Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

advent v Zagrebu...

Autor pinin 
advent v Zagrebu...
02. 10. 2017 12:47
ahoj, má niekto prosím poznatky????
dostal som totiž tip na vraj najkrajšie trhy EU....?
Re: advent v Zagrebu...
02. 10. 2017 23:12
Advent v Zagrebu je vyhlášený a dostávají neustále nějaká ocenění.
[www.adventzagreb.com]
07. 10. 2017 01:55
Vrele doporucuji, byla jsem uz 2x, sice az po Vanocich , vzdy jsme stravili jeden den v Zagrebu pri ceste do Brna a stalo to za to. Nezapomenutelne pulnocni brusleni po 3 svaracich a po x letech, takze se druzi pobavili, jelikoz k pujceni meli jen panske brusle a to bylo neco, ale prezila jsem. Atmosfera vynikajici , me to nadchlo.Urcite je to jeste lepsi pred Vanocemi ,ale me se to moc libilo i tak.Myslim, ze si to letos opet zopakujeme. Schazi me na Hvaru ta predvanocni atmosfera se stanky a vsim co k tomu patri. Vloni jsem byla ve Splite a tam uz se zacali taky snazit, ale ta vanocni atmosfera s palmama neni takova jako v Zagrebu, kde i ten snih doda to pravou naladu.
Proste stoji to za to :-)
21. 10. 2017 12:28
... jak je známo, tak Advent v Zagrebu byvá v pohodě a klidu ... nepochybuju, že to tak bude i letos ... thumbs up

[www.youtube.com]

smileys with beer

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 10. 2017 08:51).
22. 10. 2017 16:49
tákže nakoniec tento rok Budapešť a Zagreb už je naplánovaný na rok 2018 minimálne 2-3 dni, ako som všetko preštudoval, za deň sa to stihnúť nedá....
okrem toho dostupnosť jednoznačne autom a uznajte sami, nedať si punč? ako by to vypadalo.....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 15
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.