Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Premantura

Autor Sergej 
Premantura
08. 05. 2007 11:14
Jaké je to v Premantuře? Pláže, ruch....
Re: Premantura
09. 05. 2007 09:17
Sergej: nádherné. Nečekej nějaký rej velkoměsta, je to menší městečko. Ale sednout si tam do restaurace a dát si něco k jídlu a k pití jde. Máme dvě děti, takže ti můžu max. poradit nějakou dobrou cukrárnu kde dělají skvělé zmrzlinové poháry:-) Za ruchem můžeš jet do 10km vzdáleného Medulinu, nebo do Puly.Zato koupání zde je super. Hlavně když jdeš na Kamenjak.Vstup do vody je buď z menších plážiček, nebo přímo ze skály. Koukni na: [www2.arnes.si] Tam se můžeš kouknout na Premanturu, Kamenjak a co je v okolí. Plážička Pinizula je nádherná, nejblíže, ale taky, dle mně, nejvíce přelidněná. Taky záleží, v jakém termínu tam jedeš.
Tak ať se ti tam líbí jako loni nám.
Re: Premantura
26. 05. 2007 21:33
Fotky jsou opravdu krásný, jak já už se těším!!!
Re: Premantura
27. 05. 2007 10:41
Pašák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fotky jsou opravdu krásný, jak já už se těším!!!

Kdy a komu jedeš?
Re: Premantura
29. 05. 2007 09:51
Nazdárek Jacesse! Premantura vypadá fakt úžasně!spinning smiley sticking its tongue out Píšeš, že jste byli s dětmi, myslíš, že jsou pláže vhodné i pro malé prcky (15 měsíců)? A ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jak cca daleko je to z Premantury na tu plážičku Pinizula? Ta vypadá božsky!yawning smiley To víš, s malým se nemůžeme trmácet moc daleko a slézat nějaké šílené stěny (což jsme "za mlada", bezdětna dělávali běžně :-) ). Hledáme pro dovču takové spíše klidnější místečko, žádné betony a tady to vypadá docela nadějně. Dík za případnou odpověď. Nikki
Re: Premantura
29. 05. 2007 18:31
//Nazdárek Jacesse! Premantura vypadá fakt úžasně! Píšeš, že jste byli s dětmi, myslíš, že jsou pláže vhodné i pro malé prcky (15 měsíců)? A ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jak cca daleko je to z Premantury na tu plážičku Pinizula? Ta vypadá božsky!To víš, s malým se nemůžeme trmácet moc daleko a slézat nějaké šílené stěny (což jsme "za mlada", bezdětna dělávali běžně :-) ). Hledáme pro dovču takové spíše klidnější místečko, žádné betony a tady to vypadá docela nadějně. Dík za případnou odpověď. Nikki//

to Nikki: Premantura a její okolí je krásné. Z Premantury na Pinizulu to je asi tak 1,5km, víc určitě ne. Takovýchto plážiček je tam víc. Jinak když v areálu Kamenjaku u druhého ukazatele místo na Pinizulu rovně půjdete vlevo na tu druhou pláž (bohužel si zaboha nemohu vzpomenout jak se jmenuje), tak ta je mnohem vhodnější pro děti tohoto věku. Jinak pokud pojedete svým autem, tak doporučuji hlavní pláž (písečnou) v Medulinu. Ten je od Premantury asi 10 km. Je tam sice živo, ale pozvolný vstup pro děti, písek, veřejné sprchy a jsou tam i pínie, takže poskytují stín. Pokud budeš chtít, pošlu ti na mail nějaké fotky.
Re: Premantura
30. 05. 2007 10:47
Zdravim,chystame se do Premantury koncem 8mého na blind(dva mladé svob. páry).Nemáte zkušenosti s kempem Stupice? Dá se jezdit po Kamenjaku autem,vybrat nějaké misto,třeba tu Pinzulu a nechat tam auto a jit se koupat? "Žije" to trochu v Premantuře,třeba nějaká živá hudba kde se dá zatančit? Minulý rok jsme byli v Bašce Vodě a byla tam venkovní restaurace kde hráli živě staré pecky i české (Abba,Beatles..) a bylo to super.

smileys with beer
Re: Premantura
30. 05. 2007 12:05
kosus: O kempu Stupice tady najdes informaci spoustu. Staci trochu hledat. Jinak po Kamenjaku bych jezdil JENOM autem. Nedokazu si predstavit v tom vedru s baglem na zadech chodit po rozpalene prasne ceste pesky...winking smiley A od vratnice na jizni konec je to cca 6km. Pinižula je fajn, ale my jsme s partou mladych lidi spise jezdili na jizni konec, kde je min lidi, zajimavy bar v rakosi a hlavne skaly na prima skakani :-)
Re: Premantura
30. 05. 2007 12:16
Jojo přečtené mam asi všechno,zajmalo mě jake to je s tím aute.Asi ve dvou příspěvcích jsem čet,že viděli rozflákané okna a vykradené auta...

Ten bar a to skákání,to je to co potřebuju

smileys with beer
Re: Premantura
30. 05. 2007 15:14
kokus: Mozna jsme meli stesti - mozna je to opravdu v pohode, ale nikdy se nam na kamenjaku nic s autem nestalo. Teda jen na novy design auta - po 10-ti dennim jezdeni po Kamenjaku bylo bílé jak od mouky. Jen otisky rukou na klikach a kufru grinning smiley
Re: Premantura
30. 05. 2007 21:39
Tak bud to s těma autama byla jenom blbá náhoda,nebo jak viděli to vaše auto tak do něho raději nelezli yawning smiley
Jinak jak to tam bylo s cenama,(alko,nealko,pizza...)?

smileys with beer
Re: Premantura
31. 05. 2007 08:58
kokus: S tim Ti nepomuzu - uz je to par let co jsme tam byli naposledy. Snad se tu najde nekdo jiny... Obecne si ale pamatuju, ze Istrie je oproti treba Dalmacii o neco drazsi. Ve vsem - jidlo, piti, ubytovani....
Re: Premantura
31. 05. 2007 13:56
Čau,
to kokus. Naposled jsem tam byl loni a letos jedu zas. Jezdím pouze autě. Vždy v pohodě, kromě toho, že sem tam vezmu podvozkem nějaký šutr. Ale za to si můžu sám.
Jarda
Re: Premantura
02. 06. 2007 12:25
to kokus: vjezd autem na Kamenjak stál loni 20 kun. Jinak známí nechávali celý den auto odemčený, u něj postavený stoleček se židlemi a ještě se jim za těch pět let co tam jezdí nikdy nic neztratilo. Premantura večer žije, i kemp Stupice, ale s Baškou Vodou se to nedá srovnávat. Jinak za ruchem města můžete jet do Puly, Medulinu. Kamenjak stojí zato.hot smileythumbs up smiley
Lcy
Re: Premantura
02. 06. 2007 19:38
Na Kamenjaku bacha na medúzy, bývá jich tam docela dost. Tím nehcu strašit, ale já mám na ně každoročně štěstí. Jinak v Premanture je jedna disco (Roy Joy), otevírá se dost pozdě. Když jsem tam byla poprvé, tak to vypadalo jako gay klub, ale není a dá se tam docela dobře zapařit, když člověk nechce jezdit až do Medulinu. Na skákání doporučuju Puntu Verudelu, což je hotelovej komplex u Puly, jsou tady obrovský skaliska a večer potom nádhernej západ slunce.
Re: Premantura
04. 06. 2007 09:06
Takže s tím autem to bude v poho,doufám.Ještě bych chtěl vědět jak to tam je s vlnama?Před bouřkou nebo při silném větru asi trochu vlny budou,ale při normálním krásném počasi,které nás určitě všechny čeká...
Jinak v Puntě Verudele jsem byl vůbec poprvé u moře(asi 14let zpátky),respektivě bylo to kousek od PV,které bylo čerstvě dostavene..Myslím že se to tam jmenovalo apartmány verudela,ale už to tam asi nefunguje(na netu jsem nic nenašel),bylo to mezi hotelem Brioni a PV.A tam jsem si i poprvé perfektně zaskákal..
Re: Premantura
20. 06. 2007 15:30
Do Premantury jezdíme každý rok na dovču už 4roky - je tam fajn a zatím nám vždy vyšlo počásko. Pravdou je, že Istrie je dražší než Dalmácie a na přelomu července/srpna dost znatelně, ale nám se tam přesto líbí smiling smiley

Na Kamenjak chodíme jedině pěšky a je to super, když jdete těmi postraními cestami, tak je to příjemná procházka - na dovolené nejsem od toho, abych si vozila prdel v autě smiling smiley Letos si tam s sebou chceme vzít kola.

Za zábavou do Puly či Medulinu, v aréně se nechají zastihnout i večerní koncerty - koukněte na kulturní přehled, nechá se to tam dobře najít.

Kdo jede do Premantury od 21.7.2007? ;-)
Re: Premantura
21. 06. 2007 18:07
ladybeetle: Radeji si povezu prdel v aute a pak si uziju more, plavani a skakani, nez abych stravil 4 hodiny slapanim v prachu a vedru s baglem na zadech...toz tak
Re: Premantura
23. 06. 2007 00:16
Jak to vypadá s ježkama ve vodě v Premantuře???
avatar Re: Premantura
23. 06. 2007 20:25
Jsou, jsou thumbs up smiley
Re: Premantura
25. 06. 2007 08:51
Raadek: každému jak se líbí... ale za 4hod musíš Kamenjak obejít snad celý smiling smiley

Sergej: jsou, jsou...už sem si ho tam taky bodla, a od té doby se nechodím koupat na velké kameny ;-)
Re: Premantura
25. 06. 2007 12:11
ladybeetle: To jo - 2 hodiny hooodne svizne chuze je to od baru k "vratnici"...ale ja to opravdu nemusim yawning smiley
Re: Premantura
09. 07. 2007 16:17
Premantura super! Vrátili jsme se předevčírem. Cena 20 Kun, ale stojí to za to. Čistá voda především, ale mušle a kostry ježků vybrané - šnorchlování tedy nic moc, najít se ale s větší námahou nějaké "nevybrané" místo dá.smiling smiley. Rozhodně doporučuji raději autem, než pěšky.
Re: Premantura
21. 07. 2007 16:04
Chystam se do Premantury asi od 23.8. do 5.9. Dá se tam sehnat app. na blind?
Re: Premantura
07. 08. 2007 14:39
kosus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chystam se do Premantury asi od 23.8. do 5.9. Dá
> se tam sehnat app. na blind?

Neboj, dá. A věř, že budete mít na výběr.cool smiley
Re: Premantura
07. 06. 2015 20:12
nemá nekdo nějaký tip na ubytování pro 4 osoby na začátku července v Premantuře ? nebo kontakt na spolehlivou turistička agenciju nebo místního zprostředkovatele ? B| děkuji a přeji všem krásnou dovču
Premantura - Medulin
14. 12. 2017 18:17
Pratele cestovatele. Byl nekdo v Premanture. Zajima me koupany a Vas dojem. Mam zamluveny pibyt v rezidenci Kamenjak.
Dik za kazde info.
Re: Premantura - Medulin
15. 12. 2017 09:38
K Premantuře máš vlákno zde
avatar Re: Premantura - Medulin
15. 12. 2017 11:36
Sloučeno se stávajícím vláknem.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Premantura
29. 05. 2018 09:25
Ahoj všem, jen znovu nahodim dotaz na tuto lokalitu. Jedeme tam na začátků prázdniny, tak honim info o místu. Doporučíte nějaké pěkné místo na koupání a je dobré si tam vzít třeba kola? Dík a všem vydařenou dovolenou
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.