Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
15. 05. 2011 21:29
Tak zkouším podle návodu borců z Rokycan - s vnukem ve vlnách v Podgoře. Honza

[img7chybny-odkaz-rajced0701]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil honza plzen (11. 02. 2014 23:29).
Re: Podgora
16. 05. 2011 14:33




Podgora :-)) nejoblíbenější číšník - asi ho každý zná - Mate
Re: Podgora
17. 05. 2011 21:52
Niki myslis Mateho Crnogorca z vesele zgrady?Nemas tam fotku.
Re: Podgora
18. 05. 2011 14:10
no jasně,že tohodle :-) ikonka Podgory


sorry...fotka mi nejde vložit :-DD



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Niki (18. 05. 2011 14:14).
Re: Podgora
18. 05. 2011 14:40
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 20:53).
avatar Re: Podgora
18. 05. 2011 17:09
Abych se pochlubil, že to už umím, přidávám hezkou vlnu z roku 2009 - Podgora za hotelem Aurora. Honza

[img8chybny-odkaz-rajced0801]
Re: Podgora
19. 05. 2011 19:04
Honza Plzeň-moc pěkná fotka super vlnysmiling smiley,snad takové taky uvidím........už třeba pozítřísmiling smiley! Eduarde 06-přeji Ti dobrou a klidnou cestu ,v Šibeniku at se Ti líbí a některý večer před Podgorkou naviděnousmiling smiley!Těším sesmiling smiley
Re: Podgora
20. 05. 2011 06:07
Michaelo Jan. i Tebe přeji poklidnou cestu do naši krásné Podgory.Určitě se některy večer u Podgorky potkame,možná už v sobotu.V
Re: Podgora
22. 05. 2011 08:15
Ahoj všichni,my jedeme do Podgory letos poprvé a strašně se těším.16.7-30.7.,hotel Mediteran.Máte s tímto hotelem někdo zkušenost?
Jaké je jídlo,ubytování atd.?Všude se píše,že je Podgora v sezóně dost přecpaná,tak z toho mám docela obavu...
Re: Podgora
24. 05. 2011 14:56
Hééj halóóó,kde jste všichni podgořani?:-)
Já se snad nedočkám,jsem jak malý děcko.16.7. úúúž!nebo spíš áááž!:-(
Psala jsem o kousek víš,že budeme bydlet v Mediteranu a jestli máte s tímto hotelem někdo zkušenost,tak písnite prosím.
Chorvatsku zdar a podgoře zvlášť!:-)
Re: Podgora
25. 05. 2011 15:02
V Mediteranu jsme byli asi před deseti lety, hotel je trochu levnější kategorie, ale celkem v pohodě. Za ty roky se mohlo ledacos změnit.
Pláže v centru Podgory - od Mediteranu napravo - jsou od rána nacpané (ovšem někomu to nevadí...), my jsme chodili nejčastěji na druhou stranu na menší pláže kolem tenisových kurtů dál na jih směrem na Čaklje. Řada menších pláží je taky na sever od Podgory směrem na Tučepi, ale to už je delší procházka (víc než 1km).
Večer je Podgora příjemně živé místo, ale Mediteran leží mimo rušné centrum, takže tam je klid, pokud nenarazíte na hlučné sousedy... drinking smiley
Re: Podgora
25. 05. 2011 15:14
No já nikdy v Podgoře nebydlela v hotelu, takže s tím zkušenosti nemám. Naši bydleli v Podgorce. Mediteran má celkem pěknou pláž u hotelu, ale prázdno nečekej :-).
Jelikož bydlím spíš k těm Tučepi :-D, chodím na pláž za přístavem, pod Taboo a ta je úžasná :-)).
Re: Podgora
25. 05. 2011 15:39
Četla jsem nějaký recenze na Mediteran a lidi píšou,že některé pokoje jsou starší,ale jiné zase s novým vybavením.
Tohle ale moc neřeším,hlavně,když je čisto.Jinak žádnej bar,sejf,tv apod. na pokoji nepotřebuju.Trošku mě mrzí,že tam není lednička,vzhledem k tomu,že máme malý děti,ale to se taky nějak vyimprovizuje.A poloha hotelu nám bude tedy vyhovovat dokonale.
Prázdno na pláži rozhodně nečekám:-) a nějaký to místo se určo najde.
A zase se těším o něco víc,ach jo.Říkám,jak malý děcko.:-)
A ještě se chci zeptat,jestli máte zkušenost s objížděním toho 11-ti km úseku Slovinské dálnice?
Uvažujeme,že bychom to letos zkusili objed,ale mám obavu,že budeme zase někudy bloudit a ve finále nám to výjde stejně jako bez objíždění,
či ještě hůř.S manželem jsme na tohle odborníci.Naštěstí razíme heslo,že když jedeme na dovču,tak až tam dojedem,tak tam budem,hlavně,že v pořádku.
Re: Podgora
25. 05. 2011 16:02
Darris napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Četla jsem nějaký recenze na Mediteran a lidi
> píšou,že některé pokoje jsou starší,ale jiné zase
> s novým vybavením.
> Tohle ale moc neřeším,hlavně,když je čisto.Jinak
> žádnej bar,sejf,tv apod. na pokoji
> nepotřebuju.Trošku mě mrzí,že tam není
> lednička,vzhledem k tomu,že máme malý děti,ale to
> se taky nějak vyimprovizuje.A poloha hotelu nám
> bude tedy vyhovovat dokonale.
> Prázdno na pláži rozhodně nečekám:-) a nějaký to
> místo se určo najde.
> A zase se těším o něco víc,ach jo.Říkám,jak malý
> děcko.:-)
> A ještě se chci zeptat,jestli máte zkušenost s
> objížděním toho 11-ti km úseku Slovinské dálnice?
> Uvažujeme,že bychom to letos zkusili objed,ale mám
> obavu,že budeme zase někudy bloudit a ve finále
> nám to výjde stejně jako bez objíždění,
> či ještě hůř.S manželem jsme na tohle
> odborníci.Naštěstí razíme heslo,že když jedeme na
> dovču,tak až tam dojedem,tak tam budem,hlavně,že v
> pořádku.


no na hotel bez ledničky bych se vybodl,potom nevím za co teda platíš.To už radši apartmán a máš vybavení jak v baráku.Není nad to si ráno u rybáře koupit čerstvou rybu a upravit si ji na sto způsobů.V hotelu si můžete akorát něco...Co se týče Slovinska,odpověd najdeš v příslušném vláknu [forum.ihvar.cz]
Re: Podgora
25. 05. 2011 16:14
Jo,apartmám je super věc.Ryba na sto způsobů taky,ale jelikož máme dvě malý děti a vařím prakticky každý den,tak si od toho
jednou za rok na 14 dnů ráda odpočinu a příjdu k hotovýmu.Kamarádka takhle byli minulej rok v kempu,taky se dvěma dětma a říkala,
že jen vařila a uklízela a pořádně si ani neodpočinula.A chodit 3x denně někam na jídlo,to se člověk nedoplatí.Takže s dětma jedině
do hotelu s plnou penzí...
Jinak dík,na příslušné vlákno kouknu.
Re: Podgora
25. 05. 2011 16:21
no chápu to s tím jídlem :-) Ale dnes není problém mít apartmán a dohodnout si polopenzi v blízké restauraci za ucházející cenu. No my jsme v apt, někdy uvaříme . . . někdy jdem na večeři do restaurace - není to zas tak drahé, hlavně ta jejich plata, to je super. A ráno? to spraví vždy kifle a mlječni namaz, svježi sir a rajčice :-) není nad to :-))
A krom toho majitel kuće vždy něco dobrého ugriluje i pro nás :-)))))

Naši byli v Podgorce - i s polopenzí, vše bylo super - jen prý jídlo bylo furt to samé :-))
Re: Podgora
25. 05. 2011 16:35
To nás taky napadlo,najít si apartmán a dokoupit polopenzi,ale když jsme to počítali,tak nás jen ten apartmán vyšel dráž (bez jídla)
než 14 dnů s plnou penzí v hotelu.Na dovolené nejsme zvyklí nijak šetřit,každý si dá na co má chuť,takže není ani vyloučená druhá večeře
po té v hotelu,zvlášť u mého manžela.:-)Ale ten hotel s jídlem je pro mě zkrátka takovou jistotou,navíc za dobrou cenu.
Ale možná ten apartmán jednou zkusíme,až budou děti větší...
avatar Re: Podgora
25. 05. 2011 17:16
já mám letos taky namířeno do Podgory(4.8-14.8),ale do apartmánu. Byli jsme tam v loni na výletě a zalíbilo se nám tam..tak uvidím. :-D
Jede dobrá partie,věřím,že bude sranda....thumbs up smileysmileys with beer
Re: Podgora
25. 05. 2011 17:22
Darris napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To nás taky napadlo,najít si apartmán a dokoupit
> polopenzi,ale když jsme to počítali,tak nás jen
> ten apartmán vyšel dráž (bez jídla)
> než 14 dnů s plnou penzí v hotelu.Na dovolené
> nejsme zvyklí nijak šetřit,každý si dá na co má
> chuť,takže není ani vyloučená druhá večeře
> po té v hotelu,zvlášť u mého manžela.:-)Ale ten
> hotel s jídlem je pro mě zkrátka takovou
> jistotou,navíc za dobrou cenu.
> Ale možná ten apartmán jednou zkusíme,až budou
> děti větší...


nechci rejpat,ale hotel Mediteran nabízí pokoje o max. obsazenosti 2 osoby+ 1 přistýlka.Předpokládám že jste manželé a 2 děti,podle příspěvků výše.Jinak týdenní pobyt i s polopenzí by vycházel cca 20 tis. kč. Apartman bez polopenze na polovinu.A doufám že neprojíte 10 tis. kč za týden
Re: Podgora
25. 05. 2011 17:38
Předpokládáte správně:-) a máme pokoj se třema postelama s tím,že mladší syn spinká v postýlce,má dva roky.
Cestovka nás ujistila,že tam mají některé pokoje o něco větší,pro případ jako je ten náš...
My jedeme na 14 dnů,16.7.-30.7. a konečná cena i s plnou penzí je necelých 37 000,-,což si myslím,že je dobrá cena.
Minulý rok jsme byli v Šibeniku-Solaris,měli jsme polopenzi a lupli jsme tam přes deset tisíc.Samozřejmě ne jen za jídlo,ale také
za jídlo,obědy...
Jak jsem už psala,když jsme na dovči,tak moc nekoukáme co kolik stojí.
Re: Podgora
25. 05. 2011 17:52
Jo a těch deset tisíc za týden...
Re: Podgora
25. 05. 2011 22:36
Darris napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Cestovka nás ujistila,že tam mají některé pokoje o
> něco větší,pro případ jako je ten náš...

My jsme tenkrát byli taky 2+2 a nebydleli jsme v těch klasických "řadovkách" Mediteranu, ale ve vedlejším domě vlastně v app. s ložnicí a kuchyňkou s lednicí, delegátka se nám tehdy omlouvala že bydlíme dál od moře a hlavní budovy s restaurací, ale my na tom byli vlastně líp... třeba budete mít podobné štěstí smiling smiley
Jestli je 37 tis. příznivá cena si netroufám soudit, ale vloni v Tučepi jsme za apartmán (13 nocí) zaplatili asi těch 17 a 20 by zbylo na jídlo... Snídani pořídíš za pár šupů, v poledne si raději člověk lehne než aby se cpal (v nouzi jedna pizza a půlka melounu hravě zasytí celou rodinu) a večeře za 300 lasiček už je velmi slušná. Ale tím nechci říct že pohodlí hotelu je špatné, taky jsme to tenkrát zkusili, ale od té doby už jen do soukromí.
Re: Podgora
26. 05. 2011 08:04
Myslím si,že to je velmi příznivá cena.V porovnání s jinýmy hotely,kde týden výjde zhruba na dvacku a to je v tom jen polopenze a někdy
dokonce jen snídaně.Apartmány si porovnávat netroufnu,tam se přiznám,že nemám takový přehed.
A k tomu,že by zbylo dvacet na jídlo.Jelikož máme dvě malý děti,tak doma vařím v podstatě každej den,takže na dovolence nechci vařit
ani čaj.:-)Proto ta plná penze.A co se týká mě,já přes poledne radši lehnu na pláž,než chodit na oběd,ale můj muž si obídek rád dá a
taky děti nemůžou jíst každý den pizzu a vymýšlet denně,kam na oběd se mi nechce.Každý má na to svůj názor a ten můj je takový,
že na dovči nechci o jídle a ani o vaření přemýšlet.Tímto směrem na 14 dnů vypínám.
S tím apartmánem by to bylo fajn,hlavně ta lednička.:-)Jak už jsem ale psala o kousek víš,nevadí mi ani menší pokoj,starší vybavení apod.,
hlavně,když bude čisto.Už jsem zažila i takový případ,kdy jsem se bála dát oblečení do skříně,že se mi zašpiní,blééé...
Re: Podgora
26. 05. 2011 08:35
V hotelu jsme byli jednou...už bych to asi nechtěl...možná až z maminou budeme jezdit sami...Bylo to v roce 1999,měli jsme mít 2 pokoje vedle sebe,byli jsme téhdy s dětma ve věku 7 a 5..na hotelu nám dali pokoj jeden ve druhém patře,jeden ve třetím..po urgencích to nějak překopali,ale měli jsme 2 pokoje ob jeden...Když jsme na snídaní nepřišli v 7:30-8:00,tak švédské stoly byly vybrakované a jíst pořád chleba s máslem a džemem mi nepříjde zrovna nic moc...večeře takové klasické teplé...nic moc...
Od té doby jsme byli v HR 8 x pokaždé v soukromém apartmánu,až na jednu vyjímku v Mimicích,kde téhdy nebylo moc čisto a po příjezdu holky celý "kvartýr" uklidili,tak spokojenost nade vše !!!
Ráno nákup čerstvého pečiva,zeleniny , večer nějaké pochutiny-viz šopák,špagety,něco v místních restauracích,k tomu vínko,pivko - žáden spěch,žádné organizované večeře :-))
Ale každý to má jinak , věřím Ti,že když se Ti nechce nic kutit a chceš mít klid :-))
My už máme holky trošku větší - 19,17,10 let - takže každá přispějě troškou do mlýna a není co řešit :-)
Ale teď jenom řeším,kam letos ?? Mladá má po maturitě,na měsíc a něco letí makat do Anglie,takže pojedeme 4,ale zatím nevíme kam :-))
3x jsme byli v Brele , 3x v Tučepi, 1x v Mimicích , 1 x v Cavtatu - letos netuším,stále brouzdám na netu :-))) Pojedeme asi na "pass-blind" !!!
Re: Podgora
26. 05. 2011 13:46
Tak to jste v tom hotelu měli fakt blbý.My jsme byli minulej rok v Šibeniku-Solaris a co se týká jídla,tak to byla paráda.
Snídaně byla od sedmi a asi do půl jedenáctý a kdykoliv se přišlo,tak bylo všeho plno.To samé večeře.Jídlo výborný,velký výběr...a klu
My máme dva kluky 6 a 2 a v tom hotelu je to pro nás prostě pohodlí.
A jet takhle naslepo je docela fajn,když už jsou děti velký,tak se to dá.
Re: Podgora
26. 05. 2011 14:21
A ještě se chci zeptat,je z Podgory vidět otevřené moře?
Re: Podgora
26. 05. 2011 15:23
Otevřené moře? no naproti je Hvar a Brač, takže tak moc otevřené zas ne.
Ale má to své výhody, nejsou často velké vlny.

V okolí Mediteranu je moc hezky, procházky jsou do centra nádherné. Určitě chytnete i nějaký ten zápas ve vodním pólu, fajn podívaná.
Je tam hřiště pro děti - na koberci.
Zmrzlináři udělají pro děti divy ze zmrzliny.

Prostě ráj na zemi.
Re: Podgora
26. 05. 2011 18:48
No,tak to je bájo!Otevřené moře je fajn,ale je fakt že jsou pak ty vlny a voda bývá studenější.
No já se tam těším víc a víc.
A je tam nějaká fakt dobrá pizzérka?
Re: Podgora
26. 05. 2011 23:17
na konci přístavtu.už se také těším!
Re: Podgora
27. 05. 2011 09:05
No pizzu dobrou snad koupíš všude,

já doporučuji:

rest. Obala, Klemić, Roko, Royal

na caffe: Shark, Nola

zmrzlina je jasná: Maritimo , Plaža, Art

rybu si dát na lodi...která funguje jako restaurace

Nové poznatky napíšu po 15.6. (10 totiž odjíždím poprvé)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 170
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.