Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
avatar Re: Brist
29. 05. 2011 23:41
No taky jsem párkrát šli do gradacu pěšky ale poslouchat celou cestu frfňání dětí a domu je pak nést už mě loni omrzelo takže radši jezdím autem a dám holt 15kun za parking
Re: Brist
30. 05. 2011 22:32
Tak z Blatnice to bylo dost daleko třikrat sem tam zašel a dvakrat zajel autem.Jednou stani zadarmo a jednou za 20kuna.Vy to tet z druhe strany budete mit blizko co by kamenem dohodil,ale je fakt že s dětmi je to někdy horši.Byl jste v těch kopcich?Je tam krasna prochazka do te stare dědiny.Někdy to zkuste ale bez děti.
avatar Re: Brist
30. 05. 2011 23:02
jak bez dětí spinning smiley sticking its tongue out
Re: Brist
31. 05. 2011 18:05
Myslel sem na turu do těch hor nebo aspon do te stare dědiny ze ktere je vidět kostel,to by děti nezvladly pokud jsou male.Ja sem šel sam po cestě sem potkal par čechu.Je tam stara dědina, kostel ,hřbitov ,par baraku, vypadalo že tam někdo sem tam přebyva a jeden apartman byl pěkně opraveny a byli tam ubytovani němci.Z Podače tam vede asfaltova cesta pak se da jit až do Gradacu nebo sejit chodnikem do Bristu.
Re: Brist
31. 05. 2011 20:54
Brist - Gradac, není až tak daleko.
Uprostřed je super, ale SUPER zahradka s vodním molem. Večer sice pro mlaĎochy, ale přes den super na pivo...
smiling smiley
avatar Re: Brist
12. 06. 2011 21:27
jo jo je to jedna z nejznámějších diskoték u moře v HR jezdí tam hodně známí DJ
Re: Brist
06. 07. 2011 23:26
Ahoj foristi. Jsem novej tak tápu. Má někdo nějaký kontakt na ubytko za rozumnou cenu v Bristu? Nemohu najít mapku s ulicemi Bristu tak v těch nabídkách na netu tápu. Dík.
Re: Brist
08. 07. 2011 22:47
Čau lidi. Byl jste někdo ve Ville Lucija? Jaké máte dojmy z ubytka? Dík
Re: Brist
10. 07. 2011 08:49
Ahoj jižan.V Luciji jsem přimo nebyl,ale viděl sem na ni přimo z apartmanu.Z venku to vypada moc pěkně uvnitř nevim.Byli tam tehdy pražaci a byli spokojeni.Vyhled na moře,po par schodech a vedlejši slepe cestě sejdeš k moři.Magistralu neslyšiš.
Re: Brist
10. 07. 2011 22:07
Zdravím všechny cestovatele,nezná někdo náhodou v Bristu ubytování Villa Martina? Jaké to tam je? Nemůžu nikde nic najít.
Díky moc.
Re: Brist
10. 07. 2011 22:11
Díky. tam pod Lucijí je pláž sw pozvolným vstupem do vody?
Re: Brist
10. 07. 2011 22:59
Jo jde to pozvolna asi tak 5m a pak už je hloubka.
Re: Brist
11. 07. 2011 20:06
zkusím ti oskenovat mapku Bristu z info knížečky kterou jsem si tam v pátek vzal než jsem odjížděl. Ubytko - apartmán Pakline 28 - katarina Dragičevič - před sezonou 40EUR a nyní 55EUR.
M
Re: Brist
11. 07. 2011 20:17
tady zkouším vložit mapku Bristu - nedaří se mi přiložit to jako .jpg - kdo chcete info napište si na
mamensikzavináčseznamcézet. Pošlu vám ji mailem. od soboty půl páté ráno jsem doma z dovče - takže ještě plný dojmů.
Trasa Zlín-Brist 1010km - 12 hodin v oktávce /z toho hodinka spánku :-)/
avatar Re: Brist
12. 07. 2011 12:54
Nebyl jste někdo v apartmánech Sime Miošič - Citron, Dino, Diana, Mateo , nebo Sime ? Na obrázku to nevypadá špatně a je to docela levné yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
29. 07. 2011 14:11
V Bristu je letos mrtvo ?? eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
29. 07. 2011 14:39
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alien (29. 07. 2011 14:39).
avatar Re: Brist
30. 07. 2011 18:42
jak to a kde budu bydlet v pondělí jeduconfused smiley
Re: Brist
31. 07. 2011 21:43
Včera jsme se vrátili z Bristu. Ubytovaní jsme byli ve Vile Martina. Je to kamenný dům,hned u moře.Krásné místo, jen jsou tam velmi malé apartmány.Jsme pětičlenná rodina a byla to síla .
Brist nás nadchl,příští rok klidně zase, ale do jiného apartmánu !!!!
Re: Brist
15. 08. 2011 12:49
Boli sme pred troma rokmi v Briste,teraz ideme dvaja, ak mi moze niekto zaslat kontakt na ubytko pre dvoch , tak prosim na
john34@zoznam.sk Dik
Re: Brist
22. 08. 2011 09:48
Může mi někdo,prosím, doporučit app. v Bristu pro 2 dospělé a 3 děti, blízko pláže a dál od magistrály? Moc děkuji za každou radu.
Re: Brist
01. 10. 2011 14:54
Bydlel jste někdo v app.Mateo ? Je pod nebo nad magistrálou? Díky
avatar Re: Brist
02. 10. 2011 15:03
nad hlavní cestou, 100 od moře..... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (02. 10. 2011 15:07).
Re: Brist
04. 10. 2011 10:51
jeliman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nad hlavní cestou, 100 od moře..... smiling smiley


Díky, já si říkala,že ta krásná cena bude asi mít nějaké ale...
Re: Brist
07. 10. 2011 11:20
Ahoj

studoval jsem tuto nit a narazil na diskuzi o apartmánu, kam by jsme chtěli příští rok v červenci jet. Jaké to tam bylo?
Zatím jsme jezdili do Ražanj - Rogoznica a bylo to tam super. Klid, voda hned před barákem a auto tak, že jsme do něho házeli všechny ploutve, aby jsme si nedělali bordel v apartmánu.
Tady ten apartmán studio BB, alias JOSIPA vypadá, že bude mít asi problém s parkováním poblíž, že? A jak se schází k vodě? Domem, nebo se musí nějak obejít.
Moc děkuji za informace a odpověď.
Re: Brist
07. 10. 2011 18:25
Ahoj.Tak studio BB nema parkoviště vedle,ale par metru asi 20 nebo 30 na takovem většim parkovišti.Bylo to lepši než přimo u apartmanu lip se tam zajiždělo a vyjiždělo.Parkoviště naproti vchodu patři Antemu a je tam malo mista však uvidite.Domem se neda projit musi se obejit cely blok ktery tvoři apartman Ante.Neni to nijak daleko.Balkon ma vyhled na moře.Z postele vidite na moře a na druhou stranu na hory.Kdyby jste chtěli ještě nějake informace tak napište rad odpovim.Tak at se daři s vyběrem.
Re: Brist
08. 10. 2011 09:06
Tak jsme na příští rok vybrali app. Senka Grgič, neznáte ho někdo?
Re: Brist
08. 10. 2011 16:29
Ahoj a dík za info.
Jestli neobtěžuji, tak by mne zajímalo, jak je to tam s kolama. Holka má 11 roků a je dost akční. Dá se tam někam jezdit (ale bacha já jsem zhnilý jak veš :-) ), dají se ta kola někam přimknout? Anebo jsou lepší jen procházky pěšky?
Ještě by mne zajímalo - na nějaké adrese jsem četl, že tam je i klimatizace a půjčují člun a kola - to je taky pravda?

Dík za informace - pokud by jsi chtěl kouknout na ten náš flek v Ražanji, tak na portálu lidé.cz, uživatel: H.CH.A. mám dost fotek a taky videa.
Bylo tam super, ale nejlepší je, když tam najednou jede více rodin - teď jedeme jen ve trojko, tak jsem nechtěl brát zbytečně velký prostor
Re: Brist
08. 10. 2011 18:29
H.CH.A. ahoj. Na ty tve fotky kuknu.Jizda na kole po hlavni cestě nepřichazi v uvahu je tam velky provoz.Chodnik do Gradace je asi pro pěši,ale viděl jsem tam i cyklisty.Z Podače se da na kole i prochazkou nahoru do kopcu pod skaly do stare vesnice a pak až do Gradace nebo chodničkem do Bristu je to tam značene..Dobra tura.Holku tam ale samou nepouštěj i když je akčni.Cesta tam je v pohodě ale nezapomen piti,mobil atd.Klimatizace tam je v ceně.Kola jestli tam jsou to nevim neptal sem se,ale vim že to tam piše.Na člun sem se taky neptal,ale ma ho tam a jezdi snim každy den na ryby tak se s domacim snad domluviš nebo mu napiš předem a zeptej se.Jinak to tam je dobre myslim že budeš spokojenyJestli budeš mit svoje kola tak se ho radši zeptej ma tam sice takovou mistnost u moře vedle apartmanu na ruzne věci tak se snim určitě domluviš,ale za zeptani nic nedaš domluva snim byla dobra.Do Gradace to bude asi pro tebe dost daleko tak vem auto parkovani tam je asi 20 kuna.Prochazka do centra Bristu nebo do Podače bude i pro tebe.Ahoj a zase se ozvi.
Re: Brist
08. 10. 2011 21:33
Dík - tvá odpověď je naprosto vyčerpávající, ale znáš to - chlap.
Manželka se zase ptá jak to tam je s nákupy (pečivo a denní věci) a jak je to s větším nákupem (nějaký market, kde se dá třeba platit i kartou). No a holku zajímá jediné - zmrzlina :-).

Jinak apatmán má předpokládám akorát takové ty základní věci - 2 hrnce, 1 pánev, 3 hrníčky, rychlovarná konvice a lednice s mrazícím boxem?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.