Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

apartmán přímo u moře - doporučíte?

Autor dagmar 
Re: apartmán přímo u moře - doporučíte?
16. 05. 2006 13:51
Taky jsem toho názoru,že se to má zkoušet pokaždé jinde.No i když před dvěma roky jsme byli v Tučepech,byla jsem nadšená a moc spokojená a zapřísáhla jsem se,že až zase pojedu do Chorvatska tak jedině sem.No ale není tomu tak,řekla jsem si,že poznánat nová místa bude určitě fajn a člověk asponˇpozná další kousek této krásné země.Takže letos bychom měli jet o kousek níž,jmenuje se to Malá Duba a mělo by to být klidné místo,jen malá vesnička,většina domků je kousek od pláže,nekteré přímo na pláži.Ten náš je od pláže 15 metrů.tak si myslím,že to bude pohodová dovolená máme dvě děti,tak to bude asi pro nás lepší,pěkně v klídku,bez diskoték a nočního života.Eva
avatar Re: apartmán přímo u moře - doporučíte?
16. 05. 2006 17:31
To E.H. :
Nechci tě v nějak strašit ale není to 15, ale tak 30m. Ty jejich míry nesmíš brát vážně. Co se týká vzdálenosti od moře tak to skoro vždycky musíš vynásobit dvěma. I tak je to ale blízko.
Re: apartmán přímo u moře - doporučíte?
16. 05. 2006 19:20
No to nevadí,i 30 metrů je kousek.Skočím si kdykoliv do ledničky pro pitísmileys with beer,nebo pro sváču.No uvidím pak napíšu,i když do odjezdu to máme ještě za dlouho.Eva
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.