Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješac-Blaževo

Autor VěraS 
Pelješac-Blaževo
08. 04. 2007 18:49
Zdravo,
už se to blíží. Prosím o informace o vesničce Blaževo na Pelješcu. Byli jsme 3x Žuljana, 1x Orebič.Teď jsme leta jezdili na Kvarner.Bohužel letos to nevyšlo. A tak jsem hledala přes net. Protože hledáme ticho, klid, bydlení hned u vody -žádné lidi...tak podle dostupných informací jsem vybrala Blaževo.Dům by měl být někde na kraji.Máme s sebou motor. člun - tak nechceme vlny, kvůli lyžování a blbnutí na gumovém kruhu. To na jižní straně vlny byly.Taky mě zajímá teplota vody, čistota moře a kdy zapadá slunce? Moc jsme neměla na výběr a to jsem obesílala asi 30 ubytovatelů.Potřebovala jsem se vejít do termínu 17.7.-8.8.07. - a to je dost plno. Hvala. Věra
Re: Pelješac-Blaževo
08. 04. 2007 20:12
Ahoj, když si dáš vyhledat moje příspěvky z nedávné doby, můžeš si o této vesničce vcelku dost přečíst, bohužel z mé strany velmi negativního, jestli nejedete k panu Darkovi, kterého bych označil nevím jak to slušně napsat....eye rolling smiley, nebo můžeš mi i napsat v případě dotazů, ale jiný člověk jiný názor, Vám se může v Blaževu třeba líbit,my jsme bohužel přijeli asi v nesprávnou dobu na nesprávné místo...můžeš psát i sem nebo i na mail, mám ho zpřístupněný...ahoj K...grinning smiley
Re: Pelješac
09. 04. 2007 19:35
Ahoj také se chstáme letos poprvé na Pelješac do Drače v srpnu. Poradí mi někdo klidné plážičky s minimem lidí?
Re: Pelješac
09. 07. 2007 18:59
V Drače jsme byli před čtyřmi lety a bylo to tam super. Dokonce jsme si tam počali dítě. My jsme měli soukromouplážičku přímo před domem, což tam mají takřka všechny domy co nejsou v centru. Voda tam byla báječně teplá (byli jsme až v září) a čistá. Ideální podmínky pro šnorchlování.
Přeji příjemný pobyt a mnoho krásných zážitků.
Jarda
Re: Pelješac-Blaževo
08. 08. 2007 17:25
Právě jsem se vrátil z Blaževa od Darka a opravdu nevím co si myslet o Tvojí kritice. Jezdíme do Chorvatska již dost dlouho, kromě jednou pokaždé na Pelješac. Tudíž už jsme měli i dot domácích, ale Darko byl zatím ten nejlepší, tak ochotného člověka jsem opravdu nečekal. Několikrát denně se ujišťoval, že je vše v pořádku a jestli nám něco nechybí. Jeho syn Zvonek si tam neustále hrál s všema českýma dětma. Buď jsme byli každý u jiného Darka, ale pan Darko Sekulo je opravdu moc fajn.
Jarda
Re: Pelješac-Blaževo
27. 06. 2010 13:20
Od Darka jsme přijeli před pár dny. Byli jsme tam poprvé a jsme nadšeni. Darko byl skvělý. Pravda, kdo čeká nějaký luxus a nadstandard bude zklamán, najde klasický standard. My jsme hledali klid a pohodu. A to jsme u něj našli. Navíc je Darko velice vstřícný co se týče spec.požadavků (ježdění s ním na kladení a vytahování sítí, lov určitých druhů krabů za účelem preparace apod.) a taky je s ním sranda. Nic není problém. Byli jsme u něj rádi.
Re: Pelješac-Blaževo
28. 06. 2010 08:38
V srpnu jedem k Darkovi již po čtvrté a moc se těšíme. Hlavně s sebou Plzínku, tu má Darko moc rád, ale nepohrdne ani Fernetemsmileys with beer

Js13 Pelješac Blaževo
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 135
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.