Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lokva Ragoznica

Autor jirihradsky 
Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 21:07
Prosím zda někdo byl v Lokvě Ragoznici(pod Omišem)můžete mi napsat jaké je tam koupání kultura atp. jedeme koncem června
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 22:38
Lokva Rogoznica má jednu větší pláž a spoustu malých plážiček. Nevýhoda je ta, že Lokva se rozprostírá kolem magistrály a spousta apartmánů je na její druhé straně. Takže tam nebude takový klid jako třeba v Pisaku, který je pod magistrálou. Mají tam ale udělané tunely pro chodce, takže se přes cestu vůbec nemusí chodit. Ceny apartmánů jsou tam o něco nižší než v okolí. My jedeme do části Ivašnjak tak jsem taky zvědavá. Centrální náměstí nebo tak něco Lokva nemá ale je to skvělé výchozí místo pro lidi, kteří si rádi vyjedou na výlety. Např. do Omiše,Makarské, Imotski,
Sv. Jure na Brač atd.. Už aby to bylo, přeji pěknou dovolenou.smiling smiley
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 22:47
Pokud máte děti ,tak je to stresová dovolená.A když se budete vracet budete mnět o 10 dkg více na váze.To bude to olovo z magistrály.Jinak pláže jako všude v Dalmácii ,ok.
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 23:02
Jenom 10dkg? Tak to jsme v klidu,na našich postavách se taková troška ztratígrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Tož a když to tam nebude úplně košér tak neni problem zpakovat a najít si něco jinéhothumbs up Jak už jsem tady někde četla tak busines je busines.hot smileyhot smiley
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 23:17
Evik 2,busines je nějaký plicní sanatorium.?grinning smiley
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 23:22
Šak višgrinning smileygrinning smiley
Re: Lokva Ragoznica
10. 05. 2006 23:45
tož teda nevím,



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (10. 05. 2006 23:48).
Re: Lokva Ragoznica
11. 05. 2006 00:02
S olovem pracuji takže když bych najednou vysadila tu svoji denní dávku tak by to mohl bét pěkné absťákgrinning smileygrinning smiley A jinak su staré skrblik takže mě zaujala ta cena 42E za apec 50m od pláže a děcka majó svoju kópelku a pokoj. Takže budó separovaný a večer nehrozí žádný:mamí, mě se chce čůrat,mamí ja mám žizeň atd.. Šak višthumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
pavluša
Re: Lokva Ragoznica
11. 05. 2006 12:59
V Ivašňaku jsme byli asi před 4 roky. Nechci někomu kazit těšení se na dovolenou, ale už bych tam znovu nejela. Ubytování těsně nad magistrálou, takže v noci se s otevřenými okny ani nedalo spát - jedno auto za druhým. Ve vesničce se nedá nikam jít na procházku, není tam nic, jen samé apartmány v kopci. Dá se vylézt do kopce do staré Rogoznice, odkud je krásný výhled, ale to je vše. V Ivašňaku je snad jen jeden minimarket, žádná tržnice, jen pekárna, kam jsme každý večer chodili pro ještě teplý chleba a úžasné koblihy. Ale koupání pěkné, moře čisté.
Re: Lokva Ragoznica
11. 05. 2006 15:39
Měla jsem původně vybraný Pisak ale nechala jsem se přemluvit. Uvidíme jak tam dojedem, vždycky se můžem sbalit a jít o dům dál.cool smiley
Lena
Re: Lokva Ragoznica
11. 05. 2006 18:11
Kokněte se na vlákno Ruskamen Lokva na něj navazuje. Mně se tam líbilo, akorát je nevýhoda, ýe když chce člověk k moři musí zdolat spoustu schodů. Ale zase není narváno na plážích, protože ty schodiště jsou soukromé...
Re: Lokva Ragoznica
11. 05. 2006 18:46
To Lena: Díky. To je právě to, že každý má jiný vkus a ne všem se líbilo všude ale vvvvo tom to je. Jak to bude se dozvíme za 57winking smileyKdyž tak zajedem do toho Pisaku a nasomrujem se Hulči do postelespinning smiley sticking its tongue out
luk
Re: Lokva Ragoznica
16. 05. 2006 20:26
Evik2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> S olovem pracuji takže když bych najednou vysadila
> tu svoji denní dávku tak by to mohl bét pěkné
> absťák A jinak su staré skrblik takže mě zaujala
> ta cena 42E za apec 50m od pláže a děcka majó
> svoju kópelku a pokoj. Takže budó separovaný a
> večer nehrozí žádný:mamí, mě se chce čůrat,mamí ja
> mám žizeň atd.. Šak viš


Bacha na to - těch padesát metrů asi není vzdálenost, ale převýšení! Strávil jsem v Chorvatsku asi 7 dovolených a tohle byla bezkonkurenčně nejhorší. Vyšplhat se se všema krámama, dcerkou a nadávající manželkou zpět do apartmánu, i když byl mezi těmi nejblíže k moři, byl nadlidský výkon. Kravál z magistrály především ráno nesnesitelný, neustálý stres, jestli dítě skončí pod koly projíždějících šílenců a v těch tunelech pod silnicí každý den nasr.....
Re: Lokva Ragoznica
16. 05. 2006 21:22
Je mi to jasný. Jak už jsem psala, když se nám to nebude zdát,"vyspíme" si zálohu, což jsou dva dny a mezitím se poohlídnem po něčem jinym. To by bylo aby nebylowinking smileyhot smiley
I když je jasný že domácí z toho moc odvázaný nebudou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Evik2 (16. 05. 2006 21:38).
luk
Re: Lokva Ragoznica
16. 05. 2006 22:27
Teď si přesně neuvědomuju kde, ale myslím, že už to od Lokvy není moc daleko směrem na jih, se ráz pobřeží mění. Původní posloupnost baráky, magistrála, moře na magistrála, baráky, moře. Je tam taky větší množství malých vesniček, které narozdíl od okolí Omiše neokupují místní víkendoví lufťáci. Koncem června bez problémů najdeš apartmán, z kterého se dá doplivnout do moře.
Re: Lokva Ragoznica
16. 05. 2006 22:50
To je právě ono. Byli jsme loni v Medići a Lokvou jsme projížděli do Omiše a taky si tak nějak neuvědomuju kde je ten přechodsmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.