Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela

Autor Danča 
lim
Re: Brela
29. 04. 2013 17:29
Zdravim,
hledam ubytovani v terminu 17.8-24.8 pro rodinu 2+2. Znami jedou do Apartments KATE Katica & Tonči Sokol Biokovska
16A, tak nejlepe nekde pobliz za rozumnou cenu.
Nemate nekdo nejaky typ? diky moc

Michal
Re: Brela
01. 05. 2013 06:54
ahoj, poradí niekto ubytovanie na 10 dní v Brele, 2 dospelý a 2 deti? Termín júl 2013. Ďakujem
avatar Re: Brela
14. 05. 2013 09:40
Haló kamarádi a příznivci Brely.

Mám tam jeden kontakt, je to rodačka z KM provdaná za Chorvata /JUDr.Petra Zelič/ a mají v Brele dva domy cca 120 m od pobřeží, jsou situovány nad sebou. Možná by šlo najít pomocí Google Villa Zelič. Tel. nemám, ale jsem schopen obstarat. Mail : moc@centrum.cz. Obsazenost nevím, ale znám se s jejím tátou, tak by šlo vysondovat, nebo dát kontakt na něj, ať to odsýpá.

Pro veka: KM nie je Komárno,ale Kroměřížspinning smiley sticking its tongue out, to len na upresnenie, ono sú to ozaistné znaky a za komančov sa to mýlilo.
Tak dejte vědět, jak jste dopadli, držím všecky 4 palce, Brela za to stojí.

Kdysi jsme byli u p.Bekavace, prý to ještě provozují, ale dlouho jsem nekontaktoval.Villa Libertas a Villa Victoria, tel+385/21618120, obojí v Brele nad sebou hned na pobřeží, z balkonu je přímo vidět na onu profláknutou skálu, lezoucí z moře, která je snad na všech fotkách Brely.
avatar Re: Brela
14. 05. 2013 09:48
2010.
Milan Bekavac
Frankopanska 34, HR-21322 Brela
tel/fax: +385 (0)21 618 120
e-mail:milan.bekavac@st.t-com.hr
[www....]
+43° 21' 59.20", +16° 56' 6.45"

hot smiley
Teď jsem se díval a funguje to, mají i svůj web
avatar Re: Brela
14. 05. 2013 10:07
ap. č. 4 - 2lůžkový - 30-35 €/noc
ap. č. 5 - 4lůžkový - 60-65 €/noc
ap. č. 6 - 3lůžkový - 50-55 €/noc
ap. č. 7 - 4lůžkový - 60-65 €/noc
ap. č. 8 - 4lůžkový - 60-65 €/noc
Kontakt: email: rezervace.zelic@centrum.cz, tel.:720 367584

Foto je na Facebook [www.facebook.com]

Víc jsem udělat nemohl, původní mail je asi změněn, to jsem ani nevěděl thumbs up
Re: Brela
22. 05. 2013 12:17
chorvatsko-ubytovani tečka cz/region/brela/apartmani-anka-zelic
Byl jsem tam v roce 2011. Dvoulůžkový pokoj v sezoně cca 45€. Jinak ale špička ubytování, pláž, domácí, restaurace, jen sjezd k ap. a parkování nic moc. Daleko do krámu.
43°23'7.07", 16°54'12.14"
Re: Brela
11. 06. 2013 17:46
hladam ubytovanie v brele / nie v centre ale nie daleko od mora/ v termine 23/7-2/8 pre 2 dospeli + 2 deti do 60 euro noc.
ak by ste o niecom vedeli budem vdacny.
Re: Brela
15. 06. 2013 22:47
Dobrý večer,taky jsem objednal ubytování, akorát mi přišlo divné,když jsem po panu Devid El-Wahsch chtěl potvrzení o přijetí zálohy,tak mně napsal,že nemá e-bank přístup,protože ten účet je otcův a že tedy zavolá do banky.....Pokud by jste měla nějaké info ,tak dejte vědět.díky
Re: Brela
15. 06. 2013 22:57
Taky prosím o nějaké osobní zkušenosti s tímto apartmánem.
Re: Brela
18. 12. 2013 13:13
Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nebyl náhodou v apartments Raos Brela jardula. Děkuji za jakoukoliv informaci Renata
Re: Brela
18. 12. 2013 20:10
Přímo v Raosu jsme nebyli, ale u sousedů. Je to asi pět let. Musel bych najít fotky, ale jestli se nepletu, mají dva apartmány v klidu a soukromí nad vodou ( tam je to prima ) + o cca 30 m výš je v domě dalších několik apartmánů. Tam už je to víc natěsno, společné terasy a pod.
Jinak moře dole velmi hezké, výborná lokalita. Jardula je poměrně klidná. Parkování neměli hned u domu, ale kousek výš. Ono ani nebylo o co stát, pustit se autem tam dolů.
Re: Brela
28. 12. 2013 12:39
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Meny (29. 04. 2014 21:20).
Re: Brela
03. 01. 2014 16:51
Dobrý den, chci se zeptat, kde se dá v Brele hrát tenis a zda se dá jezdit na kolečkových bruslích? Děkuji za za každou informaci Renata
Re: Brela
04. 01. 2014 13:59
Renátko,
tenis nevím, nezajímal jsem se, ale na kolečkových bruslích se dá jezdit po celé promenádě až do Bašky Vody. To je cca 4 km ?
Takže na bruslích v pohodě. Nejvolněji je tam samozřejmě ráno.
J.
Re: Brela
05. 01. 2014 14:03
ahojte,
hladam apartman pre 12 ludi /7 dospelych + 5 deti/ v termine od 21/7 do 31/7/ na 10 noci.
ak by ste niekto o niecom vedeli alebo mali nejaky tip budem vam vdacny.
Re: Brela
05. 01. 2014 19:41
přesuň se do vlákna ubytování, nejseš tu snad první den
Re: Brela
03. 08. 2014 20:10
ja sa rozhodujem kde pojdeme 5.9. Planoval som Igrane ale zacala mi v hlave vrtat Brela. poznate niekto obe destinacie?? Pomozte mi prosim pri rozhodovani. dik smiling smiley
Re: Brela
10. 08. 2014 14:45
Přijel jsem z Brely a jsem nadšený čistotou vody, pláží, okolí. Byl jsem se podívat po pláži do sousední Bašky a připadal jsem si tam jako na Václaváku. Brelu doporučuji.
Re: Brela
10. 08. 2014 22:16
v Brele to preplnene nebolo???
Re: Brela
10. 08. 2014 22:44
V můj čas to bylo naprosto v pohodě...
Re: Brela
10. 08. 2014 23:12
Brela má asi 5km pobřeží posetého plážemi, zástavba je dost řídká a přístup většinou po schodech, nebo po chodníku od Baška Vody. Proti přeplněným městským plážím je tam relativně prázdno i v hlavní sezóně.
Re: Brela
15. 08. 2014 15:47
V Brele jsme byli letos od 19. do 26.7. a bylo tam pěkně. Krásný čistý moře, ale bohužel až na ježky a pár rybiček téměř bez života. Hodně čechů, až mě to překvapilo a myslím, že německy mluvící turisté Chorvatsko pomalu opuštějí a nahrazují je Rusáci.
Ubytovaní jsme byli u Marja a Davor Šošič. Je to asi nejběžnější příjmení v Brele. Bohužel Šošičová je baba Jaga. Už jsem na ní nějakou recenzi četl, ale bral jsem to s nadhledem. Měli jsme však velmi podobnou zkušenost. Přijeli jsme v sobotu a do pondělí bylo vše OK. V pondělí za námi přiletěla kamarádka,které jsme sehnali ubytování nad námi v ulici o tři domy dál, shodou okolností též u Šošičové(ale jak blízko byly příbuzné nevím. Když jsme přijeli z letiště, šli jsme nejprve k nám na kafe. V tu chvíli se objevila baba a pod záminkou vrácení pasů a placení pobytu šmírovala, ale kamarádku neviděla, protože byla na terase. Druhý den,když jsme jí vzali knám na oběd, k nám baba z boku nakoukla na terasu a začala nás obviňovat, že jí tam ubytováváme na černo a později přidala, že i její dítě. My jsme jí řekli u koho je ubytovaná, ona nám nevěřila s tím, že si to ověří. Následně nám vypnula wifi a zakázala návštěvy. Večer potom nás šmírovala,když jsme byli na návštěvě u kamárádky, jejíž ubytovatelka s návštěvami neměla žádný problém,hlavně nám všem přála, abychom si dovolenou řádně užili.
Takže v Brele vřele doporučuji Danicu Šošič a v v žádném případě Mariju a Davora Šošič. To jsem ještě nezažil a to jsem byl v Chorvatsku asi tak po pětadvacáté!!!!!eye rolling smiley
Re: Brela
15. 08. 2014 21:46
V Brele je Šošičů asi půlka obce,co povídal domácí tak od domu Višnja až k restauraci Mediteran(část Podrače) samý Sošiči.
avatar Re: Brela
11. 05. 2015 17:51
Nevíte prosím někdo, jak je to přibližně daleko po promenádě z části Jakiruša / Stomarica do centrální Brely ?
Popř. jak dlouho to trvá volnou chůzí ?
A je v této oblasti vůbec nějaká prodejna potravin ?
Re: Brela
12. 05. 2015 06:51
Ze Stomarici je to po promenádě do přístavu cca. 3 km, časově tak 45 min. Po promenádě to jde pěkně, ale většinou na konci cesty stoupáte po schodech k apartmánu a to je teprve peklo. Prodejna potravin je tady:[www.google.cz][/url]
Je to trochu dál od moře, ale ranní vycházka je to pěkná a s nádherným výhledem. Slabší kusy a domácí jezdí autem.
avatar Re: Brela
12. 05. 2015 16:57
Dík,
tak nějak jsem s tím počítal. Od apt. bych to měl mít k vodě cca. 120 schodů (doufám).
Jedu na místo, kde jsem byl před 10 lety na jeden den a tehdy se mi to tam moc líbilo. Jestli to ovšem nebylo tím, že jsem nemusel s dětma nikam na zmrzku a taky ráno chodit do Konzumu pro kruh a další pochutiny.
Kopečkovou zmrzku seženu taky asi nejblíž v centrální Brele že?
Re: Brela
13. 05. 2015 06:45
Je to tak na dobrou zmrzku musíte opravdu až do centra. Jinak v sezóně prodávají nějakou LEDO zmrzku taky ve Stomarici u schodů k molu. Ale nikdy nebyla moc dobrá. Taky jsme bydleli v AP ve výšce cca. 120 schodů. V Brele by měli majitelé raději uvádět kolik je to k moři schodů a ne metrů. Dětem jsme pro cesty do centra vzali odrážedlo a hliníkovou skládací koloběžku. Takže to byl někdy i zrychlený přesun. Pěkná vycházka je i na druhou stranu směr Jakiruša.
avatar Re: Brela
09. 08. 2015 13:58
Nakonec máme těch schodů asi 141... dolů to jde, ale nahoru s děckem na krku už to není tak super. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Brela
09. 08. 2015 22:43
Já to měl 198 schodů v části Brela-Ščit ( nebo jak se to píše). Nebylo to tak strašné. Naprostá spokojenost, ani tam nebylo kvanta lidí. Objevil jsem tam krásnou restauraci, kde jsme chodili na ryby. Výborně jsme si pochutnali. Obsluha byla velmi příjemná a nakonec vždy donesli na rozloučenou velkého panáka vínovice. Všem, kdo tam budete, doporučuji.
Re: Brela
10. 08. 2015 00:36
ttomas.n napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Objevil jsem tam krásnou restauraci, kde jsme chodili na ryby...

Chtělo by to trochu upřesnit, kde ta restaurace je, nebo jak se jmenuje, jestli to není tajemství yawning smiley .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.