Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Omiš a okolí

Autor ivetaa 
Anonymní uživatel
Re: Omiš a okolí
11. 12. 2011 16:38
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 06:58).
Re: Omiš a okolí
11. 12. 2011 18:04
Apartmán Petar je sice 10m od moře, ale z parkoviště je to cca150 schodů, což pro vozíčkáře asi nebude!
Re: Omiš a okolí
27. 12. 2011 13:24
To Petrskubanek
zkus tohle :
Autocamp a apartmány MORE v Duce
http://www.camp-villamore.com/page/cz/villa_more.html]

Majitel Branko Bilanovic i ostatní členové jeho rodiny jsou naprosto pohodoví a super lidi. Ochotně ti pomůžou či poradí v jakékoliv situaci. Jezdím tam s rodinou kažé léto již více jak deset let. Z apartmánu vyjdeš přímo na betonové molo malého přístavu a odtud je to jen pár kroků na písečnou pláž
z webu si můžeš pobyt i zarezervovat
komunikace probíhá v solidní češtině
Re: Omiš a okolí
29. 12. 2011 08:59
My jezdíme do jejich kempu, mají tam vybavené karavany. Jen je potřeba se ozvat do března, pak už je problém s místem. [www.camp-villamore.com]
Re: Omiš a okolí
15. 01. 2012 18:38
Ahoj, dá se z Luca- Duce dojít do Omiše pěšky nějakou pěknou cestou, nebo je to jen po silnici? Píšou, že Omiš je 2 km, ale připadá mi relativně velký, když půjdeme z Duce do Omiše pěšky, nebude to dlouhá cesta přes novou městskou zástavbu, nebo se to dá? Nebo se radši ubytovat přímo v Omiši?
Re: Omiš a okolí
15. 01. 2012 20:20
Já jsem to šla z Duče skoro celý po pláži.Trvalo mě to asi půl hodiny.Po silnici se to moc nedá je tam velký provoz.Ubytování doporučuji jen v řadě u pláže.Přejít magistralu je docela hrozný.Myslím ,že lepší ubytování je za Omišem.Staniči,Mimice nebo Pisak.
Re: Omiš a okolí
15. 01. 2012 21:03
Nojo, ale Duce má písečný pláže a je nejblíž Omiši, dá se dojít i pěšky. Vadí ta magistrála, třeba hluk od aut a tak?
Re: Omiš a okolí
28. 01. 2012 11:37
Ahojte.
Ja by som mal jednu malú otázočku. Ako sa dá dostať na Hrad - fortizza nad Omišom. Nie na Mirabelu (tam sme boli) ale ešte vyššie na skaly nad Mirabellu. Minulý rok sme boli v Omiši ale nanašli sme žiadnu cestu na hrad. Proste prídem do Omišu z Bašky Vody, prejdem mostom ponad Cetinu a na veľkom parkovisku na ľavo zaparkujem. Následne sa cez most vrátim pešo, do starej časti Omišu, chrbtom otočený k moru a ........ čo ďaľej? Hladaľ som na nete nejaký opis cesty ale nič som nenašiel. Jedinné riešenie ktoré je ža sa budem domácich pýtať na put na starigrad. :-)
avatar Re: Omiš a okolí
28. 01. 2012 12:09
Niečo málo je napr. tu:

chorvatsko .orbion .cz/cestopisy/fortizza-3594/



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirod (28. 01. 2012 12:17).
Re: Omiš a okolí
28. 01. 2012 12:49
Ďakujem.....dúfam že to tento rok najdem spinning smiley sticking its tongue out
Re: Omiš a okolí
29. 01. 2012 23:39
TomasLM- odporucam prejst cez tunel tam zaporkovat( bez platenia)- ked sa otocis smerom ku "zlabu s borovicami" tak vlavo za kontajnermi zacina chodnik ( proste za odpadom) tiez sme trochu maturovali kym sme ho nasli. Pozooor na ludske ho.... Chodnik strmo stupa- odporucam aspon botasky+ dostatok vody ( i ked je hore studna a riadne funkcna).+ nieco lahke pod zub. Stoji to zato ist hore- uzasny vyhlad.
avatar Re: Omiš a okolí
31. 01. 2012 15:28
Pre doplnenie TomasLM, prídeš od Bašky Vody, na križovatke pred mostom (tam kde to riadi pomocník pomocnej stráže VB ) odbočíš na Radmanove Mlynice. Potom už podľa garybaldyho:-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (31. 01. 2012 20:44).
Re: Omiš a okolí
11. 06. 2012 12:57
Hned za Omiší je Brzet a Nemira. Mezi nimi byla dřív cementárna a velký molo. Po cestě jsme tam párkrát spali.Někde jsem ale viděl fotku, že je to tam celé předělané. Tento rok jsem chtěl do Nemiry na začátek. právě za tím molem byly dva baráčky, pak útes a pokračovala Nemira. Jak to tam teď vypadá. byl jsem tam naposled někdy 2009. Díky za nějakou odpověď.
Re: Omiš a okolí
11. 06. 2012 14:40
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 21:17).
Re: Omiš a okolí
24. 06. 2012 08:12
Bydlíme těsně pod Splitem, pláž hned u domu, oplocená zahrada pro ubytované, ubytko super. Lidí je tu zatím málo, v sezóně to může být nacvaklé (myšleno na pláži). Máme 2 ložnice, 2 koupelny s WC, malá kuchyňka - za 50 EUR/den. Kamarád má jednu ložnici, 1 koupelnu s WC, kuchyňka za 40EUR/den. Blízko pekárna a malý obchůdek a 2 menší restauračky. Do Omiše asi 15 km (nevím přesně - nekoukal jsem na kilometrovník).
Re: Omiš a okolí
09. 03. 2015 23:13
Dobry den, chystame se v lete do bungalowu Ruskamen ...jak jste byli spokojeni ? mame 4 a 2 lete deti.. v bungalowu jsme byli v komplexu Resnik /Kastel stafilic/ a bylo to super.. a kdy jste byli ...nevim jestli kvuli pocasi volit cervenec nebo i staci prelom srpna zari...moc dekuji za info...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 298
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.