Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
28. 05. 2012 17:06
Re: Brist
31. 05. 2012 21:19
Pro ragor
Byli jsme v Bristu 2005 a 2006 a zdá se mi podivné,že by vše bylo aobsazeno,jestli jsem pochopil v červnu.My jsem tam jeli na blind v červenci a našli jsme ubytování u Radovana Miošice,dokonce takovým způsobem,že nás tam poslal pan Ante,který v té době byl starostou a apartmánový dům neměl ještě celý hotový.Radovan je starší pohodový pán,kerý byl zrovna na moři,taknás do app pustila jeho sousedka.Teď app provozuje asi jeho syn,dá se to vyhledat
Re: Brist
08. 07. 2012 20:24
Tak jsme se vrátili z Bristu, krásné místo. Paní Senka je hodná,milá domácí. Jediná vada: farář co musí od 6:00 ráno, vyzvánět,jak šílený. Brist ,ale stejně vřele doporučuji.
avatar Re: Brist
09. 07. 2012 21:48
4 khanka

Za zvonění může kostelník. smiling smiley Farář je na zvonění velký pán. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Brist
09. 07. 2012 21:57
no přes Brist sem jel na kole už párkrát a zvonění sem už slyšelthumbs up smiley
Re: Brist
10. 07. 2012 11:30
Farář může kostelníka usměrnit.yawning smiley Podle p. domácí chtěl vyzvánět už od 5hod,ale to ho uprosili. Je to prostě cvok.smiling smiley
Re: Brist
19. 07. 2012 12:13
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 18:31).
Re: Brist
19. 07. 2012 13:00
Vila Lidus je hned pod magistrálou, resp. parkoviště nad vilou přímo sousedí s magistrálou a jestli mě paměť neklame, tak kousek pod vilou je kostel, takže zvonění z první ruky... smiling smiley
Re: Brist
19. 07. 2012 20:11
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 18:30).
Re: Brist
19. 07. 2012 20:39
Našel jsem mapu, Vila Lidus je uprostřed, doufám že to admin nesmázne jako reklamu...


Re: Brist
17. 02. 2013 17:44
Zdravím všechny příznivce Chorvacka a mám na vás velkou prosbu ohledně apartmánu v Bristu.Jedná se o apartmán NEDI .Jestli jste ho náhodou někdo nenavštívil.Moc děkuji
Re: Brist
13. 10. 2013 01:06
Nevíte někdo náhodou,kde leží app. Leona i Ivano ( Pakline 32),chtějí tam vyrazit známí a my ač jsme v Britu byli,tak nedokážeme poradit.
Re: Brist
14. 10. 2013 16:36
Vedel by mi niekto dat kontakt na apartman v Briste.Este sme tam neboli a na blind sa mi moc nechce riskovat.Budem vdacny za kazdy kontakt.Info na dany.l@centrum.sk.

Vdaka....
Re: Brist
27. 02. 2014 10:00
Zdravím, nepoznáte prosím apartmány Marína Čelič.. su tam dva 4 miestne app. a je to blízko pri mori, píšu 20 m. Majiteľka sa zdá byť príjemná, ochotné a rýchle jednanie ...idem posielať zálohu , len by som chcela vedieť či nemáte niekto aj osobnu skusenosť s týmto ubytovaním.
Re: Brist
27. 02. 2014 15:56
Byly jsme tam loni. V tom horním apartmánu.
Re: Brist
27. 02. 2014 19:17
Ďakujem za reakciu Koča , boli ste spokojní ? Je to za fajn cenu , ten horný má aj výhľad na more podľa fotiek , my berieme obidva aj spodok aj vrch , na fotkách je to pekné aj keď trochu malé. len neviem podľa toho posúdiť či nie je ten barák tak nejak moc zastrčený za tým prvým domom. A ako sa ide k pláži nejaké schodíky ? Je to ozaj tých 20m ?
Re: Brist
27. 02. 2014 21:25
Ani z jednoho apartmánu není výhled na moře. Dům je zastrčený za první řadou domů od moře. Pláž je dvacet metrů. Vrchní apartmán je dost velký a má klimu,ale balkon je dost malý. Spodní apartmán nemá v ložnici okno. Marina a její manžel jsou super. Jinak spokojenost,klídeček. Když bude zájem mohu poslat foto.
Re: Brist
27. 02. 2014 21:38
Tak teraz pozerám ten spodný na foto je len posteľ, vôbec žiadne okno ani také to mini uzke ? alebo ako mavaju v kupelniach len mriežka ? Su tam tri poschodia to najspodnejšie je vlastne až pod urovňou cesty nejak a teraz neviem ktoré sa prenajímaju či najvrchnejšie a stredne alebo spodné a stredné ? Majitelia bývaju v objekte ? Moc by mi pomohli nejake reálne fotky tak ak môžem poprosiť na mail : lesikahar@gmail.com
ďakujem.
avatar Brist
01. 04. 2014 10:39
Zajímavé fotky Bristu i s popisem. thumbs up

Kde se ten červen fláká? grinning smiley
avatar Re: Brist
28. 06. 2014 22:02
Tak dnes poslední koupačka v milovaném Jadránku, poslední Karlovačko u místního stánku, poslední procházka do Gradacu, dvojitá zmrzka ve Stelle grinning smiley a zítra po rozloučení s domácími tradá po Highway No.1 směr Moravěnka. moody smiley Uteklo to jako voda při odlivu v moři. grinning smiley Ale za necelý rok zase, pokud se něco nepřiplete do cesty. yawning smiley
Re: Brist
29. 06. 2014 14:49
Hezké fotky a dobře dojeď.
Zdarec
smileys with beer
avatar Re: Brist
01. 07. 2014 07:17
Pro ty, kteří se rozhodnou za svůj cíl v Chorvatsku vybrat Brist, tak mám pár základních informací.
Brist si stále drží svůj status klidného místa s úzkými plážemi, kde nehrozí sardinkový efekt a je blízko do velkého střediska, kterým je Gradac. Část zv. Blatnice jsem moc neprozkoumal, ale při procházce do Podace se mně tam moc nelíbilo. My jsme bydleli v části zv. Peća ( Hanákům to může znít divně grinning smiley ).
Čistota vody byla proměnlivá, a to vzhledem k letošnímu poněkud nepovedému červnovému počasí.
Poblíž místní jednotřídky základní školy je obchůdek se základním potravinářským sortimentem a pekárna. U přístavu vedle hotelu Riva jsou dva prodejní stánky se zeleninou. U hlavní komunikace asi 200 m za Villou Marko ve směru na Gradac je market Studenac, kde již je sortiment bohatší, a proto se již nemusí lítat za nákupy do Studenace v Gradacu. Stánek se zmrzlinou v Bristu není. Teda v jednom z penzionů v Blatnici něco takového prodávali, ale neměl jsem odvahu do toho jít.
Kostelník v Bristu svou práci vykonává daleko důsledněji než v minulých letech, zvoní od 06:00 do 22:00 každou hodinu a, aby toho nebylo málo tak i v půl. Má to výhodu, nemusíte sebou mít hodinky. grinning smiley
Re: Brist
02. 07. 2014 14:49
Tak to vypadá,že bychom letos zase jeli do Bristu, pokud zdravíčko dovolí.hot smiley

Sk@nes : Ten Studenac je někde v blízkosti zastávky autobusu? Díky za odpověď.smiling smiley
avatar Re: Brist
02. 07. 2014 17:39
4 khanka

Byl jsem lapen do sítě nevědomosti. grinning smiley Autobusové zastávky jsem si v Bristu nestačil všimnout. Asi to bude tím, že tento druh dopravy v Chorvatsku nevyužívám. yawning smiley Ale popsal bych to asi takhle. Když vezmeme za středovou osu obce tu která prochází místní jednotřídkou, tak je to cca 200 m po magistrále vpravo nad silnicí. Tož tak. yawning smiley
avatar Re: Brist
02. 07. 2014 18:05
Tak jsem to vygooglil a je to ta oranžová budova vlevo, naproti červenému autu :

Studenac
Re: Brist
02. 07. 2014 20:30
Sk@nes : díkyspinning smiley sticking its tongue out Za další novinky v Bristu budeme rádi. :-)
Re: Brist
06. 07. 2014 20:00
U příchodu z Gradacu na první pláž stává stánek s paní, která ráda smlouvá na ceně zeleniny a ovoce a je to každé ráno čerstvé. smiling smiley Tak užijte jejich služeb.
avatar Re: Brist
10. 07. 2014 20:30
Ahoj ,znáte někdo tento dům?Mám možnost se tam dostat pro 4 lidi,děkuji za info. J

[]

[www.newtravel.cz]

[www....]

Apartmany TILDA



Upraveno 3krát. Naposledy upravil jirkatoledo (11. 07. 2014 20:28).
avatar Re: Brist
11. 07. 2014 09:11
4 jirkatoledo

Tilda je v části zv. Blatnice, tj. blíže k Podace. Stojí ve stráni pod magistrálou a je asi 80 m od moře. Šel jsem se k ní podívat a z venku vypadala již trochu opotřebovaně. Měl jsem tam v úmyslu jet, ale cena 80 €/noc (červen) v apartmánu s výhledem na moře mě dorazila. Tak jsem to nakonec odpískal i když to měl být v r. 2011 rekonstruovaný apartmán. Psal mně dokonce na mail majitel: Teo Franič, abych si to rozmyslel, že budou grilované ryby, projížďka člunem a dobré červené víno. smiling smiley
Re: Brist
11. 07. 2014 15:36
Ahojte, máme zarezervované ubytovanie v apartmáne TINA, časť Litnoga.Nepoznáte to náhodou?Dakujem vopred...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.