Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nej v Chorvatsku

Autor Mirek 1 
Re: Nej v Chorvatsku
23. 04. 2012 18:06
Mljet - park, lesy, cyklostezky ve stínu, "jezera", pláže v Saplunaře, málo lidí .....
avatar Re: Nej v Chorvatsku
24. 04. 2012 12:08
Koukám, že to Nej v Chorvatsku je převážně v oblasti od Hvaru dolů
avatar Re: Nej v Chorvatsku
25. 04. 2012 00:29
Když se nad tím zamyslím tak pro mne je nej vlastně celé Chorvatsko. Určitě ale mnozí z nás máme to "své" oblíbené místo a moji velkou srdeční záležitostí s velkým NEJ je jednoznačně Pelješac. Letos se tam bohužel nepodívám, ale dá-li zdraví tak dokud to půjde, budu se tam vždycky vracet nejraději.

** Petr **
Re: Nej v Chorvatsku
29. 04. 2012 23:47
Moje NAJ je Pakoštane. hot smiley
Re: Nej v Chorvatsku
30. 04. 2012 21:40
Zdravím, potreboval by som poradiť nejaké miesto tento rok. Lebo nejak nič. Hotel, kamienková pláž, nech je to také menšie mestečko, nie moc velký ruch, ale tak nech su tam nejaké stánky, reštarácie, zmrzliny, nech to neni uplne vymreté. Bol som už (Brela, Drvenik, Briograd, Baška - Krk, Šibeník, Rabac, Tučepi) Hladám hladám, a keď už je dobrá lokalita, zase pláž je nanič, že len vybetónované plochy. Najlepšie niečo od Rabacu dole. Nie až uplne na Juh.

Pozeral som aj tuto témy, ale nejak nič.

Ďakujem
Re: Nej v Chorvatsku
02. 05. 2012 17:36
Ahoj všem pro mě je nej Gradac
Re: Nej v Chorvatsku
02. 05. 2012 18:53
i já hlasuji pro Gradac, škoda že jedeš crhi 75 později letos jedu o něco dřív viz výjezdový kalendář..

Martin
avatar Re: Nej v Chorvatsku
03. 05. 2012 08:24
za mě taky Gradac, a proto letos už po šesté zas tam
Re: Nej v Chorvatsku
03. 05. 2012 11:36
Když už píšete, kde je pro vás nej, je dobrý pokračovat proč.
avatar Re: Nej v Chorvatsku
03. 05. 2012 12:18
Dejff napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když už píšete, kde je pro vás nej, je dobrý
> pokračovat proč.


protože se mi tam líbí.smiling bouncing smiley
Re: Nej v Chorvatsku
07. 05. 2012 15:16
Pro Martina Slepanka tak to je škoda, mi jezdíme taky pořád na stejné místo do Gradace už od roku 2004 a pořád se nám tam líbí a pořád se tam budeme vracet jsou tam příjemní lidé pláže zkrátka Gradac je pro nás nejjjthumbs up!!
avatar Re: Nej v Chorvatsku
07. 05. 2012 19:03
Byl jsem již na pěti místech v Chorvatsku (Dramalj, Njivice, Brist, Drvenik a Vir). Zatím nejlepší místo byl Brist. Doufám ale, že letos všechny přetrumfne Ivan Dolac.

[www.celysvet.cz]
Re: Nej v Chorvatsku
17. 05. 2012 13:24
A jak se ti líbilo v Drveniku,letos to vypadá na něj,pokud ještě seženu ubytování.
avatar Re: Nej v Chorvatsku
17. 05. 2012 14:03
4 kvilďák

Pokud byla tvá otázka směrovaná na mne, tak ti rád odpovím. yawning smiley

Drvenik je složen ze dvou části: Donja Vala a Gornja Vala. Gornja je rušnější. Z Donja odjíždějí trajekty na Hvar a Korčulu. My byli v Donji. V místě supermarket Studenac a pekárna poblíž mola trajektu. Solidní hlavní pláž na které mi, ale vadili procházející se a posedávající holubi. Ubytováni jsme byli ve vile Niko, celkem solidní majitelé.Vila je uličce nad budovou místních vatrogasců.

Zde máš pro ilustraci pár mých fotek:

Drvenik

Ptej se klidně dál. Pokud budu vědět odpovím. smiling smiley
Re: Nej v Chorvatsku
18. 05. 2012 00:17
kvilďákovi:
Ja idem do Drveniku 3x po sebe.Dobré fotečky sú na stránke,ktorú ma majiteľ,kde bývam.Nie je to návod na ubytovanie,aj tak už bude všetko obsadené,ale je tam pekná fotogaleria.Napíš si :drvenik tečka net (linky sú tu zakázané/
Mne vyhovuje nohy vo vode,brucho na slnku a hlava v tieni.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil onical (18. 05. 2012 00:19).
avatar Re: Nej v Chorvatsku
20. 05. 2012 21:30
NP Krka

Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. thumbs up Koupání pod Skradinski buk je super! thumbs up

Chorvatský číšník se na videu sice o českém jídelním lístku nezmiňuje, ale naší vlajku jsem zahlédl. Asi Čechů a Moravaků tam jezdí málo, tak mu je zatěžko o něm cokoli říci. confused smiley
Re: Nej v Chorvatsku
29. 05. 2012 19:10
Zase to dilema kam letos confused smiley
Poradíte!!!
Díky moc smileys with beer
Mirek
Re: Nej v Chorvatsku
29. 05. 2012 23:43
Mirek 1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zase to dilema kam letos confused smiley
> Poradíte!!!
> Díky moc smileys with beer
> Mirek

No přece do Chorvatska ne? hot smiley
Re: Nej v Chorvatsku
11. 06. 2012 17:44
Do Chorvatska,ale kam :-(((
avatar Re: Nej v Chorvatsku
11. 06. 2012 18:55
von už je tu zase....
vezmi mapu a zapíchni špendlík....neprohloupíš....
a kdo hledá "nej", které není, je na tři písmena začínající b.. smoking smiley
Re: Nej v Chorvatsku
04. 07. 2012 11:02
jelimane,jelimane,vůbec s tebou nesouhlasím!!!smiling bouncing smiley
avatar Re: Nej v Chorvatsku
27. 07. 2012 09:16
Dobré ráno. R.
Soutěž o nejpříjemnější místo v Dalmácii vyhlásili novináři. Croatia. Postupně navštíví 24 míst v Dalmácii, a to nejen u moře, hlavně taky né ty vyhlášené lokality - kam jezdí i celebrity, a taky né vesničky, které jsou vystavěny za účelem letního byznysu. Prostě tam, kde jsou konoby - kde vysedávají i domácí...atd.
Kritériem je - "Kde se dobře žije domácím, cítí se dobře i hosté...." [www.slobodnadalmacija.hr]

Zatím těch míst navštívili 6.

1. Sinj: Město, kde jsou macho muži, ale vládnou jim ženysmiling smiley [www.slobodnadalmacija.hr]

2. Postira Brač: Město, kde vládne spolu levice i pravice, je kvalitní zpracovatelna ryb...a říkají: Amerika není v Americe, ale Amerika je v Postiře...smiling smiley [www.slobodnadalmacija.hr]

3. Rogoznica: Hosté mohou jet mnohem levněji na Antalyu, přesto jsou zde...v našich marínách, chráněných před větrem, a v okolních vesničkách jako je Zečevo atd. Kouzlo prostředí je neodolatelné... [www.slobodnadalmacija.hr]

4. Imotski: Co nemohl Bůh dát pobřeží, dal Imotskému.... Po dokončení tunelu to bude 20 minut autem k nám.... [www.slobodnadalmacija.hr]

5. Kaštela: Průmysl je minulost....Rajské zahrady a dlouhé pláže budoucnost.... [www.slobodnadalmacija.hr]

6. Skradin: Mnozí mají první zastávku cestou do Dalmácie na odmorišti Krka...řítí se rovnou k moři...a přitom by moc by získali návštěvou Skradinu - městečko je oázou klidu a pohody...místní starou specialitou je rizoto, bižot/mísa úhořů/ a koláč... [www.slobodnadalmacija.hr]
Re: Nej v Chorvatsku
03. 05. 2013 17:47
zaujimavy prispevok :-)

ja žijem v meste Kaštela už 8 rokov a možem potvrdit, že je tu z roka na rok krajšie. Priemysel takmer nefunguje, akituvuje sa moderny kanalizačny system"ekokaštelansky zaliv" s modernymi čističkami, no a more sa nam vyčistilo ( sila prirody je neuveritelna) dokonca sa nam vratili najvacsie jadranske musle "perisky" ktore v znečistenej vode nežiju (pri šnorchlovani som ich videla na vlastne oči) no a včera sme obdivovali krdlo delfinov!!! Čo viac dodat... popri mori sa možete prechadzat kilometre, čiastočne v prirode po vyšlapanom chodničku, potom po "rive" sadnut na kavu, vino, pivo či zmrzlinu, autenticke konoby pozdlž celeho nabrežia, koncerty, fešty, Trogir a Split doslova kamenom dohodit. A ak mate štastie na domaceho, ktory ma vlastny čln, odvezie vas aj na vychytene plaže na ostrove Čiovo, kam by ste sa autom vliekli hodiny (zapcha v meste trogir). no a prenajimatelia tu... stara škola, počkaju vas figy, ovocie a zelenina z vlastnej zahradky, flaša domaceho vina, pečena ryba, velka vačšina si na tom zaklada... tak ak rozmyslate a dovolenkovy rozpočet je ohraničeny, ozvite sa, rada poradim kde si najdete dobre ubytko!
Re: Nej v Chorvatsku
03. 05. 2013 19:46
Mirek 1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Do Chorvatska,ale kam :-(((


Ahoj Miro před loni jsem byl v Biogradě na Moru studená voda a bydlelo se tak 2km od moře karimatky tahat nešlo jen autem a placené parkoviště. Jednoho dne jsme se sbalili a dělali projížďku. Zajeli jsme až do Kaštělu tam jsem kdysi byl za svobodna se svou holkou. Kousek dál byl Split ten jsme projeli a zajeli jsme až do Omiše. Pláž teda dost lidí ale nám to vůbec nevadilo kór s 13 letým a 11 letou grinning smiley
Hodně pozvolna se šlo do moře tak 200 m a voda po prsa a krásně teplá a ještě ke všemu písek a bez ješků. Rozhodli jsme se že 2012 Omiš je náš.
Loni super a letos tam jedeme zase grinning smiley ubytování v Dugi Ratu 5 km od Omiše moře co by šutrem dohodil vřele doporučuji s malýma prckama.
Jo a ještě na pláži sprcha a ne jako na Makarské 5kun ale zadara. A ještě ke všemu v baru paní mi poradila parking ne teda na betoně ale písečnohliněné stání a 5 kun na celý den byli jsme maximálně spokojeni grinning smiley
Re: Nej v Chorvatsku
04. 05. 2013 17:09
Pro nás je nej Gradac a ještě když bydlíme v hotelu Labineca, tak to nemá chybu. Loni jsme tam byli dvakrát a letos jedeme zase.
Je to tam fakt úžasný.:-)
Re: Nej v Chorvatsku
05. 05. 2013 00:58
Já si třeba Chorvatsko v hotelu a na plné pláži neumím představit. Proto je pro mě srdeční záležitostí Sevid - naprostá samota a klidthumbs up. Ale je to přesně o tom, komu co vyhovuje. Proto všem krásnou dovolenou v Chorvatsku podle jeho představ smileys with beer
Re: Nej v Chorvatsku
05. 05. 2013 06:00
I když již nejsem příznivec hotelů, souhlasím s Darris. Je to sice 1200 km ale stojí to za to. Čím jižněji, tím lepší příroda, pláže a i tak celkově. Projeli jsme za ta léta dá se říci celé pobřeží. Od Rovinje až po okolí Dubrovníku. Dá se říci, že Maslenički most je takové rozhraní. Od něj dolů je to již dobré a čím jižněji - tím lepší.
A co se týká Gradacu a okolních letovisek tak k tomu nemám připomínek.
nevypadá to na přeplněné pláže
starý Gradac

Re: Nej v Chorvatsku
05. 05. 2013 14:11
Jezdíme mimo sezónu, vždy červen a září, takže tam zase tolik lidí není a je to bájo.:-) V sezóně bychom to asi neriskli. Jeden rok
jsme byli v červenci v Podgoře a bylo to hrozný, takže červenec - srpen už nikdy.
Máme dvě malý děti, tak si to zase nedovedeme moc představit jinak než v hotelu. Ale o tom to přesně je, každýmu vyhovuje něco
jinýho.
Re: Nej v Chorvatsku
07. 05. 2013 09:33
...přiznám se, že z tohoto vlákna moc radost nemám. Jak se někde napíše NEJ, můžeme to místo rovnou odepsat :-). To máte jako s houbaři, svá místa si střeží! Těch posledních rájů v Chorvatsku kvapem ubývá a internet tomu bohužel hodně napomáhá. Tak sakra neblbněte mezuláni! grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.