Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
05. 02. 2012 02:27
Počasí naprosto v pohodě, jen jeden den foukalo hodně a nesmělo se do vody, tak jsme vlezli do vody až za hranicemi resortu a to pak nikomu nevadilo. Pod vodou to houpalo s člověkem mé prostorové výraznosti podstatně méně smiling smiley
avatar Re: Brist
14. 02. 2012 22:38
liborovsky napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak zmrzlina tam je a kousek od apartmanu i
> nanuky,ale lepši a hlavne větši je nebo aspon byla
> v Gradaci.Vybaveni kuchyně je dobre vše potřebne
> na vařeni i mala trouba.Lednička je myslim stovka
> s malym mražačkem,ale mužeš si dat maso nebo
> cokoliv k domacimu ten ma mražak velky bez
> problemu.Nema problema.My jsme velky nakup
> nedělali jenom zakladni věci mněli jsme všechno
> svoje ale velky konzum je myslim až v Makarske.V
> Bristu je maly market a pekarna tam koupiš
> normalni zakladni věci.Vedle Bristu je Podača tam
> zajedeš autem,ale da se zajit prochazkově i pěšky
> a tam je trochu větši Studenac market mužeš platit
> kartou.Jestli ještě holka skače na trampolině tak
> v centru Bristu je i trampolina od apartmanu je to
> kousek.Dalši otazky?Jenom piš.


jo trampolína největší tahač peněz z celého Bristu drinking smiley
avatar Re: Brist
14. 02. 2012 22:39
H.CH.A. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak přeci jen ještě jedna otázka - voda z kohoutku
> se dá pít, nebo musíme využívat balenou?


uplně v pohodě já piju hlavně vodu akorát neteče moc studená
Re: Brist
25. 04. 2012 15:50
Přátelé byl někdo minulou sezonu v Bristu Apartmány Mimoza konkrétní SOMINA a nebo v ap. Anka a Slobodan Veža? Můžete podat info?
Re: Brist
26. 04. 2012 09:29
Co potřebuješ? Byly jsme tam v roce 2009 koncem června. Zatím moje nejhorší dovolená.Bylo 18stupnů a osum dní pršelo! smiling smiley
Re: Brist
26. 04. 2012 09:40
Ahoj.někde jsem četl o té části Blatnice nebo jak to je .je fakt tak hrozná? je tam totiž dost apart. k pronajmutí. mě se právě na té destinaci líbí že je to vesnice kde nebude zřejmě v červnu tak narváno na plážích a je to kousek do města kde je co k vidění a nákupy a tak prostě vyžití.Já sehnal jeden apartmán ale bohužel má volno jen od 1.6 - 16.6 jinak vše plno.My to máme naplánováno od 14.- do konce června



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (26. 04. 2012 09:55).
Re: Brist
26. 04. 2012 11:03
Jestli chceš mužu ti poslat pár foto apartmanu Somina.
Re: Brist
26. 04. 2012 11:05
Tam jste byly?Uvažuji o něm je blíže k Gradaci.Pošli mi je Díky
Re: Brist
26. 04. 2012 11:06
A v té Blatnici jak to vypadá.je to tam fakt tak strašné?
Re: Brist
26. 04. 2012 13:08
jasně



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (26. 04. 2012 15:34).
Re: Brist
26. 04. 2012 16:24
Ragore, jezdíme tam každý rok, dříve do Sominy, teď do Plaže. Je to super ubytování, fotky odpovídají, koupání je pro děti dobré.domácí taky v pohodě, jako bonus tam na trávníku chovají želvy, tak zážitek pro děti. Do Gradace je to příjemná procházka, cestou je animační klub od CK Vítkovice, kde se můžou zapojit i kolemjdoucí děti, aspoň naše tam vloni naháněli. Radši bych jela tam, než do Blatnice. Kdybys něco chtěl vědět konkrétně, tak se ptejsmiling smiley
Re: Brist
26. 04. 2012 19:05
Dík moc Somina je i moje volba.A chudáci želvy až je uvidí malá (4r). Buď Somina nebo Villa Ante poslední slovo má manželka.
Re: Brist
26. 04. 2012 21:02
Želvy koušou a pan majitel si je hlídá...našeho kluka kousla, když se ji snažil krmit, a bolelo to, Radši jen koukejteyawning smiley Ať se Vám tam líbí, já už se nemůžu dočkat!!!
Re: Brist
26. 04. 2012 21:03
tak dík
Re: Brist
28. 04. 2012 08:17
Tak mám smůlu jak TRÁM.Po opravdu důkladném prostudování apartmánů v Bristu.jsem našel 6 dost dobrých a odeslal 6 mailů a přišlo 6 odpovědí a bohužel na ten termín co můžeme vyrazit je vše obsazeno.Jinam nechceme.Tak to vidím tak že nejpozději v říjnu tohoto roku už objednám termín na červen příští rok.
Re: Brist
28. 04. 2012 21:09
....letos jako loni. smiling smiley Týden v Gradaci s polopenzí na hotelu a pak 4-5 dní v soukromí v Bristu. Ubytko vždycky najdeš /my jsme 2+ 2děti/. Jo, ale pokud opravdu už víš termín na příští sezonu - tak při odjezdu už to tam domácím salduj a blokuj. Aspoň naše paní Katarina si hned zapisovala kdo za rok a kdy přijede. Brist Pakline 26, Katarina Dragičevič. Ještě někde na ni mám mobil...cool smiley
Re: Brist
29. 04. 2012 14:35
Dá se sehnat to je jasné i když tam přijedeš jek se říká free ( na blint) Ale jedeme poprvé a když už tak si vybrat ubytování kde je hezké posezení teráska s krásným výhledem máme malou tak i třeba zahrádka na proběhnutí. Prostě když je možnost tak si to ubytko zvolit podle potřeby a ne jen aby měl člověk jen kde přespat.Jsme novici tak chcem aby se nám to líbilo se vším všudy.Místo Brist perfekt procházkou do městečka kde je vyžití super pláže podle fotek a odkazů také na jedničku a bohužel k tomu je potřeba i ubytování co by nám vyhovovalo.Měl jsem 6 variant a smůla že v termínu ( A jiný nemám) je to vše obsazeno.Tak příští rok no.
Re: Brist
29. 04. 2012 21:07
Jasné - rozumím, loni jsem jel dolů na jih také poprvé a po 6 letech k moři - naslepo ale ne, vyhlédli jsme katalogově nejlevnější polopenzi - bo žena si chce od přihřívání jídel a kuchtění taky odpočinout :-) , a po telefonátu domů - že jako "zítra přijedeme" nás odradilo počasí u nás /9stupňů a déšť/ že jsme prohlédli peněženku a za zbytek Eček jsme si o pár dnů natáhli pobyt nasoukromo - obešel jsem pěšo čtyři domy - poptal se a bylo to v suchu - z balkonu výhled až do Gradace a na protější poloostrov, sice 100m od nás osvětlená věžička kostelíka který pouštěl ráno a večer zvony - ale dobré. I tu želvičku tam paní měla - manželka ji chytla že ukázat dětem do ruky a ta jí počůrala se do dlaně :-)
Jestli chceš kontakt na Pakline 26 /mapku bristu kdyžtak taky oskenovanou pošlu - už jsem ji tu pinknul pár lidem z fóra/ tak mi pinkni mail a napíši ti kontakt na ně.
Mcool smiley
Re: Brist
30. 04. 2012 06:23
Já už dovolenou v černu co jsme chtěli jet odpískal.Holt si to zamluvím už na podzim aby to bylo příští léto doma a ne to nechávat na poslední chvíli
Re: Brist
30. 04. 2012 07:19
Já vím že bych našel apartmán.Mám odkaz na netu a jen v Bristu jich tam je asi 25 jenže jak píšu chtěli jsme jet poprvé ( poslední dva roky to nevyšlo nemoc a další byl přestup do jiné práce tudíž bez dovolené) no a teď se to zhatilo na ubytování.Já co jsem měl vybrané tak jednak jsem vybíral podle polohy kde leží dále vybavenosti a hlavně také posezení teráska výhled na moře klid.Bohužel tyto už jsou logicky rezervované a jen proto abych tam jel tak za každou cenu nebudu bydlet někde nad magistrálou a místo šuění moře poslouchat auťáky.No nic na přesrok to vyjde.Přeji všem hezkou dovču bez problémů na cestách a v rodinách a hlavně super počasí.
Re: Brist
18. 05. 2012 10:32
Kdo poradí,kde v Bristu nejlépe nakupovat? Je tam trh? A v kolik ráno vyzvánějí zvony u kostela? Moc díky za odpovědi.
Re: Brist
18. 05. 2012 17:34
Zdravím nemáte někdo zkušenosti s apartmánem NEDI v Bristu ? chystáme se tam letos v září.
Re: Brist
19. 05. 2012 22:40
nakupování v Bristu - dva nebo tři kamenné obchody se smíšeným zbožím, pekárnička kousek od kostela /střed obce/, rybí trh jen po ránu, hned vedle rybího zelenina a ovoce.
M
Re: Brist
21. 05. 2012 09:58
Mates TDI, moc díky, my budeme kousek od kostela. Ještě prosím, v kolik ráno zvoní zvony? To abych připravila manžela. yawning smiley
avatar Re: Brist
21. 05. 2012 15:35
4 khanka

Pravidelně v 6 hodin ráno. Poslední den než jsem odjel, jsem si na ně už zvykl. grinning smiley
Re: Brist
21. 05. 2012 15:56
Tak to bude "super", naši raubíři od 6hod na nohou, to bude asi na služby: yawning smiley Ale díky za info,alespoň ho na to připravím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (21. 05. 2012 16:57).
Re: Brist
23. 05. 2012 15:12
Ahojky, byli jsme v Bristu několikrát, kousek od kostela(cca do 100m), terasa směrem na moře. Nejsem zrovna ranní ptáče, ale zvony jsem za celý pobyt slyšela pouze jednou a to byl tuším svátek či neděle. yawning smiley
Re: Brist
24. 05. 2012 06:56
Navratilova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky, byli jsme v Bristu několikrát, kousek od
> kostela(cca do 100m), terasa směrem na moře.
> Nejsem zrovna ranní ptáče, ale zvony jsem za celý
> pobyt slyšela pouze jednou a to byl tuším svátek
> či neděle. yawning smiley


Tak se necháme překvapit. :-) Díky za povzbuzující zprávičku.yawning smiley
Re: Brist
28. 05. 2012 09:03
Mám na Vás přátelé ještě jeden dotaz (prosbu), kde se dá v Bristu koupit dobré domácí vínko?
Re: Brist
28. 05. 2012 11:19
Vínko dříve pokud vím prodávali v takové malé uličce směrem od Rivy na Podacu, je tam takový sešup dolů, ale už netuším jak se jmenuje. Pak prodávají na trhu, ale to jim stojí celý den na slunci a je fuj.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 120
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.