avatar Re: TUČEPI
12. 08. 2010 21:48
Ono to máš tak...skoro všetky hospúdky popri pláži nestoja za nič. Cez deň fungujú snáď len kvoli tomu, že behať z pláže na pivo a nejaky obedik niekde dalej sa nikomu nechce. Večer sa dá príjemne posedieť v reštauráciach čo sú na úrovni prístavu, tam je to už kultúrnejšie. Nejaké dukáty musiš pomínať, aby si sám zistil čo ti najlepsie vyhovuje....smileys with beer
Re: TUČEPI
12. 08. 2010 22:53
Díky za info. Já vím, že nejlepší je vlastní zkušenost, ale těch 8-10 dní je málo na to, aby člověk vyzkoušel všechno, a je škoda to nejlepší najít poslední večer před odjezdem... Teď už aspoň vím, že s hledáním začneme u přístavu...smileys with beer
Re: TUČEPI
16. 08. 2010 23:57
To Pedro66, my jsme ve vila Lucy (www.tucepi.com.hr/lucy),úplně náhoda,byl jsem totiž 2x kousek dál u Luky Viskoviče,ale on měl už volný apartmán pro 4 osoby,ale starý nábytek,malý prostor nic moc,tak jsem s nim dal Orechovacu,vypil s ním české pivko a šli jsme hledat dál,bylo ráno 8 hodin :-))
A hned u prvního domu jsme narazila na majitelku Lucy,ona měla 2 volné apartmány a chtěla 90E s tím,že normálně bere 100E,já jí řekl,že se nám to tady moc líbí,ale je to moc drahé a po malinkém "trgovani" jsme dospěli k ceně 75E,ale když zůstanem 9 dní,tak dáme 70E a bylo to :-))
Plácli jsme si,po vybalení a zapsání pasů jsme museli hned zaplatit,tak jsme si dali spolu po půlečce a teď si tady sedím na terase,píšu na net a je mi fajn :-))
Něco volného tu je,ale dojeďte ráno,mělo byýt něco k mání!!! Jeďte na konec Tučepi(nevím jestli jsi už tady byl),odbočte na ulici Kamená a po nábřeží autem jeďte podél apartmánu a ptej se !!! A hlavně si dopředu jdi okouknout aprtmán a zkus malinko bez tlačení smlouvat a hlavně,když se dohodneš,plácni si s majiteli rukou a dejte si na strvrzení oboustranné výhodné ceny něco ostřejšího do žaludku .-))
Roman
Re: TUČEPI
17. 08. 2010 08:50
Romane, díky za informace. Když koukám na Lucy, tak myslím, že jste dostali dobrou cenu. Pěkné místo, pěkné bydlení. Zkusíme něco podobného... Třeba se někde potkáme, a něco ostřejšího si dáme taky spolu drinking smiley
Re: TUČEPI
17. 08. 2010 10:34
TAk,tak,výborná cena :-))
Když dorazíš,tak se tady poptej,možná se potkáme !!
Roman
Re: TUČEPI
20. 08. 2010 01:38
Tak se hlásím z Tučepi, dorazili jsme ve čtvrtek kolem desáté, zaparkoval jsem u přístavu, a hned proti autu vidím ceduli "slobodan apartman". Tak jsme to okoukli a jsme tady. Ap.2+1, balkon přímo nad přístavem, klima, TV, wifi, to celé za 55E.
První procházka po Tučepi a trochu zděšení z plných pláží, ale dál od centra se to zlepšuje, nějaké místo si určitě najdeme. Prošli jsme už taky kolem Lucy, na fotce vypadala větší, ale je to hezký domeček... Moře slané jako obvykle, odpoledne byly slušné vlnky, jasno alo velké teplo nebylo, určitě pod 30.
Je půl druhé v noci a zdola z restaurací ještě slyším hosty... večer jsme dojížděli zbytky z cesty, dnes už půjdeme vyzkoušet místní kuchyni a Karlovačko smileys with beer
Re: TUČEPI
20. 08. 2010 09:47
Pedro66 : kolem přístavu to je nacvakané :-)) Když budete mít chvilku zajděte do Hotelu Jadran,je tam zákaz vstupu,ale dá se tam vejít :-))
Ten pohled z vrchu je neskutečný !!! Karlovačko jsme měli za 16,15 a 13,jídla se dají pořídit od 35 do ???
Kdyby se Ti chtělo,zajdi k naší vilce a kousiček dál směrem k Podgoře koukej po 2 dospělých a 2 holkách a poptej se na Romana,ležíme hned u promenády :-))
Pak můžeme dát pivko a pokecat o cestě atd :-))
Roman
Re: TUČEPI
31. 08. 2010 17:20
Tak ja som bola vo Ville Dalmatina a nepacilo sa mi. Rezervacia a foto na webe uplne ine ako v realite a majitelia velmi neprijemni ! Komarov velmi vela, na izbe len klimatizacia, a s dietatom nerealna a sietka na balkone ziadna, cize komarov a stipancov do rana velmi vela a uz ma to dost stvalo ! Ubytovanie za 50 eur na noc velmi vela, na Makarskej v tejto dobe som nasla za polovicu menej aj s polopenziou a velmi slusne, len uz sme sa nestahovali, kedze s malym dietatom sme mali vela batoziny. CIZE VILLU DALMATINA neodporucam a ak ano Tucepi, ci hotel Neptun, ale Afrodita mi prisla krajsia, tak na komare jedine riadne repelenty ci na telo aj do izby do zasuvky !!! Koniec augusta - pocasie uzasne, aj more, ale hlava na hlave na plazi, to bola katastrofa ! Uz som bola v HR 5x, ale taketo davy som nezazila nikdy ! Dobro dosli !
Re: TUČEPI
31. 08. 2010 18:51
Vrátím se příspěvkem do Tučepi. Romanovi se omlouvám, kolem Lucy jsme chodili, ale jeho s rodinkou jsem neviděl a ptát jsem se nechtěl... Na jeho radu jsem poslední den zašel do hotelu Jadran, pohled na zničený hotel je smutný, pohled ze střešní terasy super... Cestou do Jadranu jsem poznal druhou (pro mne horší) tvář Tučepi. Okolo přístavu a směrem k Podgoře je to Chorvatsko jak se mi líbí, ale na druhou stranu, hotelová část od Afrodity směrem k Jadranu to je hrůza, továrna na turisty... rychle jsem utíkal pryč.

Bydleli jsme přímo v přístavu, za deset dní jsem v ap. viděl 1 (slovy jednoho) komára. Pokud jde o restaurace. Z toho co jsme vyzkoušeli, asi nejlepší Konoba Postup, hned v závěsu Restaurace Lanterna (oboje v přístavu), ceny mírně nad průměr, ale kvalita odpovídající, porce super (to přímo s kvalitou nesouvisí, ale taková Mesna plata za 2 osobe je ve skutečnosti večeře pro 4 normální lidi...), v obou lze platit kartou a k účtu dostanete Rakiji grátis... Ještě bych doporučil Konobu Dvor na začátku pláže směrem k ul. Kamena a Bistro-pizzerii Olea asi o 100m dále, kde můžete oknem koukat jak vaši pizzu sázejí do opravdové pece vytápěné dřevem.

Pokud se za rok opět rozhodneme pro Chorvatsko, do Tučepi bych to klidně namířil znovu.
Re: TUČEPI
02. 09. 2010 22:24
Pedro66 : nevadí,já Tě sice vyhlížel a maminu už z toho měla srandu,ale tak snad příště :-))
Komáry jsme tam neměli,tak nevím...
Jinak ty popsané restaurace jsou OK,od přístavu vpravo - nebrat !!!
Ale je pravda,že letos bylo Tučepi narvané víc,než je zdrávo....2 dny před naším odjezdem se na pláž vyvalilo 8 Slováků,sedli si skoro ke břehu,kde zabrali se svýmy dekama,matracema,loďkama,děštníky,taškama a svými těla pás o délce 15 metrů a nešlo se přes ně vůbec !dorvat" k moři.... naštěstí došli kolem 10 a pakovali se kolem 16,pak byl na pláži klídek :-)))
Re: TUČEPI
02. 02. 2011 18:24
Má niekto overené informacie o dobrom ubytovaní v Tučepi pre 2 osoby + pes,za prijatelnu cenu cca okolo 50 eur/den/app.Vďaka
Re: TUČEPI
01. 03. 2011 18:46
Po ne zcela povedené dovolené na Krku (Punat 2010) jsme se s rodinou dohodli na Makarské,konkrétně Tučepi (srpen 2011). Jedeme do apartmánu přímo u moře,ulice Kraj. Pokud máte někdo čerstvější informace o tomto letovisku,budu rád. Předem děkuji smiling smiley
avatar Re: TUČEPI
09. 06. 2011 14:23
Pár videí z Tučepi (autor: ...)

















Západ slnka v Tučepi (autor: etdemin)



Re: TUČEPI
26. 10. 2011 20:30
Depandance BLUESUN NEPTUN - ALL INCLUSIVE má někdo zkušenost?
Díky.
Re: TUČEPI
27. 10. 2011 09:37
Byl jsem tam už asi třikrát a jel bych znova.V hotelu s touto službou jsme byli i na jiných místech,ale Neptun je nejlepší.
Re: TUČEPI
02. 11. 2011 17:16
Vie niekto porovnať htl.NEPTUN v TUČEPI a htl.LABINECA v GRADACI ?Zaujímala by ma úroveň služieb v hoteli,porovnanie pláži a čistota mora a ostatné služby.ĎAKUJEM
avatar Re: TUČEPI
03. 11. 2011 19:20
Ubytování, jídlo, bazén i personál hotelu Neptun je lepší než v Labinece. Ale hotel Labineca je také moc pěkný, řekla bych, že má lepší animace a restauraci, která je zčásti umístěná na terase s nádherným výhledem na moře. Pláž v Tučepech je větší, s lepším přístupem do moře. V Gradacu jsme byli začátkem července 2010 a v Tučepech koncem srpna 2011. Možná to bylo i tím (v srpnu vrcholí sezona), ale Tučepi byly na mě příliš přeplněné. Na pláži hlava na hlavě, v centru městečka se nedalo projít. To nám dost zkazilo celkový dojem.
Re: TUČEPI
04. 11. 2011 15:00
pre DNOVA: ďakujem za info
Re: TUČEPI
12. 11. 2011 19:51
Zdravím,
prosím o dobrý tip na studio, nebo apartmán pro 2 osoby v blízkosti nuda pláže směr na Dubrovník.
Díky
JAVI
Re: TUČEPI
11. 02. 2012 16:23
Mám dotaz pro Ecvicu,co byla ubytována v apartmánech Dalmatina v Tučepech.Může nám napsat,jak byla spokojena?Taky tam letos jedeme.Díky
Re: TUČEPI
16. 02. 2012 07:41
Zdravím,
Jedu v červnu do hotelu Neptun.Chtěl bych se zeptat,jaké točí pivo a do čeho.Ptám se proto,že mám takovou zkušenost z Hotelu Adria,že pivo točili do kelímku tak 1,5 deci.PIvo sice ušlo,měli PAN,ale člověk se nachodil...Díky za info.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 85
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.