Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Už se to blíží ! Kam a kdy ?

Autor Radek 21 
tak trochu závidim....thumbs up smiley ale ještě 10 dní a jedu taky
avatar Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
20. 06. 2006 16:50
Za 10minut směr Trstenik,držte palce ať dobře dojedemyawning smiley
Irena
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
20. 06. 2006 17:33
....za 60 dní Staniči u Omiše -premiera nemohu se dočkat!!!!!yawning smiley
Mildouš
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 10:22
za 14 dnů Ivánek Dolacův na Hvaru, v pondělí tam voda měla 24 stupňů, vzduch 29....jen tak dál, sviť sluníčko sviť, ať se máme všichni dobře!!!!!
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 10:24
Za tři dny do Kvarneru. A za osm hodin jízdy autem až u moře.
....za 9....Primošten..... hurá......
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 10:37
To reindlp:

my taky jedem do Seline, ale ještě nevím kdy. Buď za 18 nebo 30 dní. Byli jste tam už někdy? Jaký to tam je?
Mi
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 11:43
Já za 15 , ale hodin hurá na Pelješac a za 9 dní Pašman
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 11:45
lidičky já vám tak závidím já můžu tak odpočítavat dny do konce prázdninsad smiley jenom doufám že manžel dobře pracoval a budou dobré odměny abych první týden v srpnu mohla zvolat hurá hurá v Gadacu mě moře čeká hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 11:58
uz to odpocitavam, za 8 Drašnice


Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 12:08
Ahojte všichni....
nevěděla jsem kam napsat...a nechci zakládat novou diskuzi, tak to zkouším sem....
Příští týden ve čtvrtek jedeme na vlastní pěst do Chorvatska,
jsme dvě rodiny ( 2x2 )
Chceme jet někam dolů....máme zkušenost s Brelou, Makarskou ( přímo město ), Primoštenem....jenomže vždycky jsme jeli s cestovkou, takže o nás bylo postaráno.
Může nám někdo poradit..kam se vydat ???? Kde je to prostě SUPER !!!!
Jsme celkem nenároční ) )
Chceme bydlet blízko pláže i blízko centra, v okolí najít obchůdky a restaurace a s cenou se vecpat tak do 65 euro za 4lůžkový apartmán.
Je to reálné nebo se máme držet při zemi ???? )
Mildouš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> za 14 dnů Ivánek Dolacův na Hvaru, v pondělí tam
> voda měla 24 stupňů, vzduch 29....jen tak dál,
> sviť sluníčko sviť, ať se máme všichni dobře!!!!!

Já za 32 tamtéž, tak mi to tam prosím ohlídej! smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 13:49
Tak mi jedem dnes ve 20.00 hod k Dobrovníku, moc se těšíme (je to pro nás srdeční záležitost) jedem ve dvou už po desáté. Jenom nám to kazí ty nemoce ale snad to dobře dopadne a strávíme krásných 20 dní v našem malém ráji.
majkl
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
21. 06. 2006 14:07
Já v pátek na Pag do Povljany auto už vrtí výfukem jezdím každý rok jinam mám rád změnu.hot smiley
smileys with beer ....za 7..... jinak všem, co odjíždějí dnes, zítra nebo pozítří přeji šťastnou cestu a báječnou dovolenou........ thumbs up smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
23. 06. 2006 08:33
za 7 ale hodin. Pag, Povljana
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
23. 06. 2006 09:34
To IvetaV:

Tak je tady malá možnost, že nám to vyjde jet toho 1.7. V pondělí to budu vědět 100%
Drž mi palce, ať to vyjde a možná si zamáváme. V kolik vyrážíte a odkud?
Radek 22
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
24. 06. 2006 08:54
Pinky:cena za 4 místa okolo 60 Euro je reálná.Pro orientaci v cenách zkuste zadat do vyhledávače "..."a získáte lepší představu o cenách v daných lokalitách.
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
25. 06. 2006 21:40
Tak nakonec jedem konečně už 1.-8.7. Už se moc těším
to Andy: to jsem moc ráda, že vám to vyšlo, my jedeme v pátek navečer, ale přes Maďarsko.... hot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
26. 06. 2006 21:07
IvetaV:

Tak to jo. My jedem z Brna z pátka na sobotu o půlnoci přes A,SLO. Doufám, že to zvládnu poprvé navigovat, hlavně před Vídeň. thumbs down confused smiley
to Andy: neboj, to zvládneš. My jsme si vytiskli na škodováckých stránkách plán cesty, tak se nebojím, že zabloudíme. Navíc se můžeme v řízení střídat, tak to žádná hrůza nebude. A když zabloudíme, tak co, už jsme na dovolené a uvidíme třeba něco, s čím jsme nepočítali....proč se stresovat.... thumbs up smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 11:39
No řidičák má jen přítel, tak doufám, že se mu nic nestane u moře. Dívala jsem se na předpověď počasí okolo Zadaru a vůbec se nám to nedaří. V So a Ne má být jen kolem 20°C a oblačno. angry smiley To mě naštvalo. Doufám, že předpověď nevyjde a budou třicítky cool smiley
jéjej nestraš, já se jdu taky kouknout na počasí. Paradox je ten, že i u nás prý teplo končí 30.6.
ale mají tam otazníky, to jim nevyjde. Já se koukám na Split, ukazují do neděle 25 st. tak snad to fakt tak vyjde. Asi by mě trefilo, kdyby tady bylo krásně a tam hnusně..... thumbs down
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 12:11
IvetaV:
na czech.wunderground.com/global/stations/14431.html píšou, že bude možnost děště 20% a 20°C, ale na www.chorvatske.cz zase, že bude: So: 29 jasno, Ne: 28 jaso, Po: 30 a je tam sluníčko s mráčkem (zataženo nebo polojasno...nevím)

Doufám, že bude kráááááásně
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 12:13
Jééé, tak už to změnili i na tom wunderground, má být jasno a 28,29 stupňů. hot smiley smiling bouncing smiley smileys with beer thumbs up thumbs up thumbs up smiley grinning smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 12:21
tak už můžu taky odpočítávat 32 spinning smiley sticking its tongue out Gradac Vila Goran hot smileyhot smileyhot smileyhot smiley
smileys with beer thumbs up thumbs up to je dobře, tak ťuk ťuk na dřevo... yawning smiley thumbs up smiley
Re: Už se to blíží ! Kam a kdy ?
27. 06. 2006 13:52
My to máme za 7!!!!!
5.7.
Pelješac - Luka Dubrava!!!
spinning smiley sticking its tongue outthumbs up smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.