Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 02. 2018 19:29
Máme Amerického Stafordšírského teriéra, problém je v tom, že toto plemeno není nijak zvlášť velké, i když čivava to rozhodně není, problém je spíše v tom, že tyto plemena mají díky nezodpovědným majitelům a médiím špatnou pověst.
Většinou jsem dostal odpověď typu "nezlobte se, já mám psi ráda, ale mnozí hosté by se mohli bát a odjeli by" ... Prostě, pro většinu lidí co jsou zvyklí na Yorkšíry to je velkej pes a ještě má hlavu velkou jako meloun smiling smiley
Ale, majitelé těchto psů vám potvrdí, že se jedná o "baby dog" plemeno. Tak hodného psa k dětem opravdu neuvidíte.
Ale ! Důslednost, důslednost a důslednost. Cvičák a základ je, aby pes cítil alfa samce v majiteli. Potom je to beránek.
V Chorvatsku platí zákon, že plemena typu bull musí mít náhubek a vodítko. Po zkušenosti v loni, kdy jsme šli večer do města s náhubkem a lidi nás obloukem obcházeli, protože "když má pes náhubek, asi bude zlej" ... jsme ho potom nenosili a bylo to v pohodě, dokonce nás několikrát potkala hlídka policie, zaregistrovali Amstaffa bez náhubku a žádná reakce, tak jsem usoudil, že to takhle bude lepší.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michalll (19. 02. 2018 19:29).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 02. 2018 20:44
My máme dobrmana, ale na dovolenou s námi nejezdí.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
20. 02. 2018 11:34
No, my ho bereme, chce to trochu více naplánovat cestu, europas a čip + očkování a není s ním problém, v moři ho to baví, obecně rád plave a když je možnost, proč ho nevzít kluka k moři ;-)
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 03. 2018 12:41
Staforda má známý a je to opravdu nebezpečné plemeno, několikrát mě napadl a málem jsem to nepřežil, být ulízán k smrti, musí být děsivé smiling smiley smiling smiley yawning smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
12. 03. 2018 20:57
Tak jsem letos přišel pozdě a apartmán kde jsem byl v Boraku ubytován je již obsazený. Vzhledem k tomu, že má manželka celozávodní dovolenou v hlavní sezóně - 22.7.-3.8. ,tak je shánění poněkud náročnější. A navíc ještě preferujeme klidnější prostředí což ten Borak splňuje dokonale.
Marně hledám nějaké kontakty na ostatní domy tam a jen si nadávám, že jsem si to neošéfoval vloni přímo na místě.
Nemáte prosím někdo nějaký tip na ubytování pro 2 dospěláky s 13 letou dcerou někde na této straně poloostrova jako je Borak?

Nebyl někdo prosím v Pještatě v apt.Ivušič ? Tam je ještě v našem termínu volno.Upraveno 1krát. Naposledy upravil smartys (13. 03. 2018 19:38).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 03. 2018 20:12
Pještaty se neboj. Jezdíme tam každej rok. Dříve k Antonio Čaveliš, potom k Marijaně Žuhovič. Letos jsme u Ivanky. Horší recenze byly jenom na Orlí hnízdo. Ivušič má 4 apartmány. Tak jestli nechytnete nějaké potížisty, neměl by být problém. Pještata má jenom jednu nevýhodu. Není tam konoba. Nejbližší je v Drače. Máme stejný termín. Tak se možná uvidíme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.