Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
30. 07. 2014 21:15
Ahoj všem zdravím z Primostenu z kempu Adriatiq. Řeknu vám, že jsme pojizdeli od Zadaru směr Podgora a kemp, který by se nám líbil je až zde. Zítra jedeme do Podgory. Včera jsme to projížděli stavili se snad ve vetsine kempech a nic moc. Jsme už asi moc rozmlsani. Tak tam snad zítra bude místo. Včera bylo, tak uvidíme. Počasí je různé, mě na rozdíl od mě drahé polovičku vyhovuje. Zatím se mějte, ahoj. Jirka. Ps: můj prsten není a klobouk a dík za to info. Každý druhý by ...

Jirka
avatar Re: Podgora
31. 07. 2014 16:30
Tak jsme v Podgoře. Místo jsme našli, sice asi to nejhorší - u odjezdové cesty. Když jsme stavěli stan před karavanem, tak se tu zrovna vymázl mladý pár na skůtru, tak jsme hned ošetřovali. No, když odmyslím ty prokluzující pneu aut, co šplhají vzhůru, tak dobrý. Nebýt zamilovaní do Podgory, asi by jsme zůstali v Primoštenu, tam je kemp min. o tři hvězdičky výš, hlavně to zázemí. Zatím Jirka

Jirka
avatar Re: Podgora
31. 07. 2014 16:45
JirkaMTPO a byli jste se podívat v Krvavici ? [autocamp-krvavica.com]

MirekŠi
avatar Re: Podgora
31. 07. 2014 17:51
JirkaMTPO napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsme v Podgoře. Místo jsme našli, sice asi to
> nejhorší - u odjezdové cesty. Když jsme stavěli
> stan před karavanem, tak se tu zrovna vymázl mladý
> pár na skůtru, tak jsme hned ošetřovali. No, když
> odmyslím ty prokluzující pneu aut, co šplhají
> vzhůru, tak dobrý. Nebýt zamilovaní do Podgory,
> asi by jsme zůstali v Primoštenu, tam je kemp min.
> o tři hvězdičky výš, hlavně to zázemí. Zatím Jirka


Zlatě v Primoštenu , ale zase bydlet vedle cintorinu ( hřbitova ) taky má něco do sebe , je tam už věčný klid .
[www.google.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michal Benkroft (31. 07. 2014 17:52).
avatar Re: Podgora
31. 07. 2014 22:24
Tam jsme se také podívali. Je to hned nad tím vybydleným hotelem. Je malý pidikemp. Schválně jsem chtěl zajet do Bratuše a ještě, že jsem byl jen autem bez karavanu. Dojeli jsme na koec ulice proenádou a konec, dál se nedalo nikam, než otočit a jet zpět. Byli jsme v asi dvaceti kempech a fakt nic moc. Poprve jsem fotil i toalety se sprchama, protože to, co vidíme jinde v kepech i tady v Podgoře je zoufalost sama. Štve mě, že chtějí i poplatek za wifi, když je všude okolo zdarma. Jo a fakt, že podražili je pravda. Také mě překvapilo, že je tady většina rekreantů čeky mluvících. Vždy to byli spíš němci a jiní. Letos obsadili Chorvaty s převahou Češi.

Jirka
Re: Podgora
06. 08. 2014 19:43
Zdravím z Podgory, příjezd včera v 10,00 dopoledne, sluníčko svítí, občas přijde nějaký mrak, ale jinak je vedro a voda dnes měřeno 24°C, jinak lidí je tady poměrně dost neřekl bych že jich oproti jiným rokům ubylo, jsem tu na 14dnů tak dám ještě vědět, hezkou dovolenou všem
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 20:02
To nejlepší teprve přijde, alespoň podle předpovědí, které se snad ani jednou mezi sebou nedohodli. smoking smiley Zatím to nemá chybu.

Jirka
Re: Podgora
06. 08. 2014 20:35
za 14 dnu uz tam budem taky eye rolling smiley nemuzu se letos dockat! loni jsme vynechali, dali jsme pro zmenu Bulharsko, ale kazdou minutu jsme na podgoru mysleli a vyhrala na plne care!
opravdu je tam ted tak draho, jak mi vsichni vykladaji?
a psala mi pani domaci, ze rozsirili plaze. my teda bydlime primo v pristavu a chodime na tu plazicku pod Sirenou, tak jsem zvedava
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 20:46
jak to tak čtu tak bych se s někým mohl letos potkat.jedu příští týden v pátek.
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 20:50
Mě přijdou pláže stejné, ale myslím, že navážet musí každý rok. Moře se do nich zařezává i teď. Je znát, že se točí turnusy, oproti minulému týdnu bych řekl, že je tu méně lidí, ale možná, že se mi to jen zdá.

Jirka
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 20:55
Před cca. hod. foceno v Coktail baru. Jsme tu ještě teď. Problém s wifi, v kempu mají zpoplatněn, tak ho mám, jen když jdeme na kávu...

[www.peugeot-club.com]
[www.peugeot-club.com]

Jirka
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 21:00
Jirko koukám, že jsi taky všudethumbs up smileysmileys with beergrinning smiley
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 21:07
Né, všude určitě né. Jen tady, v Peugeot clubu, v práci, doma a v Chorvatsku resp. v druhém domově.hot smiley

Jirka
Re: Podgora
06. 08. 2014 21:16
V sobotu dopoledne už tam budeme také.
avatar Re: Podgora
06. 08. 2014 21:18
Dcera vidí někde z pláže dízu, tak razíme. Když to půjde, tak zas písnu. Zítra razíme do Dubrovníku, tak uvidíme. Už teď závidím,ale v dobrém všem, co sem teprve pojedou. Nám už se to krátí. Zatím ahoj.

Jirka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (06. 08. 2014 21:19).
Re: Podgora
07. 08. 2014 15:05
ehm ten příští víkend bych udělal nějaký sraz, jedem s přítelkyní příští týden ve čtvrtek večer smileys with beer
Re: Podgora
07. 08. 2014 18:56
pláže u hotelu siréne jsou opravdu rozšířené, a tam jak se otáčí vláček je udělaná nová terasa na slunění asi 3patra + lavičky večer je to celý barevně nasvícený a vypadá to moc hezky, jinak dneska odpoledne spadlo pár kapek , ale opravdu jen pár a jinak je celý den vedro a slunečno. ceny bych řekl, že jsou na stejné úrovni jako vloni, jen pro nás je dráž díky tomu že vloni bylo euro za 25,- a letos le za 28,-
Re: Podgora
07. 08. 2014 20:22
tyjo, jedem poctvrte na stejne misto a zaboha si nemuzu vybavit, kde se otaci vlacek hot smiley
Re: Podgora
08. 08. 2014 09:52
Poslední hotel ,směr Tučepi,pak je pláž a hospoda.
thumbs up
avatar Re: Podgora
10. 08. 2014 20:37
Je to hotel Sirena,býval dřív Červeného kříže. Jeli jsme do Dubrovníku zkratkou přes Orebič. Cesta super adrenalin, krásný je Ston, ty hradby vypadají, jako Velká Čínská. Orebič byl také moc pěkný, skoro by se chtělo doplavat do Korčuly. V Dubrovníku jsem nic nového nenašel. Lanovka už byla v provozu dříve a hotel v zátoce, byl obydlen. Vlastně i v Makarské je již zprovozněn hotel v přístavu. V Podgoře mě překvapilo, že pod kempem, resp. pod hřbitovem je zrekonstruována dříve Diskotéka, předělána na restauraci, ale nepremáva. Od známého jsem se dozvěděl, myslím, že jmenoval Podgorku, Mediteran, Auroru a kemp Sutikla koupila fy. K-market a bude se mimo Podgorky vše rekonstruovat, mají se prý i přejmenovat. Kemp by měl mít od příštíko roku min. o jednu hvězdu víc. Vše by tedy mělo být lepší, ale zároveň i dražší. Tak, to je asi vše přátelé. Právě jsem dorazil domů, takže jdu spát a ráno se probudit s podvědomím, že jsem u moře a následnou spršku deprese. Kdo můžete, užívejte. Jestli to vyjde, tak se tamještě otočím na přelomu srpna a září. Tak se tam zas s někým z vás potkám. Zatím ahoj.

Jirka
Re: Podgora
12. 08. 2014 19:53
za tyden uz budem sedet v pristavu a popijet Karlovacko thumbs up smiley
dneska jsem si nabila ENC krabicku, tak jsem zvedava, jak ten cajk bude fungovat.....
Re: Podgora
13. 08. 2014 09:36
Podgora, je tu neustále vedro azůro od rána do večera, přes den kolem 33°C, večer a přes noc kolem 25°C, moře 25-26°C, pivo je vychlazené, včera a dnes foukal příjemný vítr, prostě super podmínky.
Re: Podgora
13. 08. 2014 11:05
ivos: parádička! v pátek ráno su tam! smileys with beer
Re: Podgora
14. 08. 2014 13:45
Mohu potvrdit, počasí super, včera a dnes jsou na moři vlny. Dnes cestou na pláž spatřeno auto IVOS.
Re: Podgora
14. 08. 2014 23:32
codriver, to jsem rád že si někdo i všimnul, tak to asi chodíš na pláž za hotel Siréna? Já bydlím hned v apartmánu nad autem a koupem se hned na pláži pod autem, prostě pohodička. Jinak teď aktuálně bezvětří, vedro, dosno, 27°C, někde směrem na Split se blíská, ale je to hodně daleko
Re: Podgora
15. 08. 2014 20:48
Ivosi, prosm vas, vyfotte mi tu plaz pod hotelem, pod tou terasou se zmrzlinou.... koukala jsem na google maps a je nejaka siroka :-( tak at nemame moc velkej sok vyapda to, ze nejak zredukovali ten vybezek z kamenu, na nej se suchou nohou pomalu nedalo vlezt. a ted?
kdy jedete domu? my dorazime v utery odpoledne, bydlime v pristavu, hned vedle Konzumu a chodime prave na tuhle plaz.
Re: Podgora
16. 08. 2014 09:26
Martek,omlouvám se, ale neumím sem vkládat fota, ale pláž je opravdu rozšířená, ještě vloni byl kousek od břehu v moři velký kámen, ten zmizel a pláže jsou rozšířené, já odjíždím bohužel v pondělí odpoledne, takže vám přenechám místo na pláži, hezkou dovolenou, je tu pořád pěkně a teplo
Re: Podgora
16. 08. 2014 14:54
Ano, pláž je rozšířená,ale bohužel nemám foto.neměl jsem mobil ani foťák.
Je to tam fakt pěkné.
Zdarec
thumbs up
Re: Podgora
18. 08. 2014 11:38
Po třech letech v Podpoře zpět a je vidět spousta změn k lepšímu. Okolí po požáru se už vzpamatovalo a jak psali ostatní, u hotelu Sirena a dál na Tučepi jsou rozšířené pláže a "umělá skaliska" do moře. Něco jsem nafotil mobilem a můžete se na to podívat sem. Včera byly velký vlny a ani večer nebylo plavba lodí k oslavám sv. Vincence, takže to trochu přerovnalo pláže, je to taky na fotkách z rána. Jinak je pěkně a moře teplé, míst na plážích už trochu míň, ale dá se. Překvapilo mě, že zmizela konoba Ribar. Nepřehlédnutelný červený Sharan dopoledne zmizel, tak klidnou cestu domů.

Pedro66, díky, odkaz jsem upravil, pospíchal jsem na objednanou projížďku ponorkou smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil frenki111 (18. 08. 2014 14:40).
Re: Podgora
18. 08. 2014 12:12
frenki111: správný odkaz na fotky

Když zkopíruješ z rajčete odkaz z příkazového řádku nahoře, fórum to označí jako chybný odkaz. Musí se kopírovat trvalý odkaz, který je pod ikonou odkazu vpravo dole na rajčeti (vypadá jako dva články řetězu nebo brýle...)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 105
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.