Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Disco

Autor Moge 
Disco
23. 05. 2006 16:43
Čau letos jedu už s puberťáky.hledám prima místo s nočním vyžitím/diskotéky.../
díky
avatar Re: Disco
23. 05. 2006 18:15
Já nechávám puberťáka doma-protože v 16 odmítá cestovat s rodiči a malýma sourozencema kamkoli natož do Chorvatska.thumbs downhot smiley
Re: Disco
24. 05. 2006 10:03
To ivetaa: Taky nás to letos postiho,tak doufám že po návratu nebudeme bezdomovcithumbs up smiley H.S.cool smiley
avatar Re: Disco
24. 05. 2006 14:35
Já jsem skeptik-tudíž dítě pubertálního věku bude odstraněno z bytu a přesunuto k mým rodičům na Moravu-touto cestou se rodičům omlouvámtongue sticking out smileygrinning smiley

Takže naděje že se navrátím do bytu ve stavu v jakém jsem ho opustila je poměrně velikácool smiley
Re: Disco
24. 05. 2006 15:16
to máš teda pěkně vymyšlenýgrinning smiley ale co na to dítě pubertálního věku?sad smiley Pokud se nechá takhle odeslat tak to asi s tou pubertou nebude tak hroznýsmoking smiley H.S.cool smiley
avatar Re: Disco
24. 05. 2006 18:55
Pro naši holku je COKOLI přijetelnější než dovolená s rodiči a svými dvěma sourozenci.Přece nebude někde"TRAPASIT U VODY"
Takže odsun pro ni byl přijatelnější!tongue sticking out smileyNavíc mi schovívaví rodiče jati dojetím-že jejich vnučka hodlá u nich strávit 14 dní a tím pádem je upřednostní před mořem(naivky)smiling bouncing smiley jí budou podstrojovat-takže vlastně se na to i těší!
Loni to vyzkoušela-letos ví že to funguje.Takže pro ni shrnuto:klídek,lehárko,omluvená ze školy a babička Allinclusive-co si v 16 přát víc!

Až jednou někdo najde lék na pubertu-navrhuji jej na Nobelovkugrinning smiley
Re: Disco
25. 05. 2006 11:23
S tím se nedá než souhlasitgrinning smiley H.S.cool smiley
Re: Disco
25. 05. 2006 17:37
To se Moge toho od vás moc nedozvěděl(a)smiling smiley
Re: Disco
30. 05. 2006 10:30
nejlepš je potom ostrov Pag - Novalja disko na plážích Zrče[www.chorvatsko.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 233
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.