Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor pepuard 
Re: Biograd na moru
31. 01. 2010 13:26
Ahoj všem,

nezná někdo apartmán (vilu) Jakobac I v Biogradu na Moru?
Nebo nemá někdo kontakt na apartmán pro 10 osob u pláže?

Díky moc P.
Re: Biograd na moru ,apartmán Štefan.
31. 01. 2010 19:55
Ahoj všechny vás tady zdravím...smiling smiley
Prosím byli už jste někdo ubytování v Biogradu v apartmánu Štefan?
Mělo by to být někde u pláže Soline...confused smiley
Kdyby jste mohli napsat zkušenosti,spokojenost ,popřípadě nespokojenost.... atd...
Taky kdyby jste měli třeba fotografie...moc vám děkuji ...Dana.smiling smiley
Re: Biograd na moru
02. 02. 2010 23:24
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, letos přemýšlíme o Biogradu. Ale mám hrůzu z přecpaných pláží. I pláž Bošana je šíleně přeplněná? A druhá věc, ten noční život, jako je možné si i někdeposedět nebo je všude plno? A je tam je rambajz dlouho do noci? Vyhlídla jsem si apartmány na severu města právě blíž k pláži Bošana, tak jak to vypadá právě tam by mě zajímalo.(máme menší dítko, tak ať to tam není jak u kolotočů :-))
avatar Re: Biograd na moru
03. 02. 2010 08:33
Ak máte malé dieťa,skúste si pozrieť apartmány v Sv.Filipe a Jakove.Je to asi 3km od Biogradu,menšie mestečko so všetkými službami a celkom peknou, čiastočne pieskovou plážou.Do Biogradu sa dá prejsť aj peši po chodníku.Myslím,že v plnej sezóne je to lepšia voľba ako Biograd.My sme tam boli síce v septembri a zrovna nevyšlo počasie,ale v Biograde bolo ešte stále dosť ľudí.smiling smiley
Re: Biograd na moru
03. 02. 2010 12:08
Děkuji za odpověď. K té pláži ve Sv. Filipe a Jakově, to je mix písek a oblázky? já jsem se dívala na fotky na netu a nepřijde mi to jako klasická písčitá pláž. My teda spíš preferujeme oblázky, ale zkusím si to projít. K Biogradu - nám nevadí, když je městečko živější, ale jde mi o to, aby ještě po půlnoci tam nebyl šílený rambajz. Proto jsem se ptala, jak moc živé to je a ty pláže se dají přirovnat (co se obsazenosti týče) něco jako Makarská?
avatar Re: Biograd na moru
03. 02. 2010 13:05
Naozaj to nie je klasická piesková pláž-je to pláž z drobného štrku,ktorý prechádza miestami do hrubšieho piesku.Táto pláž je pod kempom,asi 200-300m od centra.V tejto oblasti HR nie sú kamienkové pláže-také tie "oblázky",aké sú trebárs na Makarskej riviére.Tieto pláže sú z navezeného štrku,mňa osobne "neočarili",ale to len preto,že som sa "namlsala" napr. v Baške na Krku.yawning smiley
Re: Biograd na moru
03. 02. 2010 14:44
Aha, tak to je škoda. Takže i ty pláže v Biogradu jsou takové štěrkové? My jsme právě dosud jezdili od Omiše dolů, a tam všude jsou oblázky (kromě třeba centrální omišské pláže) a právě ty se nám moc líbí. Letos jsme chtěli změnu, přemýšlela jsem o Biogradu, Bašce na Krku a Čiovo. Nejvíc by se mi líbilo místečko, kde to trochu žije, jsou tam dostupné takové ty normální věci (restaurace, obchod, půjčovky šlapadel a jiné vodní atrakce) a nejlépe, kdyby tam byly i nějaké tobogány nebo bazének, ať se občas děcka vyřádí. :-) A Baška se Vám jak líbila? Případně máte nějaký kontakt na ubytování, které je blízko té krásné pláže (tak max. 150 m od pláže). Díky
avatar Re: Biograd na moru
03. 02. 2010 19:59
Baška je podľa mňa TOP.Pláž,promenáda,atmosféra-všetko.Ubytovaní sme ale neboli na súkromí,ale v hoteli Corinthia.Takisto maximálna spokojnosť-výborná strava,pekné wellnes centrum,čisté ubytovanie.Veľmi sme si túto dovolenku spolu s našou vtedy 2r. dcérkou užili.smiling smiley
avatar Re: Biograd na moru
11. 02. 2010 18:32
Zdravím,chtěl bych se zeptat na zkušenosti s hotelem Adria*** v Biogradu ( google mlčí ), zvažuji tam jet s dvěmi dětmi 8 a 4 let. Zajímá mě bazén ,strava (all inclusive) a ubytování . Na oplátku jsem schopen podat informace o hotelu Narcis*** v Rabacu.
Re: Biograd na moru
12. 02. 2010 11:20
zdravím, nebyl někdo z vás v Biogradu ve Ville Anka? Pokud jo, prosím nějaké info, děkuji
Re: Biograd na moru
31. 03. 2010 22:13
Ahoj, v Biogradu na moru jsme byli je to asi 8 let, ubytování bylo pěkné v apartmánu, ale mám ráda otevřené moře, takže mi vadil pohled vlastně jen na nudli moře a naproti dlouhý ostrov a v noci neustálé dunění projíždějící Jadrolinií. Chvíli nám trvalo, než jsme zjistili co to je. Také byly velmi nepříjemné zvony na místním kostelíku, které pravidelně každou hodinu odbíjeli. Plážička byla sice přímo u baráku přes silnici, úzká písčitá.
Pak se nám podařilo dostat se přes známého na ostrov Lošín, který je nádherný, zalesněný, moře otevřené, teplé a čisté. Jezdíme již jen tam už od té doby a neměnila bych. Je to mnohem blíž a jsi v přírodě, bydlíme v pěkným karavanu a nic nám nechybí. Kontakt mohu předat
hezké velikonoce všem
Klára
Re: Biograd na moru
04. 07. 2010 13:26
Byli jste někdo na Vrgadě? Četl jsem, že je to prý velmi pěkný výlet lodí na tento malý, poloprázdný ostrov, tak jestli někdo náhodou nemá zkušenosti, díky smiling smiley
Re: Biograd na moru
05. 07. 2010 23:15
Ahoj. Tak jestli jsi ještě nejel tak ti napíšu,že na Vrgádě se zastavil čas a stojí to za to tam vyrazit. Já tam jel z Pakoštane a stálo to dokonce jen pár lasiček. Projdeš dědinku,vykoupeš,dáš presíčko v restauračce ve sklepě a hajdy zpět. Akorát je to tam nějaká pravidelná linka a na té bárce jsem jel i s dlažbou,lepidlem a sprcháčem na prostředku. Ale to byla asi náhoda. Tak štastnou cestu a hezkou dovču.
Re: Biograd na moru
16. 12. 2010 18:20
Ahoj všem, chci se optat na apartmán Štefan v Biogradu.. Nemá s tím někdo zkušennosti? Zajímá mě především délka k moři? Minulý rok jsme tam byli také v apartmánu Dragica, ale délka k moři byla hrozná a dětičkám se moc nechtělo těch 1 800m chodit - problém byl hlavně po celém dni na pláži :-) Pokud má někdo zkušennosti nebo ví, kde se nachází, uvítám klidně i mapku s polohou tohoto apartmánu. Všem rádcům nesmírně děkuji :-)
Re: Biograd na moru
17. 01. 2011 20:35
zdravím,nevíte někdo jestli z Biogradu nejezdí turistická lod do NP Krka ?
avatar Re: Biograd na moru
17. 01. 2011 20:49
Asi najprv autobus-potom až loď.yawning smiley
Nemyslel si náhodou Kornati
P.S.ešte som na Krke nebola,ak sa mýlim,tak sa vopred ospravedlňujem...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (17. 01. 2011 20:51).
Re: Biograd na moru
18. 01. 2011 08:04
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Asi najprv autobus-potom až loď.yawning smiley
> Nemyslel si náhodou Kornati
> P.S.ešte som na Krke nebola,ak sa mýlim,tak sa
> vopred ospravedlňujem...


myslel jsem opravdu NP Krka( ta řeka s vodopády).Já mám ale za to že se tam pluje nejdříve lodí do Skradinu a zbytek bus.
avatar Re: Biograd na moru
18. 01. 2011 22:11
darko napsal(a):
> myslel jsem opravdu NP Krka( ta řeka s
> vodopády).Já mám ale za to že se tam pluje
> nejdříve lodí do Skradinu a zbytek bus.
přímo ze ze Skradinu se jezdí k vodopádům loděmi místního provozovatele, jinak nelze...autobusy jezdí k vodopádům úplně z jiné strany....to myslíš, že z Biogradu jezdí nějaká výletní loď (cca 60km! ) , ve Skradinu zakotví a tam počká na výletmíky?....nevím nikdy jsem o tom neslyšel...
avatar Re: Biograd na moru
19. 01. 2011 10:05
Když jsem byl na Krka,tak tam bylo několik lodí.My jsme jeli ze Skradinu. Pamatuji si,že tam v přístavišti u vstupu stála loď s Vodice.Takže určitě výletní lodě tam jezdí,ale až do přístavu u vodopádů.

MirekŠi
Re: Biograd na moru
11. 01. 2014 12:52
Neznáte někdo apartmán Jakobac I (Biograd na Moru) a pláž Bošana. Díky za info.
Re: Biograd na moru
18. 01. 2014 23:06
Biograd docela rušné místo, zvlášť v srpnu.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Tomáš539 (18. 01. 2014 23:08).
Re: Biograd na moru
19. 01. 2014 09:55
Tomáš539 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Biograd docela rušné místo, zvlášť v srpnu.
To se tu mnohokrát probíralo. Ale třeba mu to nevadí, naopak.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (19. 01. 2014 09:56).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.