Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dugi otok?

Autor juro 
Dugi otok?
26. 03. 2006 21:46
ahoj, ocakavam vsetky druhy reakcii, ale po minulorocnych skusenostiach na tomto fore(pozitivnych) by som mal par otazok.
chcel by som s manzelkou a 3-rocnym synom navstivit tento ostrov, lenze informacii je tak strasne malo, ako aj ponukaneho ubytovania, ze neviem ci je to dobry napad, mame radi klud a pohodu, pre maleho piesocnu plaz a standardne ubytko, chodime len na ostrovy

ak to nie je dobry napad prosim doporucit nejake riesenie, boli sme Rab-preludnene, Brac-trosku dalej, Pag - vcelku dobre, Bar-pevnina-nic moc az sklamanie, naposledy ten Pag.

ubytko niekde pri piesocnej plazi, 2+1, ak pojdeme so znamymi tak 2x 2+1 alebo 4+2.

dakujem za kazde info.

jurocool smiley
Re: Dugi otok?
26. 03. 2006 22:18
Zkus Mljet Saplunara, klid a písečné pláže ale je to ještě dál než Brač.
Re: Dugi otok?
26. 03. 2006 22:37
Pokiaľ roumieš trochu chorvátskemu textu tak ti doporučím navštíviť chorvátske /www.forum.hr/ a zo sekcii, nielen v histórii" turistiku", ale aj oddiel nazvaný "lijepa naša" a tam osobitné vlákno "Dugi otok". Najmä jeden nadšenec s nickom Saharun ( totožný s ich najznámejšou rovnomennou plážou) popisuje tam každú usadlosťna ostrove . Vlastné skúsenosti zo zastávky spred rokov už nie sú validné, pohľad z lode je tiež iný.
Až toho roku by mala byť tam dovedená aj druhá vodovodná rúra z pevniny čo zrejme naštartuje " turistické dobýjanie "aj tohoto ostrova. Práve jeho ponuku si pochvaľujú ľudia s autami a cyklisti ktorí túžia za pôvodnou atmosférou ostrovov.
Musíš však brať do úvahy , že autotrasa je síce kratšia ,ale frekvencia spojenia nie je taká ako spojenie s Bračom,Hvarom alebo od toho roku aj s Mljetom.
Re: Dugi otok?
27. 03. 2006 08:23
smejkali:super, dakujem, po tom Mljete poskulujem cital som prispevky, a tusim na Saplunaru nie je nic negativne, aj podla fotiek to tam vyzera super.

lenze ma to jeden problem, pre moju manzelku je to vraj daleko, aj ked ja to beriem tak ze ci idem niekde 8-9 hodin alebo 12 je mi to jedno kedze aj v praci dost jazdim.

doky1: pozeral som to na vselijakych forach a strankach, ale zda sa mi to nejake moc vseobecne aj tie fotky su ako keby z vrtulnika, myslim si ze tam bude aj problem s tou vodou, a aj osobnych skusenosti je malo z tohoto ostrova, domorodec ma vzdy trosku iny pohlad na vec.

cool smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 43
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.