Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko v září

Autor Marťos.. 
Chorvatsko v září
23. 07. 2006 12:59
Chtěl bych se zeptat, kam v září do Chorvatska (první polovina), kde by bylo ještě stabilní počasí a hlavně teplo:-)
Jedeme s malým prckem a ubytování chceme najít až tam. Nevadilo by nám jet i na ostrov, ale nevíme, zda by to tu dálku prcek zvládnul.Pojedeme z Prahy.

Nebo co taková Brela, Tučepi, Baška Voda, Pisak..myslíte, že to tam bude jěště přecpáno lidmi? A pokud ostrov, tak raději něco rušnějšího,aby bylo kam večer chodit si posedět, ne vesnici, i když ubytování může být někde dál. Kde je největší možnost ubytování hned u moře.
Je to pro nás důležité kvůli malému.



Díky moc za vaše zkušenosti.
Re: Chorvatsko v září
23. 07. 2006 13:36
myslim , ze od Splitu dole to bude s pocasim o.k., aj ked nikdy clovek nevie, a preplnene letoviska urcite nebudu
Re: Chorvatsko v září
23. 07. 2006 13:52
Když našemu byli necelí 2 roky byli jsme na Hvaru (v 1. 1/2 září)
majkl
Re: Chorvatsko v září
23. 07. 2006 20:16
Já jezdím v září byl jsem na více místech je už klid ceny jdou dolů je víc ovoce letos jedu 8.září do Biogradu,byl jsem před sezonou v červnu na Povljaně a byl takz klid.Ubytování určitě najdete stačí sledovat cedule apartmani nebo sobe a ptát se,dá se i smlouvat Pěknou dovču.hot smiley
Re: Chorvatsko v září
24. 07. 2006 22:26
Díky moc za příspěvky..

Nakonec jsme zavrhli Brelu, protože se nám nezamlouvají ty schody a s kočárkem by to nešlo. Takže to vypadá buď na klidnější část u Tučep nebo Baška Voda.

Myslíte, že je možné sehnat ubytování v těchto lokalitách do 60 euro v září ??
Chtěli bychom hezký apartmán opravdu blízko vody a hlavně ne u jakékoliv silnice se zahradou.
Prcek je hrozný divoch.

Pokud někdo víte o nějakém apartmánu a kontaktu na něj pro 4 lidi(nutno 2+2, ne dohromady) + jeden prcek (ten jde do cestovní postýlky), budu vám moc vděčný.
Jedeme v té první půli září na 10 dnů.

Děkuju za jakékoliv tipy!!!!!
Re: Chorvatsko v září
25. 07. 2006 21:12
Minulý rok jsme byli v GRADACU Apartmán od 7-10 eur je tam už méně lidí,ale večer je kam jít.K vodě je to asi 4min.Pláž jsou malé oblázky asijak nehet od malíčku.Sousedi tam jezdí už 15 let a je tam docela stabilní počesí.Prý přeháňky rozráží pohoří,které je nedaleko.Jsou tam možné krásné výlety autem.Mi tam opět jedeme v září.Máme i kontakt kdyžtak napiš.
Re: Chorvatsko v září
27. 07. 2006 07:16
Nejstabilnější počasí bývá na ostrovech.
Re: Chorvatsko v září
02. 08. 2006 12:29
Do Chorvatska v září není vůbec problém, akorát to chce pod Makarskou a nejlépe na ostrovy. Byli jsme poslední týden v září na Hvaru a super. Teplé moře, vzduch kolem 25°C. Jediná nevýhoda je, že se dřív stmívá.
Re: Chorvatsko v září
02. 08. 2006 13:31
V 96 jsme byli V Bašce Vodě v září a polovina ze 14 dnů propršelo, ale tak že pršelo třeba celý den, na výletě jsme byli na Hvaru a tam bylo pod mrakem ale na rozdíl od Bašky nepršelo a bylo tepleji. Jistota by měl být Vis, konkrétně Komiža, protože je na jihozápad a slunce tam jde celý den.
Re: Chorvatsko v září
02. 08. 2006 15:57
Ostrovy představují v září opravdu poměrnou jistotu dobrého počasí - loni na Lastovu v půlce září nespadla ani kapka, nádherně slunečno ale zato jsme párkrát pozorovali jak nad Korčulou létají blesky a cedí bouře. Takže předpoklad dobrého počasí pravděpodobně ještě roste se vzdáleností od pevninysmiling bouncing smiley
Re: Chorvatsko v září
03. 08. 2006 19:12
My jedeme 1.9. kousek od Rogoznice.Mám docela obavy kvůli počasí.Byl už někdo v této části HR v tomto období?Jede s námi tříletá dcera,tak aby nám to nepropršelo.Loni jsme odjížděli z Čiova 29.8. a bylo nádherně ještě 14 dní potom.
Re: Chorvatsko v září
03. 08. 2006 21:02
Ahoj jedeme 1.9 směr Živogošče , nechce se k nám někdo přidat ?
Re: Chorvatsko v září
04. 08. 2006 07:40
V září jezdím do Chorvatska skoro každoročně (o prázdninách s dětmi, v září s partou) a počasí mi přijde ideální. Skoro pravidelně to vychází na jeden den, kdy nějakou hodinu prší plus jeden chladný den a zbytek "azuro". Osobně si to užiju víc, než v tom létě, kdy se pro vedro nedá dělat prakticky nic jiného než ležet u vody (či raději ve vodě)... je větší nálada vyrážet na procházky či výlety atd.
Re: Chorvatsko v září
04. 08. 2006 09:44
to marta29
Ahoj jedeme 8.9. smer Zivogosce. Kdy odjizdite? Snad se tam potkame. Dame kaficko nebo slivovici smileys with beer
Re: Chorvatsko v září
04. 08. 2006 14:42
Loni jsme pekne v Brele drandili s kocarkem a bylo to v pohode. Jen k APP jsme ho museli nosit, ale to se dalo vydrzet. Letos vyrazime znovu do Brely( uz asi po 6), ale pristi rok se chceme podivat jinam. Jen jeste nevime kam,ale na to je jeste cas.
Re: Chorvatsko v září
05. 08. 2006 14:25
to Romales
Jak tam budete dlouho? No a jak se poznáme ?cool smiley
Re: Chorvatsko v září
07. 08. 2006 09:22
to marta29
Budeme tam od 09.09.06 do 19.09.06. Peugeot 306, Vsetinska znacka VSJ..... Mame zaplacene stany od CK Victorka, kemp Dole. A jak pozname my vas?
Re: Chorvatsko v září
07. 08. 2006 13:24
Budete mít označkovaný auta,ne? CZ-ROMALES...yawning smiley
Re: Chorvatsko v září
07. 08. 2006 14:11
Jasne, budeme mit oznaceni auta CZ-Romales. Na to jsem nejak zapomel smoking smiley
Re: Chorvatsko v září
07. 08. 2006 20:54
no jedeme 1.9 a vracíme se 16.9 ,jsme z Brna žlutá Fábie BZO...
S Victorkou ,jsme jeli taky jednou , ale věř , že je lepší si vzít apartmán bez cestovky.Bydlet budeme hned vedle Živogošče Blato , je to od sebe kousíček .Kolik Vás jede a ještě napiš barvu auta , atˇ Vás najdeme ? To s tou CZ-tkou je super nápad .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marta29 (07. 08. 2006 20:56).
Re: Chorvatsko v září
08. 08. 2006 09:54
to marta29
Jsme taky z Brna thumbs up Jedeme ctyri, dva mlade pary. Barva auta je tmavezelena metaliza. Volime cestu pres Madarsko. Uz jsem tama jel 2x a vzdy v pohode. Tak snad se nekde potkame. Jeste musime vydrzet cely mesic sad smiley
Re: Chorvatsko v září
08. 08. 2006 21:51
to Romales
tak ,už se můžem jen těšit a doufat , aby bylo pěkné počasí . Tak na Jadranu zdarec
jokn
Re: Chorvatsko v září
10. 08. 2006 09:46
To Marta29
jedeme už pátý rok po sobě 1.9. směr Jadran ( konkrétně Gradac - kousek níž než Ty). A můžu říct, že dohromady jsme se jen jeden den nekoupali - byla bouřka - jinak vždy v pohodě.
Jsem ze Zlína a jezdíme přes Maďary taky - ale asi se nepotkáme, přesto můj rozpis: - vyjíždím vždy kolem půlnoci a do Maďarska vjíždím kolem druhé a první velká zastávka - v Chorvatsku motorest a benzinka INA (zda se to jmenuje taky Sveta Helena si nejsem jist, ale je to poblíž této mítnice) kolem šesté, sedmé.

Přeji hezký pobyt. teď je na Jadranu počasí horší, takže nám v září to musí vyjít !!!!!!!!
Re: Chorvatsko v září
10. 08. 2006 14:37
to jokn
Dík za informace , jezdíme přes Rakousko a vyjíždíme kolem 17 hodiny . Jen jsme jeli vždy v červnu ,tak nevím ,jak to bude s tím počasím , dáme ale na Tebe . Jinak cestovní horečku mám už tedˇ.
Taky přejeme pěknou dovolenou.yawning smiley
Re: Chorvatsko v září - Baška Voda, Tučepi, Podgora -Čaklje
14. 08. 2006 21:37
Ahoj,tak se nám to blíží a my se pořád ne a ne rozhodnout kam.Takže to tu zkusím ještě jednou, páč jsem tu vždycky našel radu.

Rozhodnuto, že bychom chtěli vyjet kolem 25.8.,a to směr buď Baška Voda,Tučepi nebo Podgora - Čaklje.

Kde si myslíte, že je to lepší pro 1 1/2 staré dítě.Aby tam bylo nějaké hřiště, houpačky, pískoviště,takové to zázemí pro prcka, když ho to přestane bavit ve vodě, větší možnost ubytování hned u moře a celkem klidné místo na ubytování.

Přijde mi, že už jsem otravný, ale bohužel jsme v Chorvatsku nikdy nebyli a já už měsíc projíždím všechny vlákna a přebíhám podle doporučení z jednoho města do druhého a tak:-)

A pokud byste měl někdo kontakt na ubytování, které by splňovalo naše podmínky, budu moc vděčný.

Díky a hezký večer
Anonymní návštěvník
Re: Chorvatsko v září
03. 09. 2006 20:28
Vyjíždím 8.9.do Biogradu na moru nenajde se někdo kdo tam bude? Mohli by jsme posedět u vínka nebo u rakije budu v penzionu Tomi bylo by to fajn.hot smiley
Re: Chorvatsko v září
04. 09. 2006 09:22
To majkl
Vyrazim taky 8.9. ale jedu az pod Makarskou do Zivogosce.

Kdyby byl nekdo taky v Zivogosce, muzeme posedet nad sklenkou vina smileys with beer
Anonymní návštěvník
Re: Chorvatsko v září
04. 09. 2006 10:01
To Romales
Já jedu v 7.00 hod z Ostravy přes maďary mám zajištěný nocleh v Slunj pauza bude za slovinsko-chorvatskými hranicemi je tam pěkná pumpa dobrý kafe na autě CZ na stinítku a majkl.Dobře dojeď a krásnou dovču.thumbs upsmiling smiley
Re: Chorvatsko v září
04. 09. 2006 10:16
To majkl
Ja vyjizdim bohuzel az kolem 17h. Taky jedu pres Madary. Jedu z Brna. CZ mam uz vytistenou. Snad tam taky nekoho potkam s CZ. Preju jizdu bez nehod a pohodove pocasi. hot smiley
Re: Chorvatsko v září
11. 09. 2006 22:28
Takze letos se vazne konec srpna v HR nepovedl. Po 7letech co jezdim do HR jsem nezazila takove pocasi.Od 18.srpna lilo a lilo a lilo. Od 31.08. azuro az do 11.09.Tak vazne nevim, co pristi rok klientum doporucit.
Navidenou za rok v HR.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.