Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 05. 2012 16:03
Ale, ale! My Borak za 57 yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 05. 2012 18:33
martinyxs: +385 (0)20 743 718
s_zegura@hotmail.com
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 05. 2012 10:49
Děkuji, na Pelješaci jsme byli a to v Trpanji..úžasné opět se těším na výlet do Dubrovníku...
Renata
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
20. 05. 2012 21:49
Ahojky, tak už se nám to blíží, 8.6. startujeme do Sreseru ke Slobodanovi. Bude tam i někdo z Vás? Počasí tam sice zatím není nic moc, ale snad se to změní. Loni byla veliká vedra v tomto čase. Zdravíme Šatavu
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 05. 2012 13:44
Tak cesta probehla uplne bez problemu, dalnice A - Slo - Hr prazdne takze nikde zadne zdrzeni. Pri ceste zastavka na Plitvicich kde jsem tentokrat zazil jedny z nejkrasnejsich Plitvic - UPLNE PRAZDNO no proste PARADA :-) . Trpanj je ted jeden velkej tankodrom, delaj kanalizaci a tak je vsude a vse rozkopano a to vcetne pristavni kolonady ale prej tento tejden maj zacit delat asfalt tak by to prej do 1 cervna melo bejt vse v pohode a poradku. Obchod v horni casti Trpanje pri ceste na ceskou plaz je uzavren a jeho osud je nejasny - zatim slouzi jako skladiste obchodu dole u posty a nikdo nevi zda bude jeste nekdy otevren. Mezi kempem v Trpanji a Prapratnou vede pres uzemi olivovejch zahradek nova luxusni asfaltova silnice :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Štír (22. 05. 2012 13:46).
thumbs downRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
24. 05. 2012 10:55
Tak ten obchod mě docela dost mrzí Chodili jsme tam pravidelně. A už dost dlouho. Vlastně co tam jezdíme cca 14 roků. Bydlíme vždycky kousek nad obchůdkem. Tak to už si před ním neposedím s chlazeným Karlovačkem ...confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
24. 05. 2012 20:10
no to asi ne no, dnes ho celej den vyklizej a odvazej vybaveni, koupil to Studenac a asi ztoho bude mit prej sklad - no uvidime ...
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
24. 05. 2012 22:01
Taky jsem tam pravidelně nakupoval....jde o to,že dolu do města to je procházka,a bude tam narváno.Další mínus.Snad jich pro Trpanj nebude přibývat....

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 05. 2012 10:29
Procházka to není špatná, ale pokud jsem večer dostal chuť na klobásku, tak jsem tam skočil, za 3-4 minuty byl zpátky a byla večeře smiling smiley A taky tam byla pekárna. To teda poněkud nevyřešili. Vždyť tam nahoře bydlí docela dost lidí, samozřejmě přes sezonu. Řetězec to prostě schlamstnul thumbs down
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 05. 2012 20:33
Ahojte budu 27.8. do 7.9. Luka Dubrava - Pelješac poprvé !!! už se moc těším
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2012 07:09
Tatuldo, tak tam budeš mít bohovskej klid, U koho budeš bydlet? My byli loni u Blaženky Glavor A dobrý. Je to pár domků a do pbchodu musíš do Janjiny . Jen mne v noci budil kohout. Ten kreten začal fňákat ve 2 ráno a nezavřel zobák do 5. Pak zmlknul a šel chrápat. Ovšem já byl na mrtvicu. Chtěl jsem ho zabít parchanta, ale maskoval se a nenašel jsem ho. thumbs up smiley
avatar smoking smileysmoking smileyRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2012 21:44
Zdravím, loni jsme byli nahoře u Indiry (za svobodna Glavor), je tam pohoda a klídek, kohouta můžeme potvrdit, snad už ho pro letošek někdo ulovil. My jedeme 24.6. - 10.7. už popáté, pro nás je to absolutní oáza klidu a pohody. smoking smiley
Anonymní uživatel
Re: smoking smileysmoking smileyRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2012 22:13
Zdeny a nebyl jsi tam jen s manželkou a lehali jste u pláže pod olivovníkem? A plaval jsi vždy až na konec zálivu k ostrůvku? My tam byli od 22.6 do 11.7. A lezli jsme do vody s těma plastovejma trubkama. Blaženka Glavor je starého pána dcera, myslím.
avatar Re: smoking smileysmoking smileyRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2012 20:26
Tonasumik, ten bláznivej plavec byl náš známý, který sedával s manželkou pod olivami. My jsme ponejvíc leželi na tom betonovém okraji nebo seděli na židličce pod olivami asi v prostředku. Blaženka je pravděpodobně švagrová, protože Indira vždy říká, že jde k tetě. Vyrážíte letos zase, my už za 25 a jsme jak na trní. A jak se tam líbilo Vám?
Anonymní uživatel
Re: smoking smileysmoking smileyRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2012 22:18
Ahoj Zdeny, už si na vše rozpomínám. Plavec je ten známý asi dobrej. Vzhledem k počasí loni, ty šílený vedra, tak to bylo supr. Ocenuji především to, že tam je málo lidstva. Ale hodně jsme cestovali, byli tam s nama mladí. Moje Alfa stávala před Blaženkou. Letos jedeme 15.6 do Boraku. V luce se určo stavíme pozdravit Blaženku a na vykoupání. Tak se možná poznáme. Mně teda podle auta. Alfy tam nejezdí moc často. už se těšíme a od února stříhám metr, jak na vojně. spinning smiley sticking its tongue out
Užijte si to taky aněkda někde na viděnou. smileys with beer
Re: smoking smileysmoking smileyRe: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 06. 2012 21:08
Přátelé, všichni sem. Orebić danas-. dopoledne polojasno, odpoledne slunečno, zkrátka horko jako na pekáči a pořád svítí sluníčko. Jinak cesta docela náročná, v úseku mezi Makarskou a Ploče docela dost semaforů, průjezd sveden vždy do jednoho směru a 2 km omezení není žádná vyjímka. Ve 12.00 jsem byl na Makarské a až v 15.30 v Orebići!!!

Sretan put
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
01. 06. 2012 22:58
kady si to jel - ja projel uplne bez problemu - si nejel po dalnici ?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
02. 06. 2012 08:20
Z dálnice jsem sjel v Šestanovači, asi ze zvyku.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 06. 2012 17:34
aha tak to jo - tam se prej delaj naky tereni upravy okolo silnic ... tak uzivej dovcu :-)
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 06. 2012 20:04
jj, rozšiřují cestu tím, že odbourávají skálu okolo cesty. A skály okolo cesty jsou zase bílé :-)
díky, díky, je to skvělé, ostatně jako každý rok na Pelješacu :-)
Ale tobě už se to krátí, nebo?
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 06. 2012 20:39
Shimi,nadhoď občas aktualní počasí na Pelješaci...díky

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 06. 2012 21:09
TO SHIMI : uz se zkratilo, dnes jsem se vratil do CZ ale za 3 mesice jedu z5 na Peljesac tak to snad utece :-) ale Tobe at dovca utika hoooodne pomalu smileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
03. 06. 2012 21:10
OK, nema problema. Ale jsem pouze v Orebići a letos jen 7 dní, tzn do pátku :-((
Zítra dám info.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
04. 06. 2012 12:06
Dnes od rána slunečno, 24°C, lehké jugo, Mljet zahalen v oparu a obrovské vlny. Moře teplé, koupu se i já :-) Nicméně odpoledne se to má pokazit, bude kiša padat. Sv.Ilja už je v mracích :-(
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
04. 06. 2012 14:18
tak tak, dle místních má-li Ilja "šešir" (klobouk) bude 2 dny pršet
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
04. 06. 2012 20:14
Ilja ima "šešir" još tri dani i ništa :-)
Tako ne znam...
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 06. 2012 08:58
Kako to ze neznaš. Je treba sa pitat starih ljudi u Žuljane, Potomje, Boraku, Podobuče koji radi u vinogradu.
A teď už Shimi česky.
Je to prastará věc, kterou vypozorovaly místní vinaři a podle klobouku nad horou podřizují práci na dingačských vinicích. Mne se to líbí, vždy se snažím to sledovat, ale je pravda, že 100% spolehlivost to nemá. Jako každá pranostika.
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 06. 2012 11:47
Chlapi ta benzinka před Orebičem vpravo, to je jaka firma? Je celá červená. Tankoval tam někdo, jak jsou na tom s kvalitou? Dík
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 06. 2012 12:12
to RadekK: taky se to snažím pozorovat, před dvěmi lety byl Ilja celých deset dní "pod kloboukem" a nic. Ale dnes prší a prší a prší, tak snad to nebudou ty dva dny :-))
I tak díky za objasnění.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 06. 2012 12:22
Tonasumiku, k té benzince před Orebičem. Nějaká firma tam je, ale nikdy jsem nerozluštil, zda-li je to autoopravna, nebo výroba něčeho. V každém případě benzín na té pumpě mají OK, ale nejdražší na Pelješaci. Takže tam moc netankuji. Většinou, když zapomenu vzít v Drače, Potomje, nebo na Korčule.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.