Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pašman

Autor Kiki 
Kiki
Pašman
11. 05. 2006 09:24
Nebyl jste náhodou někdo na ostrově Pašman?
Re: Pašman
11. 05. 2006 09:47
Na Pašmanu jsme byli, ale jenom na výletě. Jeli jsme z Biogradu do městečka Tkon a vyšplhali jsme se k místnímu klášteru.
Kiki
Re: Pašman
11. 05. 2006 11:36
A nevíte jestli tam je aspoň něco?...Jako třeba obchůdek, restaurace, zmrzlina nebo tak něco nebo jestli tam doslova "chcíp pes"?
Díky az info
Re: Pašman
11. 05. 2006 14:02
To Kiki. To myslíš ostrov Pašman nebo vesnici?
Re: Pašman
11. 05. 2006 14:37
Strávil jsem týden na Ugljanu, který je s Pašmanem spojenej mostem. Mimochodem po pašmanu je moc príma hřebenovej trek (dá se to v pohodě jet jak na bajku, tak na trekáči). Stavovali jsme se párkrát ve Tkonu a pokud si dobře pamatuju, byly tam asi tři konoby, cukrárna a nějakej koloniál.
Re: Pašman
11. 05. 2006 14:51
nějaké restaurace určitě byly u přístaviště. A zmrzlina tam byla taky. Jinak od kláštera na kopci je krásný výhled jak na Tkon tak na Biograd. Takže určitě to stojí za výšlap.
Re: Pašman
11. 05. 2006 15:04
to Kiki : trochu to rozveďte co od toho očekávate. Ugljan - Pašman spojené ostrovy mostem přes průplav Ždrelac. Všechno menší osady větší pohoda než přecpané pobřeží. Obchudky samošky, zmrzlina to tam vše je. Ideální na cykloturistiku za Tkonem je i nuda kemp (tam končí silnice i ostrov). Musíte mít ale konkrétní dotaz, nebo mi napište na email mám od tam spoustu fotek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.