Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
05. 03. 2016 12:26
More to tuším, fakt zrovnalo... Dubai to nebude. A to je dobre.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil jozef1 (05. 03. 2016 12:29).
avatar Re: Podgora
05. 03. 2016 12:32
Moře to opravdu "srovnalo". Ale teď, když se na pláž dívám, dá se říct, že je tak o 2 m širší než byla před "zahájením prací. Možná je odliv....
Re: Podgora
06. 03. 2016 21:44
tuhle stranu na koupání jsme využili jen jednou - byly velký vlny, tak jsme neodolali. Víckrát jsem tam na téhle straně nevlezla - v moři byly velký šutry a pořádně jsem si domlátila nohy.
avatar Re: Podgora
07. 03. 2016 11:22
Jo. Kamera běží, pláž je širší, uvidíme naživo v červenci. Ale je fakt, že podobně jako Veronika, na tuto pláž nechodíme.
Re: Podgora
07. 03. 2016 17:40
Já na tuto pláž taky nechodím. Ale pláž byla určitě užší, tak do poloviny betonového mola. Nebyla na ní souvislá vrstva drobných kamínků, místy byly i větší kamínky, ale žádné velké šutry. Myslím si, že účelem je rozšíření pláže vzhledem k narůstajícímu počtu turistů. Od loňska je nově zrekonstruovaný hotel Mediteran, do kterého v posledních letech moc turistů nezavítalo, tak šířka pláží v okolí není pro velký počet lidí dostačující ,velikostí ani komfortem. A taky tam místní pořád dostavují své app. do výšky nebo se stavějí nové....jak už jsem psala, byznys je byznys. Mimochodem, VeronikoF,tuším, že jsem ti minulý rok dávala kontakt na známé, co pronajímají app. právě nad touto pláží. Už jsi se s nimi kontaktovala? A jak to dopadlo?
Re: Podgora
08. 03. 2016 22:40
máš SZ :-)
avatar Re: Podgora
14. 03. 2016 07:48
Opravdu ta sledovaná navezená pláž se minimálně 1x rozšířila. Asi mají rozšiřování pláží "vychytané".
Re: Podgora
16. 03. 2016 09:37
Vychytyné to určitě mají, před časem rozšiřovali pláže před hotelem Siréna a směrem od Sirény do přístavu
Re: Podgora
26. 03. 2016 22:14
Ahoj moc prosím o radu mám nabídku ubytování v Podgoře apartmány Kleme u Diany Vodanovič.Je to ve staré části Podgora-porat,hned u moře,ale na pláž se musí směrem na Tučepi a jmenuje se Plišivac.Neznáte někdo toto ubytování? Psala jsem i do sekce Ubytování tak se omlouvám,že píšu dvakrát.Poprosím jestli máte někdo ověřené ubytování pro 4 osoby dvě oddělené ložnice a balkon s výhledem na moře od Splitu po Gradac v rušnějším letovisku tak prosím pošlete kontakt. Moc díky Markéta.
Re: Podgora
29. 03. 2016 12:30
Vratil jsem se z Podgory.Kdo se chce podivat na fotky okolo hotelu Minerva,rozšiřujici se plaže v Podgoře a Čaklje,nebo upravu Tabu,podivejte se na rajce - Podgora 03.16
avatar Re: Podgora
29. 03. 2016 15:57
Snad to do léta stihnou opravit. Jak se bude časem říkat: "Je tam ještě práce jak na mešitě".
Re: Podgora
29. 03. 2016 16:47
Plaze mají byt do konce dubna hotove.Pod Minervou zasadi 25 velkych palem,rikal starosta.Hotel bude otevren od 1.6.Je tam 300 delniku
Re: Podgora
30. 03. 2016 21:24
V Čaklje také něco hrabou? Tato fotka je z úplného konce civilizace za přístavištěm, kde bych žádné úpravy nečekal.

Re: Podgora
27. 04. 2016 16:43
Jsem v Podgoře a posilam Vam další fotky na rajče - Podgora 04.16. Přeměna hotelu Minerva a plaže pod hotelem
Re: Podgora
27. 04. 2016 19:34
Ahoj Víťo. Díky moc za fotky. No, to teda hledím!! Jestli se do Podgory ještě někdy dostanu, tak to tam jistojistě ani nepoznám!!! Sice tam nejsem a nevidím to na vlastní oči, ale......popravdě - je mi z toho smutno, a moc. To už není a nebude "moje" Podgora. Asi. Že?!? Měj se tam krásně, moc se nenapracuj a i si užívej a pozdravuj všechny známé, děkuju!!
Re: Podgora
27. 04. 2016 20:04
Čau Míšo,mění se to tu hodně,to je pravda.Ale na druhou stranu je to ta naše jadranska princezna.Tvoje Podgorka je plna dělníku a přišti rok bude na řadě.Ještě jsem nedošel do Čaklje a nevim co je tam nového.Možná ještě doplním fotky.Dalši serie fotek bude po 15. květnu.Řikaji ,že "ribarska noč" bude pod minervou.Bude tam nova restaurace,pizzerie,kavarna a ještě něco,zapoměl jsem.Něco málo dělam okolo oliv,nenadřu se.Čekam na předsezonu.Proč píšeš,že se sem nedostaneš?Pozdravuj maminku.Měj se
Re: Podgora
27. 04. 2016 20:45
Díky, pozdrav mamce jsem vyřídila, taky zdraví! Trošku ti i závidím, teď bych do Podgory jela hned, z těch fotek nádherně čiší ten klídek a pohoda. A žádní lidi, super! Pojedu možná na otočku, někdy v červnu, naše známá Jadranka má 70 let, ta by nám určitě neodpustila, že jsme jí nepopřáli osobně a nepředali nějaký "poklon"grinning smiley! My už jsme, Víťo, nebyly s mamkou vloni, nechcu to tady vypisovat, však někdy mrkni na moje příspěvky tak rok zpátky. Jj, Podgorka je na řadě jako poslední, takový to byl útulný rodinný hotýlek. Vloni, když jsme tam měly být ubytované, tak ještě byla zavřená, tak jsme prý jako VIP hosté měly být v luxusu nového Mediteranu thumbs up smiley. No, uvidíme, jestli a kdy nám nějaká dovča v Podgoře vyjde. Hned bych pro relax ducha i těla šla taky dělat kolem oliv. Víťo, díky za info, jsem za to moc ráda, faktsmiling smiley!! Zase napiš a pozdravuj Jadránek i Podgoru. I Ivankusmiling smiley. Prijatan večer a laku noćsmiling smiley
Re: Podgora
27. 04. 2016 20:59
Laku noc i Tebi
avatar Re: Podgora
06. 05. 2016 10:27
Máte někdo nějaké nové informace z Podgory?
Re: Podgora
21. 05. 2016 09:30
Co je nového v Podgoře?Začínaji se otevírat restaurace jinak nic nového.Od marketu Studenac ve směru na Tučepi se nic neděla,ale od Primordie do kempu je pořád jedno staveniště.Jedině co udelali je to ,že kompletně srovnali plaže.Teprve se začne pokládat dlažba okolo plaže.Hotel se otevira 1.7.14 dní jsou ve skluzu.Dělaji se nové sprchy a zachody v kempu..Pár fotek na podgora 05.16 na rajče
Re: Podgora
21. 05. 2016 12:28
Víťo, ahoj. A ty jsi ještě pořád v Podgoře? My bysme tam s mamkou dorazily právě dnes. Tak se dívám aspoň na kamery a sleduju, jaké je počasí a jak přibývá turistů. Jinak díky za nové fotky, kemp už tu opravu potřeboval jako sůl. Pokud mi to vyjde, tak pojedu na otočku na 1 den buď 13. nebo 20. června, tak když mi zbude chvilka, letem světem to v Podgoře proběhnu. A co moje Podgorka, už je otevřená? Nevidím na molu žádné stoly, židle... Zatím ahoj
avatar Re: Podgora
10. 06. 2016 07:33
Cesta do Podgory s nám blíží. Za měsíc už tam budeme relaxovat. Neví někdo, už mají dokončeny práce na hotelu a na rozšíření promenády a pláží?
díky.
Re: Podgora
11. 06. 2016 10:49
Resstless: Pojedu tam na otočku teď v pondělí, ale možná spíše až další pondělí - 20.6., tak pokud zjistím, dám vědět...Moji známí se vrátili teď v neděli a prý na hotelu Podgorka stále byli ubytovaní dělníci, kteří pracovali na hotelu Minerva. Pláže se podle live kamery zdají být už hotové
Re: Podgora
11. 06. 2016 12:26
Nemá někdo aktuální kontakt/odkaz na půjčovnu člunů?
Měli jsme od nich vodní skútr, a pokud si pamatuju, na letáku měli i rychlejší člun na půl dne
Re: Podgora
13. 06. 2016 18:10
Naše známá je od soboty v Podgoře a prý Mediteran - Minerva - staveniště...
Re: Podgora
19. 06. 2016 19:12
Na vláknu "Tučepi" jsem narazil na "ribarski den". Ví někdo o tomto něco víc? Dík Mirek
Re: Podgora
19. 06. 2016 21:11
Rybářský den nevím, ale Rybářský večer, nebo Rybářská noc jsou akce, opakující se každý týden, nebo dva, prakticky v každé obci, kde jsou turisti. Kdy a kde to je najdeš na webu letoviska, nebo místní turistické kanceláře.
Např. Podgora má seznam akcí na [www.tz-podgora.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (19. 06. 2016 21:14).
Re: Podgora
06. 07. 2016 07:06
...atnarfusi díky za info. Bohužel jsme se trefili do termínu tak, že zrovna žádný nebyl. Snad příště.
avatar Re: Podgora
10. 07. 2016 13:57
Pdgora = velká změna.
Hotel MINERVA už se nejmenuje Minerva, ale uplně jinak, MEDORA AURI. Okolí zcela změněno, pláže rozšířené, promenáda širší. Opravdu se tady vyřádili. Ale je to pěkné. Ovšem například pronájem lehátka na té pláži 140 HRK. Mají tam taky dvojlehátka s nebesy a za ty chtějí 300 HRK na den. Pěkně to zbudovali.Večer všechny restaurace plné, lidí jak maku, byznis jede naplno.

Naštěstí pro nás, za rohem, kde jsme se nic zásadního nezměnilo, jsme vlastně asi 500 metrů od centra a je tu božský klid, jidí jako vždy tak akorát, no naše oblíbené místečko. Vlasně na konci, za přístavištěm je prodloužená pláž, navezeno několik tun štěrku a kamení, takže taky rozšířeno. V poledne tam bylo celkem i s náma asi tak 10 - 15 lidí. No super.
Re: Podgora
10. 07. 2016 22:06
Dobry vecer.citam toto forum uz asi pol roka .tolko mam cestovnu horucku...:-) odchadzame do podgory 17.7 na noc.ubytko nemame zarezervovane.podgoru sme si oblubili na tolko ,ze sem ideme treti krat.nikde inde sme v hr neboli. :-) ale chcel by som vediet,ako to tam je s ubytovanim.myslite ,ze najdeme ubytko aj na blind? Minule roky som obavu nemal,ale tento rok...co myslite? Dakujem pekne za odpoved.prijemnu dovolenku vsetkym a stastnu cestu tam i spat.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 105
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.