Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
10. 03. 2011 16:32
rfusi .. a schovával ses i v márnici ? yawning smiley grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
25. 03. 2011 12:12
Asi bych v tom kempu neusnula. Musela bych pořád myslet na to , že o kus dál leží plno těl a jsou tuhá. Nad kempem je kostel a zvuk zvonu by vše rozhodl. Zbalit se a pryč.
Re: Podgora
01. 04. 2011 13:35
My ideme 10.júla. Poraďte nejaký dobrý výlet. Už sme absolvovali loďou Brač, Hvar. Autom Dubrovník.

..nie sme turistické typy!!
Re: Podgora
01. 04. 2011 14:02
Zkuste autem na Sv.Juru,pro mě adrenalinový zážitek,když se auta vyhýbají na úzké silnici,to je něco.
Re: Podgora
26. 04. 2011 16:46
Boli sme tam minulý rok, mali sme apartmán 4 + 1 s veľkou terasou a fotky zodpovedali realite. Keby sme nechodili každý rok inde, isto by sme sa tam vrátili. Je pravda, že tých schodov bolo veľa, ale dalo sa. Nám sa tam páčilo.
Re: Podgora
27. 04. 2011 19:00
Podgora smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ledodafak (27. 04. 2014 11:50).
Re: Podgora
02. 05. 2011 08:58
Vratil jsem se z velikonoc v Podgore.Hotel Minerva a Aurora otevrene,more studene,ciste.Cesta mezi hotelem Podgorka a barem Shark je kompletne predlazdeno,zrusen asfalt.Plaze od hotelu Primordia po Salines dosti rozsirene a nova cesta v Caklje.Za benzinkou se prekopana krizovatka.Tunel nad Podgorou se kope i v noci a bude hotov 30.6.Pristi rok se otevre novy tobogan u baru Shark..
Re: Podgora
03. 05. 2011 18:36
Omlouvám se předem za dotaz, jehož odpověď tady někde je, ale ať dělám co dělám tak ji nemůžu najít. Vím, že se o tom už psalo, ale k čemu je ten tunel? Co spojí? Myslím, že to souvisí se sesuvem skal, ale neznám přesně účel tunelu...
Re: Podgora
04. 05. 2011 10:02
Ten tunel se kope v jedne ze zatacek nad Podgorou na ceste Makarska-Vrgorac.Do ted se mohlo bezplatne projet pres Biokovo,ale od 20.4. se plati vstupne 40kun/osobu.Je to jen 200metru dlouhy tunel
Re: Podgora
04. 05. 2011 23:49
Eduard06-díky za nové info o Podgořesmiling smiley. Já bych měla jet 20.května,pokud bude všechno,tak jak má být...a těším se už moc hot smiley
Re: Podgora
05. 05. 2011 07:30
Tak to se tam mozna potkame.
Re: Podgora
05. 05. 2011 14:00
Eduard06 - tak to by bylo fajn smiling smiley. My bychom měli dorazit v sobotu 21.května.Bydlíme v Podgorce.Ale Ty už tam asi budeš dříve,že?A můžu se zeptat,kde tam bydlíš?-snad nejsem moc drzá...yawning smiley?!??A ještě bych se chtěla zeptat,kolik tam bylo lidí-turistů v tu dobu,kdy jsi tam teď byl?Známí mi psali,že přes velikonoční svátky bylo turistů dost... Děkuju!!
Re: Podgora
05. 05. 2011 15:38
Ja prijedu take v sobotu do Podgory.Na velikonoce prijelo par autobusu polaku,holandanu.Nevim presne,ale v Minerve bylo asi 120 nebo 150 hostu.Vsechno to byli starsi turiste a jezdili fakultativne do Mostaru a tak.Uvidime se mozna nejaky vecer u podgorky,chodim tam skoro kazdy vecer vypit si gemist okolo 21hodiny.Tak dobrou cestu.
Re: Podgora
05. 05. 2011 18:20
Eduard06-Tak to je ale opravdu náhodasmiling smiley!To na Podgorku chodíváš asi za někým z personálu z restaurace,když tam chodíš kolem 9 večer,ne??Jsem asi hodně zvědavá...co??Když by ses na mé jméno zeptal na recepci nebo i pár číšníků v restauraci,tak by Ti řekli,která jsem...Zatím se měj hezky a snad budeme ještě v kontaktu do odjezdusmiling smiley,ahoj
Re: Podgora
06. 05. 2011 07:27
Mas pravdu,znam par cisniku dole u Podgorky,vecer s nima vzdy neco vypiji.Poptam se a uvidime se.Nemalujes nahodou obrazy?
Re: Podgora
06. 05. 2011 20:04
Eduarde,ne,obrazy nemaluji,malovat,bohužel neumímsmiling smiley! Tak podle toho,co píšeš,bych Tě možná od vidění znát mohla...nevímsmiling smiley.A za kterými číšníky tam chodíš?Měj se fajn,přeju pěkný víkendsmiling smiley.My bychom už za 2 týdny měli jet Rakouskem tam k "nám domů" smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
07. 05. 2011 12:08
Stipe Velu,Stanimira,Duleho a dalsi.Upravovali trochu vchod do hotelu a chystali povleceni v pokojich pro prvni hosty.My vyjizdime v patek z hodinovou zastavkou v Zagrebu,prespime nekde u more,prohlidnem si rano Sibenik a po obede nebo navecer jsme v krasne Podgore.Vecer prvni gemišt imotske kujundžuše a radenske vody.Preji Ti take pekny vikend a stastnou cestu dolu.
Re: Podgora
07. 05. 2011 17:43
Děkuji za obě přánísmiling smiley!Cesta snad bude dobrá.Víkend mám pracovní,právě se chystám na noční službusad smiley.Ale tam "doma" si určitě odpočinusmiling smiley.Takže ahojky v Podgořesmiling smiley,taky přeju šťastnou cestu a Stipe na mě snad nezapomněl,takže se ho na mně ptej a určitě na terase povykládámesmiling smiley
Re: Podgora
09. 05. 2011 08:57
krasny den preju, tak za 51 dnu valime smer Podgoram, apartman Milan spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Podgora
10. 05. 2011 18:00
Včera jsem doplatil zájezd - od 5.7. na čtrnáct dní do hotelu Aurora - 2x dospělí + jeden vnuk 11 let, polopenze, cena cca 34000,- (k večeři 1/4 litru na dospělou osobu víno zdarma, žena nepije, takže já mám půl litru + půl litru vody pro každého). Podgora je moje láska. Co tu není často Podgoranin, tak Podgora trošku upadala do víru dějin - takže zdravím Nikiho a děkuji za toto fórum. Ať žije Podgorathumbs up smiley. Honza
Re: Podgora
10. 05. 2011 22:08
Ahoj Honzo tak to se v Podgoře potkáme já jedu 14.7.na 14dní, letos už po sedmé
Re: Podgora
11. 05. 2011 09:51
Honza Plzeň- Podgora neupadla do víru dějinyawning smiley!!!!To,že se tady o ní nepíše,neznamená,že spousta lidí na ni často nevzpomíná,že tam často není myšlenkama,že se jim v noci o ní nezdá.....smiling smileyyawning smileysmiling smiley!!!!Akorát to tady třeba někteří nepíší nebo to nepíší tak častosmiling smiley!Já tam příští pátek odjíždím už asi po 25 a věř mi,že Podgora je můj druhý domov a moje velká láska smiling smileysmiling smileysmiling smiley!!!!Měj se pěkně a přeji Ti krásnou dovolenou v "naší" Podgoře smiling smiley
Re: Podgora
11. 05. 2011 11:39
Ahoj Míšo, no já pořád ještě nejela, protože se to pořád odkládá. Teď je nejbližší termín 10.6., tak mě snad šéf pustí z práce a pojedu. Takže zase jedeš dříve nežli já :-) . Jako obvykle budeš v Podgorce??????
Mimochodem Niki - není chlap!!!!!! Honzo, to su jááááá :-))
avatar Re: Podgora
11. 05. 2011 21:10
Ivoši, já jedu 4.7. na 14 dní, takže je šance se pár dní potkat. Večer jsem vždy (téměř ) v Martimelu 2 - směrem k Čaklje, piju pivo a stačí zařvat Honzo a já se přihlásím. Těším se, že se poznáme - jsem z Plzně, ale Karlovačko můžu. Pokud je Niki 'ŽENA", tak to nemá chybu. Ahoj Honza



Upraveno 1krát. Naposledy upravil honza plzen (26. 06. 2011 18:06).
Re: Podgora
12. 05. 2011 07:48
Ok Honzo, moc rád se s Tebou V naší Podgoře potkám, já bych tam měl dorazit 15.7. a bydlet budeme tak jako každý rok hned vedle hotelu Sirena je směrem do podgory vila Pasko a hned vedle ní je náš dům s apartmány hned u moře takový barák s hodně prosklenou stranou k moři a před ním bude stát červený VW Sharan, jinak já jsem z Vrchlabí
Re: Podgora
13. 05. 2011 10:18
No kluci, tak si to tam užijte, já jedu v červnu a pak si to zopáknu v srpnu.
Už se moc těším...na všechny známé.

Ivoši - tak to chodíme na stejnou pláž za přístavem, pod Taboo :-)))
Re: Podgora
13. 05. 2011 17:06
Ahojky Verčo ( Niki yawning smiley ) . Tak to mě mrzí,že Ti v dubnu nevyšlo do Podgory odjet,ale červen není daleko...smiling smiley!Já už bych příští týden o tomto čase měla být někde v Rakousku...smiling smileysmiling smiley.Bydlet budeme v Podgorcesmiling smiley.Těším se,snad to všechno vyjde podle přánísmiling smiley.Měj se hezkysmiling smiley a zase se ozvismiling smiley
avatar Re: Podgora
15. 05. 2011 11:47
Ahoj, ja jedu s rodinou do Podgory začátkem července. Letos již po páte za sebou. Měli bychom tam být od 4.7. cca 10 dnů. Takže velká šance se s Honzou potkat, a možná i s někým dalším. Léto se blíží.
avatar Re: Podgora
15. 05. 2011 18:11
Poprvé vkládám obrázek na forum, měl bych to být já v Podgoře - rok 2009, Martimelo 2 (směrem na Čaklje) - omlouvám se, když to nepůjde a slibuji, že se budu učit. Honza

[img8chybny-odkaz-rajced0801]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil honza plzen (18. 05. 2011 16:54).
Re: Podgora
15. 05. 2011 19:14
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 20:53).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.