Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nej v Chorvatsku

Autor Mirek 1 
Nej v Chorvatsku
09. 12. 2007 20:07
Krásný den,
Chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučili na příští rok. Chtěl bych jet někam kde je klid, menší klidné pláže a pěkné šnorchlování.Zatím naše nej určitě PISAK.Jinak jsme byli v Makarské,Gradači,Brele,Primoštenu,Sovlje a na Krku.
Předem moc děkuji.....Mirek



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirek 1 (09. 12. 2007 20:10).
Re: Nej v Chorvatsku
09. 12. 2007 22:08
Mal by si ešte vyskúšať južnú stranu Hvaru. Božský kľud a nádherný výhľad na otvorené more.
Re: Nej v Chorvatsku
09. 12. 2007 22:24
A co takhle RUKAVAC na VISUthumbs up






ladax
Re: Nej v Chorvatsku
11. 12. 2007 13:07
Ten Rukavac je opravdu nádhernej, tam to vyzkouším, ale díval jsem se na ceny ap. a je to dost masný a dá se tam najít něco levnějšího v počátku měsíce července 2008, ale lepší bude to krásné září. To Ti oparavdu závidím, to je nádhera a asi tam pojedu, to se jede Split a pak trajekt směr Vis či něco jiného??? A čeká se tam na trajekt dlouho???
Re: Nej v Chorvatsku
11. 12. 2007 17:39
Ze Splitu trajektem přímo do Visu na Vis, 2,5h plavby.

tímto:



No já jsem čekal asi 5hodin, ale jenom proto že jsem přijel těch 5hodin před odjezdem trajektu, jinak byl zaplněnej jenom na půl. V sezoně tam mají ceny opravdu dost drsný ale v září to celkem šlo.
Re: Nej v Chorvatsku
20. 12. 2007 12:26
ahoj. skvělé je to na ostrově Murter. Pláž Čigrada a Jasenovac ... nikde nikdo, klídek, dá se ležet na velkých kamenných blokách. Fakt tam bylo krásně a docela bohatý podmořský život
Pokud chceš opravdu klid,tak doporučuji Sevid, je to malá "díra", ale poslední týden v červnu téměř žádný lidi,jenom přes víkend Chorvati. Jeden obchod,hospoda,ale čisťounká voda, perfektní šnorchlování. Pokud člověk nevyhledává večerní radovánky, tak je to super místo na odpočinek a vyčištění hlavy po pracovním maratonu.
Re: Nej v Chorvatsku
21. 12. 2007 17:24
Děkuji !!! Kde to prosím je ten Sevid ???
Mirek
Re: Nej v Chorvatsku
23. 12. 2007 18:43
Pokud máte rádi kemp, tak na Istrii Stoja v ¨Pule. Čisto a pohoda
Re: Nej v Chorvatsku
14. 01. 2008 21:53
Zatím díky všem....Mireksmileys with beer
Re: Nej v Chorvatsku
16. 01. 2008 19:20
Ahoj, tiez hladame miesto v chorvatsku, chceme ist tri rodiny s malymi detmi (1, 2, 4 a 6 rokov) teda celkom 10 ludi. Hladame tiche miesto s cistou vodou, kde su plaze vhodne aj pre deti. Nebolo by na skodu ak by v blizkosti bola moznost vecerneho vyzitia (mozno starsie centrum?) . Pozerali sme na nete rozne ponuky, ale nevieme sa dohodnut, je to tazke, ak nechceme natrafit na miesto, ktore sa nam nebude hodit a vyhovovat.
Re: Nej v Chorvatsku
19. 01. 2008 17:39
Ahoj MARINKO,
tohle o čem tady píšeš je hrozně složitý, jestli Ti můžu poradit, tak jestli chceš strávit opravdu dovolenou podle svých představ, tak si jí naplánuj sama a podle sebe.
Věř tomu, že cokoliv pro druhé uděláš se mine účinkem a že se spíš budeš trápit tím, jestli jsi zvolila dobře i pro Tvé známé. Jedna malá zkušenost mi stačila a tak Ti jen chci poradit, vyber si místo dobu a apartmán, známým to dej vědět a jestli budou chtít jet s Váma, tak si můžou sehnat apartmány v tom samém místě v tu samou dobu, vyhneš se takhle spoustě odpovědnosti a nepříjemnostem, které taklhle bereš na svou hlavu....
Věř mi nebo ne, šesti dospělým lidem se do vkusu nestrefíš, dětem je to jedno, těm je dobře všude (zase moje zkušenost).
Nechci Tě odrazovat od super dovolené, ale jak píšu....sama si vyber a sama jeď, kdo se bude chtít přidat , ať tak učiní na své triko....
Hezký večer....Kareleye rolling smiley
Světlana
Re: Nej v Chorvatsku
22. 01. 2008 08:29
Souhlasím s Blankou i s leguánem. Na Murteru opravdu krásné a klidné pláže a skutečně bohatý podmořský život. Řekla bych, že to zatím bylo jedno z nejbohatších a nejhezčích míst, kde jsme byli. Pokud má Blanka na mysli Sevid před Trogirem, tak opravdu je to velice klidné místo. Byli jsme tam na začátku července a opravdu klid. Navíc jsme měli ubytování, kde zahrada končila soukromou plážičkou. sice byla celá z betonu a šlo to hned do hloubky ale měla uměle zvednutý břeh, kde bylo pro děti udělané jezírko plné mořských potvůrek jak neustále přitékalo moře. Pod vodou opravdu bylo na co koukat a dceři jsme nalovili do jezírka spoustu krásných mořských hvězdic a pavoukovců. samo, že jsme je potom vrátili zpět do moře. Lovíme pouze foťákem a kamerou a naše suvenýry z moře jsou pouze prázdné mušličky, nikoliv živé. Na obou místech bylo opravdu krásně, takže jedině souhlas a doporučení.
Re: Nej v Chorvatsku
22. 01. 2008 21:54
Ahoj,když jste u těch klidných míst,tak já osobně doporučuju Ražanj část Ljoljnica.Byli jsme tam loni,úžasně čisté moře,nádherný podmořský život,apartmám přímo u moře.Není tam žádné noční vyžití to je v blízké Rogoznici,ale nám to vůbec nevadilo.Obchod se základími potravinami,čerstvým pečivem a zmrzlinou tam je a přímo proti obchodu nezapomenutelné západy slunce...
luccks
Re: Nej v Chorvatsku
23. 01. 2008 12:16
doporučuju razanac a okolí severně od zadaru blízko mostu na pag. tam je opravdu klídek a mnoho možností, kde se koupat téměř sami a i potápět se
Re: Nej v Chorvatsku
15. 02. 2009 17:49
Nemate prosím někdo kontakt na ubytování na ostrov Murter.
Předem moc díky !!!!!!
Re: Nej v Chorvatsku
17. 02. 2009 14:08
Henzi Gabor, Murter 003 624 467 664. Je to maďar, koupil pozemek a postavil vilu VIKTORIA. Je úplně na začátku Murteru nad pláží Čigrada. Klid, krásný bydlení, krásné koupání. domluvíš se s ním napůl hrvatsky,nebo anglicky, mám dojem že mluvil i německy ale jistá si už nejsem. Loni chtěl za 3 osoby 40/E. Byl to apartmá s ložnicí, obývákem s TV, vybavená kuchyně, varná konvice,mikrovlnka atd. Koupelna se sedací vanou, to jsem viděla jen u nich.
Re: Nej v Chorvatsku
07. 01. 2010 16:57
Hledám další nápady na léto 2010. spinning smiley sticking its tongue out
Ďíky moc
Re: Nej v Chorvatsku
08. 01. 2010 09:45
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blankam (08. 05. 2011 14:05).
Mia
Re: Nej v Chorvatsku
08. 01. 2010 15:16
Súhlasím s Vlastou, v Ražanji bolo super - malá dedina rozdelená na viac častí, večer úplný kľud, sú tam len apartmány, potraviny, zmrzlina a nejaké dve či tri reštaurácie. Pláže nepreplnené, každý si našiel miesto, či už mu vyhovovali betónové platne s hlbokým morom, alebo štrkovo-kamienkové s pozvoľnejším vstupom.
Blízkosť Rogoznice, Primoštenu a aj Šibeniku bola zárukou, že bolo kam ísť, aj keby sa náhodou pokazilo počasie.
avatar Re: Nej v Chorvatsku
14. 01. 2010 23:12
4 Mirek 1

Za sebe mohu doporučit vesničku Brist nedaleko Gradace. Zde se mi zatím líbilo nejvíc. smiling smiley Protože paní domácí nerada jezdí na stejný flek, tak snad někdy za dlouho. yawning smiley

Pár fotek k místu:





avatar Re: Nej v Chorvatsku
15. 01. 2010 12:50
Taky můžu doporučit Ražanj. Byla nás tam parta přátel i s dětmi a každý si našel své. Někdo klidnou hospůdku kam si zašel navečer na pivečko , někdo " parkoviště" pro svůj gumák hned pod okny aparmánu, děti chodily bruslit do přístaviště (na kolečkových bruslích :-). Je to klidné místo , pro rodinou dovolenou kde nečekáte žádné atrakce přímo u pláží . Můžu jen doporučit.
Re: Nej v Chorvatsku
17. 01. 2010 21:36
Mohu potvrdit že Ražanj je opravdu skvělá. Sice jsem tam neviděl tolik oblázkových vstupů jako Mia (dle mého pamatováka je jeden cca 20m uprostřed a malý asi osmimetrový na kraji v Mezaroce), ale je tam alespoň v červnu nádherně. Na kraji směrem k Rogoznici jsou skály a betonová plata a ač jsem nepřítelem takových ležení, tam jsem si chrochtal smiling smiley
Re: Nej v Chorvatsku
26. 04. 2010 06:52
Reaguji na předchozí příspěvek, ubytování: Henzi Gabor, Murter 003 624 467 664. Je to maďar, koupil pozemek a postavil vilu VIKTORIA. Je úplně na začátku Murteru nad pláží Čigrada.
Zajímali by mě podrobnsti, kapacita vily, fotky atd. Děkuji.
Plánujeme na Murter letos se známýma.
Re: Nej v Chorvatsku
28. 04. 2010 00:00
1-Visspinning smiley sticking its tongue out
2-Biševospinning smiley sticking its tongue out
3-Lastovospinning smiley sticking its tongue out
Re: Nej v Chorvatsku
28. 04. 2010 00:19
blankam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ostrov Silba - tam musí být super klid. Našla jsem
> tam krásný apartmán a vážně jsme o tom uvažovali.
> Ale na ostrov nesmí auta, musí se nechat v Zadaru
> a nedokáži si představit překládat naložené auto
> do nejprve do auta domácího, potom na loď a potom
> na nějaké přibližovadlo na ostrově.Na tom to
> ztroskotalo, manželovi se nechce nechávat auto tak
> dlouho bez dohledu. Ubytování vyjde hodně
> levně,ale je to tím,že něco stojí přeprava na
> ostrov,tak se to srovná s cenou apartmánů na
> pevnině. Ale jinak tam musí být božsky, možná se k
> tomu jednou odhodláme.

Ta obět za auto ,by Vám stála za to thumbs upspinning smiley sticking its tongue out
Re: Nej v Chorvatsku
12. 05. 2010 16:13
ok, díky moc - moje adresa je kajka@cbox.cz, budu se těšit.
Re: Nej v Chorvatsku
02. 01. 2011 14:05
Má někdo další nápad na zajímavé místeško na dovču 2011.
Předem děkuji ...Mirek thumbs up
Eni
Re: Nej v Chorvatsku
11. 01. 2011 16:16
Doporučuji Pelješac,městečko Orebič,asi 10km od Orebiče směr Trpanj je úžasná zátoka, pláž se jmenuje Divna,tzn chorvatsky úžasná,scenerie jako z pohádky,je tam velký kemp i 2-3 apartmány,dobrý vstup do vody a krásně čistá voda
avatar Re: Nej v Chorvatsku
11. 01. 2011 21:07
Jj, Divna je jedna z nej pláží v HR. V občerstvení na pláži dělají skvělé burgry.


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.