Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Selce

Autor key 
key
Selce
29. 05. 2006 19:43
Zdravím a pozdravuji,
nebyla by nějaká informace o městečku či Selce u Crikvenice? Udělám velkou chYbu když si vyberu zrovna tohle letovisko?
avatar Re: Selce
29. 05. 2006 22:17
Byli jsme zde jen jednou a uz nemusim.Nelibily se mi vybetonovane plaze.Ale jinym se zde muze libit.
Re: Selce
30. 05. 2006 07:13
Naši tam byli a bydleli ve dvou- nebo třípatrových řadových panelákách, přímo krílikárnách. Pláže viz ve.ri, betonovej svět. Já bych se tam nehrnul.
Laďka
Re: Selce
30. 05. 2006 08:42
My tam byli vloni z nouze, protože čtyři dny před odjezdem nám cestovka oznámila, že hotel, kam jsme měli jet nebude, je PRÝ obsazen.Takže jediný volný byl právě v Selcích. Už bych tam ale nemusela nikdy. Malá oblázková plážička před hotelem, a jinak většinou vybetonované pláže.
key
Re: Selce
30. 05. 2006 17:34
Díky za info, ale už jsem to spáchal u VT. Snad to nějak dopadne. Díky za info.
Re: Selce
31. 05. 2006 16:18
Já jsem přesvědčen, že to přežiješ. Pravda, není to úplný hit Jadranu, ale než měsíc na Mácháči, raději den v Selcích, asi tak smiling smiley
key
Re: Selce
02. 06. 2006 10:48
Tak ten poslední mě dostal. Kdyby to bylo obráceně, tak to chápu, protože dovolená v žabinci-brrrrrr. Každopádně mě to povzbudilo. Přeji pěkný den a dovolenou
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.