Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

VODICE

Autor Martyyy 
VODICE
14. 04. 2006 22:19
Ahoj lidičky a milovníci Chorvatska,
Mám dotaz ohledně města Vodice.Jedeme tam v červnu s přítelkyní a chci poprosit o nějaké rady.Tipy na koupání,klidná místa u moře,tipy na dobrou restauraci a jiné.Moc děkuju a zdravím všechny milovníky Chorvatska.Martyyy
avatar Re: VODICE
14. 04. 2006 22:31
Ty si znás snad děláš kozy,zkus trochu hledat ve fóru

MirekŠi
Re: VODICE
14. 04. 2006 22:38
no moc jsem toho tam nenašel ale díky za upřímnou odpověď smiling smiley
Re: VODICE
16. 04. 2006 12:13
Vodice jsou vetší město, se spoustou příležitostí zajít do restaurace, na nákupy, do kavárny. S klidnějšími místy je to ale trochu horší. Chce to vyrazit trochu ven z města.Hezké pláže přímo ve městě jsou v jižní části města, před hotely Imperial, Olympia...Večer to ve městě ŽIJE.
Re: VODICE
16. 04. 2006 14:03
díky za info.Ty jsi bydlel ve Vodici v hotelu nebo soukromem apartmanu?My jedeme do soukromého apartmanu IRIS.Mělo by to být nedaleko pláže (cca 200 m),tak uvidíme.Každopádně díky za radu na koupáni.
Re: VODICE
16. 04. 2006 20:58
Ahoj!
Byli jsme tam vloni v červenci.Večerní a noční život perfektní.Je tam jedna z největších diskoték na pobřeží.Chodili jsme večer do města denně a bylo stále co objevovat.S tím koupáním to bylo horší.Vodice jsou známé tím,že tam není moc teplá voda(podle místních v moři u pobřeží vyvěrají prameny a ty vodu dost ochlazují) a na plážích byl mačkalov.Řešili jsme to ježdením za koupáním na ostrov Murter(zátoka Kosirina cca.18 km.).Tam bylo koupání perfektní(čistá a teplá voda,stín borovic a minimum lidí).
Zatím čus
Re: VODICE
16. 04. 2006 21:53
Tak ostrov Murter určitě zkusíme,díky.Jeli jste do Chorvatska autem?Přemýšlím jestli mám ject přes Znojmo,Vídeň,Graz,nebo na jih na Linz a spodem na Graz.Jedu z nedalekého městečka u Prahy.Diky zatím ahojky
Re: VODICE
16. 04. 2006 22:37
Jelikož jsem z Moravy,tak jezdíme přes Vídeň.Když pohledáš,tak najdeš dost příspěvků o možných trasách přes Rakousko.Ještě stojí za to,vyčlenit si jeden den a nějaké finance a zajet se podívat do NP Krka (máš to za rohem).Jo a vem si plavky.Pod spodníma vodopádama se dá koupat.Pod mým nickem jsou ve fotogalerii nějaké fotky.
Zatím
Re: VODICE
16. 04. 2006 22:41
Jelikož budeme ve Vodici,máme v plánu zajet do NP Krka.Peníze šetřim už od ledna,je to naše první společná dovolená tak ať to stojí za to.Také přemýšlím o NP Kornati,ale z nějakých příspěvků jsem usoudil že asi nic moc,tak uvidíme.Díky na fota se podívám.Jo také Vransko jezero mi bylo doporučeno.Zatím smiling smiley
Re: VODICE
17. 04. 2006 11:15
Vodice jsou hezké město ,snad proto .že po jugoslávské válce bylo hodně moderně zrekonstruováno.V sezoně je to velmi živé letovisko včetně málo kapacitních pláží.Takže hlava na hlavě,nic pro robinzony.Lákavé přilehlé ostrovy Vás přimnějou zapujčit motor.lodku/nabídka je velká 1 den cca 50€/,kde se mužete kochat samotou a objevovat osamocené zátoky.Jedu tam letos už po druhé a na pomněrně dlouhou dobu.Je potřeba využít z nabízeného od každého něco.Ve dne trávíme klidný den na ostrovech ,kde je opravdová robinzonáda,a na večer lodí zpět do letoviska Imperial,kde je výborný kemp.Večer už Vám nevadí trochu více lidí a nabídka večerních procházek je velká.Bud do Vodic,kde to opravdu žije,nebo do klidnější Srimy ,kde se navečeříte za slušné ceny asi jako u nás.
Park Krka a Kornati je škoda nenavštívit.[smajlici-1.ic.cz]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (17. 04. 2006 11:41).
Re: VODICE
02. 06. 2006 15:13
Martyyy,stačí sednout na trajekt na ostrov Prvič do městečka Šepurine a budeš na pěkných a prázdných plážích.Průzračný moře plný života,tak si nezapomeň vzít věci na šnorchlování.Předloni jsem tam chytal chobotnice.Večer zpátky do Vodice a bude to parádní dovolená.
Miloš
Re: VODICE
05. 06. 2006 17:19
Ve Vodici jsem byl loni v 1.zářijovém týdnu a jestě to tam dost žilo,byli jsme v apartmanu v části Vodice která se jmenuje Blato kpláži asi 500m,centrum ožívá večer,doporučuji vyhlášenou rybí restauraci tuším Adria,spousta stánků,lákádel,dají se tam v dobrém kursu vyměnit české peníze za kuny.Výborný Prošek i rakie,doporučuji výlet na vodopády Krka,vstupné je 50 kun a je tam nádherně.
Alfik
Re: VODICE
06. 06. 2006 22:06
Před náměstim u restaurace seděli na plotě tři bezva papoušci vem si pro ně krmení a pozdravuj je.Restaurace se jmenovala pokud se nemýlím Santa Maria.Dlabou oříšky,hlavně buráky.Naše večerní pochůzka skončila vždy u nich.
don
Re: VODICE
15. 01. 2007 12:34
Zdravím všechny příznivce, prosím nemáte někdo zkušenosti s částí letoviska Vodice jménem SRIMA. Něco jsem našel, ale moc toho není. Zajímá mě jak to tam vypadá, pláže a tak.
děkuji DON
Re: VODICE
19. 01. 2007 18:56
Srima je původní rybářská vesnička a k tomu vilová čtvrť, která sahá až k hotelu Imperial. Jsou to vily, 2 supermarkety, několik restaurací, z toho jedna neuvěřitelně levná. Jinak nic. Staví tam některé příměstské autobusové spoje Šibenik - Vodice. Pláže jsou štěrkové.
DitaD
Re: VODICE
02. 02. 2007 07:45
Taky zvažujeme nabídku do Srimy. Dá se tam v červnu očekávat méně zaplněná pláž, než ve Vodicích? S tou studenší vodou - to je fakt? Díky!
Re: VODICE
02. 02. 2007 11:12
V červnu je tam téměř úplně prázdno.
DitaD
Re: VODICE
02. 02. 2007 17:59
Globíku díky. Rozhoduji se mezi dvěma místy pobytu a zatím je nerozhodně.
Re: VODICE
03. 02. 2007 17:45
To Martyy:
NP Krka a NP Kornati je ťažké porovnávať.Oba sú každý o inom.Snáď porovnať len Krku a Plitvice. Z hľadiska ponuky služieb a pomeru ceny je skôr relácia výhodná pre NP Kornati. Najmä ak ide o dvojicu mladých ľudí. Jedine veľmi stará loď s vybehaným motorom ktorý vibrácami a hlukom potlačí hudobnú kulisu a romantiku môže trochu rušiť.
Pozri v prístave či už Vodiciach alebo Murteri vylodenie výletníkov a uvidíš ich náladu - to je lepšia referencia než výklad lákajúcich bookerov a nebudeš sklamaný.
Re: VODICE
04. 02. 2007 18:46
Nálada nemá nic společného z cestovatelským zážitkem do takového skvostu, jako jsou Kornati. Nálada vystupujících výletníků může hodnotit kvalitu Fish pikniku.
Pozor na Kornati z Vodic, všichni jedou jen malý okruh po Kornatech. Ještě horší je to z Biogradu, tam ale občas někdo jezdí kolem celého souostroví. Z Murteru se jezdí obvykle okruh kolem celých Kornatů, ale je potřeba si to prověřit. Z Trogiru až Pirovacu se dělají transfery do Murteru autobusy k těmto výletům. Tedy i z Primoštenu, Solarisu, Vodic,...
Re: VODICE
04. 02. 2007 19:57
To Globík :
Máš rozumné názory ktoré rešpektujem. Tvrdenie , že dojem alebo nálada z výletu nemá nič spoločného s cestovateľským zážitkom je buď nepravdivé , alebo ide profesinálne nesprávny úsudok organizátora. Ináč si v podstate neodporujeme ,pretože aj ja som Kornati doporučoval a sám píšeš , že z Vodíc (Murteru ) ide naozaj o výlet na Kornati a nie Telaščicu.
Re: VODICE
05. 02. 2007 16:03
Jistě. Pokud jsou lidi nas...í, když vystupují z lodě, není o čem hovořit. Ale pokud jedou na náročný poznávací výlet, což z cestovatelky-poznávacího hlediska dobře udělaný výlet na Kornati je, budou z lodě vystupovat příjemně unaveni. Ale na první pohled unaveni. Dobrou náladou mohou hýřit, pokud bude hodně jídla, pití a hudba k tanci, i když nic neuvidí.
Z Vodic vidíš bohužel z Kornatů jen cca 1/4 toho, co vidíš, když loď vyplouvá z Murteru. Proto je lepší dojet autem do Murteru nebo si doplatit transfer do Murteru, což stojí kolem 50 kn (a neplatíš parkovné v Murteruyawning smiley). Tedy pokud nechceš žít s iluzí, že jsi poznal Kornati a přitom jsi viděl jen zanedbatelnou část.
Re: VODICE
13. 02. 2007 20:11
nevíte někdo o práci v okolí vodic???? je to fakt naléhavé!! když tak mi piště na email!! předem moc a moc děkuji
Re: VODICE
09. 06. 2007 16:38
Nevíte někdo kolik stojí převoz z Vodic do Prviće?
Re: VODICE
11. 06. 2007 14:28
Nemáte někdo nějaké (podrobné yawning smiley) informace o letovisku Tribunj?
Je to hned vedle Vodice, tak si dovoluji se pozeptat....confused smiley Slyšela jsem, že je to klidné a příjemné místo,z druhé strany mi bylo řečeno, že je to hrůza, protože tam chcípl pes...tak nevim, co mám čekat.
V každém případě noční život nevyhledáváne, jde nám spíš o to se dobře vykoupat,být někde na pláži s aspoň trochou stínu a mít možnost si něco koupit v obchodě "za rohem" a ne jezdit bůhvíkam.
Nemáte také nějaké zkušenosti s ubytováním v tomto místě? Pensiony, apartmány.
Děkuji,P.
Romana-Petr
Re: VODICE
24. 07. 2007 11:55
To Lucie:
jezdili jsme s rodinou do Tribunje 6 let, nemůžu si ho vynachválit, je tam opravdu klid, nakoupit se dá všechno, pěkné pláže a krásná voda. Kousek za Tribunjí cca 2 km cestou je další krásná pláž. Bydlení jsme měli v části Zamalin, je to dál od centra a kousek od pláží jsou na kamenech malé plážičky tak max. pro 4 lidi. Prostě Super!!!Projeli jsme tuto část od Zadaru po Split a vždy jsme se vraceli do Tribunje.
Re: VODICE
22. 08. 2007 21:49
zdravím všechny, prosím nemáte někdo zkušenosti s ubytováním v soukromém ap. IRISKA ve Vodici?
díky
avatar Re: VODICE
11. 04. 2010 11:39
Neznáte někdo vilu Ferara ve Vodicích?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: VODICE
20. 06. 2010 21:26
Vodice-Srima:
před sezónou tj.červen 2010 "mrtvo" ale zase naprosto klidno
Re: VODICE
21. 06. 2010 09:39
Ahoj,
noční i denní život ve Vodicích je až moc:-)
spousta lidí,parádní tržiště,vše co potřebujete,
super restaurace,
ale na koupání doporučuji spíše kousek dál Srimu,
klídek a najdete i místo,
na centrální pláži ve Vodicích je to o nervy,
opravdu.
My bydleli a koupali se ve Srimě,
jinak nákupy a hlavně tržnice,pošta a ostatní služby -Vodice.
Z vodic do srimy vede promenáda a je to i hezká procházka.
Tak hezkou dovolenou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 261
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.