Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Už se to blíží ! Kam a kdy ?

Autor Radek 21 
Anonymní návštěvník
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
09. 01. 2007 19:02
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil sasenka (24. 06. 2007 12:36).
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
13. 01. 2007 08:48
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl a tak jsem se chtěl zeptat - kdo skončil v termálech? Je to trochu OT na chorvatském fóru, ale v zimě je to prima debata. My byli počtvrté ve zmiňované Tatralandii a pojedem zas - probíhá zimní akce, kdy ubytovaní mají vstup zdarma a to se opravdu vyplatí. Jen lituji, že to máme 640 km, jinak bych tam jezdil celou zimu. Červen Tučepi, listopad L.Mikuláš - to je můj oblíbený dvojboj. Pokud by chtěl někdo bližší info, rád poskytnu.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
14. 01. 2007 16:05
Já jsem tu machroval, že pojedu, ale ještě jsem tam nebyl. Pořád to odkládám.
Než budu mít v práci čas, tak bude léto a na termály se vyprdnu smiling smiley

Ale ne, snad to ještě třeba v únoru stihnu.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
15. 01. 2007 12:17
Termály jsou v zimě super. Zrovna včera jsem to vzpomněl a už se hlásili všichni včetně tchýně. Takže během 14 dní (ale ve všední den mimo pátku) opět na otočku Čalovo (vlezné 150 Sk na dospělu osobu - důchodci 120 Sk - no nekup to). Mám to 200 km z domu, za tři hodky jsem tam. 8 hodin čvachtání stačí. Doporučuji.
resstless
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
15. 01. 2007 13:00
Tak do termálů jezdíme už 3 roky vždy v listopadu kolem 17. - když je možno využít svátek a je to vždy super - TATRALANDIA, letos byla akce 2 den gratis tak to se nam libilo. Jinak samo do Chorvatska v letě to je jasný, ale jezdili jsme až na začátku září, ale letos to změníme a jak píše ALDO, tak letos jedeme - respektive chceme jet v červnu tak na 10-14 dní někam, ale nevíme ještě přesně jakou si vyberem destinanci, protože vždy jezdíme na jiné místo, Tučepy to by mohla být dobrá volba.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
18. 01. 2007 09:49
Já to budu muset pozměnit, jedeme letos na Jadran s takovou šílenou partou holek (no holek - 40-45let) a ty dělají tak strašlivý kravál, že si to s nima do Tučepi nelajsnu... Ještě uvažuju v březnu o repete v Tatralandii, ale máme to hodně daleko abychom tam vyrazili na víkend. Takže si dám čevapčiči s ajvarem asi dřív než halušky a fazolačku...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 119
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.