Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 07. 2017 23:24
Divnu znám. Když jsem byl v Žuljaně tak jsem si udělal výlet.
Je tam pěkné potápění a když člověk přijede včas tak i zaparkujesmiling smiley
dík za další tipy...snad ukecám za dva roky manželku
avatar
FAT
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 07. 2017 22:28
Na Pelješaci som ešte nebol, plánujem cestovať asi 4.8. Vždy cestujem na blint. Vy čo to tam poznáte, myslíte, že nájdem ubytovanie? Bude možnosť vybrať? Potrebujeme apartmán s dobrým vybavením a dvomi spálňami a s parkovaním. Vďaka za radu.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
20. 07. 2017 18:16
Neni to pravda,jeste vcera jsem se na Prapratnu koupala a jak pisek,tak voda byly ciste jak slovo bozi.Projela jsem za par dnu mnoho plazi vetsich ci malych od Puly az po Peljesac a Prapratno je top
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 07. 2017 12:17
Tak to je dobre ze to uklidily.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 07. 2017 21:52
Ahoj všem co budou na Pelješaci,
já budu naproti na Korčule ale rád bych se kouknul na ten kopec nahoře. Kdo tam bude v průběhu příštího týdne a rád by vyrazil také?? Dejte vědět.

Radek Bene
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2017 20:55
Zdravím všetkých pelješákov! Idem s rodinkou od 6.8. do Žuljany, apartmán filipovič, má niekdo nejaké skúsenosti ? vraj tam má aj malú reštiku. Ale skorej ma zaujíma celkový názor, nakoľko som hladal vyslovene niečo kludnejšie, tak dúfam že Žuljana ma v tomto nesklame.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kelimek (22. 07. 2017 20:56).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2017 21:49
Vyborna volba ked kludnejsie urcite Zuljana nesklame my vyrazame zajtra 3 rok po sebe velmi sa nam tam páči. U Filipovica byva ubytovana sestra my sme priamo na plazi je to tak 3 minutky cesty, Drażan majitel je velmi prijemny a kamaratsky chlapik občas sme s nim po večeroch sedavali pri vinku. Taka klasicka reštauracia že pridem sadnem objednam jedlo to nie je minuly rok aspon fungoval tak ze sme sa dohodli napr.na veceri a oni nam ju pripravili povie vam sumu na osobu a co vsetko bude v cene pre deti odporuci nebrat nic lebo je toho tak vela ze pri dvoch platiacich dospelych sa v pohode najedia dve deti. My sme objednavali ryby vzdy boli pomiesane porcie lacnejsie makrely ale aj drahsie hodnotnejsie ryby k tomu salat,chleba robia ako prilohu vyborny grilovany baklazan ...chobotnica bola tiez dobra, vino ma vlastne celkom fajn
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2017 22:04
V Žuljaně jsem byl dva roky zpátky a bydlel jsem u Filipoviče.
Většina těch apartmánu je asi dobrá ale my měli ty čerstvě zrekonstruované aspoň co jsem tak pochopil a ty nedoporučuju.
Neměl k nim ani foto na webu a ani mi je neposlal...mělo mě to varovat.
A ač se mi v Žuljaně hodně líbilo tak zrovna centrální pláž byla dost angry smiley ... a to nejsem moc náročný.
Doporučuji spíše jiné pláže v Žuljaně
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2017 22:11
Jasne na plaž treba radsej ist na Kremenu alebo Vučine všetko je tam na skok je to naozaj mala dedinka. Uplne top je plaž Košare lenže tam sa da dostať iba loďou.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 00:09
kelimek - vidím to na mini zraz.

Ja budem v Žuljane od 5.8. a bol som v kontakte s nickom svantovit a ten by tam mal byť od 1.8.
smileys with beer

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 11:55
Dakujem za info, osobne tiez neviem do akeho apartmanu idem,len viwm ze je pre 4 osoby a bol som rad ze som nieco zohnal.a ta plaz v centre akoze nie je dobra?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 11:57
Super, tak bude s kym pit! Ha ha
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 12:03
Dakujem za info,takze uz len tam dorazit.ale tu tisicovku km nejak zvladnem.a u filipovica mam objednanych celkovo 4 vecere, tak sme sa dohodli.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 12:26
jo jo souhlasim.
Vucina je fajn a ta Kremena jestli to byla ona tak taky...chodil jsem za molo kousek do schodu.
Byla tam hezka oblazkova plaz kryta stromy.
Ta centralni jak nad ni jsou apartmany me nevonela...navic tam byly i lode mistnich.

Ta Kosare je kde?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 13:56
Jojo. Foco je na pití odborník. Hlavně ty rána.thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2017 13:58
Ano Kremena je hore do scodov pri mole a potom cez lesik prva je mala Kremena druha Velka Kremena. Košare popri brehu ked sa vyrazi z Vucine po lavej strane je taky skalny vybeżok ten sa oboplava potom strma skala do mora po par metroch maly raj.. biele skaly a štrk
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 07. 2017 06:18
Tie zrekonstruovane apartmany akoze nie su dobre?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 07. 2017 18:38
no jsou to takové nudlovité bunkry s málo světlem. My ještě měli štěstí a okno bylo aspoň jedno do zahrady a jedno v čele apartmánu ale sousedi měli jen jedno v čele anadšení nebyly...
Navíc posezení je v takovem vestibulu...je to celkem videt na jeho webu ale fotky jsou lepsi nez realita....
ALE jinak si myslim ze ty ostatni apartmany jsou OK a zvlast ty ve vyssich patrech. Je to proste dane tim kde jsou umisteny
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 07. 2017 20:38
Hm,tak ja nejsom nejak narocny, hrozu som zazil vo vodiciach ale dalo sa. Ved apartman mam len na prespanie a nieco malo ukuchtit.podstatne je okolie,klud a pohoda a relax.ale aj tak dakujem za info.hadam to prostredie vyvazi nejake male nedokonalosti.pokial budem mat pivo,slnecne okuliare a lehatko,vyspim sa aj na brehu.ha
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 07. 2017 13:23
Tak to jdu nacpat do auta a hurá směr Borak. Snad ta cesta nebude tak hrozná. Držte nám palce :-)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 07. 2017 08:13
Ahoj.
Za měsíc se chystám na Pelješac. Na blint. Vyhlídnuto mám městečko Trpanj. Jsme mladý pár a myslím, že Žuljana, Borak či Trstenik jsou na nás moc malé obce. A Orebić moc velký :-)). Určitě je všude krásně, jen se bojím, že v září bude v Trpanji již velmi brzo tma a taky se obávám o čistotu moře (naproti ústí Neretva). Mám se bát nebo to neřešit ? :-)
Zatím jsem nesčetněkrát jezdil do Zaostrogu, ale už to chce změnu.
Díky za odpověď.

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lamax (31. 07. 2017 08:14).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 07. 2017 08:35
Tak zdravíme z Boraku. Cesta byla pohodová menší kolona až na hranicích BiH. Je jasno, teplota přes 30, moře nevím, ale studené není. Je tady nádherně.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 08:55
To Lamax - neřeš to, protože není čeho se bát. Jenom Ti doporučuji, abyste se podívali, co všechno můžete v okolí navštívit a připravili se na to (Divna, Duba, Borak, Orebič, Korčula, Ston, Dubrovnik ...)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 10:43
To Zdevel - to všechno chci navštívit. No mám měsíc na to se rozhodnout. Buď Trpanj nebo Orebić, kde bych asi hledal ubytování někde v té oblasti hotelů (na opačné straně než je pláž Trstenica) :-)

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 12:20
to Lamax - ano budeš více na jihu a tak opravdu tma večer bude dřive. Ale není to nic hrozného. K rovníku je to ještě daleko. Čistoty moře se opravdu neboj bude to OK, akorát to moře je trochu jiné než jižní strana Pelješace. Já bych se na přelomu srpna a září nebál ani toho Orebiče. Myslím, že spíše pro tebe bude rozhodující, kde něco seženeš, když jedeš na blint.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 12:48
tak mě napadlo jet v první půlce září na prodloužený víkend na Pelješac...
jak tam to v tomto období obvykle vypadá?Je to pořád narvaný?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 13:01
Mně to napadlo taky hot smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 21:14
No my chceme jet taky. 8.9. směr Zuljana. Snad seženem nějaké ubytko. Třeba se tam potkáme.thumbs up
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 08. 2017 22:15
já koukal přes booking a vypadá to relativně volně
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 08. 2017 11:48
Tak narváno jako v červenci a srpnu na Pelješaci není. Ale přesto je tam plno lidí. Na Pelješaci koncem srpna hlavní sezona nekončí. Pokud chcete mít volněji, tak říjen a klidně až do začátku listopadu. Teplo tam je, koupat se i koncem října také nechá, akorát je blbý to, že den je tam již hrozně krátký a k večeru se velice rychle ochladí. Alespoń v tomto období snížíte věkový průměr turistů.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 73
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.